FIFA 11 | X360

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
یکی از آرزو های من در فیفا (به غیر از گیم پلی) گردش شب و روز. یعنی مثلا شروع بازی خورشید داره غروب میکنه بعد نیمه دوم هوا تاریک تر شده یا داره کم کم شب میشه. کلا خیلی چیزا تو ذهنم هست.

فكر كنم اين قابليت رو با يك پچ روي 09 داشت.
ولي ارزوي خود من اين كه بازي تا ميتونه سخت بشه.كه البته هر سال هم داره به سختي بازي اضافه ميشه.!

hadi sh

کاربر سایت
Oct 1, 2010
660
نام
هادی
سلام
اقا روپایی و پله را چجوری باید زد.
اقا اون اماره که پر میشه به ادم ستاره میده چیه من سال اول فیفا بازی می کنم.

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام
اقا روپایی و پله را چجوری باید زد.
اقا اون اماره که پر میشه به ادم ستاره میده چیه من سال اول فیفا بازی می کنم.

من فقط روپایی رو بلدم اما سوال
سوال دوم رو می شه یکی به منم بگه.
روپایی=lt+rb

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
منظور از این + Personality که همش اولش مینویسه چیه؟
یعنی شخصیت هر بازیکن رو تو این شماره شبیه سازی کردن. مثلا نوع پا به توپ شدن هر بازیکن یا شکل ظاهری و ... . مثلا نوع پا به توپ شدن lennon با کاکا فرق میکنه.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
من فقط روپایی رو بلدم اما سوال
سوال دوم رو می شه یکی به منم بگه.
روپایی=lt+rb
این روپایی آماتوره !
در واقع اگه میخوایدن Pro ِ شما Skill Move 5 ستاره بشه اولین کاری که میکنید با روپایی شروع میشه !
یکم RS رو باهاش بازی کنید و بپیچوندید میفهمید چی میگم !!

گفتم PRO !!

الان دوستان شما Pro هاتون در چه سطحه !؟
من امروز دیدک 87 هست Overall ـش !

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
کسی خبر داره چرا الان نمتونیم اسکواد رو آپدیت کنیم؟

من میرم که با دوستان بازی کنم اما ارور میده و نمیتونه دانلودشون کنه. وی پی ان هم ست کردم اما بازم نتونست دانلودشون کنه.

zest

کاربر سایت
Dec 20, 2006
48
دوستان برای زدن ضربات ازاد راهش چیه؟همینجا خوندم باید lt رو بگیرم بعد left stick به سمت پایین بعد هم شوت.اما چه پایین چه بالا یا توپ به دیوار دفاعی میخوره یا از سر دروازه بان رد میشه.بعد یه سوال دیگه در کرنر ها هم وقتی سانت میکنم بازیکن هد رو به طرف بالا میزنه راهی نداره که به پایین بزنه؟اخریش هم اینکه تک به تک با در وازه بان زیاد دارم اما اکثر شوتها رو دفع میکنه یکی دوبار شانسی از بیرون 18 قدم یه مدل شوت زدم که خیلی سریعه و میره تو در وازه.مطمن هستم دوتا دکمه رو با هم زدم اینطوری شده اما نمیدونم کدوما

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
دوستان برای زدن ضربات ازاد راهش چیه؟همینجا خوندم باید lt رو بگیرم بعد left stick به سمت پایین بعد هم شوت.اما چه پایین چه بالا یا توپ به دیوار دفاعی میخوره یا از سر دروازه بان رد میشه.بعد یه سوال دیگه در کرنر ها هم وقتی سانت میکنم بازیکن هد رو به طرف بالا میزنه راهی نداره که به پایین بزنه؟اخریش هم اینکه تک به تک با در وازه بان زیاد دارم اما اکثر شوتها رو دفع میکنه یکی دوبار شانسی از بیرون 18 قدم یه مدل شوت زدم که خیلی سریعه و میره تو در وازه.مطمن هستم دوتا دکمه رو با هم زدم اینطوری شده اما نمیدونم کدوما

خیلی ساده. آنلاگو چپ رو کامل نگه دار بالا بعد بدون فقط دکمه شوت را کمی پر کن. دیگه میزان پر کردن کم کم دستت میاد.

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
اطلاعاتی در مورد لایو سیسن می خواستم
متشکر
لطفاً پلیز جواب!!!
چطور میشه از VP که ساختیم تو لایو و در مسابقات تیم به تیم استفاده کرد؟مثلاً من آرسنال را بر می دارم و با یکی دیگه بازی می کنم،چطور از VP که ساختم در ترکیبم استفاده کنم؟

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان من این custom tactic رو که برای تیمم طارحی مکنم بعد مثلا میزنم دسته بالا بشه اون چیزی که من طراحی کردم اما موقع انلاین بازی کردن نمیاد چه کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر