FIFA 11 | X360

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بله صبر می خواد ولی این بازی باگستانه چیزه که معلومه اینه که این بازی مشکل رشد بازیکن ها رو داره که خود ea هم گفته و توی یک آپدیت 5 مگابایتی درستش کرده من خودم هیچ رشدی نداشتم بعد از آپدیت چند تا از بازیکنام جلوشون عدد 1 اومده البته vp که می سازید پیشرفتش درسته و باید اون کارایی که تو دفتر مخصوصش نوشته را انجام بدین تا پیشرفت کنه
ولی از حق نگذریم پیشرفت داشته من امروز داشتم 10 بازی می کردم دیدم عجب پاسکاری ها عالی شده تو 11 ولی باگ هایی که داره خیلی اعصاب خورد کن تر از قبلیاست
مثلا اکثر مواقع موقع پاس دادن بازیکن نمیره طرف توپ می ایسته تا توپ بش برسه بعضی مواقع هر چی b رو می زنی که دفاع توپ رو با سر دور کنه اصلا نمی پره و گل می خوری

اون دوستمون که گفت یا 0-0 میشه یا 1-0 تنها راهی که می تونی ببری این که بازی رو بگذاری رو pro اون وقت دیگه داوری کمتر اذیتت می کنه ولی واقعا از بس بازی آسون میشه مسخره میشه اما اگه رو درجه های بالاتر بازی کنی بازی بهتر میشه ولی سخت شدنش نامردیه مثلا تک به تک شدی می بینی دفاعهای حریف سوپرمن میشند میاند توپ رو می گیرند
برای دریپل زدن هم خیلی طول می کشه که یاد بگیری اول باید تو آرنا خود حرکت رو یاد بگیری بعد یه بازی تمرینی با تعداد کم انجام بده تا دستت بیاد چطوری تو بازی استفاده کنی بعد یه بازی تمرینی کامل بکن تا بفهمی که موقع بازی کامل کی باید دریپل کنی کی نکنی
شما اینقدر مشکل تو فیفا دیدی خوب بیخیالش شو!این همه آدم تو این تاپیک هستند هیچکس اینقد مشکل ندیده...

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
شما اینقدر مشکل تو فیفا دیدی خوب بیخیالش شو!این همه آدم تو این تاپیک هستند هیچکس اینقد مشکل ندیده...

در هر صورت نمیشه بی خیالش شد چون جدیدترینه ولی اینا رو گفتم که ایرادها رو رو حساب واقعیت نگذاریم

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
وقتی پست بازیکن ها رو عوض می کنیم مثلا یه بازیکن رو یه خط می بریم جلو یا میاریم عقب عددش کم می شه . اون عدد رو چه جوری باید دوباره بیارم سر جاش !؟ تو pes می شد اینکارو کرد . تو فیفا هم گزینه ای هست که این کارو بکنه !؟
بعد این دریبل ها هم رندوم هست چرا ؟ یعنی وقتی lt رو نگه می داری و انالوگ رو می چرخونی هر دفعه یه نوع دریبل می زنه ! می خوام فقط یه دریبل خاص ( مثلا زیدانی ) بزنه باید چیکار کنم ؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
وقتی پست بازیکن ها رو عوض می کنیم مثلا یه بازیکن رو یه خط می بریم جلو یا میاریم عقب عددش کم می شه . اون عدد رو چه جوری باید دوباره بیارم سر جاش !؟ تو pes می شد اینکارو کرد . تو فیفا هم گزینه ای هست که این کارو بکنه !؟
بعد این دریبل ها هم رندوم هست چرا ؟ یعنی وقتی lt رو نگه می داری و انالوگ رو می چرخونی هر دفعه یه نوع دریبل می زنه ! می خوام فقط یه دریبل خاص ( مثلا زیدانی ) بزنه باید چیکار کنم ؟
اون Pes این Fifa هستش.:dبا هم فرق دارن.شما باید بازیکن دقیقا تو پست خودش قرار بدی تا عددش درست بشه.مثلا اگه شما رونالدو رو هافبک بزاری یا 87 میشه یا 89 ولی اگه حمله بزاری 90 میشه.در مورد دریبل زیدانی هم شما باید LT بگیری و انالوگ 360 درجه بچرخونی.

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
خب چرا ميزني:|من گفتم تبادل نظر انجام بديم به يك جمع بندي كلي برسيم:d
اگه بي احترامي شد ببخشيد:)

فروم خيلي خلوت شده من خيلي وقته عضوم ولي بچه ها اينقدر فعال بودن نميزاشتن پست بدي كه:dحالا كه يه پست در روز فوقش :d(اغراق)

واقعا هيچ راهي نيست كه مشكلات بازيها رو به گوششون رسوند؟(گرچه خودشون بهتر از ما ميدونن )

mahdi_mafia

کاربر سایت
May 9, 2010
602
وقتی پست بازیکن ها رو عوض می کنیم مثلا یه بازیکن رو یه خط می بریم جلو یا میاریم عقب عددش کم می شه . اون عدد رو چه جوری باید دوباره بیارم سر جاش !؟
بعضی ای بازیکنا واقعا همه جا جواب میدن.مثل دانی آلوز!هر جا به کار بگیریش جواب میده پدر سوخته:d

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر

فروم خيلي خلوت شده من خيلي وقته عضوم ولي بچه ها اينقدر فعال بودن نميزاشتن پست بدي كه:dحالا كه يه پست در روز فوقش :d(اغراق)

واقعا هيچ راهي نيست كه مشكلات بازيها رو به گوششون رسوند؟(گرچه خودشون بهتر از ما ميدونن )

نه بابا بي احترامي چيه:d
چرا فكر كنم باشه.اصلا اشكالات فيفا 10 رو از روي نظر فيفابازها رفع كردن كه شده حالا فيفا 11.ولي فكر كنم هنوز زود باشه

بعضی ای بازیکنا واقعا همه جا جواب میدن.مثل دانی آلوز!هر جا به کار بگیریش جواب میده پدر سوخته:d

منظورت همونيه كه بدبختت كرد ديگه:d

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi

ّFIFPlay.com
هر چی در رابطه با گیم پلی باشه گوش میدن. ولی اگه در مورد لایسانس کردن تیما یا استادیومها چیزی بگی زیاد امیدوار نباش!
خودم هم چندین بار پیشنهاد دادم که تا بحال 50% رو اعمال کردن. مثل شادی پس از گل تو یورو 2008 یا مثال ساده تر بلندی جورابها یا قابلیت انتخاب همه تیمها در تورنمنت ها.
یکی از آرزو های من در فیفا (به غیر از گیم پلی) گردش شب و روز. یعنی مثلا شروع بازی خورشید داره غروب میکنه بعد نیمه دوم هوا تاریک تر شده یا داره کم کم شب میشه. کلا خیلی چیزا تو ذهنم هست.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر