FIFA 11 | X360

Rize Mize

کاربر سایت
Oct 28, 2008
514
نام
حمید رضا
سلام بر بزرگان فیفا باز ...

آقا من تو قسمته Be a pro دارم با xavi بازی میکنم ولی نمیدونم چی جوریاست که بقیه بازیکنا تو باقالین اصلاً
انگار من فقط بازی میکنم اونا نقشه هویج دارن . (مسی تک به تک و میزنه میره از استادیوم بیرون !!!!!)

ممنون میشم راهنماییم کنین .
آقا تو رو خدا یکی راهنمایی کنه ه ه ه ه

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
دوستان من نمیدونم این پنالت زدن و گرفتن تو کنسول چطوریه ! میشه راهنمایی کنید ؟
البته تو بخش تمرين بازي خيلي خوب و کامل آموزش ميده اين موضوع رو

اما در حالت کلي براي پنالتي زدن بايد با LS زاويه و شدت ضربه رو مشخص کنيد و با دکمه X هم ضربه رو ميزنه، دقت کنيد در پايين صفحه نمايش يه نوار سبزرنگ هست که يه کرسر داخلش در حال حرکت هست، وقتي ضربه خوبي زده ميشه که اون کرسر در وسط قرار گرفته باشه، به محض اينکه در وسط قرار گرفت براي زدن ضربه X رو فشار بديد.

براي گرفتن پنالتي هم فقط کافيه از RS براي پرش و گرفتن توپ استفاده کنيد، البته با LS هم مي تونيد فقط به جهت چپ و راست حرکت کنيد.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
تو این بازی یکی داوری خیلی رو اعصابه یکی هم مصدومیت ها . بازیکنان من زرتو زورت مصدوم میشن البته الان بهتر شدن :d

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
نميدونم اين اتفاق براي شما هم تا بحال افتاده يا نه، اما براي من به کرات اتفاق افتاده که مثلا من روي يار مقابل تکل انجام ميدم، اما به جاي اينکه خطاي من رو بگيره و من رو با کارت زرد جريمه کنه، دقيقا مياد و بازيکن حريف رو جريمه ميکنه! البته توي PES يه امکاني هست که ميتونه بازيکن خودش رو بندازه رو زمين (اصطلاحا تمارض به خطا ميکنه) که در اين حالت کارت زرد ميگيره، ميخواستم بدونم آيا تو FIFA هم همين اتفاق مي افته يا موضوع چي ديگه اي هست؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
دوستان امروز یه آپدیت 5mb برای فیفا 11 تو لایو اومده کسی میدونه مربوط به چیه؟

ویرایش :

مثل اینکه قرار بوده این آپدیت برای xbox در تاریخ 17 نوامبر بیاد که امروز اومده

نسخه 360 حجم آپدیت 5mb و نسخه ps3 حدودا 28mb

مواردی که این توی این آپدیت در نظر گرفته شده:

FIFA 11 Patch List and Dates

UPDATE: So I've received word there's a good chance the X360 update will be available tomorrow at the same time as the PS3 update. Not 100% confirmed but thanks to our MS liaisons for working with MS on this. Cheers - PW.

FIFA 11 Patch – The Details

First of all, thanks once more for your patience while we’ve taken in all your feedback since the game’s launch. After we received your feedback, the process began to replicate and understand what you were seeing, and then get to work making improvements.

We’re now at the stage of that process where we are able to give you some more detail about what improvements to FIFA 11 you can expect. Sorry we’ve been a bit quiet on this stuff until now, but as you know we can’t really talk about these things until they’re locked down and confirmed.

The patch release dates are November 12th for PS3 and November 17th for Xbox 360.

Also, here’s an overview of the things we’ve done. If you have questions about anything you see here, or want more detail on anything in particular, feel free to post them in this thread and we’ll do our best to answer them.

GAMEPLAY
You’ll now find that the implementation of the offside rule in the game is more accurate, both in terms of when the infringement is called and in terms of player positions when it happens. Occasional strange player positioning at kick-off have also gone away, while shooting from weak volleys has been improved, too. Importantly, so-called ‘micro-pausing’ during gameplay will also be a thing of the past. Overall, your gameplay experience should now be even better.

CAREER MODE
There are a lot of improvements you’ll notice here, which will all further boost the realism of the mode, but in summary: Your match fixtures during the season for cups and leagues, as well as the time of day they all happen, should now be much more realistic. We’ve also improved how accurately player ratings and growth are displayed, as well as making sure the players get the awards they deserve, when they deserve them. Using an odd exploit to secure a whopping $2 billion budget has now gone away, while the emails you receive as a manager will be more appropriate and players you’ve loaned out will now be easier to see and manage.

ONLINE HEAD TO HEAD
Matchmaking will be enhanced, particularly in terms of initially connecting to an opponent, while we’ve removed a couple of exploits that people were using to gain an unfair advantage over their opponents. Also, players will now no longer be able to use Passing Power Assistance in ranked matches.

ONLINE CLUBS
We’ve already made a lot of server-side improvements to the Clubs experience, particularly in terms of matchmaking, match results and progress in Cups. With the game update we’ll be making a range of improvements to stats and league-table presentation, too, as well as improving the camera motion when your player is a long way from the ball.

PRESENTATION
You’ll now find that cut-scenes are improved during substitutions, along with a range of more subtle improvements around of the game.

AUDIO
Creation Centre teams will now benefit from crowd chants, while we’ve improved the custom chants area as well. We’ve also managed to enhance a few audio triggers during gameplay, meaning you’ll get an even better atmosphere as things happen during a match.

CREATION CENTRE
The general performance of the game when it involves teams and players created via the Creation Centre has been improved. Also, you’ll now find that the formations and attributes you set on the web will now transfer more accurately to the console.

FIFA STORE
We’ve made sure that Live Season will be available for multiple users on the same console. Some people who had switched from an inactive XBL account to a Gold Account were having problems seeing the content of the store – we’ve got that covered, too.

KITS
Lincoln City and Montpellier fans, your teams’ kits should now be right on the money.

منبع

هیچ راهی نیست که آفلاین آپدیت کرد آخه اوضاع لایو خرابه

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
تو این بازی یکی داوری خیلی رو اعصابه یکی هم مصدومیت ها . بازیکنان من زرتو زورت مصدوم میشن البته الان بهتر شدن

داوری که به نظرم خیلی بهتر از 10 شده و Career mode بدون مصدومیت هم جذابیتی ندارد.

نميدونم اين اتفاق براي شما هم تا بحال افتاده يا نه، اما براي من به کرات اتفاق افتاده که مثلا من روي يار مقابل تکل انجام ميدم، اما به جاي اينکه خطاي من رو بگيره و من رو با کارت زرد جريمه کنه، دقيقا مياد و بازيکن حريف رو جريمه ميکنه! البته توي PES يه امکاني هست که ميتونه بازيکن خودش رو بندازه رو زمين (اصطلاحا تمارض به خطا ميکنه) که در اين حالت کارت زرد ميگيره، ميخواستم بدونم آيا تو FIFA هم همين اتفاق مي افته يا موضوع چي ديگه اي هست؟

این مورد رو تو فیفا 11 مشاهده کردید ؟

اگه تو فیفا 11 بوده احتمالا حریفتون روی شما خطایی کرده که مستحق گرفتن کارت زرد بوده و بازی با آوانتاژ ادامه پیدا کرده و نهایتا با خطای شما بر روی بازیکن حریف متوقف شده. (و کارت زرد حریف بهش داده شده)

برای تمارض تو فیفا موردی در نظر گرفته نشده.

هیچ راهی نیست که آفلاین آپدیت کرد آخه اوضاع لایو خرابه

آپدیت آفلاینی وجود نداره

اوضاع لایو هم برای فیفا طبق توضیحات دوستان زیاد خطرناک نیست.

آخرین ویرایش:

sunrise

کاربر سایت
Sep 28, 2005
92
نام
حامد
این مورد رو تو فیفا 11 مشاهده کردید ؟

اگه تو فیفا 11 بوده احتمالا حریفتون روی شما خطایی کرده که مستحق گرفتن کارت زرد بوده و بازی با آوانتاژ ادامه پیدا کرده و نهایتا با خطای شما بر روی بازیکن حریف متوقف شده. (و کارت زرد حریف بهش داده شده)

برای تمارض تو فیفا موردی در نظر گرفته نشده.
بله FIFA11 هست. آوانتاژ دادن رو ميدونم، اما اين حالتي که ميگم جالب همينجا هست که اصلا قبلش هيچ آوانتاژي هم صورت نگرفته! يعني دقيقا به همون کسي کارت زرد داده ميشه که روش تکل انجام شده :d من هم علت اينکه برام سؤال شده همينه!

خودم قبلا که يه نفره بازي ميکردم چند بار اينطوري شده بود و چند روز پيش داشتم با يکي از دوستام بازي ميکردم، اين اتفاق افتاد، به من گير داده و ميگه که تو تقلب کردي و فلان اينا (آخه کارت زرد دوم بود ميگرفت اخراج شد :d) واسه همين اين موضوع برام مهم شد که بدونم علتش چي ميتونه باشه و الا اونقدر هم موضوع جدي نيست.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
بله FIFA11 هست. آوانتاژ دادن رو ميدونم، اما اين حالتي که ميگم جالب همينجا هست که اصلا قبلش هيچ آوانتاژي هم صورت نگرفته! يعني دقيقا به همون کسي کارت زرد داده ميشه که روش تکل انجام شده :d من هم علت اينکه برام سؤال شده همينه!

خودم قبلا که يه نفره بازي ميکردم چند بار اينطوري شده بود و چند روز پيش داشتم با يکي از دوستام بازي ميکردم، اين اتفاق افتاد، به من گير داده و ميگه که تو تقلب کردي و فلان اينا (آخه کارت زرد دوم بود ميگرفت اخراج شد :d) واسه همين اين موضوع برام مهم شد که بدونم علتش چي ميتونه باشه و الا اونقدر هم موضوع جدي نيست.

با این حساب میتونید جزء باگهای فیفا این مورد رو تو سایت رسمیش گزارش کنید.

البته اگر بگردید شاید توضیحاتی هم در این زمینه گیر بیارید.

برای من که تا به حال همچین موردی اتفاق نیوفتاده.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
داوریش فقط یه اشکال خیلی بد داره اونم آفسایدای بی مورده!
برا کسی که تو آفسایده میندازی اما یکی دیگه میگیره! بعد بازم آفساید میگیره:D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
برای ضربه ایستگاهی از راه نزدیک چه جوری باید بزنم ؟ از فاصله 8-27 تا 35 رو خوب میزنم RT با آنالوگ بالا میچسبم خیلی خوب میزنم ولی کمتر از این فاصله رو نمیتونم بزنم چه کار باید کرد ؟ ممنون

آخرین ویرایش:

K.P.

کاربر سایت
Aug 26, 2008
185
دوستان من هر دفعه FA cup انگلیس رو بازی می کنم و منچستر یونایتد رو بر می دارم . اولین بازیم با منچستر سیتی میفته . چرا ؟ این سیستم چرخشی نداره که هر دفعه به یه تیم بخورم ؟ یعنی بر اساس حروف الفبا تیم ها بهم می خورن !!؟ واقعا رو اعصابمه !! کسی می دونه مشکل از چیه ؟ )x

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,038
نام
نـــــــویـــــــــد
داوری که به نظرم خیلی بهتر از 10 شده و Career mode بدون مصدومیت هم جذابیتی ندارد.
داوری که به نظر من خیلی افتضاحه در مورد مصدومیت هم وقتی رونالدو,بنزما و کاکا تو یه بازی بالای 35 روز مصدوم میشن باید هم بازی جذاب بشه :d اونم برا فصل اول که هنوز بازیکنی نخریدم

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
داوری که به نظر من خیلی افتضاحه در مورد مصدومیت هم وقتی رونالدو,بنزما و کاکا تو یه بازی بالای 35 روز مصدوم میشن باید هم بازی جذاب بشه :d اونم برا فصل اول که هنوز بازیکنی نخریدم
مرد حسابی رئال با اون همه بازیکن!!!!!!!!!! من بدبخت که دروگبام 50 روز مصدوم بود چی بگم؟:D

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
برای ضربه ایستگاهی از راه نزدیک چه جوری باید بزنم ؟ از فاصله 8-27 تا 35 رو خوب میزنم RT با آنالوگ بالا میچسبم خیلی خوب میزنم ولی کمتر از این فاصله رو نمیتونم بزنم چه کار باید کرد ؟ ممنون
)xبرای ضربه ایستگاهی از راه نزدیک چه جوری باید بزنم ؟ از فاصله 8-27 تا 35 رو خوب میزنم RT با آنالوگ بالا میچسبم خیلی خوب میزنم ولی کمتر از این فاصله رو نمیتونم بزنم چه کار باید کرد ؟ ممنون )x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر