FIFA 11 | X360

amirarsalan

کاربر سایت
Aug 6, 2007
16
درود .

بچه ها تو منیجر مود بازی دقت کردین که میخواین بازیکن با قیمت بالایی رو بزارین برا فروش کسی نمیخره ؟ مثلا من زلاتان رو نمیخواستم 2 سال تو لیسته فروش بود هیچکی بهش پیشنهاد نداد ! :|
آخر سر یه پولی دادم بهش گفتم بفرما برو .

اگه کسی راه حلی داره بگه چند تا دیگه بازیکن میخوام بفروشم #:-s

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
یه سوال فنی دارم!:d آیا این حرکت پاس به عقب((به دروازه بان)) حساب نمیشد ؟؟؟ دانلود =حجم زیر 5 مگ ...

اصلا توپ از خط گذشت
فكر كنم داور دفع توپ حساب كرده
ولي مهم نيست
روي چه حالتي بازي رو بازي ميكني

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
یه سوال فنی دارم!:d آیا این حرکت پاس به عقب((به دروازه بان)) حساب نمیشد ؟؟؟ دانلود =حجم زیر 5 مگ ...

به این میگن دفع توپ به قصد باز کردن دروازه خودی:d

ولی از نظر بحث فوتبالیش به هیچ عنوان پاس به عقب نیست شاید بشه یه تعریف جدید به قوانین اضافه کرد به نام شوت به عقب!

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
به این میگن دفع توپ به قصد باز کردن دروازه خودی:d

ولی از نظر بحث فوتبالیش به هیچ عنوان پاس به عقب نیست شاید بشه یه تعریف جدید به قوانین اضافه کرد به نام شوت به عقب!
ای کاش گل میشد !!:d:d
نمیدونم والله شاید !! ...
البته واقعا داوری داره میره رو اعصابم ، فرت و فرت به بازیکن های من تو این 2-3 بازی اخیر داره کارت میده ولی تکل رو روی بازیکن من خطا نمیگیره!! (( البته تکل داریم تا تکل ولی خدایی بدجور روی بازیکن من خطا شد و داور نگرفت )x )) )x
اصلا توپ از خط گذشت
فكر كنم داور دفع توپ حساب كرده
ولي مهم نيست
روي چه حالتي بازي رو بازي ميكني

یحتمل همینطوره ...
چرا دیکه مهمه میره رو اعصاب !! :d:d
این تیکه که فیلمش رو گذاشتم رو روی World Class بود ولی فعلا روی پروفشنال بازی میکنم تا یه تیم درست حسابی پیشنهاد بده ، اونوقت بذارم روی درجه سختی بالاتر ...

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام دوستان بازی خور فیفا ./کمک میخوام . بهترین روش برای اینکه بشه یک رقیب سر سخت رو شکست داد چیه ؟؟؟؟؟
و اینکه من بازی میکنم توپام راحت لو میره و خیلی راحت تو÷و از دست میدم . چیکار کنم که اینجوری نشه آیا کلید خاصی هست که تو÷و از حریف بگیره ؟؟؟؟؟ و اینکه از کدوم تاکتیک بازی کنم بهتر میشه دفاع کرد و حمله هم همینطور . و بهترین سیستم
برای بازی چی هست . کمک . راهنمایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
سلام دوستان بازی خور فیفا ./کمک میخوام . بهترین روش برای اینکه بشه یک رقیب سر سخت رو شکست داد چیه ؟؟؟؟؟
و اینکه من بازی میکنم توپام راحت لو میره و خیلی راحت تو÷و از دست میدم . چیکار کنم که اینجوری نشه آیا کلید خاصی هست که تو÷و از حریف بگیره ؟؟؟؟؟ و اینکه از کدوم تاکتیک بازی کنم بهتر میشه دفاع کرد و حمله هم همینطور . و بهترین سیستم
برای بازی چی هست . کمک . راهنمایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون
سلام
من با ترکیب ( 3-3-4 ) با چلسی بازی میکنم ( ترکیب default چلسی )
واقعا خوب جواب میده 1 فصل بازی کردم بدون حتی یه باخت >:d<
نحوه ی بازیم هم اینطوریه که سمت راست و چپ فروارد وسطم بازی کن های سرعتی و تکنیکی میزارم و با سانت و پاس تو عمق کاره حریفو میسازم
در اخر هم باید بگم که تمرین زیاد همه ی مشکلاتو حل میکنه ;)

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
سلام
من با ترکیب ( 3-3-4 ) با چلسی بازی میکنم ( ترکیب default چلسی )
واقعا خوب جواب میده 1 فصل بازی کردم بدون حتی یه باخت >:d<
نحوه ی بازیم هم اینطوریه که سمت راست و چپ فروارد وسطم بازی کن های سرعتی و تکنیکی میزارم و با سانت و پاس تو عمق کاره حریفو میسازم
در اخر هم باید بگم که تمرین زیاد همه ی مشکلاتو حل میکنه ;)
ممنون روش شما جواب نداد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمک ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای بازی چی هست . کمک . راهنمایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون
ما معوملا دونفره بازی میکنیم ولی یک رقیب سر سخت هست نمیشه اونو برد چیکار کنم تا بتونم ببرمش
با سویا هم نمیشه بردش /؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمک /.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ روشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )

برای بازی چی هست . کمک . راهنمایی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ممنون
ما معوملا دونفره بازی میکنیم ولی یک رقیب سر سخت هست نمیشه اونو برد چیکار کنم تا بتونم ببرمش
پاس تو عمق خیلی موثره ! RB+Y

سیستمت تیم رو هم دست نزنی بهتره ;)

پاس های تخیلی هم نده مخصوصا تو دقایق 60 که تیم حریف سیستمش میاد رو High Pressure
خیلی راحت توپت لو میره !

سیستم ـت رو هم بزار رو Team Passing بهتره ...

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
عزیز ببین ، بازیکن تحت فشار مهاجم داره توپ رو دور میکنه و از عمد این کار رو انجام نمیده

من با نظر شما موافق نیستم ((چون خودم داشتم بازی میکردم )) اتفاقا به نظر من کاملا عمدی توپ رو عقب انداخت و دروازه بان نباید با دست بر میگرفت ...

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر

آخه این جوری که نمیشه نظر داد شاید حریفت از عمق نفوذ پذیره شاید باید با سانتر موقعیت درست کنی شاید با فشار بالا بازی می کنه که باید ضد حمله بزنی شما باید بری تا می تونی با حریف های مختلف بازی کنی تا بازی دستت بیاد من خودم آفلاین بازی می کردم هیچ پیشرفتی نداشتم تا این که رفتم تو کار لایو خیلی برای کسب تجربه خوبه هم یاد گرفتم چه موقع چه تاکتیکی رو اجرا کنم هم این که یه سری فوت و فن های بازی دستت میاد که اشتباهاتت رو کم می کنه و مثلا می دونی چه موقع جه جور پاسی بدی

amir-x360

کاربر سایت
Jun 15, 2010
14
سلام دوستان

من یه ترفند واسه اتو سیو تو کرییر مود پیدا کردم;;)/:)

اگه شما تو قسمت seting کرییر مود 2 تا save مختلف بسازید ، بازی به تور خودکار روی جدید ترین save میکنه:):d

راستی مشکل اینکه بعضی از بازی کنا ....9874- میشن اینه که وقتی ترکیبی edit میکنید رودsave قبلی میکنید

راستی کسی میدونه چرا تو منجر مود تیمای ضعیف اینقدر شاخ میشن؟؟؟؟:-o

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
بچه ها من اولین باره فیفا بازی می کنم لطفا ً به سوالام پاسخ بدید :
1- من بازی رو از بازی سنتر و با لینک مستقیمی که در سایت گذاشتند دانلود کردم زبان بازی و گزارشگر رو چطوری می تونم انگلیسی کنم !!! منوهام انگلیسی نیستندو راستش اصلا ً نمی دونم به چه زبونی هستند !!!
2- منوال سمت راست کارش چیه و چطوری میشه دریبل تکنیکی زد توی بازی !؟
3- من بارسلونا رو انتخاب می کنم ولی نمی دونم چرا تیم دومش به میدان میاد !!!
4- کار دکمه های بالایی rb و lb چیه !؟
بچه ها خوب راهنماییم کنید از بازی خوشم اومده نمی خوام دوباره برم سراغ pesها !!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر