FIFA 11 | X360

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان
خواهشا به دو تا سوال منم جواب بدید
1.انیمیشن های بازی مثل قهرمانی تعویض و خطا نسبت به نسخه pc و fifa 10 چه فرقی کرده؟لطفا تغییرات و تفاوتها رو ذکر کنید
2.توی قسمت career mode بخش manager وقت وارد کردن مشخصات اولیه مثل اسم و فامیل میشه ملیتم وارد کرد؟
سلام دوستان لطفا به سوالایه منم پاسخ بدید

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
این نسخه انگلیسی چرا فایلای استیلثش نمیاد و هر چی با abgx 360 تست میکنم همش failed میزنه.سایتی نیست که فایلهای استیلث رو دستی بگیری و پچ کنی.اگه کسی بلده بگه شدید تو کف انلاین فیفا هستم.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
این نسخه انگلیسی چرا فایلای استیلثش نمیاد و هر چی با abgx 360 تست میکنم همش failed میزنه.سایتی نیست که فایلهای استیلث رو دستی بگیری و پچ کنی.اگه کسی بلده بگه شدید تو کف انلاین فیفا هستم.
اینجا هست که فایلاش:)

FARAVARTISH

کاربر سایت
Feb 25, 2009
150
نام
از همین اسما
سلام
سوال؟
من فیفا11 رو با ایکس باکس دارم بازی می کنم. شنیدم موتور پایه بازی روی پی سی مثل موتور کنسولی بازی هست. یعنی سیستم گیم پلی بازی در کنسول و پی سی یکسانه
یعنی اگر من روی ایکس باکس حرفه ای باشم می تونم روی پی سی هم حرفه ای عمل کنم
راستی تو ماسبقات مهم که برگزار می شه فیفا استفاده می شه یا پرو
و در اخر این که زمان و مکان این مسابقه ها کجاست؟

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
سلام
سوال؟
من فیفا11 رو با ایکس باکس دارم بازی می کنم. شنیدم موتور پایه بازی روی پی سی مثل موتور کنسولی بازی هست. یعنی سیستم گیم پلی بازی در کنسول و پی سی یکسانه
یعنی اگر من روی ایکس باکس حرفه ای باشم می تونم روی پی سی هم حرفه ای عمل کنم
راستی تو ماسبقات مهم که برگزار می شه فیفا استفاده می شه یا پرو
و در اخر این که زمان و مکان این مسابقه ها کجاست؟
دوست عزیز فیفا 11 پی سی دقیقا فیفا 10 کنسول هست و با فیفا 11 کنسول فرق میکنه

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام دوستان
خواهشا به دو تا سوال منم جواب بدید
1.انیمیشن های بازی مثل قهرمانی تعویض و خطا نسبت به نسخه pc و fifa 10 چه فرقی کرده؟لطفا تغییرات و تفاوتها رو ذکر کنید
2.توی قسمت career mode بخش manager وقت وارد کردن مشخصات اولیه مثل اسم و فامیل میشه ملیتم وارد کرد؟
1.انیمیشن های قهرمانی که دوستان میگن تغییرات داشته و مثلا جام رو نشون میده و خطا ها تغییری نکرده و مثل 10 هستش و تعویض ها هم تغییراتی داشته مثلا تعویض بین دو نیمه فرق کرده اما وسط بازی اگه تعویض کنی مثل سابقه. من تفاوت ها رو با فیفا 10 کنسول گفتم در مورد نسخه pc تا حالا بازی نکردم که بگم چه تغییراتی داشته.
2.بله میتونی هر ملیتی رو خواستی انتخاب کنی.

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
بچه ها من یه مشکلی دارم...چون تازه اومدیم فیفا نمی دونم چی کار باید کرد...داداشم توی کری یر مود...داره با بارسلونا پیش می ره...ولی دیشب که رفتیم بازی دوستانه بزنیم دیدیم بازیکنی که ساخته توی بارسلونا هستش اونجا...باید چی کار کنیم که اینجوری نشه
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کسی نبود به این سوال جواب بده؟

امیر xbox

کاربر سایت
May 21, 2009
274
من چند تا سوال راجع به فیفا داشتم
1-نمیشه یه جور این نوشته های بازی مثل نتیجه یا نوشته های سیستم را بزرگ کرد
2-سیستم که می چینیم و بعد سیو میکنیم چطوری میشه سیو سیستم را پاک کرد
3-اگه میشه یه توضیحی راجع به استراتژِی و تاکتیک فیفا که در قسمت فرمیشن هست بدین

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوست عزیز فیفا 11 پی سی دقیقا فیفا 10 کنسول هست و با فیفا 11 کنسول فرق میکنه
سلام دوست عزیز من هم نسخه fifa 10 کنسول و هم FIFA 11 نسخه PC و x360 رو بازی کردم و میتونم بهتون بگم که fifa 10 کنسول و FIFA 11 نسخه PC کاملا دو بازی متفاوت هستند.:)):x:d و همینطور نسخه PC و X360 بازی FIFA 11 در گیم پلی و گرافیک کاملا شبیه هم هستند حتی در گرافیک PC کمی بهتره.:)):x

Batsy

کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
1.انیمیشن های قهرمانی که دوستان میگن تغییرات داشته و مثلا جام رو نشون میده و خطا ها تغییری نکرده و مثل 10 هستش و تعویض ها هم تغییراتی داشته مثلا تعویض بین دو نیمه فرق کرده اما وسط بازی اگه تعویض کنی مثل سابقه. من تفاوت ها رو با فیفا 10 کنسول گفتم در مورد نسخه pc تا حالا بازی نکردم که بگم چه تغییراتی داشته.
2.بله میتونی هر ملیتی رو خواستی انتخاب کنی.
سلام
دوستان لطفا به سوالات من جواب بدید
1.قسمت تعویض بین دو نیمه چه فرقی کرده؟
2.قسمت news در بخش career mode توی قسمت manager و player چیه در موردش توضیح بدید
3.قسمت manager نسبت به manager mode پارسال چه تغییری کرده؟لطفا تغییرات رو ذکد کنید.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام
دوستان لطفا به سوالات من جواب بدید
1.قسمت تعویض بین دو نیمه چه فرقی کرده؟
2.قسمت news در بخش career mode توی قسمت manager و player چیه در موردش توضیح بدید
3.قسمت manager نسبت به manager mode پارسال چه تغییری کرده؟لطفا تغییرات رو ذکد کنید.
آقا یه بازی می خوای بگیری خوب بگیر دیگه!:d
نیوز که تو منیجر مود های قبلی بود,خبر ها را می زاره و توش از عکس های واقعی هم استفاده می کنه.
اما قسمت منیجر مود یکی از تغییرات بازی به شمار میاد,اسم این مود از منیجر مود به کریر مود تغییر کرده و البته خود شامل سه مود می شه.player که همون be a pro فیفا های قبلی هست,manager که منیجر مود قبلی هست و مود manager and player که تریکب دو تاشه یعنی هر دو تاش می تونی بشی که من خودم همه را یک کوچولو امتحان کردم منیجر خالی بیشتر از همه کیف می ده همونو ادامه دادم.
منیجر مود خوب شکیل تر شده,قرار داد بستن خیلی طبیعی تر شده.بازیکنان بسته به شریاطشون میان,یه سری با کله,یه سری با هزار ناز و ادا,یه سری باشگاه ها بهشون نیاز مبرم دارن و یه سری از باشگاه ها مثل رئال و بارسا اصلا به هم بازکن نمی دن.
تو لجندری در رفتن از زیر دست اخراج شدن سخت تر شده,دیگه عرض کنم امضاتون می ره زیر قرارداد,دیگه همین دیگه.مودش سال های پیش هم کامل بود.هان,خیلی به بازیکنی فشار بیاری یه بلایی سرت میاد.الان شوانی یه نمه افسرده شده تو بایرن,گومز و ریبری 40 روز مصدوم شدن همه ی جوانان را کشیدیم تو زمین.دیگه همین دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر