FIFA 11 | X360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
داخل قسمت مربی گری اصلا جام باشگاه های اروپا داره؟
سمت چپ تصویر یک عکس هسن که نوشته بازی های اروپا(همون راهنمای جدول رو میگم!)
وقتی که شما تو فصل اول تو جدول رده بندی عضوه 3 تیمه اول باشی تو فصل بعد جام باشگاه های اروپا تو بازیهات اضافه میشه.
من امسال امدم فيفا
زياد به منو و نوع بازي راحت نيستم
مسترليگش كجاست ؟
مثل pes 1تيم با بازيكن اصلي برداري بري جلو
تو منوی اصلی گزینه دوم قسمته career mode.
بله میتونی با بازیکن اصلی تیم مستر بازی کنی.

mohamad_Reza

کاربر سایت
May 1, 2009
41
نام
محمد
سلام...

دوستان تو فیفا 10 یا فیفا 11، این style که واسه نتیجه بازی و زمان میاد بالا، چه جوری تغییر میکنه یا بر حسب چی تغییر میکنه؟ منظورم تو بازی دوستانس... چون تو بازی دوستانه برای من بعضی اوقات تغییر میکنه

البته شنیدم که اگه mode ایی بازی کنی بر حسب لیگ یا مود تغییر میکنه، اما سوال من در مورد دوستانه و آفلاین هست

مرسی

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
راه گل زدن توش چه جوريه ؟ من همه كار ميكنم به جز گل ! بار اول فيفا ميرم ! تك به تك به جز شوت كليد ديگه بايد بگيري تا نره تو آسمون :d :d

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
بازی تو حالت legendary چقدر سخت شده اشکمو در میاره تا یه گل بزنم ~x( راستی از کجا میشه فهمید چه بازیکنایی ترانسفر شدن
lb را بگیر و b را بزن
چیپ می‌زنه
البته باید دروازه بان خیلی به مهاجمت نزدیک شده باشه
یه راه دیگه هم که من خودم خیلی باحاش حال می‌کنم اینه که قبل از اینه وارد محوطه بشی با یه شوت دروازه بان را غافلگیر کنی

JOHN M4RSTON

کاربر سایت
Oct 16, 2010
18
من 2ساله فیفا میزنم اما هنوز یاد نگرفتم ضربه آزاد بزنم !

چجوری میشه ضربه آزاد کات دار زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من از تروتوریال 10 هیچی نفهمیدم!
بعضی از بازیکن ها هم خیلی شوت هاشون کات ور میداره لطفآ راهنمایی کنید چجوری و در چه جهتی به توپ کات بدم؟؟؟؟؟؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
آخرین ویرایش:

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
چجوری میشه ضربه آزاد کات دار زد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من از تروتوریال 10 هیچی نفهمیدم!

شما بستگی داره با چه بازیکنی بزنی ... هر بازیکنی که Curve بالایی داشته باشه یعنی زیادی میتونی توپ رو ول بدی . مثلا شما بکهام رو بردار .. بکهام و توپ رو در یک خط مستقیم قرار بده ، امتداد خط باید برسه به یک متری تیرک سمت راست . حالا آنالوگ رو به سمت بالا نگه دار و شوت رو نگه دار ... در همین حین که بکهام داره اون حالت ضربه زدن رو شروع میکنه آنالوگ رو خم بده به سمت توی دروازه .. ببین چجوری کات برمیداره .. b-)

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان
خواهشا به دو تا سوال منم جواب بدید
1.انیمیشن های بازی مثل قهرمانی تعویض و خطا نسبت به نسخه pc و fifa 10 چه فرقی کرده؟لطفا تغییرات و تفاوتها رو ذکر کنید
2.توی قسمت career mode بخش manager وقت وارد کردن مشخصات اولیه مثل اسم و فامیل میشه ملیتم وارد کرد؟

sadrabaktash

کاربر سایت
Jan 11, 2010
135
نام
Nathan Drake
بچه ها من یه مشکلی دارم...چون تازه اومدیم فیفا نمی دونم چی کار باید کرد...داداشم توی کری یر مود...داره با بارسلونا پیش می ره...ولی دیشب که رفتیم بازی دوستانه بزنیم دیدیم بازیکنی که ساخته توی بارسلونا هستش اونجا...باید چی کار کنیم که اینجوری نشه

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
با توجه به اینکه خوشحالی بازیکنها دست خودمون هست آیا بازیکنان معروف که خوشحالی خاصی دارند میتونیم اونها رو انجام بدیم؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
خوب بازم ضربه آزاد باگشو پیدا کردم:d(حالا باگ یا قلق یا هر چیز دیگه ای) تو 10 که با همه ضربه آزاد گل میکردم از هر جا که بود اما تو 11 فقط با ون پرسی میشه از هر جا که بخوای گل بزنی. خیلی خوراکه:d تو میره بالا یه دفعه میاد پایین.
-----------------------------------
در مورد خوشحالی هم بگم آره مثل خودشونه مثلا کاکا وقتی گل میزنه دستاشو رو به آسمون میبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر