FIFA 11 | X360

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
این فیفا 11 فایلهای استیلثش چرا نمیاد تو سایت abgx360?هیچ راه دیگهای واسه درست کردنش واسه انلاین نیست؟من حتی اون فایلهایی رو که سایت abgx360گذاشته بود رو هم دانلود کردم تا دستی درستش کنم ولی بازم فیکس نمیشه.کسی راه حلی واسه استیلث کردن بلد نیست ؟

جدی ینی نباید با این دیسک ها آنلاین بریم ؟ :d
من اکانتم تموم شده.. ینی وقتی خواستم برم لایو از این فیفا11 نباید استفاده کنم؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
حالا یه سوال:دوستان من کریر مود را منیجر خالی رفتم چون be a pro های فیفا های قبلی خوب نبودن.(نه از لحاظ گیم پلی ها,مثلا عین become a legend دوست داشتم که آدم پیشرفت کنه و از این حرف ها.آخه تو be a pro های قبلی زرتی می تونستی از تیم های مطرح شروع کنی تازه خودت انتخاب می کردی)می خواستم بدونم تو کریر مود امسال پلیر خالی په فرقی کرده؟
عجب نامرد هایی شدن این بچه های bc.بابا فقط کاربر جدید ها را تحویل می گیرید؟من این همه سوا جواب دادم باید بیست بار سوالمو تکرار کنم؟یعنی هیچکس پلیرش را نرفته تو کریر میود؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها واقعاً کسایی که فیفا 10 میزدن از 11 خوششون اومده ؟ من امروز با دوستم 5 ساعت بازی کردیم به نظرم استیل بازیکن ها که میگن تو این شماره بهتر شده و انواع مختلف اضافه شده به نظرم اتفاقاً برعکس ، تو فیفا 10 که خیلی طبیعی تر بود :confused: الان تو 11 دویدنشون هم بدتر شده تو 10 طبیعی تر بود کاش به گیمپلی و استیل 10 دست نمیزدن واقعاً 10 خیلی بهتر بود ، خیلی گیمپلی انعطاف پذیر تری داشت و طبیعی تر هم بود
هم من هم دوستم بعد از 5 ساعت بازی کردن معتقد بودیم 10 بهتر از این بود
واقعاً حیف شد میتونستن بهتر از اینا بازی رو در بیارن من حاضرم 10 رو با یه آپدیت جدید برای انتقالات بازیکن ها و چهره و غیره به جای 11 بازی کنم اگر میشد
هر چند تو یه چیز هایی پیشرفت کرده و از 10 بهتر شده مثل گل نخوردن راحت دروازبان ها با شوت بقل پا از راه دور و موندن ترکیب بازی که در حین بازی تغییر داده ای بعد از ری استارت کردن(تو 10 برمیگشت به اولین ترکیبلی که انتخاب کرده بودی) و ورق خوردن و دسته بندی اسکیل بازیکن ها
ولی اینا به اونا نمی ارزن و من ترجیح میدم 10 بازی منم( ولی مجبورم به خاطر نقل و انتقالات همین 11 رو بازی کنم اجباراً)
ولی ای کاش همه خوبی های 10 و 11 تو نسخه 11 جمع میشد :(

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
بچه ها واقعاً کسایی که فیفا 10 میزدن از 11 خوششون اومده ؟ من امروز با دوستم 5 ساعت بازی کردیم به نظرم استیل بازیکن ها که میگن تو این شماره بهتر شده و انواع مختلف اضافه شده به نظرم اتفاقاً برعکس ، تو فیفا 10 که خیلی طبیعی تر بود :confused: الان تو 11 دویدنشون هم بدتر شده تو 10 طبیعی تر بود کاش به گیمپلی و استیل 10 دست نمیزدن واقعاً 10 خیلی بهتر بود ، خیلی گیمپلی انعطاف پذیر تری داشت و طبیعی تر هم بود
واقعاً حیف شد میتونستن بهتر از اینا بازی رو در بیارن من حاضرم 10 رو با یه آپدیت جدید برای انتقالات بازیکن ها و چهره و غیره به جای 11 بازی کنم اگر میشد
هر چند تو یه چیز هایی پیشرفت کرده و از 10 بهتر شده مثل گل نخوردن راحت دروازبان ها با شوت بقل پا از راه دور و موندن ترکیب بازی که در حین بازی تغییر داده ای بعد از ری استارت کردن(تو 10 برمیگشت به اولین ترکیبلی که انتخاب کرده بودی) و ورق خوردن و دسته بندی اسکیل بازیکن ها
ولی اینا به اونا نمی ارزن و من ترجیح میدم 10 بازی منم( ولی مجبورم به خاطر نقل و انتقالات همین 11 رو بازی کنم اجباراً)
نه اتفاقا من معتقدم بهتر شده!
اینکه یه عده خوششون نیومده هم بخاطر تغییرات گیمپلی بازی هست این بازی هر سال داره واقعی تر میشه امسال هم هوش مصنوعی رو طوری طراحی کردن که دیگه نشه با 5تا پاس پشت سرهم گل زنی کرد که بنظرم فوق العاده است....استیل بازیکنها هم خیلی واقعی شده من نمیدونم شما چطور میگی واقعی نشده؟!!!
نمونش کریس رونالدو یا مسی اینها دقیقا شبیه سازی شدن نوع راه رفتن و دویدن و....حتی شوت زدنشون!
بنظرم شما هنوز بازی نکردی فیفا11 رو ببخشید البته من اینطور فکرمیکنم:)چون دارید نقاط قوت بازی رو بجای نقاط ضعفش جا میزنید اون هم بشکل ناشیانه ای البته!
عجب نامرد هایی شدن این بچه های bc.بابا فقط کاربر جدید ها را تحویل می گیرید؟من این همه سوا جواب دادم باید بیست بار سوالمو تکرار کنم؟یعنی هیچکس پلیرش را نرفته تو کریر میود؟
این مود رو کمتر پیش اومده که بازی کنم چون سخته ولی تو تمام تریلرهایی که دیدم متوجه تفاوتی تو این بخش نسبت به سال پیش نشدم ازهرتیمی که بخوای میتونی بازی رو شروع کنی که بد هم نیست ضمنا اون become a legend رو اسمش رو نیار اینقدر کهیر میزنم دی: کونامی نترکه با این همه خلاقیت و هوش وذکاوتش!!!!دی:

آخرین ویرایش:

as123

کاربر سایت
Mar 16, 2007
84
امروز بازی اورجینالش دستم رسید لایو اش چه دنگ و فنگی پیدا کرده اول که باید ثبت نام کنی بعد هم کد پشت دفترچه راهنمای داخل جعبه رو میخواهد
ولی حال داد یدست بارسا . رئال زدیم:d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
منم مثله شما بودم وقتی چند دست که بازی کردم دیدم نمیشه بکل با فیفا10 تفاوت کرده اول نشستم تمامه استراتژی هایه که باهاش فیفا10 بازی میکردم از ذهنم پاک کردم بعد نشستم فیفا11 بطور تمرینی بازی کردم تا حسابی دستم امد ببین اگر بخوای مثله 10 باهاش بازی کنی اصلا نمیشه بکل فیفا10 فراموش کن بنظر من اینقدر تمرین کن تا این بازی دستت بیاد بعد لذت واقعی از بازی میبری مخصوصا از نحوه پاسکاریها و موقعیت سازی
باید حتمی تو بازی موقعیت سازی کنی من وقتی فیفا10 بازی میکردم فوتبالم میشد فوتسال از بس که گل ردوبدل میشد اما تو11 اینجوری نیست جون میکنی موقعیت بسازی بعد محاجم بتونه گلش کنه یا نتونه
در مورد شوت زدن هم قلقش دستم امده نمیشه مثله10 از وسط شوت گل کرد اما خب میشه بعضی وقتها هم گل از فاصله دور زد که واقعا به ادم میچسبه
نمیدونم دقت کردین یا نه برایه انتقال توپ از دروازه خودتون تا دروازه حریف واقعا زمان میبره به مانند واقعییت من تو هیچ فوتبالی این خصوصیات ندیدم حتی تو فیفا10 درست میشد با 5تا پاس ضربدری با دروازه تک به تک شد که بعد یه مدتی تو ذوغ میزد جوری که مثله یه باگ بود یادش میگرفتی هی گل میزدی
تنها ایرادی که من فعلا دیدم تو فیفا11 که من اذیت میکنه همین افساید گیریه کمک داوره بعضی وقتا به بازیکنی پاس میدم که اصلا ربطی به منطقه افساید نداره اما چون یه بازیکن دیگم تو افساید افسایدش میگیره که خیلی ضد حاله اما نسبت به پیشرفتایی که نسبت به نسخه قبل کرد این مورد به چشم نمیاد

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
چرا وقتی تو منیجر مود میخوان مربی رو اخراج کنن اول یه پیغام میدن مبنی بر این که میخوان اخراج کنن ولی یه بازی فرصت میدن بعد حتی اگر اون بازی رو هم ببریم باز هم هم اخراج میکنن پس چرا همون اول اخراج نمیکنن یه بازی فرصت میدن بعد هم بدون توجه به اینکه اون بازی رو هم بردی اخراج میکنن لطفا یه توضیحی بدین بعد در مورد analog sprint دوستمون توضیح دادن من متوجه نشدم on باشه یا of فرقشون چیه لطفا جواب بدین
user_online.gif
progress.gif
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=30824&page=55

blackworld666

کاربر سایت
Nov 2, 2005
27
امروز بازی اورجینالش دستم رسید لایو اش چه دنگ و فنگی پیدا کرده اول که باید ثبت نام کنی بعد هم کد پشت دفترچه راهنمای داخل جعبه رو میخواهد
ولی حال داد یدست بارسا . رئال زدیم:d
آقا اورجینال رو از کجا تهیه کردی؟

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها یه سوال :
من الان اگه لایو بازی کنم تنظیماتی که برای بازی قرار دادم برای حریفم هم اعمال میشه ؟ مثلاً سرعت اگه فست باشه یا پاس ها و شوت ها اینا سمی باشه ولی برای حریف اگه اسیستید باشه که اون کارش راحت تره از من پس باید چه کار کرد ؟ ممنون

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
من که کاملا ً امسال گیج شدم هر کی یه حرفی میزنه ! بالاخره نفهمیدیم pes 2011 بهتره یا fifa 11 !!!؟
البته من تا حالا فیفا بازی نکردم و تا نسخه ی 2010 ساکر هم ازش راضی بودم ولی امسال دیگه این فن های این دو بازی شورش رو در آوردن !

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
من که کاملا ً امسال گیج شدم هر کی یه حرفی میزنه ! بالاخره نفهمیدیم pes 2011 بهتره یا fifa 11 !!!؟
البته من تا حالا فیفا بازی نکردم و تا نسخه ی 2010 ساکر هم ازش راضی بودم ولی امسال دیگه این فن های این دو بازی شورش رو در آوردن !
راه حل کار 5000 تومن پول هست
و اما جواب سوال شما آقای Altaier
دوستان من کریر مود را منیجر خالی رفتم چون be a pro های فیفا های قبلی خوب نبودن.(نه از لحاظ گیم پلی ها,مثلا عین become a legend دوست داشتم که آدم پیشرفت کنه و از این حرف ها.آخه تو be a pro های قبلی زرتی می تونستی از تیم های مطرح شروع کنی تازه خودت انتخاب می کردی)می خواستم بدونم تو کریر مود امسال پلیر خالی په فرقی کرده؟
والا سوال شما یک جورایی مشکل داره چون اومدی اسم از مودی آوردی که مال یک بازی دیگر هست یعنی pes که این شالا هدفی نداشته باشی از این حرفت ولی در کل در هم be pro های فیفا شما توانایی پیشرفت داشتی توی این یکی هم همین طوری هست البته خودت پول نمیدی بخری بلکه با حرکاتت لیست Acompleshment شما تیک میخوره و هر تیک یک یا دو ارزش به مهارت های شما اضاف میکنه ولی در کل شما یک چیزی را اگر بدونی خیلی خوب هست اونم اینکه که این مد را اولین بار Fifa استفاده کرد و ابداع خودشون بود پس شکی در برتریش نیست

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بچه ها یه سوال :
من الان اگه لایو بازی کنم تنظیماتی که برای بازی قرار دادم برای حریفم هم اعمال میشه ؟ مثلاً سرعت اگه فست باشه یا پاس ها و شوت ها اینا سمی باشه ولی برای حریف اگه اسیستید باشه که اون کارش راحت تره از من پس باید چه کار کرد ؟ ممنون
سوال من را هم جواب بدید :">

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
راه حل کار 5000 تومن پول هست
و اما جواب سوال شما آقای Altaier

والا سوال شما یک جورایی مشکل داره چون اومدی اسم از مودی آوردی که مال یک بازی دیگر هست یعنی pes که این شالا هدفی نداشته باشی از این حرفت ولی در کل در هم be pro های فیفا شما توانایی پیشرفت داشتی توی این یکی هم همین طوری هست البته خودت پول نمیدی بخری بلکه با حرکاتت لیست Acompleshment شما تیک میخوره و هر تیک یک یا دو ارزش به مهارت های شما اضاف میکنه ولی در کل شما یک چیزی را اگر بدونی خیلی خوب هست اونم اینکه که این مد را اولین بار Fifa استفاده کرد و ابداع خودشون بود پس شکی در برتریش نیست
دوست عزیز اگر پست های قبلی من را بخونی متوجه می شی که من کاملا فن فیفا هستم.از اول هم بودم.منتها نمی شه فن بازی کورکورانه دراورد.خودم می دونم اول کار فیفا بوده منتها من اونجوری تو pes که خودت مربی نیستی بیشتر می گسندم.تو فیفا های قبلی تو این بخش مثلا خودت مربی هم بودی و هر وقت خواستی هر کاری می کردی!در کل من عشق فیفا هستم.
آقا من خیلی دارم با این منیحر مودش حال می کنم.ترسنفر ها خیلی باحاله,اومدم قرار داد روبن را تمدید کنم کلی کشیدم روش ولی لامصب یکمی پررو شده بود همه ی بازی ها فیکس بود,گفت ازتون ناامید شدم!حالا می ترسم دو فصل دیگه که قراردادش تموم شده تمدید نکنه!
تا الان داشتم نتیجه گرا بازی می کردم,از جوون ها استفاده نمی کردم یهو به خودم گفتم فرض کن ون گال هستی!آقا همینجوری دارم لول آپ می دم.کونتنو و آلبا و مولر مرکز توجه دارنم همینجوری رشد می کنند.یه نکته ی جالب اینکه گیتر چک را که اول فصل آوردم به خاطر بازی های فوق العده اش(کلا از هفته ی سوم اومد تا هفته ی 17 یه گل خورد)با وجود سن بالا یک عدد لول آپ داد شاد شدیم!
حالا یه سوال در مورد منیجر!دوستان ایم بازی هایی که بزاریم رو سیمولیشن(خداوکیلی بعضی موقع ها لازمهآخه کی حوصله داره با سن پائولی بازی کنه؟)تو اون بازی ها اگر بازیکنی خوب بازی کرد رو لول آپش تاثیر می زاره؟گومز تو یکیشون 4 تا زد به تنهایی!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر