FIFA 11 | X360

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
آقا من هم بازی کردم
بازی پیشرفت داشته ولی یک پسرفت بزرگ داشته که به عنوان کسی که تاحالا همه فیفا ها را بازی کرده ضد حال محسوب میشه اونم اینکه دویدن بازیکن ها شده انگار pes بازیکن انگار لک لک میدوه خداییش نمیدونم نسخه ای که من دارم اینطوری هست آخه Fifa world cup هم اینطوری نیست خیلی نرم و دقیق تر از این ولی این نمیدونم چرا اینطور به نظرم میاد و واقعا برای من و دوستم که خوره این بازی بودیم یک ضربه بزرگ محسوب شده و ما قرار گزاشتیم همچنان همون World cup را بازی کنیم خداییش اینها هم دیگه اینقدر پیشرفت کردن کار نداشتن اومدن پسرفت کردن یکی نیست بگه آخه آدم میاد انیمیشن حرکت را عوض میکنه با انمیشن حرکت لک لک حالا بازم میتونیم در این رابطه بحث کنیم که آیا موافقید که fifa 11 شده گونه ای از pes .... بعضی وقتا فکر میکنم ea میخواسته به کونامی بگه اگر بخوای فوتبال بسازی اینطوری باید بسازی البته فوتبال به سبک خود ژاپنی ها

ولی در کل این را در آخر اضاف کنم که پست من مایه سو استفاده این فن بوی های pes نشه بازی خیلی پیشرفت داشته و عالی هست این یک مورد را به عنوان کسی که همیشه فیفا بازی کرده میگم چون اینقدر باهاش ور رفتم که این تفاوت محسوس را بفهمم

برای من که تو دویدن هیچ مشکلی نداره و اتفاقا خیلی هم خوب و طبیعی میدوه فکر کنم فقط این مشکل رو شما دارید.من که هر چی بیشتر فیفا بازی میکنم بیشتر حال میکنم و کلی دارم ازش لذت میبرم و به نظرم امسال فیفا فوق العاده شده

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
اوف!بودنس لیگا تو خوابش هم همچین لیگ جذابی را نمی دید!کریر مود فقط منجیر را برداشتم 15 هفته به خاک و خون کشیده شدم!الان شالکه 42 اوله بایرن و بایر لورکون با 40 دوم و سومن!یه چیز خیلی جالب این بود که تیم من(بایرن) و شالکه تا هفته ی ششم همه را بردن(رکوزن اون وسط یه ماسوی هم داد)بعد هفته ی هفتم تو زمین شالکه باهاش بازی داشتم.شالکه خیلی قوی تر شده بود از حالت عادی.پاسکاری می کردن در حد لالیگا!به توپ بست منو شانس اوردم پیتر چک را اول فصل خریدم.آخرش هم 1-0 باختم.کلا تا حالا هنچین بازیه سختی نکرده بودم!

حالا یه سوال:دوستان من کریر مود را منیجر خالی رفتم چون be a pro های فیفا های قبلی خوب نبودن.(نه از لحاظ گیم پلی ها,مثلا عین become a legend دوست داشتم که آدم پیشرفت کنه و از این حرف ها.آخه تو be a pro های قبلی زرتی می تونستی از تیم های مطرح شروع کنی تازه خودت انتخاب می کردی)می خواستم بدونم تو کریر مود امسال پلیر خالی په فرقی کرده؟
آقا سوال ما را جواب می دید لطفا؟

saeedtm

عضو جدید
Feb 24, 2009
8
آقا من هم بازی کردم
بازی پیشرفت داشته ولی یک پسرفت بزرگ داشته که به عنوان کسی که تاحالا همه فیفا ها را بازی کرده ضد حال محسوب میشه اونم اینکه دویدن بازیکن ها شده انگار pes بازیکن انگار لک لک میدوه خداییش نمیدونم نسخه ای که من دارم اینطوری هست آخه Fifa world cup هم اینطوری نیست خیلی نرم و دقیق تر از این ولی این نمیدونم چرا اینطور به نظرم میاد و واقعا برای من و دوستم که خوره این بازی بودیم یک ضربه بزرگ محسوب شده و ما قرار گزاشتیم همچنان همون World cup را بازی کنیم خداییش اینها هم دیگه اینقدر پیشرفت کردن کار نداشتن اومدن پسرفت کردن یکی نیست بگه آخه آدم میاد انیمیشن حرکت را عوض میکنه با انمیشن حرکت لک لک حالا بازم میتونیم در این رابطه بحث کنیم که آیا موافقید که fifa 11 شده گونه ای از pes .... بعضی وقتا فکر میکنم ea میخواسته به کونامی بگه اگر بخوای فوتبال بسازی اینطوری باید بسازی البته فوتبال به سبک خود ژاپنی ها

دقیقا همینطوره که شما میگین اولش منم ضدحال خوردم ولی بعد از یه مدت که بازی کردم عادت کردم ولی در کل خیلی پیشرفت کرده

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
بعضی موقع ها فیفا تو بعضی جنبه ها نسیت به نسخه قبلی خودش افت میکنه.دلیلشم نمیدونم! شما میگی اینجا دویدنه.تو ورد کاپ من میگم آسونی بیش از حدشه. تو 10 هد زدنش و دروازه بان احمق با او ظربات چیپ و ... من که فکر میکنم اینم سیاستشونه ته همیشه یع ضعفی داشته باشه تا ملت نسخه بعدیشم بخرن وگرنه تا همین الان میتونستن یه شبیه ساز دقیق از فوتبال بدن بیرون

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
بعضی موقع ها فیفا تو بعضی جنبه ها نسیت به نسخه قبلی خودش افت میکنه.دلیلشم نمیدونم! شما میگی اینجا دویدنه.تو ورد کاپ من میگم آسونی بیش از حدشه. تو 10 هد زدنش و دروازه بان احمق با او ظربات چیپ و ... من که فکر میکنم اینم سیاستشونه ته همیشه یع ضعفی داشته باشه تا ملت نسخه بعدیشم بخرن وگرنه تا همین الان میتونستن یه شبیه ساز دقیق از فوتبال بدن بیرون

نه عزیز، اینا اگه یه شبیه ساز کامل و طبیعی بدن بیرون همه ی نسخه هاش فروش داره، به نظر من نمیدن بیرون چونکه اگه بدن، منافع خیلیا در خطر میوفته، یعنی می خوان همیشه فوتبال واقعی واسه آدم جذاب باشه که نتیجش میشه همون منافع بعضیا، اگه شبیه ساز کامل باشه دیگه توجهات به سمت گیم جلب می شه و ...
آقایون گفتم نظر شخصیمه، الان کسی چماق در نیاره :d

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
سلام دوستان
ممنون از جوابایی که دادید چندتا سوال دیگه هم داشتم لطف کنید جواب بدید
1.لطفا یه توضیحی در مورد player/manager قسمت career mode بدید.مثلا اگه من توی ارسنال باشم منچستر بهم پیشنهاد بده هم بازیکن و هم سرمربی منچستر میشم.
2.قسمت career mode نسبت به manager mode و be a pro بازی fifa 10 چقدر پیشرفت داشته؟ خیلی فرق کرده؟
3.اگه فرق کرده لطفا نمونه هایی رو بیان کنید.
4.قسمت creation center قسمت جالبیه؟
سلام دوستان عزیز لطفا جواب منم بدید.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من هم بازی رو گرفتم
باید بگم که خب من با فیفا 10 بیشتر حال میکردم ، به نظرم گیمپلیش خیلی بهتر بود و طبیعی تر بود ، این یه جوری شده و فیزیکی هم شده و 10 به نظرم طبیعی تر بود
یه چیز عجیبش هم اینه که مسی نمیدونم چرا انقدر ضعیفه با این که ابیلیتیهاش بالاست مخصوصاً ابیلیتی های سرعت و دریبلش ولی اصلاً سرعت نداره و تازه اصلاً هم فرز نیست و نمیشه باهاش دریبل زد شاید الان بیاید به من بگید که باید دستت بیاد و بازی کلاً این جوری شده ولی باید بگم که پس چرا پاتو اینجوری نیست ؟ با این که سرعتش و دریبلش از مسی چند شماره کمتره ولی خیلی خوب میشه باهاش دریبل زد و سرعتش هم خیلی بهتره ، من تو 10 با مسی خیلی خوب بازی میکردم و به نظرم اونجا حالت طبیعیش بود و به واقعی نزدیک بود ولی تو این به سختی میشه دریبل زد دویدنش هم یه جوریه مثل بقیه نیست
یه نکته خیلی خوب اینه که ابیلیتی ها رو دسته بندی کردن و با کلید راست دی پد ورق میخوره که خیلی از اینش خوشم اومد که واقعاً تو 10 یه نقص بود الان خیلی خوب و راحت شده
چهره ها اونایی که مدلسازی کردن عالی شده یعنی عین خودشونه ولی بعضی ها رو اصلاً مدلسازی نکردن وقیافشون الکیه و یه چیز دیگست که من پدرو و میلیتو رو متوجه شدم که ای کاش همه بازیکن های مهم و مطرح رو مدلسازیشون میکردن
شوت های بقل پا دیگه از دور گل نمیشه مثل قبل و دروازه بان مثل 10 عین ماست نگاه نمیکنه تا وقتی توپ رسید شیرجه بزنه و توپ گل بشه بلکه سریع خودشو میرسونه اون جایی که قراره توپ بره و توپو راحت میگیره که یه نکته مثبته ولی درمورد چیپ هنوز متوجه نشدم درست شده یا نه

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
این فیفا 11 فایلهای استیلثش چرا نمیاد تو سایت abgx360?هیچ راه دیگهای واسه درست کردنش واسه انلاین نیست؟من حتی اون فایلهایی رو که سایت abgx360گذاشته بود رو هم دانلود کردم تا دستی درستش کنم ولی بازم فیکس نمیشه.کسی راه حلی واسه استیلث کردن بلد نیست ؟

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
سلام لطفا جواب منو بدید لطفا خیلی ضروریه با تشکر
در مورد سواله اولت باید بگه گه بله وقتی تو یه تیم جدید میری هم میتونی Manager باشی هم player.
در مورد سوال 2و3 باید بگم فرقه زیادی نکرده.یکم فقط قسمت قرارداد بستن عوض شده و اینکه در نقشه دروازهبانم میتونی باشی.
در مورد سوال 4 که هنوز امتحان نکردم.بعدن میگم.:d

• Like
Reactions: shahab-gamer

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
حالا یه سوال:دوستان من کریر مود را منیجر خالی رفتم چون be a pro های فیفا های قبلی خوب نبودن.(نه از لحاظ گیم پلی ها,مثلا عین become a legend دوست داشتم که آدم پیشرفت کنه و از این حرف ها.آخه تو be a pro های قبلی زرتی می تونستی از تیم های مطرح شروع کنی تازه خودت انتخاب می کردی)می خواستم بدونم تو کریر مود امسال پلیر خالی په فرقی کرده؟
آقا جون من جواب بدید!

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
درود به دوستان ...منم از pes 2011 حالم بهم خورد فیفا 11رو گرفتم ، چقدر باحاله ، اولین باره که بیش از 15 دقیقه دارم باهاش بازی میکنم و واقعا حال کردم با خیلی چیزهاش :d

یه چند تا سوال دارم دوستان عزیز...ممنون میشم کمک کنید :

1-این گزینه های مختلف دوربین رو باید روی کدوم حالت بذارم که از Tele یکم بزرگتر و از حالت Co-op یکم کوچیکتر باشه ؟ یعنی وسط اینها ! چون Tele واسم کوچیکه تصویرش و Co-op هم واسم بزرگه ! کدوم حالت باید بذارم تا اینی که گفتم بشه ؟چند تا گزینه مختلف دوربین داره ..ممنون میشم راهنمایی کنید...

2- این گزینه های منو و غیره اسپانیایی شده بود که اشتباه کردهبودم و انگلیسی رو انتخاب کردم ابتدای بازی و گزینه ها English شد ، نسخه pal رو گرفتم و کنسولمم pal هستش ولی گزارش English نیست ! مشکل از کجاست و صدای گزارشگر رو باید از طریق کدوم menu و option تغییر بدم به انگلیسی؟

3- از لحاظ سرعت بهترین حالت و حذابیت بیشتر normal بذارم یا fast ?کدوم ؟fast زیادی تند میشه؟

چه منوهای جالبی داره !:x

تشکر از دوستان

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
این فیفا 11 فایلهای استیلثش چرا نمیاد تو سایت abgx360?هیچ راه دیگهای واسه درست کردنش واسه انلاین نیست؟من حتی اون فایلهایی رو که سایت abgx360گذاشته بود رو هم دانلود کردم تا دستی درستش کنم ولی بازم فیکس نمیشه.کسی راه حلی واسه استیلث کردن بلد نیست ؟

من موندم این همه دوستانی که این بازی رو تهیه کردن و بازی کردن اصلا براشون ss2 بازی مهم نبوده؟!

الان سایت abgx دو تا نسخه از فیفا 11 رو تو دیتابیسش گذاشته یکی ریجنش پال هست و دیگری جی + پال اما این نسخه پخش شده تو تهران نسخه پالی هست که پچ ss2 هنوز براش نیومده

من کل تهران رو گشتم بتونم یه نسخه ss2 (یا سازگار با پچ ss2 ارئه شده) گیر بیارم حتی فروشگاه هایی که در این زمینه ادعای تخصص هم میکنن متاسفانه همون نسخه پخش شده تو توپ خونه رو دارن

حالا دوستانی که این بازی رو دارن الان لایو بازی میکنن لطفا بیان یه توضیح بدن از کجا میشه گیر آورد بازی رو؟

ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر