FIFA 11 | X360

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
واقعا گند زدن به بازی.)xاصلا فکرشم نمیکردم اینطوری گند...وقتی با مسی میخواهم حرکت کنم اینگار کامیونو حرکت میدی....اصلا نمیشه بازی کرد
دوست من چون شما به گیم پلی Pes عادت کردی و فکر میکنی که تو Fifa هم میشه مثل Pes با مسی همرو دریبل کنی و گل بزنی.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
yulia

واقعا گند زدن به بازی.)xاصلا فکرشم نمیکردم اینطوری گند...وقتی با مسی میخواهم حرکت کنم اینگار کامیونو حرکت میدی....اصلا نمیشه بازی کرد

اخه كجاش مسي مثل كاميونه )x بر عكس خيلي هم مثل خودش هست مخصوصا طرز شوت زدنش
:d تو رو خدا ايراد الكي از بازي نگيريد
يكم خو بيهاي بيشمار بازي رو بگيد>:d<
ميفهميد كه

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
پست شما رو توی تاپیک PES 2011 هم دیدیم! شما موضعتون مشخصه. پس دیگه دعوا راه نیندازید!

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
من یک سی دی گرفتم که میتونه تمام بازی های شمارو که نمیخونه تا سال 4000 هم بخونه.

اسم این برنامه activate است.شما میتونید این برنامه را دانلود و سپس رایت کنید.

اما باید قبل از هر بازی که مینویسه play dvd انرا در دستگاه بگذارید وسپس بعد از reading

مینویسه play dvd روی ان کلیک کنید و بعد یک عده نوشته میاد.سپس فقط و همیشه بعد

از این نوشته دکمه ی کنار دیسک را بزنید مستقیم بزنید نزنید روی دکمه ی وسط دسته بعد

xbox dashbord در بیاید.همینطور که گفتم سی دی را دربیاورید بعد سی دی بازی را بزارید تو

دیسک سپس reading می آید که بعد از آن play game مینویسه.برید تو بازی حال کنید.

دیگر لازم نیست هی 15 هزارتومان بدهید اپدیت کنید.

تشکر یادتان نرود pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee [-o<

اخطار:از این بحث و گفته ی من کپی نکنید و یه تاپیک دیگر در این رابطه نزنید.مخصوصا در

در سایت های مخصوص خود کاربر ها اکیدا ممنوع است.کپیییییییییییییییی نکنیییدددددد[-x

جای این پست اینجا نیست ، در ضمن این روشی که شما الان داری میگی و اخطار هم میدی کپی نکنیم ، برای خیلی وقت پیشه ، که روش جالبی هم نیست ، چون اینجوری باید Live رو بیخیال شد .

کیا گند زدن به بازی ؟! شما نمیتونی بازی کنی دلیل نمیشه کسی گند زده باشه به بازی

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر

:-&:-&:-&lol

شما داشتی PES بازی میکردی اشتباها اومدی توی تاپیک فیفا پست دادی ... اشکال نداره .. به شرطی که دیگه تکرار نشه

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
:-&:-&:-&lol

شما داشتی PES بازی میکردی اشتباها اومدی توی تاپیک فیفا پست دادی ... اشکال نداره .. به شرطی که دیگه تکرار نشه
به خدا من نمیخواهم...اگه میخواهم با مسی حرکت کنم خیلی دیر شروع به دویدن میکنه؟نمیدونم اشکال از منه یا...ولی در فیفا10 اینجوری نبود.

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
آقا من بازی رو بالاخره گرفتم...تو کامپیوتر چک کردم...استیلث پکش زرد رنگ هست و میگه uncertain هست...

واسه جدید بودنشه یا نه؟ آخه به طرف تاکید کرده بودم واسه لایو میخوام....و گفت که خودش واسه لایو اوکی زده....

ویدیو پارتیشن و استیلث پکش زرد هستند بقیشون سبز....

چیکار کنم؟ بازی رو بذارم تو دستگاه؟

اگه کسی اطلاعاتی داره میشه جواب بده؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
در مورد hospitality setting باید بگم مثله اینکه تنظیمات شما رو به ea منتقل م کنه که بعدا هم بتونید از اونا استفاده کنید البته روی این حرف من حساب نکنیید چون خیلی وقت پیش تو wc خوندم حتما میرم توضیح دقیقش رو می خونم این جا می گم:d

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
مشکل از بازیکن خاصی نیست ... فقط به دلیل بهبود و قوی تر شد هوش مصنوعی اینطور به نظر میاد که بازیکنی مثل مسی آزاد نیست و کار باهاش سخته.

دقیقا این گیم هر سال داره واقعی تر میشه و به طبع کار باهاش سخت تر.;)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
مشکل از بازیکن خاصی نیست ... فقط به دلیل بهبود و قوی تر شد هوش مصنوعی اینطور به نظر میاد که بازیکنی مثل مسی آزاد نیست و کار باهاش سخته.

دقیقا این گیم هر سال داره واقعی تر میشه و به طبع کار باهاش سخت تر.;)

بالاخره یه پرو باز با انصاف هم پیدا شد!:d
البته فارق از مسائل حاشیه ای استایل این دو بازی باهم فرق داره گیمپلی فرق داره و...نمیشه انتظار داشته باشیم که مثل هم باشن:)

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,493
نام
Ali
بالاخره یه پرو باز با انصاف هم پیدا شد!:d
البته فارق از مسائل حاشیه ای استایل این دو بازی باهم فرق داره گیمپلی فرق داره و...نمیشه انتظار داشته باشیم که مثل هم باشن:)

معراج فکر کنم بس که حرص خوردی منم اشتباه میبینبی ... من علیرضا هستما:d

یک سوال هم داشتم ... چطور میشه حرکات نمایشی رو هوا رو ادامه داد ؟ من هر موقع روپایی میزنم و میرم سراغ حرکات نمایشی بعد چند ثانیه توپ از پام جدا میشه ...

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بالاخره یه سوتی ضایع از بازی پیدا کردم :d
ببینم نکونام مگه هنوز تو اوساسونا نیست ؟؟؟ پس تو فیفا 11 چرا تو والنسیا بازی میکنه !!!!!!!!! :d:d

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
ببینم نکونام مگه هنوز تو اوساسونا نیست ؟؟؟ پس تو فیفا 11 چرا تو والنسیا بازی میکنه !!!!!!!!! :d:d
لابد ترنسفر شده خب!:d
معراج فکر کنم بس که حرص خوردی منم اشتباه میبینبی ... من علیرضا هستما:d
اعصاب نزاشتن که:d

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed

من منیجر رو خواستم برم هفته اول بازی با اوساسونا بود نکونام هم بود تو اوساسونا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر