FIFA 11 | X360

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
دوست من اون بازی کنی که تعویض میکنی و فقط کنار زمین نشون میده و اون بازی کنی که میگی مثلاگیگز در موردش اطلاعات میده دقت کن متوجه میشی

بابا اونو خودم میدونم در مورد بازیکن اطلاعات میده. شما بین دو نیمه یه تعویض بکن بعد از اینکه اطلاعات یه بازیکن رو مینویسه رو صفحه تعویض هاتو نشون میده و یه بازیکن رو نشون میده که مثلا اومده تو زمین و داره خودشو گرم میکنه اما اون بازیکن بازیکنی نیست که تو تعویض کردی و یکی بازیکن دیگه رو نشون میده دقت کنید میبنید که اشتباهه.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
بابا اونو خودم میدونم در مورد بازیکن اطلاعات میده. شما بین دو نیمه یه تعویض بکن بعد از اینکه اطلاعات یه بازیکن رو مینویسه رو صفحه تعویض هاتو نشون میده و یه بازیکن رو نشون میده که مثلا اومده تو زمین و داره خودشو گرم میکنه اما اون بازیکن بازیکنی نیست که تو تعویض کردی و یکی بازیکن دیگه رو نشون میده دقت کنید میبنید که اشتباهه.
یعنی همیشه همین جوریه ؟ همیشه بین دو نیمه اشتباه نشون میده ؟ یا بعضی اوقات ؟ :-/

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
چند سوال.
هد زدن آسون شده یا هنوژ مثل 10غیر ممکنه؟
داور ها تکل از پشت رو اخراج میکنن یا هنوز باید موقعیت گل باشه؟
ارزش و تاثیر گذاری بازیکنهای با قدرت مندی زیاد مثل دروگبا یا ابراهیموویچ هنوز 6 تای بازیکنی مثل مسب هست؟
آیا دریپل زدن هنوز اونقدر سخته؟ یعنی حتما باید با حرکات نمایشی دریپل کنی یا مثل آدم مثل همون جوری که مسی تو واقعیت دریپل میکنه هم میشه دریپل کرد؟!

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
بله ... من بالاخره یکی از بزرگترین خیانت ها رو در زندگیم کردم و از امسال فیفا باز شدم ... :|
البته هنوز خیلی ضعیفم ... فکر کنم خیلی طول بکشه تا بتونم به قدرت PES بازی کنم ...
اگه دوستان یه Guide از بازی بذارن (مگه کسلوانیائه؟!:D) ممنون میشم ...

bipeykar

کاربر سایت
Dec 17, 2009
8
یکی از بهترین بازیهای منه که انجام دادم!!!!نظر هرکس که میگه بد هستش مخترم ولی از این بهتر تا الان ندیدم!!!
اما توی بخش منیجر مد توی فیفا 10 توی بخش ترکیب یک کمک مربی داشت که بازیکنها رو میذاشت توی ترکیبی که چیده بودیم!چرا نیستش الان؟!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یکی از چیزهایی که منو آزار میده عدم توجه به صحنه های تعویض بین دو نیمه هستش که همش اشتباهه مثلا من رونی رو بیرون اوردم و برباتوف رو بجاش اوردم تو زمین اما تو صحنه تعویض نشون داد که گیگز اومده تو بازی با اینکه من فقط همین یک تعویض رو کرده بودم اما صحنه های تعویض وسط بازی درسته .کاش EA این سوتی ضایع رو نمیداد اون موقع دیگه من خیلی خیلی با فیفا حال میکردم اما بازم فیفا بی نظیره من فقط با فیفا حال میکنم
به این میگن بسر بردن در تعطیلات:d
مرد حسابی اون اصلا اطلاعات مربوط به بازیکن تعویضی نیست که اون اطلاعات مربوط به همون بازیکنی هست که تو تصویر نشونش میده:d
کاش EA این سوتی ضایع رو نمیداد اون موقع دیگه من خیلی خیلی با فیفا حال میکردم اما بازم فیفا بی نظیره من فقط با فیفا حال میکنم
همون بهتر که شما کونامی حال کنی فیفا رو ولش کن همون پرو بهتره....!جدیدا به شیوه نرم به تاپیک هجوم میارن طرفداران پرو:dمیان اول قسم وایه که ما فیفا بازیم بعد هم به خیال خودشون با زرنگی ایراد میگیرن که بتونن از فشار کم کنن:)) بابا اینقدر به امتیاز IGN دل خوش نکنید بعد از ریلیز اونوقت دوباره پشیمون میشیدها:d
سلام
اقا این چه وضعش:-/ این بازی fifa اصلا چیزی به نام جام باشگا های اروپا را داره یانه ؟
البته که داره شما بعد از گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان میتونی تو چمپپیونز لیگ بازی کنی:)
درعوض فیفا اینقدر برتری نسبت به پرو داره که شمردنش از حوصله تاپیک خارجهb-)
کوچیکترینش همون لایسنس شدن بیش از 500 تیم و15000 بازیکنه چیزی که تا موقعی که زنده ای تو پرو نمیبینی:d

Rames

کاربر سایت
Sep 9, 2010
134
نام
رامین
چند سوال.
هد زدن آسون شده یا هنوژ مثل 10غیر ممکنه؟
داور ها تکل از پشت رو اخراج میکنن یا هنوز باید موقعیت گل باشه؟
ارزش و تاثیر گذاری بازیکنهای با قدرت مندی زیاد مثل دروگبا یا ابراهیموویچ هنوز 6 تای بازیکنی مثل مسب هست؟
آیا دریپل زدن هنوز اونقدر سخته؟ یعنی حتما باید با حرکات نمایشی دریپل کنی یا مثل آدم مثل همون جوری که مسی تو واقعیت دریپل میکنه هم میشه دریپل کرد؟!
1-تو 10 غیر ممکن نبود ولی این جام سخت نیست کافیه 2 3 بار رو دکمه پشت سر هم بزنی;)
2-مطمئنا باید باشه:|
3-اونجوری هم میشه .. میتونی به جای دریبل ها از دریبل های ریز(با زدن LT)استفاده کنید;)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
به این میگن بسر بردن در تعطیلات:d
مرد حسابی اون اصلا اطلاعات مربوط به بازیکن تعویضی نیست که اون اطلاعات مربوط به همون بازیکنی هست که تو تصویر نشونش میده:d
اقا معراج این دوستمون حق دارن ببین حاجی نیمه اول که تمام شد قبله اینکه بازی شروع کنی یه تعویض بکن مثلا کلوزه با گومز عوض میکنی وسط دو نیمه بعد نیمه دوم شروع میکنی به بازی یدفعه فلیپ لام نشون میده و یسری اطلاعات ازش میده تا اینجا مشکلی نیست بعد بجایه اینکه گومز نشون بده که وارد بازی شده داره گرم میکنه خودش دوباره همین فلیپ لام نشون میده بدونی که اماری بگه ازش داره خودش گرم میکنه به حساب بازیکن تعویضیه برایه منم پیش امده شما حالا خودت یه امتحان بکن میفهمی این بنده خدا چی میگه
اما بخ نظرم این یه ایراده خیلی کوچکه خوده بچه هام قبول دارن مهم گیمپلیه روانشه که بینظیر من همچین فوتبالی تا به حال بازی نکردم!!!

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
دوستان ممکنه خواهش کنم به من یک آموزش از ضربات آزاد مستقیم برام بگذارین و یا توضیح بدین:wacko:
1- ضریه آزاد پشت محوطه جریمه
2- ضربه آزاد از فواصل دور 20 تا 25 متر
3-ضربه آزاد از راه خیلی دور 30 تا 40 متر
4- ضربه آزاد رو چگونه از بالای سر خط دفاعی رد کنم
5- ضربه آزاد رو چگونه از زیر خط دفاعی بزنم موقعی که خط دفاع میپره

ممنون مشکل دارم حیف اون خطا هایی که روم میشه:ontopic:

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان