FIFA 11 | X360

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
پس بالاخره انتظار‌ها به پایان رسید
کی تا حالا بازی را گرفته؟
یکم توضیح بده
نسبت به دمو چه تغییرات مهمی داشته
مهمتر از همه
این موهای هیگواین درست شده؟:d

4039

کاربر سایت
Nov 23, 2008
72
نام
حسین
من ظهر نسخه انگلیسی پال رو از یک فروشگاه مشهد خریدم . بازی نسبت به دمو توی چند مورد تغییراتی داشته اول سیستم نفس و خستگی بازیکنان کمی بیشتر روی تواناییهای بازیکنان تاثیر میذاره دوم اینکه به نظرم سرعت بازی یک مقدار کمتر شده و سوم اینکه بازی روی درجه legendary سخت تر شده .

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سیستم پاس دادنش یکم سخت تر شده ولی به نظر من سیست دفاعی حریف شوت میزنه چون خیلی فضای باز میدن ومیشه راحت برای خودت موقعیا گلزنی درست کنی یک چیزه دیگه وقتی با 2 بازیکن پاس کاری میکنم پشت سرهم راحت مدافعان حریف جا میمونن و میشه به دروازه رسید .
از نسخه قبلیش نمره کمتری میگیره

farzadmaham

کاربر سایت
Oct 10, 2009
155
سیستم پاس دادنش یکم سخت تر شده ولی به نظر من سیست دفاعی حریف شوت میزنه چون خیلی فضای باز میدن ومیشه راحت برای خودت موقعیا گلزنی درست کنی یک چیزه دیگه وقتی با 2 بازیکن پاس کاری میکنم پشت سرهم راحت مدافعان حریف جا میمونن و میشه به دروازه رسید .
از نسخه قبلیش نمره کمتری میگیره
IGN نمره 9.5 داد.

PouяiД

Blue is the Colour
Gold User
Apr 10, 2009
728
نام
پوریا
سلام
منم بازيو خريدم بلاخره واقعا لذت بخش شده مخصوصا بخش دروازه بان بودنش خيلي باحال كار شده مدافع ها واقعا سرسخت شدن اُ ديگه مثل قبل جا نميمونن خوشحالي هاي بعد گل هم زيبا كار شده در كل فوق العاده بود:x:x:x

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
کسی از منیجر مود خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟
چه امکاناتی بهش اضافه شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر کی بازی کرده یه توضیح کاملی راجب این قسمت بده؟؟؟؟
در ضمن ورزشگاه منچستر سیتی رو درست کردن یا هنوز مثل فیفا 10 هستش؟؟؟؟؟؟؟؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
نوید جان این پنالتی ها همچنان مثل وردکاپه یا درستش کردن؟
خراب شده بود مگه؟ :D خـــب کلاً سیستم پنالتی زدن رو عوض کردن دیگه ، به نظر من اینجوری خیلی بهتره ! چون حداقل احتمال گل شدن توپ یکم میاد پایین تر.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,799
نام
وحید
خراب شده بود مگه؟ :D خـــب کلاً سیستم پنالتی زدن رو عوض کردن دیگه ، به نظر من اینجوری خیلی بهتره ! چون حداقل احتمال گل شدن توپ یکم میاد پایین تر.
بابا بی خیال خودم برم تو بازی پشت پنالتی وایسم راحتر گل میزنم:-/

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
نوید جان این پنالتی ها همچنان مثل وردکاپه یا درستش کردن؟
وحیدجان شاید باور نکنی اصلا امتحان نکردم میدونی اخه ما اینجا که با دوستام یا پسر عموم بازی میکنیم یه قانون داریم خیلی وقته ما چیزی به اسمه پنالتی به رسمیت نمیشناسیم:dاگر بازی به پنالتی بکشه مساوی حسابش میکنیم اگر وسط بازی پنالتی بشه باید بزنیم وسط تا دروازبان بگیره:dاصلا گل پنالتی فحش داریم:d
باسه همین امتحان نکردم شرمنده
اما اون دوستمون میگه مثله ورلد کاپ پنالتی زدنش

آخرین ویرایش:

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
من فیفا 11 را با 4 5 تا بازی شروع کردم به نظر من گیم پلی بازی مثله فیفا وردکاپ روان نیست و یکم کند بازی دنبال میشه و دیگه مثل وردکاپ نمیشه دریپل به حالت روان زد چون من در هفته تقریبا 15 تا 20 ساعت فیفا میزنم این برای من خیلی محسوسه ولی در کل خیلی پیشرفت داشته
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر