FIFA 11 | X360

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من بازی گرفتم عالی هست
فقط اور لی Alexandre Pato 80 بی شعور ها
:-o
80 ؟ !!!!!!!!!!!!!!! :eek:
آخه چراااااااا ؟؟؟؟؟؟؟ )x
منو بگو فکر میکردم بهتر از 10 بسازنش آخه 80 چیه ؟ حیف شد میخواستم یه میلان قوی راه بندازم :( درسته بازم قوی خواهد بود ولی با این حساب اونجور که فکر میکردم نشد

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
شما اگر یه نگاهی به فرم پاتو تو فصل قبل واین فصل بندازین متوجه میشین که اورالش بسیار هم مناسبه!
من بشخصه بازی خارق العاده ای از پاتو بیاد ندارم الان که کاملا محو شده تو فوتبال اروپا

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من نسخه ps3 رو بازی کردم
هیچ چیزه جدیدی تو گیم پلی بازی ندیدم
فقط طراحی هیکلها و چهره ها نسبتا خوب شده
اینم بگم که من جدیدا از فیفای جام جهانی فیفا رو بازی کردم و خوشم هم اومد ،
ولی این 11 اصلا دلنشین نیست
دوستان لطفا نیاین الکی انگ بزنید و حمله کنید ، چون واقعا بی طرفانه نظرم رو گفتم
انشااله بازی کردید بیاید نظرتون رو بگید

MAHABCO86

کاربر سایت
Dec 31, 2007
2,082
نام
بهنام
:-o
80 ؟ !!!!!!!!!!!!!!! :eek:
آخه چراااااااا ؟؟؟؟؟؟؟ )x
منو بگو فکر میکردم بهتر از 10 بسازنش آخه 80 چیه ؟ حیف شد میخواستم یه میلان قوی راه بندازم :( درسته بازم قوی خواهد بود ولی با این حساب اونجور که فکر میکردم نشد
اره فیفا 10 84 بود
شما اگر یه نگاهی به فرم پاتو تو فصل قبل واین فصل بندازین متوجه میشین که اورالش بسیار هم مناسبه!
من بشخصه بازی خارق العاده ای از پاتو بیاد ندارم الان که کاملا محو شده تو فوتبال اروپا
معراج حرفت تا حدودی درسته ولی شما بازی میلان با رئال یادت بیار ببین پاتو چه کار کرد
پسر این مرکل عجب چیزی:x

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من نسخه ps3 رو بازی کردم

دوست عزیز از مقایسه ی شما معلوم هست که فیفا باز که نیستی هیچ بلکه از رقیبان فیفا هستی .. اینو از این نظر میگم که گفتی با ورد کاپ حال کردی .. ورد کاپ هم میشه نسخه پیشرفته پرو دونست ;)

yousef_14

کاربر سایت
Aug 31, 2010
97
نام
یوسف
یه سوال داشتم..گیم پلیش هنوز کنده..؟
سریع تر نشده...بعضی وقتا هم که تو فیفا 10 بازی رو تو روز انجام نمیدادم زمین خیلی سیاه زشت نشون میداد...هنوز این مشکل هست یا حل شده..؟

Ronaldo_9

کاربر سایت
Oct 23, 2009
399
نام
علی
سلام دوستان چه فروشگاه هایی نسخه انگلیسی و پالش رو کامل و سالم با پک شیک و کیفیت عالی اوردن؟
همین الآن هم داشته باشن.
من فیفا 10 رو از پردیس گیم گرفتم هم یکم مشکل داشت و تو بعضی از قسمت ها هنگ میکرد هم از این نقره ای ها بود و تازه با اینکه شرکتی بود یکم هم خط داشت!
چون من بیشتر وقتم رو فیفا بازی میکنم با کیفیت عالی میخوام قیمتش هم مهم نیست. اساتید راهنمایی کنید ؟؟؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من نسخه ps3 رو بازی کردم
نه دوسته عزیز انگ چیو بزنیم نظرت گفتین کاملا محترم اقا
میدونی چرا از ورلدکاپ خوشت امده چون به نظر ما فیفا بازا ورلدکاپ شبیه ترین فوتبال ea به سبک pes به نظر ما اینجوریه
منم یه دوست دارم هر کار میکنم که فیفا بازی کنه نمیتونه همش اون فوتبال بازی میکنه که جاش نیست اینجا بحثش بکنیم

این بنده خدا که اسمی از بازی رقیب نگفتن ببین بعضیا اینجوری فکر میکنند یه دوست دارم کاملا شبیه این اقا واقعا نظرش در مورد فیفا11 همینجوری بود ببین نظرش گفت اینجوری بازی دید نظرش بخون رد شو این همه دارن تعریف میکنن یه نفرم انتقاد کنه مشکلی پیش نمیاد واقعا
حتی از نظر شما انتقادش کاملا خلاف واقعیت باشه
منم فیفا11 دیدم واقعا گیم پلیش عالی بود خیلی بازی سنگین و به واقعیت نزدیک شده پاسکاریاش واقعا پرفکت شده جوری که محو بازی میشم پسر همون نقشه ای که تو ذهنم دارم کاملا تو بازی میتونم پیاده کنم به واسطه گیمپلیه روونش همونجور که فکر میکنم این فوقعلادس (ببین این نظره من کاملا خلاف نظرات این اقاس اما ایشون نظرشون گفتن منم نظرم زیاد حساسیت نشون ندین جو اینجا خراب نشه تازه ایشون هیچ گونه به بازی توهینی نکردن اما یه پست هست تو تاپیک رقیب از طرفه یکی از فنهایه فیفا ببینید چطور رفته رو اعصابه فنهایه اون بازی!!!!!!!!!!)

آخرین ویرایش:

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
http://forum.bazicenter.com/member.php?u=19684
hustler
خواهش میکنم ، جون هرکی دوست دارید ،اونایی که طرفداره فیفا یا pes هستن تو تاپیکای رقیب پستای قشنک قشنگ نزنن و اعصاب هم رو خورد نکنن
این رو اینجا میگم تو تاپیکه رقیب هم میگم
اول اینکه این رو خودتون مگه نگفتید دوست عزیز ؟ پس نمیدونم چرا این پست رو دادید
من نسخه ps3 رو بازی کردم
البته میدونم نظر شخصیتونه!! ولی این ما هم نسخه-ی ps3 رو بازی کردیم . همه-ی سایتها و مجلات هم بازی کردن و بعدش نقد دادن . همه-ی ما اشتباهی پیشرفتهای بازی رو دیدیم ؟! این سیستم پاس بازی تو کدوم بازی-ای انقدر طبیعی و زیبا کار شده بوده ؟ جالبه شما world cup رو سرتر از fifa11 میبینید . بازی-ای که بنظرم فقط واسه سود دهی بیرون اومده بود و واقعا ارکید شده بود . طوری که طرفدارهای PES هم میتونستن همون اول راحت بازی کنن . ولی FIFA11 فوق العادست . یه نظرم امسال هم بی چون و چرا FIFA بهتریم انتخاب کسایی هست که فوتبال بازی میکنن

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam

mahnam

کاربر سایت
Jun 9, 2008
63
نام
Mahnam
سلام دوستان چه فروشگاه هایی نسخه انگلیسی و پالش رو کامل و سالم با پک شیک و کیفیت عالی اوردن؟
همین الآن هم داشته باشن.
من فیفا 10 رو از پردیس گیم گرفتم هم یکم مشکل داشت و تو بعضی از قسمت ها هنگ میکرد هم از این نقره ای ها بود و تازه با اینکه شرکتی بود یکم هم خط داشت!
چون من بیشتر وقتم رو فیفا بازی میکنم با کیفیت عالی میخوام قیمتش هم مهم نیست. اساتید راهنمایی کنید ؟؟؟
من بهت پیشنهاد می کنم اگر fifa زیاد بازی می کنی بریزش رو هارد دستگات دیگه نه هنگ می کنه نه لگ داره نه ایرادای دیگه بازیم اگر جایی تا الان آورده باشه توپخونست وگرنه من به هرجا زنگ زدم نداشتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر