FIFA 11 | X360

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,739
نام
امیر
من که الان نمیخام تریلرها رو ببینم چون تا وقتی میاد همه چیز برام تازه باشه و تغییرات اعمال شده رو حس کنم!:d
اما اونجوری که بچه ها میگن توپ گرفتن سخت شده آره؟ یعنی من به آرزوم رسیدم؟:d

سخت شده یا طبیعی شده؟

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
یکی از انتظارات من از بازی اینه که یه فکری واسه بزرگترین مشکل آنلاینش بکنن!!
تو آنلاین FIFA10 میری با حریف بازی میکنی وقتی طرف گل میخوره خارج میشه.. با این که واسه
ما برد حساب میشه اما هیچ امتیازی بهمون نمیده!!
واقعا رو اعصابه!
تو این 5 روزه فقط تونستم 3 بار تا آخر بازی کنم!! نامردا همش خارج میشن!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
علاوه بر اون سرور هاشم درست کنن !
سرورهاش زیاد قوی نیستن ! شما یه بازی مثه Geow2 رو نگاه کنین چه سرورای توپی داره !

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
من که الان نمیخام تریلرها رو ببینم چون تا وقتی میاد همه چیز برام تازه باشه و تغییرات اعمال شده رو حس کنم!:d
اما اونجوری که بچه ها میگن توپ گرفتن سخت شده آره؟ یعنی من به آرزوم رسیدم؟:d

سخت شده یا طبیعی شده؟

تریلر personality رو ببینی دستت میاد.از بازی چیزی نداره فقط نشون میده بازیکن قوی و ضعیف تو کارهای مختلف چه تفاوتهایی دارن!
اینجور که من از تریلر متوجه شدم اگر قدرت دفاعی کم باشه محدوده ای که با پرس توپ رو میگیره خیلی کم میشه.یعنی مثلا میشه با 1 متر فاصله از دفاع های ضعیف رد شد.فقط من میترسم این باعث بشه مثل PES ملت از تو شکم هم رد شن و برن گل بزنن!

این شادی چند نفره هم خیلی جالب بود.همین چند روز پیش با خودم میگفتم کاش همچین چیزی رو هم به بازی اضافه کنن.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
علاوه بر اون سرور هاشم درست کنن !
سرورهاش زیاد قوی نیستن ! شما یه بازی مثه Geow2 رو نگاه کنین چه سرورای توپی داره !
این حرفتون رو که جدی نزدین؟ GEOW 2 یکی از ضیعف ترین سرورها رو داشت و این رو همه هم می دونند. البته برای ما ضعیف بود چون نت و پینگمون با اون ور زمین تا آسمون فرق داره. اما توی FIFA شما با سرعت 128 و پینگ خوب می تونید بازی کنید و لگ نداشته باشید;)

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
اینجا نوشته:d

http://www.bazicenter.com/ps3/sport/FIFA_11/previews/54

قابلیت دیگرMultiplayer User Controlled Celebrations نامیده شده است. به نظر می‌رسد که در این قابلیت کنترل چند بازیکن جهت خوشحالی بعد از گل را خواهید داشت.

تو تریلر انگار چند بازیکن بودن که ریختن رو هم.:d

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من نمی دونم چرا آفلاین که بازی می کنم دردسر دارم برای گل زدن ولی آنلاین هم جذابیتش بیشتر هم گلا قشنگ تر ه هم میشه گل زد در مورد سرورم باید بگم اون موقع هایی که تو فیفا گیر داشتم rdr که بازی می کردم هیچ مشکلی نداشتم به خاطر این سرورای توپش کاش اینا هم سروراشون رو درست کنند

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
این حرفتون رو که جدی نزدین؟ GEOW 2 یکی از ضیعف ترین سرورها رو داشت و این رو همه هم می دونند. البته برای ما ضعیف بود چون نت و پینگمون با اون ور زمین تا آسمون فرق داره. اما توی FIFA شما با سرعت 128 و پینگ خوب می تونید بازی کنید و لگ نداشته باشید;)
Geow 2 از وقتی من اومدم لایو سروراش انگاری خوب شدن :d چون که قبلا خیلی ها انگاری باهاش مشکل داشتن !
اما من با داشتن اینترنت 2 مگ هنوز که هنوزه با برو بچ ایران مشکل دارم از لحاظ لگ و latency اما با خارجیا مشکل ندارم ! حتی latency ـیم هم با خارجی ها کمه !:d
پ.ن: از بر و بچ لیگ جدید بپرسین همه شاهدن من تو فیفا هی لگ میزنم ! اما تو Geow 2 , Bc2 هیچکدوم از این دو تا مشکل ندارم !

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
منم این تریلر Arsenal vs. Real Madrid رو دیدم و جالب ترین نکته واسه من انیمشینی بود که بعد از گل کاکا مشاهده کردیم! خیلی خیلی طبیعی بازیکنا دور کاکا جمع شدن و بر خلاف نسخه ی قبلی عینه میمون دنبالش ندویدن :d
و اما تعجب میکنم که چرا تو این بازی یه خطای کارت دار نبود که ما بفهمیم این انیمیشن تکراری کارت دادن داور به بازیکنا عوض شده یا نه!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم این تریلر Arsenal vs. Real Madrid رو دیدم و جالب ترین نکته واسه من انیمشینی بود که بعد از گل کاکا مشاهده کردیم! خیلی خیلی طبیعی بازیکنا دور کاکا جمع شدن و بر خلاف نسخه ی قبلی عینه میمون دنبالش ندویدن :d
و اما تعجب میکنم که چرا تو این بازی یه خطای کارت دار نبود که ما بفهمیم این انیمیشن تکراری کارت دادن داور به بازیکنا عوض شده یا نه!
یک سری چیزا اصلا نبودش و اگه دقت می کردی نیمه دوم رئال یک تعویض کرد که فقط زیر نتیجه بازی اعلام شد. به نظرم اینا رو تغییر دادند و می خوان تو دمو به عنوان سورپرایز برامون قرار بدن:d

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
دوستانی که میگن FIFA آسونه تنظیمات پاس رو در حالت اتومتیک بازی میکنن درسته یا بقیه موارد رو اصلا حالت دستی کردن تنظیمات شوت سانتر پاس رو میدونن الان تمام گیمر های حرفه ای تو جهان با این تنظیمات بازی میکنن معلومه تو حالت اتوماتیک کاری نداره فقط دکمه رو بزن بقیه کار رو خودش میکنه پاس پاس پاس پاس و گل

parshansh

کاربر سایت
Dec 24, 2009
96
منم این تریلر ارسنال و رئال رو دیدم
متاسفانه گزارشش همون نسخه10 هستش بدون هیچ تغییری اگر به جای این andy gray گزارشگر WC رو قرار می دادن خیلی بهتر بود(Andy Townsend)حالا این رو هم نادیده بگیریم تمام صحبت هاشون تکراری هستش

4039

کاربر سایت
Nov 23, 2008
72
نام
حسین
یکی از انتظارات من از بازی اینه که یه فکری واسه بزرگترین مشکل آنلاینش بکنن!!
تو آنلاین FIFA10 میری با حریف بازی میکنی وقتی طرف گل میخوره خارج میشه.. با این که واسه
ما برد حساب میشه اما هیچ امتیازی بهمون نمیده!!
واقعا رو اعصابه!
تو این 5 روزه فقط تونستم 3 بار تا آخر بازی کنم!! نامردا همش خارج میشن!

امسال این مورد رو هم درست کردن . توی نسخه 11 گفته میشه کاربران بدون اجازه طرف مقابل نمیتونن از بازی خارج بشن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر