FIFA 11 | X360

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من الان اوون ویدوی دیوید رو دیدم یکی توو Comment نوشته بودن که :
in Pes are more national teams than fifa
pes the best

من موندم این Pes چی داره که این قدر عاشقشن تازه طرف می گه Pes تیم ها ی ملی بیش تری داره . تازه چون توو PES اوونم بازیکن ها ی دفاع با دروازه بان فرقی نداره یعنی دروازه بان رو بذاری حمله و حمله رو بذاری دروازه بان فرقی نداره راستی نمی دونم اینو چرا نوشتم .:d . از نظر من PES بجز شوت خوب هیچی نداره . و اوون تیم ملی هاش که عکس می چسبونه به صورتشون .)x
دوست عزیز بی خیال- مقایسه رو بزار کنار!ولی دست گذاشتی توی تنها نقطه برتری PES نسبت به فیفا!و ازش ایراد هم گرفتی!

البته توی فیفا 11 فکر میکنم این مورد هم توی کفه ترازو به نفع فیفا میچرخه و همه چیز تمومه:D
رفیقای PES باز من ،همه از دم مسلمون شدن و فیفا بازی میکنن:))=))
3 سال در گوششون ایه خوندم!ولی خودشون خود بخود فیفا باز شدن.میگن PES دیگه حال نمیده و ...:D

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
من اومده بودم تو این تاپیک تا بگم جدیدا کمی فیفا بازی میکنم و خوشم اومده که پسته گوهر باره شما رو دیدم
شما یا pes بازی نکردی کلا یا خیلی قدیما بازی کردی
اولا که نمیشه بازیکن رو تو پسته غیر تخصصی گذاشت ( میشه ولی کاراییش به شدت پایین میاد) مثل همین فیفا ، جالبتر اینکه اگر تو مستر لیگ این کار رو بکنی بازیکن اعتراض هم میکنه

ثانیا شما یه دفعه چهره ها رو که از نزدیک نشون میده رو تو هر دو بازی نگاه کن من تو فیفا ندیدم هیچ بازیکنی شبیه به قیافه اصلیش باشه !!! مخصوصا با اون طراحی چهره ها موقع حرف زدن و اعتراض و ... که بیشتر شبیه به کارکترهای GTA میشن ( گنگستر ها )
مهمتر از اون چیزی که دیشب بازی میکردم و آزارم میداد هیکله بازیکنها بود که همه انگار کله گنده و تنه کوچیک هستن ( اینم بگم که worldcup 2010 رو گرفتم ) و جالبه که میگید تو PES عکس چسبوندن به صورتشون که کلا متوجه نشدم یعنی چی؟
اسامیه پشته پیراهن ها رو هم که نگو ، افتضاح هست.
تو گیم پلی هم که کلا فیزیکه توپ در حده دولایه هایه خودمونه ، سانترها هم بعضی وماقع یه جوریه ( مصنوعیه)
ولی اگر دوربین رو رو حالت tele بگذاریم همونی که یه کم دور هست از زمین ، کلا بازی جالب هست و گیم پلیش حال میده مخصوصا ریزه کاری هایی که تو پاس دادن ها و فرار کردنه بازیکنها هست ، در کل من که خوشم اومده و هر شب تا سحر دارم 2 ساعت فیفا بازی میکنم و 2 ساعت حدودا PES که با هر دو هم دارم حال میکنم

ولی به نظرم اگر میشد یه بازی بیرون بیاد که FIFA + PES باشه واقعا خوب میشد و بی نقص
در هر حال نمیشه و نخواهد شد
من واقعا خوشحالم که شما بالاخره خواستین فیفا رو امتحان کنید این عالیه و انتقاداتیم که درمورد فیفا کردین کاملا درسته حق با شماست از نظر فیس pes خیلی بهتر عمل کرده اما از نظر بازی گیمپلی فیفا به نظرم بهتره و این بهتری جوریه که من چشم به بعضی از ایرادات فیفا بستم
اما منیکه خیلی وقته فیفا بازی میکنم یه توصیه هم به شما دوست عزیز بکنم که بیشتر لذت ببری اگر خواستین حتمی fifa10 بازی کنید تا ورلدکاپش چون واقعا فیفا10 به نظر من بهتره حالا اگرم نخواستین چون داره تا 1ماه دیگه fifa11 میاد حتمی این شماره بگیری از بازیش در کنار pes لذت ببرید

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
بحث PES و مقایسه اون رو با فیفا جمع بکنید که الآن مدیر انجمن میاد همه تون رو میفرسته به جمع هواداران گمنام .

هر نسخه جدید از این فیفا که میاد ، داره بهتر و بهتر میشه .. گیم پلی بازی که حرف نداره و برخی مشکلات داوری اش حل بشه گیم پلی کامل و بدون ایرادی است . خواهشی که از فیفا داریم این است که 1- جولیو سزار سیاه نیست ! سفید اش بکنه ! 2- چهره لوسیو رو بیشتر کار بکنند . 3- رونالدینیو هم شبیه معتادها شده کمی بیشتر بهش برسند .. :) بی صبرانه منتظر دمو هستیم ... :)
کلا چهره ها و فیزیکه بدنها مشکله اساسی هست تو این بازی
داوری رو نمیدونم چون کم بازی کردم

ولی مقایسه ای که کردیم چیزه خاصی نبود ، شما میخوای مقایسه خصمانه ببینی برو یه سر به تاپیکه PES2010 بزن ، متوجه منظوره من میشی ، هیچ مدیره محترمی هم تا الان چیزی نگفته
باز من هم معایب و هم محاسن رو گفتم ولی ....
در کل منم خوشحال میشم که همه بازیها بهتر و بهتر بشن چون گیمر هستم و نه فن بوی
و هر بازی رو که انصافا ببینم بهتره ازش تعریف میکنم

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
1- جولیو سزار سیاه نیست ! سفید اش بکنه ! 2- چهره لوسیو رو بیشتر کار بکنند . 3- رونالدینیو هم شبیه معتادها شده کمی بیشتر بهش برسند ..
:)) خیلی باحال بود البته موردهای دیگه-ای هم هستا مثلا چهره-ی مثی و خیلی از بازیکنان
منم تریلر رو دیدم . از نظر وسعت گیم پلی بازی فوق العاده شده . طراحی چهره-ها خیلی بهتر شده . مبارزه برای بدسن اوردن توپ هم فوق العاده بود . خدا کنه بیاد یک لیگ خفن بزاریم باحاش !! :D

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
جالبه که میگید تو PES عکس چسبوندن به صورتشون که کلا متوجه نشدم یعنی چی؟
خوب pes فیس ها رو طراحی نمیکنه. مثلا فیس مسی یه عکسه که بهش فرم دادن. موهاش هم همینطور. البته جالب اینه که حدود 70 درصد pes عکسه. حتی استادیوم ها.
خوب دوستان من چند تا ویدیو میذارم. ببخشید اگه دیده بودین یا تکراری بود.
1
2
3

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
من اومده بودم تو این تاپیک تا بگم جدیدا کمی فیفا بازی میکنم و خوشم اومده که پسته گوهر باره شما رو دیدم
اولا که نمیشه بازیکن رو تو پسته غیر تخصصی گذاشت ( میشه ولی کاراییش به شدت پایین میاد) مثل همین فیفا ، جالبتر اینکه اگر تو مستر لیگ این کار رو بکنی بازیکن اعتراض هم میکنه

ثانیا شما یه دفعه چهره ها رو که از نزدیک نشون میده رو تو هر دو بازی نگاه کن من تو فیفا ندیدم هیچ بازیکنی شبیه به قیافه اصلیش باشه !!! مخصوصا با اون طراحی چهره ها موقع حرف زدن و اعتراض و ... که بیشتر شبیه به کارکترهای GTA میشن ( گنگستر ها )
مهمتر از اون چیزی که دیشب بازی میکردم و آزارم میداد هیکله بازیکنها بود که همه انگار کله گنده و تنه کوچیک هستن ( اینم بگم که worldcup 2010 رو گرفتم ) و جالبه که میگید تو PES عکس چسبوندن به صورتشون که کلا متوجه نشدم یعنی چی؟
تو گیم پلی هم که کلا فیزیکه توپ در حده دولایه هایه خودمونه ، سانترها هم بعضی وماقع یه جوریه ( مصنوعیه)
ولی اگر دوربین رو رو حالت tele بگذاریم همونی که یه کم دور هست از زمین ، کلا بازی جالب هست و گیم پلیش حال میده مخصوصا ریزه کاری هایی که تو پاس دادن ها و فرار کردنه بازیکنها هست ، در کل من که خوشم اومده و هر شب تا سحر دارم 2 ساعت فیفا بازی میکنم و 2 ساعت حدودا PES که با هر دو هم دارم حال میکنم

ولی به نظرم اگر میشد یه بازی بیرون بیاد که FIFA + PES باشه واقعا خوب میشد و بی نقص

دوست عزیز بی خیال- مقایسه رو بزار کنار!ولی دست گذاشتی توی تنها نقطه برتری PES نسبت به فیفا!و ازش ایراد هم گرفتی!

البته توی فیفا 11 فکر میکنم این مورد هم توی کفه ترازو به نفع فیفا میچرخه و همه چیز تمومه:D
رفیقای PES باز من ،همه از دم مسلمون شدن و فیفا بازی میکنن:))=))
3 سال در گوششون ایه خوندم!ولی خودشون خود بخود فیفا باز شدن.میگن PES دیگه حال نمیده و ...:D
اقا من تسلیم حالا من یه چیزی گفتم خواستم یه نظری داشته باشم اقا اصلا PEs از فیفا بهتر . مگه من نظر بدم فیفا از PES بهتر می شه , نه .حالا ببخشید اگه یه چیزی گفتم ناراحت شدید .

aramin

کاربر سایت
Oct 3, 2007
121
نام
آرمین
دوستان من PES باز بودم ولی دو روز پیش یک ربع Fifa 10 بازی کردم.واقعا بی نظیر بود.الان هم منتظر FIFA 11 هستم.بی نظر من تنها مشکل این بازی فیس بازیکنان هست.مخصوصا KAKA.
البته فکر می کنم این مشکل حل شده نه؟

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,734
نام
امیر
نمیدونم چرا هر سال تو این تاپیک اسم فوتبال های دیگه میاد؟

بگذریم کسی تریلری چیزی از سیستم جدید پاس فیزیک پرسینگ نداره بذاره؟

--------------------------------------------------------------

خوب pes فیس ها رو طراحی نمیکنه. مثلا فیس مسی یه عکسه که بهش فرم دادن. موهاش هم همینطور. البته جالب اینه که حدود 70 درصد pes عکسه. حتی استادیوم ها.
خوب دوستان من چند تا ویدیو میذارم. ببخشید اگه دیده بودین یا تکراری بود.
1
2
3

الان اینا چی رو دقیق نشون میدن؟ میشه یه توضیح بدی؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
الان اینا چی رو دقیق نشون میدن؟ میشه یه توضیح بدی؟
خوب راستش یادم نیست کدومان (تو این چند روز هفت هشتا ویدیو از بازی دیدم) فکر کنم یکیش همون تریلریه که تو gamescom نشون دادن. دو تای دیگشم از گیم پلی. فکر کنم یکیش 8 دقیقه است.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
من که فقط ایرادم از این عنوان فیسها و فیزیک بدن ها هست
چند تا ایراد هم تو بازی هست مثل استیله ضربه کاشته و کرنر زن ها و بعضی اوقات سانترها
وگرنه در کل خوبه
راستی من الان worldcup 2010 رو با برزیل دارم بازی میکنم ، کلا همینه تعداده بازیکنها ؟!!!
جایی هست بشه بازیکن تو لیست اضافه کرد؟ مثلا مارسلو کلا نه تو ذخیره ها هست نه رو سکو
این که اختصاصی جام جهانی هست تعجبه اینقدر کم بازیکن داشته باشه
ببخشید اینجا پرسیدم ، دیدم تاپیک رو بورسه و فیفا بازها هم هستن ، گفتم همینجا بپرسم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من که فقط ایرادم از این عنوان فیسها و فیزیک بدن ها هست
چند تا ایراد هم تو بازی هست مثل استیله ضربه کاشته و کرنر زن ها و بعضی اوقات سانترها
وگرنه در کل خوبه
راستی من الان worldcup 2010 رو با برزیل دارم بازی میکنم ، کلا همینه تعداده بازیکنها ؟!!!
جایی هست بشه بازیکن تو لیست اضافه کرد؟ مثلا مارسلو کلا نه تو ذخیره ها هست نه رو سکو
این که اختصاصی جام جهانی هست تعجبه اینقدر کم بازیکن داشته باشه
ببخشید اینجا پرسیدم ، دیدم تاپیک رو بورسه و فیفا بازها هم هستن ، گفتم همینجا بپرسم
توصیه می کنم در مورد face بازیکن ها و فیزیک بدن ها به پیش نمایش سایت و آخرین دمو که در GC به نمایش در اومد مراجعه کنی چون خیلی پیشرفت کرده. انیمیشن ها رو هم هومن که تو آلمان بازی کرده بود میگفت عوض شده و خیلی بهتر شده.

در مورد world cup هم توی اون بخشی که با تیم از مرحله اول شروع به بازی می کنی همه بازیکنان هستند و وقتی تیمت به جام جهانی صعود کنه هر بازیکنی که دوست داشته باشی می تونی انتخاب کنی.

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
توصیه می کنم در مورد face بازیکن ها و فیزیک بدن ها به پیش نمایش سایت و آخرین دمو که در GC به نمایش در اومد مراجعه کنی چون خیلی پیشرفت کرده. انیمیشن ها رو هم هومن که تو آلمان بازی کرده بود میگفت عوض شده و خیلی بهتر شده.

در مورد world cup هم توی اون بخشی که با تیم از مرحله اول شروع به بازی می کنی همه بازیکنان هستند و وقتی تیمت به جام جهانی صعود کنه هر بازیکنی که دوست داشته باشی می تونی انتخاب کنی.

ممنون از راهنمایی شما دوسته عزیز

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
خیلی باحال بود البته موردهای دیگه-ای هم هستا مثلا چهره-ی مثی و خیلی از بازیکنان

البته چون فیفا از عکس بازیکنا استفاده نمیکنه و هر چهره ای رو طراحی می کنه به هرحال نمیشه زیاد انتظار داشت شما حساب بکنی باید چقدر وقت بزارن آخه برای این همه بازیکن . یه عده ی معروف رو تمیز طراحی میکنند و یه عده رو آبکی و یه عده مثل دیگو میلیتو رو همینجوری default میذارن میره تا نسخه های بعدی اضافه اش بکنند . این دفعه حالا چون کاکا رسما چهره ی کاور بازی است درست طراحی کردند . بعضی قیافه ها هم سخت است درآوردن شون . در مورد مسی هم که دیگه هرکاری بکنند شبیه جوجه در میاد چون شبیه جوجه است :d

یک نکته دیگه که در WorldCup است مثلا بجای لوسیو میگه لوییزائو و بالعکس .. موس و کیبورد من متلاشی شد از بس ایمیل زدم به EA درست کنند این رو. حالا من همیشه بزریل ورمیدارم سعی میکنم ایرادارو گزارش کنم بقیه بچه ها هم هوای تیم هاشون رو داشته باشند تا یک بازی کاملی رو منتشر بکنیم :d:d:d

یک مسئله ی دیگه اینکه بعد مصدوم شدن بازیکن یارو میره بغل زمین میشینه تخمه میشکونه . دو تا آدم مقوایی کنار اون بگذارند که مثلا نشون بده دارن مداواش می کنند یعنی تا این حد در روان بودن بازی تاثیر میگذاره ؟ :-/ لابد میذاره اگر نمیذاشت میذاشتن :-/

توی بخش Manager Mode فیفا 10 من بعد از سال دوم که توی یک باشگاه هستم بعد از هر بازی کنسول من هنگ میکنه که توی نت سرچ زدم عده ی کثیری با این مشکل روبرو شدند . این مورد هم رفع بشه عالی میشه. >:d<

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922

حالا تو فیفا حرکات و موشن صورت تا حدود زیادی طبیعی هست ولی تو PES چی؟:|
راجع به هیکل بازیکنا آره PES خوبه مثلا وقتی زلاتان گل میزنه میره تو بغل مسی, مسی کلش میره ... زلاتان=))
وزن توپ آره تو PES بهتره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر