fifa 11 vs pes 11‏ کدام موفق میشه

fifa vs pes

• مجموع رای دهنده‌ها
    164
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,800
نام
Masoud
واقعا نمیدونم به چیه فیفا مینازید فکر کنم به خشک بودن بازیکنا و هزار مشکل دیگه.

بابا pes یه چیز دیگه هست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا نمیدونم به چیه فیفا مینازید فکر کنم به خشک بودن بازیکنا و هزار مشکل دیگه.

بابا pes یه چیز دیگه هست.
وا... کلا PES ارزش دست زدن نداره تو این نسل-اگه نسل قبل رو میگفتی یه چیزی!

فکر میکنم شما کلا فیفا رو تست نکردی-نسخه کنسولی رو تست کن بعدش نظر رو بده

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
والا نظرات که یه کم متفاوت تر از گذشته شده و درصد PES یه کم بالا رفته(اما به احتمال 99.9% هم به فیفا نمیرسه):)
معلومه دیگه فیفا بهتره
شکی هم توش نیست
اگه نسل قبل رو میگفتی یه چیزی!
نسل قبل PES بهتر بوده واقعا (لا اقل اینجوری نبوده!):)

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من خودم فن دو آتیشه PES بودم ولی باید حقیقت را پذیرفت که 2-3 سالی هست که PES خیلی ضعیف کار کرده و بر عکس نسخه های کنسولی فیفا عالی بودند.اخباری هم که از فیفا 11 شنیده میشه از بهتر شدن بازی خبر می دهند.

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
اگر هم pes امسال بهتر از fifa باشه باز هم fifa موفق میشه چون تو این سالها اینقدر کونامی ضعیف بوده که خیلی ها ریسک نمیکنند و سراغ pes نمیرند ولی اگه امسال کونامی خوب عمل کنه میشه به موفقیتش در سالهای بعد امیدوار بود....>:d<

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
من خودم فن دو آتیشه PES بودم ولی باید حقیقت را پذیرفت که 2-3 سالی هست که PES خیلی ضعیف کار کرده و بر عکس نسخه های کنسولی فیفا عالی بودند.اخباری هم که از فیفا 11 شنیده میشه از بهتر شدن بازی خبر می دهند.
اگه منظورتون با منه که من هیچ وقت حقیقتو انکار نکرده، نمیکنم و نخواهم کرد.:)
بله دو سه سالیه که اینجوریه اما قبلش چی؟ کی بوده که قبلش فیفا 3 رو دیده باشه که سر جمع 15 تا انیمیشن توش کار برده نشده بود؟!:)
در مورد نسخه های کنسولی هم نباید از PES حرف زد که افتضاحه! کسیم نخواد این حرفمو جواب بده که همه چی عیانه! البته در مورد اخباری که از فیفا همیشه اعلام میشه ظاهرا همیشه جوابگو بوده احتمالا، من خبر ندارم (در این موردم حرفی نمیزنم چون اینقدر از اخبارای PES ضربه خوردم که ...):|:)
#:-s

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
اگه امسال کونامی خوب عمل کنه میشه به موفقیتش در سالهای بعد امیدوار بود....>:d<
میگم بذارید شماره تلفنمو بدم بهتون ان شاءالله یه 10، 20 سال دیگه که زن گرفتیم رفتیم سر زندگیمون بهم خبر بدین که PES انتظاراتو برآورده کرده یا نه؟!:D

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
تا جایی که من یادم میاد فیفا همیشه زد حال بوده
ایشا الله که شماره جدیدش انتظاراتو برابرده کنه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دوستان فوتبال دوست انقدر دلتونو صابون نزنید تا اخرشم که پرو میاد زدحال بخورید.همونطور که قبلا هم گفتم اگه پرو میخاد یه فوتبال عالی تحویل ملت بده باید چندسالی دندون رو جیگر بزارید وگرنه ممکن نیست با یه سال اتفاق خاصی بیفته مگر اینکه کونامی یه تیم دیگه ای رو همزمان با ساخت شماره فعلی به مدت 2.3سالی مامور ساخت شماره جدید کرده باشه که با تریلری که من دیدم همچین چیزی بعیده چون شماره جدید هم بسیار ناامید کنندست.

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
خودم به شخصه 3 ساله دارم ميگم بازگشت قهرمان ولی هيچ خبری نشد و هر سال بدتر از سال پيش شد .....
در کل ديگه اميدی به PES ندارم .....

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
فقط فیفا رو عشقه از همون طفولیتم از PES بدم می یومد . :d

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
من از بچگی فیفا باز بودم رو pc و هستم تازه همین فیفای pc هم بد نیست :D دیگه فیفا 360 هم جای خود دارد :D اما هیچی فیفا 2000 نمی شه :D
رو pc یه رمزی داشت میزدی فضا پیما میومد بالا بازیکن میبردش :D
فیفا کلا عشقه :D :x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر