FIFA 11| PS3

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
گل اول خودتم چيز خاصي نبود كه بخواي 3 بار نگاش كني.... در هر صورت منم فك كردم ميخواي جنگ رواني ببندازي ...... (بازي اخر گل مساوي رو كه زدي .. با اتوو دور افتخار ميزدي يادت مياد=)))

همون قضیه کسیه که خودشو به خواب زده یا کبکه اس!فکر کردم مشکل کارتو میفهمی اما میبینم از کاری که میکنی خوشتم میاد.جدا اگر کسی مشکلی نداشته باشه نمیشینه گلشو نگاه کنه.این حرکت کار آدمای ... ست که الان متوجه شدم کاملا جز همون افرادی.

من چی میگم تو چی میگی!من اگر دنبال جنگ روانی بودم گل پنجمم رو نگاه میکردم.فهمش سخت نیست به خدا!اینجا اکثرا با من بازی کردن.میدونن اهل دور افتخار نیستم.اونجا هم اگر یکم دقت میکردی متوجه میشدی رفتم توپ رو بر دارم اما اتوئو از کنار توپ جا خالی داد.

Shahin.

کاربر سایت
Sep 4, 2010
115
نام
شاهین
همون قضیه کسیه که خودشو به خواب زده یا کبکه اس!فکر کردم مشکل کارتو میفهمی اما میبینم از کاری که میکنی خوشتم میاد.جدا اگر کسی مشکلی نداشته باشه نمیشینه گلشو نگاه کنه.این حرکت کار آدمای ... ست که الان متوجه شدم کاملا جز همون افرادی.

من چی میگم تو چی میگی!من اگر دنبال جنگ روانی بودم گل پنجمم رو نگاه میکردم.فهمش سخت نیست به خدا!اینجا اکثرا با من بازی کردن.میدونن اهل دور افتخار نیستم.اونجا هم اگر یکم دقت میکردی متوجه میشدی رفتم توپ رو بر دارم اما اتوئو از کنار توپ جا خالی داد.
جمعا 3 تا بازي كرديم 3 4 تا هم بيشتر بهت گل نزدم 2 تاگل replay شو نگا كردم .... ببين چه اوضايي به را انداختي.....:|
مشكلي تو كارم نميبينم .... دلم بخواد ميبينم دلم نخواد نميبينم 8 9 ثانيه هم بيشتر نيس.
در ضمن دقيقا جز همون افرادم كه گفتي ..... اگه كسي با نگا كردن 2 تا گل مشكل دار ميشه كه.......
در ضمن برا دعوا بازي نميكني كه.....

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
یه Replay دیدن که اینقدر ناراحتی نداره ! درست ِ که وقتی 2 نفری که با هم دوستن موقع بازی میتونن خیلی راحت Replay و Celebration ها رو رد کنن تا کدورتی پیش نیاد ، ولی دوستان وقتـی به لول های بالاتر میرسین این موضوع براتون خیلی خیلی عـادی میشه ! چون زیره 1% امکان داره حریف گل بزنه و Replay ـش رو نبینه ، اون وقت اگر شما به اعصاب خودتون مسلـط نباشید ؛ عصبی میشید و کنترل بازی رو از دست میدین. پس اینقدر حساس نباشید.

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
یه Replay دیدن که اینقدر ناراحتی نداره ! درست ِ که وقتی 2 نفری که با هم دوستن موقع بازی میتونن خیلی راحت Replay و Celebration ها رو رد کنن تا کدورتی پیش نیاد ، ولی دوستان وقتـی به لول های بالاتر میرسین این موضوع براتون خیلی خیلی عـادی میشه ! چون زیره 1% امکان داره حریف گل بزنه و Replay ـش رو نبینه ، اون وقت اگر شما به اعصاب خودتون مسلـط نباشید ؛ عصبی میشید و کنترل بازی رو از دست میدین. پس اینقدر حساس نباشید.

اتفاقا هرچی لول میره بالاتر دیدن گل و اینا کمتر میشه ! من که خودم عمرا بخوام شادی کنم یا صحنه آهسته ببینم

ولی به هر حال این حق یه بازیکنه که صحنه آهسته ببینه و نمیشه به زور گفت که نبین ولی برای احترام هم که شده بهتره زود ردش کرد

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
بلک کت جان اسمتم نمیدونم.من خودم لول 27 م و 200 تا بازی آنلاین فقط تو فیفا 11 داشتم.وقتی با خارجی جماعت بازی میکنم میدونم احتمال اینکه طرف بخواد رو مخم بره هست.منم مثل خودش جوابش رو میدم و به روشهای مختلف رو مخ اون راه میرم.ولی وقتی با یک ایرانی بازی میکنی انتظار همچین حرکاتی رو نداری.

حتی یکبار یک یارو خارجیه بازی که رفت وقت اضافه تا نیم ساعت نمیومد تو زمین.می خواست من از بازی برم بیرون تا بازی 3-0 شه!منم خیلی ریلکس نیم ساعت رو نشستم ناخونم رو گرفتم:d تا یارو از رو رفت و اومد تو بازی.

جمعا 3 تا بازي كرديم 3 4 تا هم بيشتر بهت گل نزدم 2 تاگل replay شو نگا كردم .... ببين چه اوضايي به را انداختي.....:|
حاجی سر خودتو که نمی خوای کلاه بزاری!6 تا گل زدی دقیقا.تمامش رو هم نگاه کردی.حتی یکدونه هم جا ننداختی.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima

به این خارجی هایی که این طوری میکنن فقط باید :-$ بدی.
من یه بار یارو با رئال از تاتنهام من جلو افتاد تا دقیقه 80 بعد من یکی زدم 2-1 شدیم
توپو ورداشت رفت تو دفاع پاس کاری میکرد.
منم همرو اوردم جلو توپو گرفتم زدم تو گل.
:-$ دادم.
بیچاره لجش گرفته بود.داشت زور میزد=))
کلا از این خارجیا رنک بالاهاشون هیچ کدوم ادم عادی نیستن.مشکل دارن از درون.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اتفاقا هرچی لول میره بالاتر دیدن گل و اینا کمتر میشه !
کاملاً خلافــش ثابت شده تا الان !
کلا از این خارجیا رنک بالاهاشون هیچ کدوم ادم عادی نیستن.مشکل دارن از درون.
دقیقاً !
بلک کت جان اسمتم نمیدونم
احمدرضا .

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
بابا بیخیال :D
من که همه بازیایی که با این اجنبیا میکنم بیشترش میکشه به وقت اضافه کسی گل نمیزنه که بخواد چند بار ببینه:D
ولی بیشتریاشون اول بازی که تیما میان تو زمین و تا آخر نیگا میکنن پدر آدمو در میارن:D

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
بابا بیخیال :D
من که همه بازیایی که با این اجنبیا میکنم بیشترش میکشه به وقت اضافه کسی گل نمیزنه که بخواد چند بار ببینه:D
ولی بیشتریاشون اول بازی که تیما میان تو زمین و تا آخر نیگا میکنن پدر آدمو در میارن:D
من یه جیزی بگم حالا
اصلا کسی میتونه از دفاعت رد بشه که بخواد شوت بزنه:biggrin1:!:biggrin1:

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
من یه جیزی بگم حالا
اصلا کسی میتونه از دفاعت رد بشه که بخواد شوت بزنه:biggrin1:!:biggrin1:

:d
استاد ما جا موندتیم :))

من رد میشم ! خوبشم رد میشم ! خودشم خوب خوب میدونه !

شاخ نشو :D
میزنم شلو پلت میکنما:D
راستی کی بیایم مطبت؟
چقد پول میگیری؟
دندونامو همرو کرم خورده کسافت بسته:))

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
سلام به همگي
من ي چند وقتي هست ديگه نميتونم آن لاين بازي كنم يعني بعد از اينكه بازي لود ميشه و درست قبل از اينكه بازي شروع بشه اين ارور رو ميده و از بازي خارج ميشه
connection has been lost.this match has ended

درست بود هان يهو نميدونم چش شده.....!!!
يادمه قبلا هم ي بار اينجوري شده بود ولي يادم نيست چي شد درست شد فكر ميكم dns رو عوض كردم

ممنون ميشم اگه از دوستان كسي راهنماييم كنه

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من ي چند وقتي هست ديگه نميتونم آن لاين بازي كنم يعني بعد از اينكه بازي لود ميشه و درست قبل از اينكه بازي شروع بشه اين ارور رو ميده و از بازي خارج ميشه
connection has been lost.this match has ended
سرعـت اینترنت ـت چنــده؟
کد نویسی ِ این بازی جوریه که اگر میزان اطلاعات دریافتی از یه حــدی کمتر بشه شما از بازی میفـتی بیرون و این پیغام رو میده ! من دقیقاً همین مشکل شما رو با بخش Online Clubs داشـتم .

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
:d
استاد ما جا موندتیم :))

شاخ نشو :D
میزنم شلو پلت میکنما:D
راستی کی بیایم مطبت؟
چقد پول میگیری؟
دندونامو همرو کرم خورده کسافت بسته:))

لول ؟ من هنوز یک سال مونده درسم تموم شه البته تو دانشگاه مریض میبینیمو مریض میگیریمو مریض ویزیت میکنیم،اگه خواستس باهان هماهنگ میکنم همین هفته بیا دانشگاه یه ویزیت کنم ببینم چظوریاس ! ضمنا من تا حالا فکر میکردم کثافت صحیحه نه کسافت،نظر دوستان چیه !؟

سرعـت اینترنت ـت چنــده؟
کد نویسی ِ این بازی جوریه که اگر میزان اطلاعات دریافتی از یه حــدی کمتر بشه شما از بازی میفـتی بیرون و این پیغام رو میده ! من دقیقاً همین مشکل شما رو با بخش Online Clubs داشـتم .

احمدرضا جان ماشالا خوب تو تاپیک آپدیت میشیو ارتباط برقرار میکنی،حداقل پی ای ان آی دیت رو هم بگو ببینم بازیتم میتونه با آدم ارتباط برقرار کنه یا نه !

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
احمدرضا جان ماشالا خوب تو تاپیک آپدیت میشیو ارتباط برقرار میکنی،حداقل پی ای ان آی دیت رو هم بگو ببینم بازیتم میتونه با آدم ارتباط برقرار کنه یا نه !
هــرجا بحــث FIFA باشــه من حضــور فعـال دارم :D
من PSN ID ندارم چون توی Xbox Live بازی میکنم ؛ ولیـکن میتونی بری توی سایت EASportsfootball.com اونجا Anatiros رو سـرچ کنــی و پـروفایل FIFAـم رو ببینی. تو Raptr هم اگر همین اسم رو سـرچ کــنی با آمار جالــبی روبرو میشی .
ماشالله تاپیک های انجمن 360 اینقـدر آپدیت ـن ترجیح میدم اینجا راجب بخش آنلاین بازی صحـبت کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر