FIFA 11| PS3

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
سلام من رو کنسولم فیفا11 رو دارم
خودمم اهل فیفام
ولی تو pc هر دوتاش رو دارم هم فیفا هم پس
من یه سوالی داشتم که تو کنسول مخصوصا پی اس3 فیفا بهتره یا پس؟
گفتم که خودم الان فیفا دارم ازشم راضیم
اما واسم سوال پیش اومد

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام من رو کنسولم فیفا11 رو دارم
خودمم اهل فیفام
ولی تو pc هر دوتاش رو دارم هم فیفا هم پس
من یه سوالی داشتم که تو کنسول مخصوصا پی اس3 فیفا بهتره یا پس؟
گفتم که خودم الان فیفا دارم ازشم راضیم
اما واسم سوال پیش اومد
نمرات fifa در چند شماره ی آخر خیلی بیشتر و بالا تر از pes بود پس اگر از نظر فنی ببینیم fifa بهتره ولی نظر شخصی خیلی مهمه و خیلی ها هستن که با وجود باگ های زیاد و مشکلات زیادش pes رو بیشتر دوست دارن.
ولی تا اون جایی که یادمه راه انداختن این مقایسه ها تو سایت ممنوع بود. نبو ؟؟

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
نمرات fifa در چند شماره ی آخر خیلی بیشتر و بالا تر از pes بود پس اگر از نظر فنی ببینیم fifa بهتره ولی نظر شخصی خیلی مهمه و خیلی ها هستن که با وجود باگ های زیاد و مشکلات زیادش pes رو بیشتر دوست دارن.
ولی تا اون جایی که یادمه راه انداختن این مقایسه ها تو سایت ممنوع بود. نبو ؟؟

البته فکر کنم تاپیک مقایسش جای دیگه ای زده شده بود و بحث هم شده بود ! منم عاشق فیفام،خواستی ادم کن با هم بازی کنیم،این که کدوم بازی خوبه بستگی به خودت داره،بیشتر از این توضیح بدم میره تو فاز مقایسه که بحثش تو اینجا جایز نیس

arman258

کاربر سایت
Jun 23, 2010
15
سلام دوستان من PS3 رو کپی خود کردم چند تا سوال دارم اینکه میشه همین نقل و انتقالات جدید رو اگه بخوام می تونم از تو بازی اپدیت کنم یا نه اخه کپی خور است و اینکه میشه USB که کپی خور می کنه رو برداشت و رفت تو اینترنت و بقیه ماجرا ها ...

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
دوستانی که Ultimate Team رو بازی نکردن توصیه میکنم حتماً امتحانش کنن! 139 مگابایت بیشتر حجمش نیست ولی یه دنیای جدید رو براتون باز میکنه!

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
قیمتش چنده بعد مزایا چی داره؟
خوشبختانه امسال کاملا مجانی هستش و نسبت به سال گذشته حجم خیلی کمتری هم داره. سیستمش اینجوریه که اول بطور Random یه تیم با بازیکنای متوسط(و ضعیف) به شما میده. بعد شما باید با انجام بازیها با تیم های دیگه(بصورت Online یا Offline) به اصطلاح Coin کسب کنید. با این Coin ها میتونید واسه خودتون بازیکن، لباس، مربی، لوگو، کارت های Contract و ده ها چیز دیگه بخرید.

anathema&sin

کاربر سایت
Jan 11, 2008
117
نام
آیدین
این Online Code فیفا اعصاب نداشته واسه من نمیدونم یهو چه مرگش شد...!!!
من از اول اکانت آمریکا داشتم اما ریجن کنسول و بازیم اروپا بود بعد از کلی دردسر رفتم ی اکانت جدید درست کردم واسه انگلستان کد پشت جعبه رو وارد کردم بعد اون فایل 100 کیلو بایتی رو وارد کردم و مشکل حل شد.ی چند ماهی درست بود همه چی تا اینکه چند روز پیش اون یوزری رو که باهاش اکانت انگلستان داشتم رو پاک کردم درست از همون روز دیگه کد رو قبول نمیکنه

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
آقا پیشنهاد میکنم Ultimate Team روبازی نکنین.اگر آنلاین باز هستین به شکل فجیعی بازیتون رو ضعیف میکنه.من سه چهار روز شبانه روز پاش بودم اون اول!

آپدیت برای نقل و انتقالات ژانویه کی میاد ؟
اعلام نکردن!ولی مثکه قراره یک آپدیت برای Ultimate Team تو 17 فوریه بیاد.احتمالا با همون میاد.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
این Online Code فیفا اعصاب نداشته واسه من نمیدونم یهو چه مرگش شد...!!!
من از اول اکانت آمریکا داشتم اما ریجن کنسول و بازیم اروپا بود بعد از کلی دردسر رفتم ی اکانت جدید درست کردم واسه انگلستان کد پشت جعبه رو وارد کردم بعد اون فایل 100 کیلو بایتی رو وارد کردم و مشکل حل شد.ی چند ماهی درست بود همه چی تا اینکه چند روز پیش اون یوزری رو که باهاش اکانت انگلستان داشتم رو پاک کردم درست از همون روز دیگه کد رو قبول نمیکنه

خب عزیز شما کد وارد کردی در واقع بازی رو واسه همون یوزر اکتیو کردی با یوزر دیگه نمیتونی از اوون کد استفاده کنی اگه از بین بردی دوباره ایجاد کن بعد آنلاین بشو یه دور دیگه فایل Activate online pass رو دانلود کن نصب کن.ببین مشکلت حل میشه.البته با یوزر آی دی ریجن 2 که قبلا داشتیا

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
بچه ها این اموزش حرکات تکنیکی کجاس؟

من skill move رو اصلا پیدا نمیکنم!

تو نسخه 360 ـش داخل قسمت کنترلر هاست !
نمیدونم فرق داره یا نه با نسخه PS3 :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟