FIFA 11| PS3

soby

کاربر سایت
Nov 7, 2010
22
سلام دوستان این اولین روز ثبت نام منه_یه سوال خواستم بپرسم ولی می ترسم همه جوش بیارن پس خواهشا اول جوش بیارید تا سوالم رو بپرسم...:)...:|...بیشتر...)xبازم بیشتر...)x)x)xخوبه بسه...حدود یه هفته است که فیفا ریجن3 خریدم ولی هر کاری میکنم passcode رو قبول نمیکنه(همون اررور معروف)باور کنید همه 44 صفحه رو خوندم و میدونم قرار شد دیگه کسی در این مورد سوال نپرسه و اگه ریجن1 بود آمریکا_اگه ریجن2 بود انگلیس و اگه ریجن3 بود مالزی یا هند یا هنگ کنگ یا ژاپن و ... ولی من همه رو امتحان کردم نشد در ضمن پشت جلدش نوشته فقط مخصوص کره(خواستم اکانت کره بسازم نشد یه سوال عجیب بعد از آدرس میپرسید) و دیسکم نو خریدم(پلاستیک داشت) و این که passcode پشت دفترچه یه برچسب سفید بود(بدون محو کننده)
نبود...؟=((=((=((

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
آقا UT رو بازی نکنین:D واقعا به شکل عجیبی بازیم افت کرده تو این چهار پنج روز!بسکه باید با تیمهای ضعیف و سطح پایین بازی کنی خوب بازی کردن از یادت میره.وقتی با قدم زدن تو بازی میشه به تیمهای آماتور و سمی پرو 10-11 تا گل زد نتیجه اش میشه اینکه دو روز یک بازی درست هم نتونستم بکنم.تیمهای آنلاینش هم به همین داغونیه البته.یارو تورس رو نیمکتش بعد خیلی راحت از تیم من که نصف بازیکنهاش نقره ای بودن 3 تا خورد!

تا همین هفته پیش اکثر بازی هام با نیما مساوی میشد.الان دو روزه هی داره نتایجم بدتر میشه .دیگه امروز تو آخرین بازی 7-0 باختم:)) فکر کنم باید چند روز کلا بازی نکنم شاید از تو جو بازی با آماتور و سمی پرو بیام بیرون.:|

jojoyi

کاربر سایت
Feb 14, 2006
124
بچه ها من که با install پچ 1.03 هیچ تغییری ندیدم!
هنوز اشکال cut scene موقع تعویض ها هست!
یه بازیکن دیگرو نشون میده!

FIFA 11 Patch – The Details
GAMEPLAY
You’ll now find that the implementation of the offside rule in the game is more accurate, both in terms of when the infringement is called and in terms of player positions when it happens. Occasional strange player positioning at kick-off have also gone away, while shooting from weak volleys has been improved, too. Importantly, so-called ‘micro-pausing’ during gameplay will also be a thing of the past. Overall, your gameplay experience should now be even better.

CAREER MODE
There are a lot of improvements you’ll notice here, which will all further boost the realism of the mode, but in summary: Your match fixtures during the season for cups and leagues, as well as the time of day they all happen, should now be much more realistic. We’ve also improved how accurately player ratings and growth are displayed, as well as making sure the players get the awards they deserve, when they deserve them. Using an odd exploit to secure a whopping $2 billion budget has now gone away, while the emails you receive as a manager will be more appropriate and players you’ve loaned out will now be easier to see and manage.

ONLINE HEAD TO HEAD
Matchmaking will be enhanced, particularly in terms of initially connecting to an opponent, while we’ve removed a couple of exploits that people were using to gain an unfair advantage over their opponents. Also, players will now no longer be able to use Passing Power Assistance in ranked matches.

ONLINE CLUBS
We’ve already made a lot of server-side improvements to the Clubs experience, particularly in terms of matchmaking, match results and progress in Cups. With the game update we’ll be making a range of improvements to stats and league-table presentation, too, as well as improving the camera motion when your player is a long way from the ball.

PRESENTATION
You’ll now find that cut-scenes are improved during substitutions, along with a range of more subtle improvements around of the game.

AUDIO
Creation Centre teams will now benefit from crowd chants, while we’ve improved the custom chants area as well. We’ve also managed to enhance a few audio triggers during gameplay, meaning you’ll get an even better atmosphere as things happen during a match.

CREATION CENTRE
The general performance of the game when it involves teams and players created via the Creation Centre has been improved. Also, you’ll now find that the formations and attributes you set on the web will now transfer more accurately to the console.

FIFA STORE
We’ve made sure that Live Season will be available for multiple users on the same console. Some people who had switched from an inactive XBL account to a Gold Account were having problems seeing the content of the store – we’ve got that covered, too.

KITS
Lincoln City and Montpellier fans, your teams’ kits should now be right on the money.

UFOPower

کاربر سایت
Dec 23, 2008
5,520
نام
میلاد
سلام.
بچه ها من هر کاری میکنم با دوستم که چند تا خونه اونورتر از ما میشینه نمیتونم فیفا Online بازی کنم.کسی میدونه مشکل از چیه؟با همه خیلی راحت بازی میکنم به جز دوستم.رفته رو اعصابم!)x
میخوایم Joine شیم میپره بیرون.جفتمونم داریم از یه ISP اینترنت میگیریم.خواهشا هر کی میتونه کمک برسونه ممنون میشم.

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
سلام.
بچه ها من هر کاری میکنم با دوستم که چند تا خونه اونورتر از ما میشینه نمیتونم فیفا Online بازی کنم.کسی میدونه مشکل از چیه؟با همه خیلی راحت بازی میکنم به جز دوستم.رفته رو اعصابم!)x
میخوایم Joine شیم میپره بیرون.جفتمونم داریم از یه ISP اینترنت میگیریم.خواهشا هر کی میتونه کمک برسونه ممنون میشم.
اگر nat type یکیتون 3 باشه معلومه مشکل به خاطر اون هست . اگر 3 باشه باید 1 نفرتون نتش 1 باشه و یکی 3 . 2 هم نمیشه با 3 .

ahsant

کاربر سایت
Oct 16, 2010
4
بچه ها یه سوال
چون من اکانتم ریجنش فرق میکنه با بازیم نمیتونم برم تو fifa store و UT رو دانلود کنم. میشه مثل همون کاری که واسه کد دادن کردیم ، برم یه اکانت بسازیمو تو اون دانلود کنیم و با این اکانت بازی کنیم ؟ کسی امتحان کرده ؟

millano

کاربر سایت
Oct 31, 2008
13
نام
عماد
بچه ها یه سوال
چون من اکانتم ریجنش فرق میکنه با بازیم نمیتونم برم تو fifa store و UT رو دانلود کنم. میشه مثل همون کاری که واسه کد دادن کردیم ، برم یه اکانت بسازیمو تو اون دانلود کنیم و با این اکانت بازی کنیم ؟ کسی امتحان کرده ؟

آره میشه ، من همین کار رو کردم . فقط یادت باشه اکانتت هم رجین با دیسک fifa 11 باشه .

ahsant

کاربر سایت
Oct 16, 2010
4
آره میشه ، من همین کار رو کردم . فقط یادت باشه اکانتت هم رجین با دیسک fifa 11 باشه .

قکر کنم منظورمو درست نرسوندم
منظورم این بود یه اکانت هم ریجن با دیسک بسازم بعد تو اون اکانت UT رو دانلود کنم ، بعد بیام تو همین اکانت اصلیم که ریجنش با دیسک فرق میکنه UT رو بازی کنم ، میشه اینجوری ؟

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
قکر کنم منظورمو درست نرسوندم
منظورم این بود یه اکانت هم ریجن با دیسک بسازم بعد تو اون اکانت UT رو دانلود کنم ، بعد بیام تو همین اکانت اصلیم که ریجنش با دیسک فرق میکنه UT رو بازی کنم ، میشه اینجوری ؟

آره میشه خیلی سادس

mgg_back

عضو جدید
Nov 6, 2006
99
بچه ها آپدیت جدید فیفا یه قسمت تو آنلاین اضافه کرده که مربوط به مسابقه اصلی فیفا میشه :
من یه سری اطلاعات جمع کردم اگه اشتباه یا ناقص هست شما درستش کنید :

- این بخش یه مسابقه بین المللی هست که شما باید توی منطقه یا قاره خودتون بازی کنید و نفرات برتر به مسابقه نهایی می رسن که آنلاین نیست.

- تمام تیم ها قدرت یکسان دارن. یعنی بازیکنای تیم های مختلف با یه قدرت هستن. مثلا توی تیم اسپانیا همه بازیکنان قدرت کلیشون 85 شده.

dr_shahrooz

کاربر سایت
Sep 3, 2010
464
نام
شهروز غفوری نیا
منتظر یه دوره مسابقات سطح بالای فیفا باشید که خودم مسئولیت اجرائیشو بر عهده میگیرم... اطلاعات بعدی تو روز های آتی...

mgg_back

عضو جدید
Nov 6, 2006
99
آقا یه چندتا نکته دیگه درباره این کاپ آنلاین فیفا که جدیدا گذاشته:

همه بازی ها توی یه استادیوم برگذار میشه و توی روز و هوای آفتابی هم هست.

درضمن کسانی که این کاپ رو بازی میکنن مطمئن باشن بازی شون افت شدیدی خواهد کرد چون همه بازیکنان به نوعی قوی شدن و بازی دقیقا مانند PES2009 شده که سرعت بالایی داشت

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
یه سوال!آقا نمی شه یه بازیکنی که تو تیم باشگاهی هست مثل رونالدو!(برزیلی نه این دهاتیِ!)به تیم ملی آورد؟!
چون تو کورنتیانس هست ولی تو برزیل نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر