FIFA 11| PS3

ebi sat

کاربر سایت
Jun 2, 2011
20
سلام
دوستان نمیشه این بازی رو دانلود کرد و راحت بازی کرد؟
قیمتش چنده؟کسی داره برای فروش؟بازی کردن باهاش راحته؟
میشه یه توضیح دقیق بدید

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
سلام
دوستان نمیشه این بازی رو دانلود کرد و راحت بازی کرد؟
قیمتش چنده؟کسی داره برای فروش؟بازی کردن باهاش راحته؟
میشه یه توضیح دقیق بدید
دستگاه اگه کپی خور باشه می تونی دانلود کنی بازی کنی در غیر این صورت اورجینال باید بگیری که الان دست دومش با کدش 35 تا 40 هستش بازی کردنم باهاش اگر برای آنلاین میگید که آره خوبه آفلاین هم که عالی
--------
آقا جدا Pro های این تاپیک چی کشیدن تا الان
منی که تازه چند روز دارم آنلاین این سری رو بازی می کنم واقعا کفرم در اومده امکان نداره طرف 3 یا 4 گل بخوره بعد از بازی نره بیرون
این سری اگر EA کاری برای این حرکت نکنه دیگه واقعا پشت کرده به طرفداراش

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
آقا جدا Pro های این تاپیک چی کشیدن تا الان
منی که تازه چند روز دارم آنلاین این سری رو بازی می کنم واقعا کفرم در اومده امکان نداره طرف 3 یا 4 گل بخوره بعد از بازی نره بیرون
این سری اگر EA کاری برای این حرکت نکنه دیگه واقعا پشت کرده به طرفداراش

خوب وقتی بره بیرون برای تو برد ثبت میشه بعد رنکت میره بالا با کسایی که رنکشون بالا ا سرچ میکنه پیدا میکنه دیگه اینا زیاد بیرون نمیرن :D

EA چیکار میتونه کنه؟ :D

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خوب وقتی بره بیرون برای تو برد ثبت میشه بعد رنکت میره بالا با کسایی که رنکشون بالا ا سرچ میکنه پیدا میکنه دیگه اینا زیاد بیرون نمیرن :D

EA چیکار میتونه کنه؟ :D
اون دوستمون راست میگه . تا میای یکی رو گل بارون کنی میره بیرون و تو هم دستت به هیچ جا بند نیست . EA باید برای خروج از بازی جریمه در نظر بگیره ...

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما
اون دوستمون راست میگه . تا میای یکی رو گل بارون کنی میره بیرون و تو هم دستت به هیچ جا بند نیست . EA باید برای خروج از بازی جریمه در نظر بگیره ...

وقتی یکی میره بیرون برای شما برد ثبت میشه دیگه جریمه بیشتر از این نمیشه
شاید یه نفر ناخواسته نتش قطع بشه (برای من 40 50 بار اتفاق افتاده) اگه به قل شما جریمه در نظر بگیرن خیلیا دیگه فیفا رو میزارن کنار

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان می خواستم بدونم که چه طوری میشه تو این بازی خودمون رو بندازیم زمین ؟ ( منظورم همون حرکتی که اگه انجام بدیم داور کارت زرد میده )

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
دوستان می خواستم بدونم که چه طوری میشه تو این بازی خودمون رو بندازیم زمین ؟ ( منظورم همون حرکتی که اگه انجام بدیم داور کارت زرد میده )
این کار شدنی نیست ! تو pes هست فقط

بالا ترین level تو بچه های بازیسنتر چنده ؟

من 37 هستم

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما

این چیزا تو فیفا نیست
یادمه یه بازی تو ps2 همچین چیزی داشت:D

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
این چیزا تو فیفا نیست
یادمه یه بازی تو ps2 همچین چیزی داشت:D
دوست عزیز من خودم با ایکس باکس وقتی فیفا 10 بازی می کردم همچین کارای رو می کردم. ( با گرفتن پدالها و ول کردنشون ) اما با Ps3 هر کاری می کنم نمیتونم این عملو انجام بدم. یعنی تو نسخه 11 این امکان از بین رفته :-/

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,942
من فیفا رو 360 که میخواستم آنلاین بزنم اول 7 روز مهلت داد بعد گفت باید کد بخری که خریدم ولی امروز نسخه ps3 رو که خریدم نه کد خواست نه اون مهلت 7 روزه.همینطوری رفت داخل و آنلاین زدم.میخواستم بدونم چطوریاست؟میشه ربطی به پلاس بودن یا اینکه نسخه قبلی(10 و 09) رو هم داشتم داشته باشه یا نه؟اگه بخوام دستی کدش رو وارد کنم کجا برم؟ممنون

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
من فیفا رو 360 که میخواستم آنلاین بزنم اول 7 روز مهلت داد بعد گفت باید کد بخری که خریدم ولی امروز نسخه ps3 رو که خریدم نه کد خواست نه اون مهلت 7 روزه.همینطوری رفت داخل و آنلاین زدم.میخواستم بدونم چطوریاست؟میشه ربطی به پلاس بودن یا اینکه نسخه قبلی(10 و 09) رو هم داشتم داشته باشه یا نه؟اگه بخوام دستی کدش رو وارد کنم کجا برم؟ممنون
والا من حدود 2ماه پیش که خریدم کد خواست (منتها چون اکانتم ریجن 2 بود بازی ریجن 3 کد کار نکرد مجبور شدم بفروشم :()
مورد شما عجیبه:d(به فیفا قبلی ها ربطی نداره)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر