FIFA 11 Champions League | Official Thread

برای مرحله حذفی مایل به انجام کدام روش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    33
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
این که کانکشن داغون بود شاید ولی این که 4-5 تا میزدیم دروغه =))
بعدش اگه من کانکشنم داغون بود که باید 3-0 به نفع شما میشد !!!!!!
مشکل من این بود که هدست نداشتم وگرنه کسی جرات نمیکرد اینقدر دروغ بگه پشت سرم بیخیال

باو کانکشنت داغون بود بعد که فریز میکرد نمیومدی از بازی بیرون اینقدر تو همون بازی میموندی تا طرف بیاد بیرون ... :|:d
بیخیال دیگه حوصله بحث کردن ندارم .

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
خب دوستان همونطور که میدونید یا شایدم ندونید :d اینترنت در استان ـه شهید پرور ـه تهران به **** رفته است :d ناچارا مجبور به تمدید ِ مهلت ِ انجام بازی ها شدیم :d لطفا کاری به سر و ته ِ ما نداشته باشید :d اگر از دیدن این پست خشمگین شدید دیوار را مورد ِ عنایت ِ خود قرار دهید :d

اصل ـه کاری رو یادم رفت بگم : تا فردا تمدید شد ... ضمنا دست به دعا بردارید که نت زودتر درست بشه وگرنه باز هم تمدید میشه :d

Riazi

کاربر سایت
Jul 2, 2011
24
خب دوستان همونطور که میدونید یا شایدم ندونید :d اینترنت در استان ـه شهید پرور ـه تهران به **** رفته است :d ناچارا مجبور به تمدید ِ مهلت ِ انجام بازی ها شدیم :d لطفا کاری به سر و ته ِ ما نداشته باشید :d اگر از دیدن این پست خشمگین شدید دیوار را مورد ِ عنایت ِ خود قرار دهید :d

اصل ـه کاری رو یادم رفت بگم : تا فردا تمدید شد ... ضمنا دست به دعا بردارید که نت زودتر درست بشه وگرنه باز هم تمدید میشه :d

من دیدیم نت خرابه فکر کردم نت من داغونه ! بعد اومدم بگم گفتم الان دوباره یه شر دیگه شروع میشه ... فکر میکنه من دارم دروغ میگم .
ولی من با پشتیبانی تماس گرفتم گفت احتمالاً 2روزی طول بکشه!

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
خوب درستش این بود که همه تا الان بازی هاشون رو تموم میکردن .. اخه بازی 10 دقیقه ایه این همه دنگ و فنگ چرا ؟؟‍! :D حالم بهم خورد از این لیگ مسخره...

آخرین ویرایش:

Shahin.

کاربر سایت
Sep 4, 2010
115
نام
شاهین
خوب درستش این بود که همه تا الان بازی هاشون رو تموم میکردن .. اخه بازی 10 دقیقه ایه این همه دنگ و فنگ چرا ؟؟‍! :D حالم بهم خورد از این لیگ مسخره...
هادی میخوای به نشانه اعتراض کنار بکشیم ؟ :d

adashk2008

کاربر سایت
Nov 14, 2010
130
اقا گروه 1 ان 2 نفر هم نیستن بازی کنیم ... من هم حالا حالا ها نیستم دارم میرم مسافرت .... بازی ها ی ما هم تو گروه تاثیری نداره ...

SHAKH00

کاربر سایت
Sep 10, 2010
439
نام
محمد
انگار واقعا این لیگ تمام بشو نیست :d

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,942
نام
آرتین
آقا من همین الان دارم میرم شهر دیگه ای
دیروز ... دیشب ... امروز ... امشب همش On میشدم منتظر بودم kia جان بیاد بازی آخرمو انجام بدم نیومد که نیومد
بهشم گفتم من نیستم بیا بازی کنیم.گوشیشم که خاموشه زنگ زدم sms زدم خبری نشد که نشد.
نمیدونم دیگه تکلیفه بازی آخر چیه.من بازیا دیگمو تقریبا خوب انجام دادم.تصمیم این با خودتونه چون من حدقل تا 4 شنبه خونه خودمون نیستم که بتونم بازی کنم.
هر کار کردم بازیه آخرو انجام بدم نشد که نشد.

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
اااااااهههههههههههههههههههه
آقا نمی تونید بازی هاتون رو انجام بدین براچی ثبت نام می کنین؟ گروه ـه مارو ببینین 10 روزه بازیاش تموم شده اه

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
دوستان من از دیروز fifa11 ام مشکل پیدا کرده سره کاکا که میشه freeze می کنه 100 بار هم quit کردم دوباره رفتم تو هر بارم quit می کنم restart میشه می دونین باید چی کار کنیم؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان من از دیروز fifa11 ام مشکل پیدا کرده سره کاکا که میشه freeze می کنه 100 بار هم quit کردم دوباره رفتم تو هر بارم quit می کنم restart میشه می دونین باید چی کار کنیم؟

منم ديروز و پيروز 4 بار اينجوري شدم ميومدم بيرون ps3 خاموش ميشد دوباره ناميد نميشدم ميرفتم داخل 4 باره همونجوري ميشد بعد از 4 5 بار ديگه درست شد>:d<

shahabsalehi

کاربر سایت
Nov 24, 2009
107
نام
شهاب
منم ديروز و پيروز 4 بار اينجوري شدم ميومدم بيرون ps3 خاموش ميشد دوباره ناميد نميشدم ميرفتم داخل 4 باره همونجوري ميشد بعد از 4 5 بار ديگه درست شد>:d<
lol merci pas manam 4 5 bar in karo mikonam ishalla doros she merci >:d<>:d<

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما

برو هاسپیتالی ستینگ رو آف کن بعد برو همه ی سیوو هاتو پاک کن(همه رو یدونه هم جا نمونه)درست میشه

Riazi

کاربر سایت
Jul 2, 2011
24
بازیها تا کی تمدید شده؟ ما واسه یدونه بازی منتظریم به مهران هم همه جوره پیغام دادیم کی بیایم باشی جواب نمیدن منم نمیتونم هر دقیقه کنسول و روشن کنم نگاه کنم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر