FIFA 10 | Xbox360

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,663
نام
امین
تو قسمت ترانسفر که وارد میشید یه گزینه هست با اسم شورت:biggrin1: لیست چطوری میشه تو اون شورت لیست بازیکن وارد کرد؟
تو پلی 3 باید مثلث رو زد تا بازیکن بره به شورت لیست.دکمه اش تو 360 نمیدونم اسمش چیه!

--------------
من از وقتی پستای اینجا رو خوندم رفتم نشستم سر منیجر مود و یکم با لجندری بازی کردم.انقدرا هم تخیلی و سخت نیست.اگر خوش شانس باشی و تمام موقعیتهات رو گل کنی هر نتیجه ای ممکنه به دست بیاری.همون روز اولی به تیمهای ضعیفش تونستم 4-5 تا بزنم.
پ.ن:البته باخت و مساوی هم زیاد دادم!اما میشه پر گل هم برد.کار نشد نداره.

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
من هم تایید میکنم حرف دوستان رو واقعا غیر ممکنه خصوصا امسال که هوش مصنوعی این فوتبا ل جای بحث نداره

آخرین ویرایش:

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
شما اینو توجه کنین ما همیشه بهترین تیم ها رو انتخاب میکنیم و کم پیش میاد که تیم های ضعیف تر رو بگیریم و تازه بازیکن های ستاره رو میخریم بازم نمیتونیم به راحتی مقام بیاریم در ضمن بازی در دوستانه با منجر مود خیلی فرق داره و بنده به این فوتبال درود میفرستم واقعا حرف نداره

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
معراج جان منظورت رو دقیقا متوجه نشدم. دقیقا می خوای بازیکن بخری ، بفروشی و یا ...
فکر کنم دوستمون پاسخ دادن امیرجون
:arrowd:
تو پلی 3 باید مثلث رو زد تا بازیکن بره به شورت لیست.دکمه اش تو 360 نمیدونم اسمش چیه!
مرسی از لطف شما من هم منظورم پی اس 3بود حتما امتحان میکنم:love:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
متاسفانه باید تایید کنم که سایت الکترونیک ارتز ف ی ل ت شده و به همین دلیل دسترسی به سرورهای EA غیرممکن شده :evil:
این است طعم محمود:biggrin1:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
متاسفانه باید تایید کنم که سایت الکترونیک ارتز ف ی ل ت شده و به همین دلیل دسترسی به سرورهای EA غیرممکن شده :evil:
وای خدااااا:eek:فاجعست:evil:پس علت اینکه من با ps هم نتونستم چند دست ناقابل این شاهکارو انلاین تجربه کنم همین بوده.خدایا به فریادمان برس:biggrin1:

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
اگه واقعا فیلت.ر شده باشه (برا من میزنه Server Not Found) یه نفر یه نامه تنظیم میکنه! می فرستیم به Filte*r@DCI.ir تقاضا می دیم فیلت*رینگش دیسیبل بشه! آخه مگه چی داره که فیلت.ر بشه؟! اونی که متن نامه رو تنظیم میکنه به بقیه هم میده همگی میریزیم سرشون (با تقاضاها!)! :D

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اگه واقعا فیلت.ر شده باشه (برا من میزنه Server Not Found) یه نفر یه نامه تنظیم میکنه! می فرستیم به Filte*r@DCI.ir تقاضا می دیم فیلت*رینگش دیسیبل بشه! آخه مگه چی داره که فیلت.ر بشه؟! اونی که متن نامه رو تنظیم میکنه به بقیه هم میده همگی میریزیم سرشون (با تقاضاها!)! :D

حتما مقام عظمی خوششون نیومده:biggrin1:

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
آخه این دیگه چه صیغه ای هستش!!!! هیلتر چرا کردن!!! من فقط به عشق آنلاین بازی کردن فیفا - 360 خریدم!!!
لطفا یکی نامه تنظیم کنه همه باهم بفرستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر