FIFA 10 | Xbox360

aaraa

کاربر سایت
Aug 29, 2006
41
دوستان چطوری یک بازیکن بازیکن دیگرو حل میده ؟
چطوری یک بازیکن با وجود بازیکن که میخواد توپ رو ازش بگیره حفظ توپ میکنه ؟
واجبه شدید

amir.h.f

کاربر سایت
Aug 22, 2009
37
سلام من تو مود بي پرو دوربين رو رو ديناميك ميذارم ولي نميدونم چجوري ببرمش رو بازيكن خودم آخه دوربين رو توپ هست و من از كادر خارج مي شم لطفا دقيق بگيد آخه من هر جايي كه به نظرم مربوط بوده گشتم.سيتينگ هم زير و رو كردم! خواهشا جواب بديد

چرا تو اين تاپيك دوستان به سوالات بقيه جواب نميدن؟بابا يكم راهنايي كنيد همديگرو و همينطور منو:laughing:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
دوستان چطوری یک بازیکن بازیکن دیگرو حل میده ؟
چطوری یک بازیکن با وجود بازیکن که میخواد توپ رو ازش بگیره حفظ توپ میکنه ؟
والا هل دادن رو که سیریش بشی کم کم هل میدی:biggrin1:
واسه حفظ توپ هم میتونی از Shield استفاده کنی که با دکمه RT تو x360 انجام میشه.RT رو باید نگهداری.

آخرین ویرایش:

aaraa

کاربر سایت
Aug 29, 2006
41
والا هل دادن رو که سیریش بشی کم کم هل میدی:biggrin1:
واسه حفظ توپ هم میتونی از Shield استفاده کنی که با دکمه RT تو x360 انجام میشه.RT رو باید نگهداری.

مرسی ولی یکی دو روز پیش با یکی از دوستام بازی میکردم دفاعش منو کامل حل میداد و یکی دو قدم پرتم میکرد اون طرف !!!!!

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
مرسی ولی یکی دو روز پیش با یکی از دوستام بازی میکردم دفاعش منو کامل حل میداد و یکی دو قدم پرتم میکرد اون طرف !!!!!

سلام

تو این نسخه نقش قدرت بدنی در حمل توپ و یا گرفتن توپ پر رنگ تر شده نسبت به نسخه های قبلی.با توجه به شرایط، زمانی که دو بازیکن تنه به تنه بشن بازیکن با قدرت بدنی بالاتر مالک توپ میشه.

aaraa

کاربر سایت
Aug 29, 2006
41
سلام

تو این نسخه نقش قدرت بدنی در حمل توپ و یا گرفتن توپ پر رنگ تر شده نسبت به نسخه های قبلی.با توجه به شرایط، زمانی که دو بازیکن تنه به تنه بشن بازیکن با قدرت بدنی بالاتر مالک توپ میشه.

مرسی از راهنماییت

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بچه ها سلام
لطفا به سوال من هم جواب بديد يك كلمه بيشتر نيست جوابش
اين بازي جام جهاني داره(منظورم اون گزينه international نيستا) اميدوارم منظورم را فهميده باشين(تو منو اصلي بازي اين جام جهاني را داره؟ از اساطيد درخواست كمك دارم) همين خداحافظ تا بعد

Altair6116

کاربر سایت
Jun 25, 2009
39
نام
امین
بچه ها سلام
لطفا به سوال من هم جواب بديد يك كلمه بيشتر نيست جوابش
اين بازي جام جهاني داره(منظورم اون گزينه international نيستا) اميدوارم منظورم را فهميده باشين(تو منو اصلي بازي اين جام جهاني را داره؟ از اساطيد درخواست كمك دارم) همين خداحافظ تا بعد

نه عزیز جام جهانی نداره باید خودت یه تورنمنت بسازی تیم های ملی رو برداری....

بازی FIFA World Cup یه بازی جداس که نسخه ی بعدیش برای جام جهانی 2010 میاد :biggrin1:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
سلام

درسته ولی بعضی مواقع واقعا مسخرس. یعنی تو بعضی جاها خیلی شدید هل میدن و یا خطا میکنن ولی داور نمیگیره.

omid_1985

کاربر سایت
Feb 4, 2007
110
نام
امید
عجب

توی BA Pro Season وقتی بازی میکنی مثلا 2-0 بردی میری میبینی توی جدول امتیازی بهت نداده بد میری تو نتیجه ها اونوقت میبینی‌ مثلا ۱-۰ باختی !!!!!!!!!
چرا؟
علت این بود که من رو توی Reserve نگه داشته بودندو بعد از 15 بازی که خوب امتیاز گرفتم تازه وارد Firs Team شدم.

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
nدوستان چطوری میشه فرم بازینکهارو تو منیجر مود سبز نگه داشت؟
بستگی به نمراتی داره که بازیکنان شما اخربازی میگیرن که اگر از 7به بالا باشه برای چندبازی متوالی خواهید دید که فرمشون سبز میشه که البته خیلی هم سخته این کار

amir.h.f

کاربر سایت
Aug 22, 2009
37
سلام من تو مود بي پرو دوربين رو رو ديناميك ميذارم ولي نميدونم چجوري ببرمش رو بازيكن خودم آخه دوربين رو توپ هست و من از كادر خارج مي شم لطفا دقيق بگيد آخه من هر جايي كه به نظرم مربوط بوده گشتم.سيتينگ هم زير و رو كردم
بابايكي نيست سوال ما رو جواب بده؟؟؟؟!

omid_1985

کاربر سایت
Feb 4, 2007
110
نام
امید
سلام من تو مود بي پرو دوربين رو رو ديناميك ميذارم ولي نميدونم چجوري ببرمش رو بازيكن خودم آخه دوربين رو توپ هست و من از كادر خارج مي شم لطفا دقيق بگيد آخه من هر جايي كه به نظرم مربوط بوده گشتم.سيتينگ هم زير و رو كردم
بابايكي نيست سوال ما رو جواب بده؟؟؟؟!

باید وسط بازی توی Xbox 360 دکمه Back رو بزنی و توی PS3 دکمه Select

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر