FIFA 10 | Xbox360

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
یکی از نقاط قوتش همین ارتقاء هوش مصنوعیه خصوصا رو لجندری که واقعا احساس میکنی این هوش مصنوعی قوی رو
محض اطلاعاتون AA هیچ ربطی به هوش مصنوعی نداره !! ایشون در مورد ف ی ل ت ر AA که در گرافیک بازی ها به کار برده می شه سوال کردن .

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
یکی از دوستان چهره کریس رو گذاشته بود
من یه چیز خیلی اذیتم میکنه
کاکا و کریس رو خیلی بد طراحی کردن
مارسلو رو مثلا توجه کنید بهش تو رئال
هم قد و اندازه و تازه هیکلی تر از رونالدو هستش
در مورد کاکا هم قضیه صدق میکنه
هر دوتا هم کاکا هم کریس
خیلی بد از نظر اندام طراحی شدن
بیش از حد لاغر و ضعیف طراحی شدن
ضعیف از نظر فیزیکی میگم نه قدرتهاشون
کلا طراحی بدن بازیکنان در فیفا از نقاط ضعفشون هست.

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
ولی خداییش این سری فیفا خیلی رو اعصاب آدم راه می ره
داوریش... . به بازیکن برخورد می کنی در حالی که بازیکن نمی افته خطا می گیره و خطاهای بی مورد برای XBOX و برای Player هم ...
از روی سانتر به دلیل تعطیل بودن دروازبان ها می تونی گل بزنی، دیروز تو منیجر تونی کروس یک سانتر با چنان شتاب بادکنی و کات تخیلی کرد که توپ رفت توی دروازه گلر هم فقط تماشا کرد
شوت ها هم همونجور که دوستان گفتند اکثرi تو تیرک و جالبیش این هست که هیچ کدوم هم درون دروازه نمی رن

در این دو مورد با شما کاملا موافقم

ایراد بنی اسراییلی نگیرین لطفا با RB میتونید شوت بقل پا بزنید تا بره تو گل ضمنا تو فوتبال قرار نیست هرشوتی مینی گل بشه که درمورد کات گرفتن سانترها موافقم خیلی خوب نشده ولی اونقدرهم توبازی تاثیرگذار نیست یه نکته دیگه وقتی هد رو زاویه داربزنی توپ میره توگل تو واقعیت هم همینه دروازه 7.5 رو که نمیشه همه رو پوشش داد

پ.ن:هوش مصنوعی قوی نباشه میاین میگید اسونه قوی میشه میاین میگید چرا نمیتونیم گل بزنیم فکرکنم باید این مشکل رو تو خودمون حل کنیم به بازی ربطی نداره این معضلات رو فقط من تو فرومهای ایرانی دیدم وگرنه جاهای دیگه کسی این ایرادات تخصصی رو نگرفته
پ.ن2:این کند بودن ولگ داشتن به بازی چه ربطی داره؟:eek:سرورهای این بازی همیشه زبان زده این لگ وکند بودن به اینترنت نفتی ما مربوطه نه به سرورهای بازی

RB رو دیگه همه بلدن ;).. ولی قبول کنید بقل پا در 09 بهتر کار شده بود و توپ بهتر کاد میگرفت.

گل هم میزنیم ولی اینکه شما 10 تا شوت بزنی 4 تا به تیر برخورد کنه و حتی یکیش هم گل نشه خیلی 3 هستش(99% تیرکها گل نمیشه و توپ میاد بیرون:mad:)

در مورد لگ و کند بودن ما که نگفتیم ایراد از اوناست !!(اگر دقت کرده باشید باگهای بازی توی لایو بیشتر خودشون رو نشون میدن )

دروازبان ها هم که خیلی احمقانه درستشون کردن.:biggrin1:
البته همه این چیزهایی که من گفتم مربوط به لایو بود نه حالت آفلاین

این رو هم بدونید من خودم یکی از فن های فیفا هستم :love:ولی فعلا منتظر آپدیت های بعدی فیفا هستم

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
الکی روی بازی عیب نزارید! (اما قبول دارم بغل پاها افتضاح شده)

بلد نیستید شوت کنید میاید میگید که توپ به تیره میخوره;)

من که شخصا توی هر سه بازی شاید یک بار توپ به تیره بخوره!

(فقط نمیدونم چه بلایی سر افراد لایو اومده که دیگه حرفه ایی نیستن.) ( هیچکی نمیتونه ببردم):(

دارم خسته میشم! میبینی میزارم بیان گل بزنن تا بازی حساسیت داشته باشه!

اگه کسی بازیش خوبه بیاد با هم بازی کنیم !

Mostafa Zero

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
احمد( ahmad09) و دیگر دوستان ـه جو گیر شده؛
احمد رضا - سعید استابلایزر - مهدی 3 آآآآآآی - زنگ تفریح(خودشم میدونه همه هم میدونن)- مهدی داداش ممد که از اسیا تک اینترنت میگیرن دی دی دی - و بقیه دوستان که دوست دارن شکست بالای 6 تا رو تجربه کنند منتظر باشند
شما را میشنام بهتر از خویش - شما را من بیاوردم به این ریش
نه اینا که اسم بردم شاگردام هستن همشون عیب نداره
بگویم پاک و صاف و پوست کنده - که علت چیست میترسید زه بنده
:lol: Rofl !
بابا بیخیال! درصدش مثل اینکه خیلی زیاد بوده ، نه؟!
من شاگرد ـه توئم؟ تو من رو رسوندی به اینجا؟! :lol: تو همونی هستی که تو یه نیمه با Dream Team ـت( محض اطلاع کسانی که نمیدونن ماجرا چیه ؛ احمد جان یه تیم منتخب تشکیل داده بودن و تمام ستاره های جهان رو Transfer کرده بودن اونجا!) 5 تا خوردی بعد Quit کردی رفتی؟ بعدا هم گفتی اینترنتم قطع شد؟ منم که لابد باور کردم ، نه!؟
*هرکس فکر میکنه من خالی میندم میتونه بگه تا نتیجه ی اون بازی رو اینجا بذارم ( نه با حرف البته بلکه با ایمیل هایی که از طرف EA ارسال میشه!)
شما کلا 10-11 ماه بیشتر نشده اومدی لایو بعد تو من رو رسوندی به اینجا!؟ :lol:
ای بابا یادم رفته بود همه ی ایرانی ها از سال 2006 تو لایو هستن ولی ایرانی ها رو پیدا نکرده بودن اونجا :lol: ، احتملا پشت کوه مونده بودن. آخه این جمله خیلی معروف ـه تو لایو.
قدیمی ترین بازی ـه پروفایلت:
Top Spin 3
ahmmazloom2001 Last Played Online: 12/8/2008
مثل اینکه عقده ی جلب توجه پیدا کردی! چون هر یه مدت یه بار میای اینجا اعلام حضور میکنی( البته با شناختی که از فیفا بازها دارم میدونم این ویژگی بین یه سری خیلی رایج ـه!)
مشکلی نیست به هر حال هرکس دوست داره با من فیفا بازی کنه باید یه چند ماه صبر کنه تا من بتونم مجددا برگردم به XBL ، اون وقت معلوم میشه کی شاگردـه کی استاد.
تو فاز شعر و شاعری خواهشا کل نندازین
از سعید بپرسین میدونه دی
برمنکرش لعنت! چه کسی توانایی کل شعر انداختن با شمارو داره!؟

(فقط نمیدونم چه بلایی سر افراد لایو اومده که دیگه حرفه ایی نیستن.) ( هیچکی نمیتونه ببردم):(
احمد رو شما هم تاثیر گذاشته مثل اینکه!؟ چقدر دلم میخواست میتونستیم یه دست با هم بازی کنیم تا ببینم به حرف زدنه یا عمل کردن!

پ.ن: راه به شهرت رسیدن این نیست....!

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,124
نام
نـــــــویـــــــــد
از فیفا06 این نوید میخواست دستش راه بیفته ولی ... دی

والا ما كه ادعايي نداريم احمد جان ! خيلي ها اينجا از من بهترن ! در ضمن من بعد از فيفا 2003 ديگه فيفا بازي نكردم تا 09 ! بيخود سعي نكن خود شيفته بازي در بياري .

اين داوري رو من هم شديدا قبول دارم كه مضخرف شده :biggrin1: يارو تكل زد 2 تا پاي بازكن منو زد خطا نگرفت بعد حالا از كنار يكي رد ميشي ميخوري بهش خطا ميگيره !

خلاصه هركي خواست يه برد شيرين رو تجربه كنه منو add كنه :biggrin1:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,090
نام
آریا
دوستان اینجا تاپیک کل کل نیست ! کل کل رو بذارین برای Live و داشته های خودتون رو اونجا نمایش بدین !
افرادی مثل احمدرضا رو هم اونایی که باهاش بازی کردن میشناسن و بازیش رو دیدن. پس لطفآ الکی جو ندین !

joopiter

کاربر سایت
Jun 28, 2006
58
نام
آرش
:book::book:Critic Score9.2 = VideoGamer ** 9 / 10 Sep 25, 2009
Eurogamer ** 9 / 10 Sep 24, 2009
Console Monster ** 95 / 100 Oct 6, 2009
WonderwallWeb ** 9.8 / 10 Oct 6, 2009
Gameplanet ** 9 / 10 Oct 1, 2009
Boomtown ** 9 / 10 Oct 1, 2009
Games Master UK 92 / 100 Nov 1, 2009
Official Xbox Magazine UK 9 / 10 Oct 6, 2009
Xbox World 360 Magazine UK 90 / 100

User Score9.1

GameSpot Score
9.0

:mad::confused::book::thanks:

خواهشن یکم به خودمون بیاییم...
چرا اینقدر از گیر دادن و تحقیر کردن لذت میبریم....
فکر کنم امار های جهانی بهترین منبع باشه...
مگر اینکه کل جهان هیچی نمی فهمن و فقط فقط فقط ...

(من کلا طرفدار pes هستم و امسال هم منتظرش میمونم ولی باید به پیشرفت چشمگیر فیفا احترام گذاشت)

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
احمد رو شما هم تاثیر گذاشته مثل اینکه!؟ چقدر دلم میخواست میتونستیم یه دست با هم بازی کنیم تا ببینم به حرف زدنه یا عمل کردن!

پ.ن: راه به شهرت رسیدن این نیست....!

نه قصدی نداشتم از نوشته!

خیلی دوست دارم با بچه های سایت بازی کنم اما این NAT نمیزاره!

قصد کل کل یا تعریف از خود را هرگز نداشتم!

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
الکی روی بازی عیب نزارید! (اما قبول دارم بغل پاها افتضاح شده)

بلد نیستید شوت کنید میاید میگید که توپ به تیره میخوره;)

من که شخصا توی هر سه بازی شاید یک بار توپ به تیره بخوره!

Mostafa Zero

دوست عزیز اگر روی نوشته انلگیسی امضای من کلیک کنی میفهمی من شوت زدن بلدم یا نه در ضمن همین جا هم میتونی از احمدرضا هم بپرسی من چطوری شوت میزدم توی 09(دوستداری اینو هم میتونی ببینی http://www.easportsfootball.co.uk/media/play/video/10061303)

اگر در مورد دروازبان هم شک داری از نوید بپرس دیشب دروازبان ها چیکار میکردن !

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,124
نام
نـــــــویـــــــــد
اگر در مورد دروازبان هم شک داری از نوید بپرس دیشب دروازبان ها چیکار میکردن !
فقط در همين حد بگم كه من تركيده بودم از خنده از دست اين دروازه بان امير :biggrin1: البته ديشب كلا شب امير نبود و هرچي زد به در بسته خورد اما واقعا عكس العمل دروازه بان ها مخصوصا در لايو خيلي بد ميشه ! خيلي از تك به تك ها رو زد به تير در صورتي كه تو 09 گل ميشد ! البته دروازه بان من هم چند مورد سوتي داشت ! يه وقتايي ميتونن توپ رو به راحتي بگيرن اما اونو ميزنن تو كرنر ! كلا نميدونم بگيم گل زدن سخت تر شده يا مسخره تر ! در كل امير از بچه هاي شاخ فيفاست :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر