FIFA 10 | Xbox360

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوستان :
احمد رضا - سعید استابلایزر - مهدی 3 آآآآآآی - زنگ تفریح(خودشم میدونه همه هم میدونن)- مهدی داداش ممد که از اسیا تک اینترنت میگیرن دی دی دی - و بقیه دوستان که دوست دارن شکست بالای 6 تا رو تجربه کنند منتظر باشند
سعدیا گرچه سخن دان و مصالح گویی به عمل کار برآید به سخن گویی نیست
:sniper:

آخرین ویرایش:

Audioslave

کاربر سایت
Aug 10, 2006
52
بابا این ea هم مسخره کرده!اون از قضیه ی سانتیاگو برنابئو،این هم از سرورgame face که اصلا معلوم نیست چشه!یه وقت شلوغه. یه وقت یکی درمیون ارور میده.یه وقت هم به کلی از بیخ و بن مشکل داره!من که چشمم به جمال game face خودم روشن نشد!همینجور بلاتکلیف به امید این قابلیت موندم.چون میخوام modeهای بازی رو با استفاده از صورت خودم برم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتم!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
اقا یه باگ پیدا کردم در حد تیم ملی :d
امروز که بارسا برداشته بودم رفتم با داداشه که رئال داشت یه دست فرندلی بزنیم دیدم بازیکنام 8 تا هستن :o
یعنی از سوت شروع بازی من زلاتان و مسی و هانری رو نداشتم ! داداشم از خنده معده درد گرفت :d
من 8 نفره مقابل رئال 11 نفره !!!! :d
هر کاری کردم درست نشد تا اینکه رفتم تمام Save هام رو پاک کردم دوباره از اول شروع کردم تا صحیح و سالم شد !!!

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
بابا این ea هم مسخره کرده!اون از قضیه ی سانتیاگو برنابئو،این هم از سرورgame face که اصلا معلوم نیست چشه!یه وقت شلوغه. یه وقت یکی درمیون ارور میده.یه وقت هم به کلی از بیخ و بن مشکل داره!من که چشمم به جمال game face خودم روشن نشد!همینجور بلاتکلیف به امید این قابلیت موندم.چون میخوام modeهای بازی رو با استفاده از صورت خودم برم ولی هنوز نتیجه ای نگرفتم!

آخ گفتی
من که هرچی میزنم میگه به دلیل اینکه الآن خیلیا این تقاضا رو دادن ( GameFace ) نمیشه , لطفا بعدا بیا
ساعت 5 ـ صبح رفتم بازم همینو میگه :eek::eek:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اقا یه باگ پیدا کردم در حد تیم ملی :biggrin1:
امروز که بارسا برداشته بودم رفتم با داداشه که رئال داشت یه دست فرندلی بزنیم دیدم بازیکنام 8 تا هستن :o
یعنی از سوت شروع بازی من زلاتان و مسی و هانری رو نداشتم ! داداشم از خنده معده درد گرفت :biggrin1:
من 8 نفره مقابل رئال 11 نفره !!!! :biggrin1:
هر کاری کردم درست نشد تا اینکه رفتم تمام Save هام رو پاک کردم دوباره از اول شروع کردم تا صحیح و سالم شد !!!

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من خیلی راحت دریبل میزنم.با 2تا تیم لیگ رفتم.منچستر و رئال.
با رونالدو که مثل اب خوردن دریبل میرنم.اصلا 90%گلهام با دریبل رونالدو شروع میشه.با رونی هم بعضی وقتها که بازی گره میخوره با دریبلش خیلی کارا میکنم.یکی از خوبیهای این شماره اینه که فرق یه تیم معمولی و یه تیم ستاره کاملا احساس میشه.چون با بازیکنهای ستارش میتونی توسط تکنیکی که دارن گره بازی رو باز کنی.

آخرین ویرایش:

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
دوستان راستی من با یه گیم ترگ دیگه میام تا 1 ماه رایگانش را مصرف کنم!

Mostafa ZERO . کسی خواست ادد کنه تا فیفا بزنیم!. (پینگم هم بالاست اصلا لگ نمیزنه)

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
این بازی که پره باگه
مسی رقته بود تو ایبرا
یه بارم ژاوی الکی تکون میخرد دستشو میبرد بالا تیک میزد نمیدونم کلا قاطی کرده بود
باید به سازنده های بازی افرین گفت

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این بازی که پره باگه
مسی رقته بود تو ایبرا
یه بارم ژاوی الکی تکون میخرد دستشو میبرد بالا تیک میزد نمیدونم کلا قاطی کرده بود
باید به سازنده های بازی افرین گفت
وایضا به شما واعصاب خراب شما نیز باید احسنت گفت بالام جان:biggrin1:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوستان یه چند روز اگر صبر کنید من وقتم آزاد بشه در مورد اینکه NATچیه و چطوری باید بازش کنید یه راهنمای کامل مینویسیم. یکم صبر داشته باشید لطفا!
در ضمن NAT مربوط به عدم امکان بازی کردن با یه سری در بخش آنلاین ـه!

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
امروز ایمیل را چک کردم دیدم از طرف EA ایمیل زده شده که ضمن تشکر از گرفتن بازی:biggrin1: ورزشگاه برنابئو را الان دانلود کنید اما در خود ایمیل قسمت دانلودش کار نمی کرد .
گیمرتگم مشخص هست .من هم چند تا از بچه ها رو add می کنم.بقیه هم live می آیند من را add کنند با هم بازی کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر