FIFA 10 | Xbox360

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
آقا اين دريبل 2 طرفش عجب حالي ميده خدايي :biggrin1: من همچنان تو دفاع كردن مشكل دارم نميدونم چرا ! دفاع پره ها اما يه وقتايي هر كاري ميكنم نميتونم توپ رو بگيرم :confused: شايد بايد تمريناتم رو بيشتر كنم :biggrin1:
شما باید دکمه های:A و B رو نگه دارید تا دفاع مانند یک خر:biggrin1:بایک عدد جفتک:biggrin1:(نیمه جفتک:biggrin1:)توپ رو میگیره:biggrin1::biggrin1::love::love:
آخه ديگه وقتي دارم حمله ميكنم بايد حواسش باشه :biggrin1: الان يه بازيكن رو بدون توپ زدم 6 دور چرخيد ما مخ اومد زمين داور روش اونور بود خطا نگرفت حال كردم :biggrin1: اين يه مورد خوبه اما ديگه زياديش اعصاب خورد ميكنه ! يه جورايي از هوش مصنوعي سوء استفاده نكردن كه اگه داور روش اونور بود بازم خطا بگيره :biggrin1:
کاملا موافقم:biggrin1::biggrin1::love::love:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
شما باید دکمه های:A و B رو نگه دارید تا دفاع مانند یک خر:biggrin1:بایک عدد جفتک:biggrin1:(نیمه جفتک:biggrin1:)توپ رو میگیره:biggrin1::biggrin1::love::love:

ميدونم اينو يوهو چند نفر با هم خراب ميشن رو سر بازيكن حريف ! اما پدر سوخته ها بعضي مواقعا بد پاس كاري ميكنن ! شديد ميرن رو اعصاب !

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
بابا به حرف این نوید گوش نکنید:biggrin1: فوتبال بلد نیست این پسر:biggrin1: می خوام بیام تو Live بترکونمت نوید:biggrin1: رئال رو سوراخ سوراخ کنم و برم.

پ.ن: دوستان به زودی تصاویر مقایسه گرافیکی بین دو نسخه Xbox360 و PS3 به صورت زنده و Split-Screen براتون قرار میدم.
موفق باشید

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
پ.ن: دوستان به زودی تصاویر مقایسه گرافیکی بین دو نسخه Xbox360 و PS3 به صورت زنده و Split-Screen براتون قرار میدم.
موفق باشید
ممنون میشیم اگه زودتر بدید من که بیتابم!:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ممنون میشیم اگه زودتر بدید من که بیتابم!:biggrin1:
چشم:biggrin1: ولی فکر نکنم زودتر از 4شنبه یا 5شنبه بشه چون درگیر دانشگاه هستم و بازی هم فردا میرسه دستم.
سلام برای افرادی مثل من که اینترنت زغالی دارن چطوری میتونن استادیوم رئال مادرید رو داشته باشن لطفا راهنمایی کنین
مشکلی نیست که شما برو توی Store بزار دانلود میشه دیگه. من خودم دشبورد جدید Xbox رو سال پیش با همین اینترنت زغالی ها dl کردم.

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
موفق باشید
قبلا A.REWER جون گذاشته بود ولی خیلی در حق PS3 نامردی شده بود:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
قبلا A.REWER جون گذاشته بود ولی خیلی در حق PS3 نامردی شده بود:biggrin1:
عزیزم اون قسمت زنده رو ندیدی؟:biggrin1: اون رو سایت Eurogemer گذاشته بود فکر کنم که برای Ps3 تو شب بود و توی Xbox سر ظهر. ولی من خودم روی تلویزیون خودم به صورت Split-Screen در یک ورزشگاه با یک تیم و یک ساعت و ......... عکس خواهم گذاشت.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
این فیفا مردم رو سر کار گذاشته.
برای من تو arena پیغام میده که الان میتونید به صورت مجانی ورزشگاه رو دان کنید اما تو store هیچ ورزشگاهی نیست.
ربطی به کانت سیلور بودن داره؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نبود بابا ! من fifa store زيرو رو كردم نبود !
نمیدونم صفحه قبل یکی نوشته بود که دانلود کرده و محمد هم گفت دیروز اومده
این فیفا مردم رو سر کار گذاشته.
برای من تو arena پیغام میده که الان میتونید به صورت مجانی ورزشگاه رو دان کنید اما تو store هیچ ورزشگاهی نیست.
ربطی به کانت سیلور بودن داره؟
نه هم Silver و هم Gold می تونند دانلود کنند. من میگم شاید کارشون به تاخیر خورده:biggrin1: در هر صورت خداروشکر اگه نیومده که من فردا بازی میرسه دستم میتونم برای PS3 رو مجانی بگیرم و دیگه نمی خواد پول بالاش بدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر