FIFA 10 | Xbox360

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
یه جور حرف میزنی اینگار بازیای wave4 اومده:biggrin1:
بله رو 1.51 هم اجرا میشه! البته دقیت کنید که 1.5 نمیتونه ویو 3 رو اجرا کنه 1.51 میتونه

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
بچه ها سلام ایا همه شما بازیfifa10 رو با ixtrem 1.6 اجرا کردین یا با 1.5 یا 1.51 هم میشه اجرا کرد اینو برای همین اینجا مطرح کردم چون همه شما اینو بازی کردین ومیتونین منو راهنمایی کنین چون من ixtrem 1.51 برای همین موندم این بازی رو سفارش بدم یا نه من باید چیکار کنم راهنماییم کنین
دوستان درست ميگن با 1.5 اجرا نميشه ... منم با 1.51 اجرا كردم البته بايد تا چند روز آينده 1.6 كنم چون ميخوام برگردم لايو با حسام بتركونيم(جاي احمدرضا و مهدي خالي:biggrin1:)

کسی نمیدونه توی بازی چطور میشه روپایی زد؟

LT رو بگير بعد تند تند RB بزن

آخرین ویرایش:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
این امکان ساخت گیم فیسه خودمون ودانلودش از سرورهای EA وساخت بازیکن تو قسمت ویرچوال پرو با همون گیم فیس خودمون:biggrin1:بسیار قابلیت نیکویی است

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,575
نام
امیر
در کل امیر اگه تیم خودش رو برداره خیلی خوب میشه:biggrin1: همیشه میزد تو تیم های دیگه. امیدوارم این عادتت رو توی FIFA10 ترک کنی. چون با من که هر وقت بازی میکردی فقط بارسا رو برمیداشتی و خبری از لیورپول نبود:biggrin1: برو نقشه هات رو بکش:biggrin1:

ویرایش: راستی یک چیز دیگه. تو گفتی 2 برد و 2 باخت؟ مگه سرورهای EA راه اندازی شده که تو آنلاین بازی کردی؟ من شنیده بودم که تا جمعه باز نمی کنند

سرورهای EA اصلا به ریلیز ربطی نداره و همیشه Avaibale هستش. البته EasportsFootball فعال نیستش. برای آواتار به طور مثال.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
سرورهای EA اصلا به ریلیز ربطی نداره و همیشه Avaibale هستش. البته EasportsFootball فعال
نیستش. برای آواتار به طور مثال.
تو هم نمیتونی تو EASportsfootbal.com لاگین کنی نه؟ منظورت همینه!؟:D

آخرین ویرایش:

mamadosein

کاربر سایت
Sep 23, 2009
5
سلام
دوستان جایی نیست این تکنیک های فیفا رو فارسی نوشته باشه ؟
من pes باز هستم و اون رو فولم
ولی چون انگلیسیم زیاد خوب نیست نمیتونم دریبل ها رو بخونم و چون دیال آپ دارم نمیتونم قیلم آموزشی دانلود کنم ( البته چون فیفا هست ولی اگه پیس حتما میدانلودیدم :cheesygri )
پس اگه میشه یه جا معرفی کنید فارسی آموزش داده باشه
--------------------------------------------------------------
در مورد فیفا هم من خیلی با فیفا 2006 حال کردم و یه مدت دنبالش بودم ولی پیدا نکردم دوباره
و آخرین بار فیفا09 بود که خریدم ولی اصلا خوشم نیومد
ولی هر دو بازی طرفدارای خودشونو دارن که هر دو طرف کاملا محترمن
امسال مثل این که فیفا واقعا پیشرفت کرده و میخوام امتحانش کنم
از فیفایی ها هم میخوام چون پیس واقعا و واقعا فرق کرده
یه امتحان بکنن و فکر کنم ارزش امتحان کردن داشته باشه
موفق باشید

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
تو هم نمیتونی تو EASportsfootbal.com لاگین کنی نه؟ منظورت همینه!؟:D

مگه سايتش ايراد داره كه نمي تونيد واردش بشيد !؟

سلام
دوستان جایی نیست این تکنیک های فیفا رو فارسی نوشته باشه ؟
من pes باز هستم و اون رو فولم
ولی چون انگلیسیم زیاد خوب نیست نمیتونم دریبل ها رو بخونم و چون دیال آپ دارم نمیتونم قیلم آموزشی دانلود کنم ( البته چون فیفا هست ولی اگه پیس حتما میدانلودیدم :cheesygri )
پس اگه میشه یه جا معرفی کنید فارسی آموزش داده باشه

دوست عزيز لازم نيست دانلود كني اون ويدئو ها توي خود نسخه كامل بازي وجود داره .. در مورد دريبل ها و حركات ديگه هم بايد بگم بايد بري تو قسمت ماي فيفا (MY FIFA) اگر درست گفته باشم ...(آخه الان سر كار هستم و به 360 دسترسي ندارم)

Nasle88

کاربر سایت
May 27, 2009
97
نام
کمال
دوستان درست ميگن با 1.5 اجرا نميشه ... منم با 1.51 اجرا كردم البته بايد تا چند روز آينده 1.6 كنم
دستگاه من virtua tennis 2009 رو اجرا کرد همین اخرین نسخه اش منظورمه
یعنی فیفارم اجرا میکنه اگه میشه خیلی سریع بهم بگین

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,044
نام
نـــــــویـــــــــد
خيلي خيلي سخت تر شده نسبت به 09 :biggrin1: پدرمو دراوردن ! واقعا Legendry فاجعست ! خيلي سخته ! هر حمله كه ميكنن گل ميشه ! Manager Mode خيلي جالب شده ! بازيه دوستانه هم ميتوني انجام بدي قبل از شروع فصل .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر