FIFA 10 | Xbox360

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
پس شما AmiR2C یادت رفته توی دمو چه شکلی بود یا نسخه که من خریدم (اصلی) فرق داره
نگاه کن من الان نمیتونم عکس بگیرم توضیح میدم
وقتی بازیکنا وارد زمین میشدن توی دمو نوع ترکیب بازیکنها رو نشون میداد ولی نه به صورت 09 بلکه به صورتی جدید که در اون به جای پیرهنهای کوچیک تغریبا زرد رنگ پیرهن اصلی تیم رو کوچیک کرده بود و ترکیب تیم رو با اون نشون میداد
در طول بازی هم اسکوربورد بازی که نتیجه وزمان رو نشون میداد رنگ دو تیم هم نشون میداد
نمیدونم تونستم منظورمو بگم یا نه
آره درسته ماله من مثل همون دمو هستش ... آخه مگه ميشه بازي شما فرق داشته باشه
منم بالاخره این بازی رو تجربه کردم:love:
از نظر گرافیکی که تغییری نکرده ولی مشکلی که وجود داره بی وزنیه بازیکنهاست.در کل فوتبال خوبیه ولی من با پرو بیشتر حال کردم.احساس میکنم پرو امسال موفقتر باشه مخصوصا اینکه گرافیکشم خیلی خوبه.

دوست عزيز فكر كنم شما تاپيك رو اشتباه اومدي ... بازي اصلا همچين مشكلي كه شما ميگي نداره ... البته مقصر شما نيستيا از بس فوتبال ابكي بازي كردي اينطوري به نظرت اومده كه فبفا گرافيك نداره و بازيكنا بي وزن هستن.(فكر كنم يكم بيشتر بازي كني ميگي چرا همه چيز رو هوا هستش چرا لباساشون تو هواي باروني خيسه)
شما برو با همون PES 2010 كه هنوز نيومده حال كن
ازت خواهش مي كنم ديگه پست الكي نده و حرفاي خنده دار نزن

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
من که هرچی صبر میکنم نمیاد این بازی گفته بودید این هفته ریلیاس میشه پس چی شد.
راستی قدرت اتوو توی اینتر چند هست اینتر قوی هست توی بازی امسال؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
تروخدا اینقدر اسپم ندید!
آخه فلان تیم قویه یا نه چه سوالیه؟ تو لایو سیزن هر هفته امکان داره یه تیم خیلی قوی شه یا خیلی ضعیف! اینقدر سوال الکی نپرسید!
اگه کسی میترسه بن شه و بازی نمیکنه میتونه تا 1 اکتبر صبر کنه بعد بازی کنه! دیگه اینقدر سوال نمیخواد

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام

نوبت من میرسه به تا عنوان یه فیفاباز قدیمی نتیجه مشاهداتم رو بگم::biggrin1:
اولا باید این سخنان نادرست وتشویش افکار عمومی که درمورد توپ احمدرضا وبرهان وایناو....:biggrin1:مطرح کردن رو باید رد کنم...برای چی جوانهای ملت رو به بیراهه میبرید وبه کف تاپیکها میکشونید؟:biggrin1:از نظر من توپ اوضاع خوبی داره باید یه نمه زور بهش وارد کنی تا بره سمت گل بنظر من کار مثبت و رو به جلویی بوده
درمورد گرافیک باید بگم همون گرافیک خوب 09 تو این نسخه هم هست
درمورد گیم پلی باید بگم خیلی تغییر خاصی نکرده البته روان تر شده بنظر من یه سری حرکات جدیدی هم اضافه شده که خیلی جالبه مثل عکس العملهای داور وبازیکنها ... درکل طبیعی تر شده این حرکات من خوشم اومد
درمورد منجر مود باید بگم این اضافه شدن کمک مربی برای من خوب نیست بیشتر نقش مزاحم رو داره:biggrin1:
اب وهوای نا متغیر تو منجر مود که تو09 رو اعصاب بود تو این نسخه برطرف شده ومتغیر شده :love:
ورزشگاه رئال هم نیست که نکته منفی بحساب میاد حتی اگر تو لایو باشه یا پی اس ان خیلی مسخره هست که باید این ورزشگاه رو بخریم من تو کتم نمیره:biggrin1:
نمره من به این بازی:9.5 از 10

پ.ن:من یه مشکلی دارم:من تو قسمت Team Management ترکیب تیم رو درست میکنم واین کمک مربی رو هم خاموش کردم:biggrin1:میرم تو بازی وبعد از بازی دوباره ترکیب اولیه میاد سر جاش و اون تغییراتی که ایجاد کرده بودم میپره چه کنم با این مصیبت؟قلق خاصی داره؟:biggrin1:

persianking82

کاربر سایت
Jan 14, 2009
87
پست دیروز:
من دیگه تحمل ندارم میخوام بازی رو بزارم تو دستگاه بازی کنم:biggrin1:
به نظرتون مایکرو کسی رو بخاطر زود بازی کردنه بازیه ea بن میکنه؟

مشکل اینه من 24 ساعت تو لایوم:)
پست امروز:
تروخدا اینقدر اسپم ندید!
آخه فلان تیم قویه یا نه چه سوالیه؟ تو لایو سیزن هر هفته امکان داره یه تیم خیلی قوی شه یا خیلی ضعیف! اینقدر سوال الکی نپرسید!
اگه کسی میترسه بن شه و بازی نمیکنه میتونه تا 1 اکتبر صبر کنه بعد بازی کنه! دیگه اینقدر سوال نمیخواد
حالا خودت بگو .... کی اسپم میده ؟
ببخشید دخالت کردم . قصد جسارت نداشتم;)

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
لیگ روسیه که نداره!!!!!من دیشب تا صبح داشتم بازی میکردم-

واقعا بازی خارقالعده هست!!!اصلا دلم نمیومد دسته رو بزارم پایین!!!
از نسخه دمو که بازی کردم 10 تا چیز بیشتر دیدم(شاید بخاطر اینه که زمان بازیهام 10-20 دقیقهای بوده)

واقعا هوش مصنوعی توی Legendary خودش رو نشون داد

قسمت منیجر واقعا فوقالعاده کار شده!!!انگاری یک بازی جداست!!!

توی بازی کلی ویدئو اموزشی هست!!!حتما نگاه کنید-من که اینقدر توی بازی از حرکاتش استفاده میکنم واقعا بازیم پیشرفت کرده!!!:love:

وقتی بازی کن توی ارنا هست دکمه بک رو بزنید و تمرین مورد نظرتون رو انتخاب کنید

واقعا بهترین گیم پلی بوده که تا حالا برای یک بازی فوتبال دیدم

کلا از هر نظر عالیه!!!

من که اصلا کمبود و دوری 09 رو حس نکردم:eek:
اصلا فکر نمیکردم یک بازی روی دست 09 بیاد -واقعا از هر نظر پیشرفت داره!!!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,045
نام
نـــــــویـــــــــد
منم بالاخره این بازی رو تجربه کردم:love:
از نظر گرافیکی که تغییری نکرده ولی مشکلی که وجود داره بی وزنیه بازیکنهاست.در کل فوتبال خوبیه ولی من با پرو بیشتر حال کردم.احساس میکنم پرو امسال موفقتر باشه مخصوصا اینکه گرافیکشم خیلی خوبه.

:eek::eek::eek:

ولي به نظر من استيل بازيكن ها و فيزيكشون فوق العاده كار شده ! البته اوجوري كه من متوجه شدم شما pes fan هستي :biggrin1:

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
من هم فردا پس فردا بازی رو میگیرم:love:
میخوام بدونم که:من چون فقط بازی میکنم(نه تو چلنچ میرم نه تو منیجر مود:D)میخوام بدونم چجوری باید رفت تو Arena :-":blushing::biggrin1:

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من هم فردا پس فردا بازی رو میگیرم:love:
میخوام بدونم که:من چون فقط بازی میکنم(نه تو چلنچ میرم نه تو منیجر مود:D)میخوام بدونم چجوری باید رفت تو Arena :-":blushing::biggrin1:

اصلا لازم نيست تو كاري كني خود بازي بصورت اتوماتيك ميره تو Arena اگر هم كه بخواي تمرين كني بايد دكمه Back رو بزني ... تمام شدورفت;):biggrin1:

Majid ²

کاربر سایت
Feb 22, 2009
69
نام
مجید
سلام

پ.ن:من یه مشکلی دارم:من تو قسمت Team Management ترکیب تیم رو درست میکنم واین کمک مربی رو هم خاموش کردم:biggrin1:میرم تو بازی وبعد از بازی دوباره ترکیب اولیه میاد سر جاش و اون تغییراتی که ایجاد کرده بودم میپره چه کنم با این مصیبت؟قلق خاصی داره؟:biggrin1:

من که همچین مسکلی ندارم :confused:

einak reiboon

کاربر سایت
Sep 1, 2009
50
نام
رضا
کاور کاملشو کیفیت بالا کسی میدونه از کجا میشه گیر اورد..؟!
میخوام پرینت بگیرم...
freecover.net بستس...

آقا پسر کلا این آدرسی که تو دادی غلطه !!!
اسم سایت : www.freecovers.net
شما یه S کم گذاشتی !
می بینی چه طور بعضی وقتا یه s چه طوری کار آدم رو لنگ می کنه !!!!!!!!:cheesygri

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
دوستانی که بازیرو دارن من دوتا سوال داشتم ممنون اگه جواب بدبد.1.ضربات سر نسبت به 09 بهتر شده یا نه ؟ 2.من سیتی تو چه حدیه ؟ ممنون

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
بالا خره خودم جواب سوال خودمو فهمیدم
من چون لیگ آلمان رو بر میدارم اسکوربورد آلمان بوندسلیگا که قرمز میاد
رفتم یه تیم انگلیسی برداشتم دیدم همون اسکوربورد دمو اومد

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دوستانی که بازیرو دارن من دوتا سوال داشتم ممنون اگه جواب بدبد.1.ضربات سر نسبت به 09 بهتر شده یا نه ؟ 2.من سیتی تو چه حدیه ؟ ممنون

بنظر منکه بهتر شده ولی یکمی هم سختر:biggrin1:

منکه دیشب باهاش بازی کردم خوب بود چون بازیکنهای خوبی هم این فصل خرید

بالا خره خودم جواب سوال خودمو فهمیدم
من چون لیگ آلمان رو بر میدارم اسکوربورد آلمان بوندسلیگا که قرمز میاد
رفتم یه تیم انگلیسی برداشتم دیدم همون اسکوربورد دمو اومد

دمت گرم تو هم مارو از دیشب گذاشته بودی سر کارا:mad::blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر