FIFA 10 | Xbox360

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان دريبل 360 درجه چجوريه؟ حال ميده يا نه؟
اصلا دریبل خاصی نیست. شما فقط میتونید در تمام جهات حرکت کنید که البته نه بهصورت کامل و 360 درجه چون بازهم زاویه دار هست ولی خیلی بهتر شده و پیشرفت گیم پلی کمک زیادی کرده

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
ببینم این جریان اول بازی چرا اسکوربوردش تغییر کرده
دمو بازی کپی لباسو توی ترکیب میزاشت ولی الان مثل 09 شده
اونا که دمو رو بازی کردن میفهمن چی میگم
چرا ؟

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
مهم شدن تاپیک رو تبریک میگم:D
دوستان بازی از لحاظ گرافیک تغیر کرده؟!

به نظر من آره ! البته زياد محسوس نيست :biggrin1: اما face بازيكن هارو عالي طراحي كردن ! به نظر من ريخت مسي ( :biggrin1: ) تو فيفا خيلي بهتر از ريختش ( :biggrin1: ) تو pes هستش ! و همين طور face اسين ! آنلكا هم عالي بود ! كلا همه ديگه ! تو اين زمينه خيلي پيشرفت كردن .

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
کسی جواب منو نمیده
اصلا فهمیدین منظورم چیه
وقتی بازیکنا وارد زمین میشدن نوع نوشتن اسمشون و نشون دادن ترکیب فرق داشت توی دمو ولی الان برگشته به همون 09
کسی میدونه منوی خاصی داره یا خود ea تغییر داده

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
به نظر من آره ! البته زياد محسوس نيست :biggrin1: اما face بازيكن هارو عالي طراحي كردن ! به نظر من ريخت مسي ( :biggrin1: ) تو فيفا خيلي بهتر از ريختش ( :biggrin1: ) تو pes هستش ! و همين طور face اسين ! آنلكا هم عالي بود ! كلا همه ديگه ! تو اين زمينه خيلي پيشرفت كردن .
ایول پس بالاخره EA روی FACE ها هم کار کرد:love:
کسی جواب منو نمیده
اصلا فهمیدین منظورم چیه
وقتی بازیکنا وارد زمین میشدن نوع نوشتن اسمشون و نشون دادن ترکیب فرق داشت توی دمو ولی الان برگشته به همون 09
احتمالا خود EA تغییر داده;)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من دیگه تحمل ندارم میخوام بازی رو بزارم تو دستگاه بازی کنم:biggrin1:
به نظرتون مایکرو کسی رو بخاطر زود بازی کردنه بازیه ea بن میکنه؟
تا وقتی که به ایو وصل نشی مشکلی نداره بزار و بازی کن
مشکل اینه من 24 ساعت تو لایوم:)

آخرین ویرایش:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
من دیگه تحمل ندارم میخوام بازی رو بزارم تو دستگاه بازی کنم:biggrin1:
به نظرتون مایکرو کسی رو بخاطر زود بازی کردنه بازیه ea بن میکنه؟
نه خوب، احتمالا این موضوع در مورد ea صدق نمیکنه و کاریش ندارن از اون طرف اگر کسی بازی های اکتیویژن رو هم پاریت خور کنه براش گلد مجانی هم حتی لحاظ میکنن :D

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
میگم دوستان بازی تو هوای بارونی چه حالی میده.(پیشنهاد میکنم حتما بازی کنید)

داور یکمی خنگ شده ها من تو دمو زیاد ندیدم توپ به پاش برخورد کنه ولی امروز 7 8 بار تو این 5 دستی که بازی کردم توپ خورد به پاش .. توی دمو میپرید هوا و جفتک میزد ولی اینجا اینکارو نمی کرد :confused:
ولی از حق نگزریم دیگه فیفا رو ترکوندناااا:biggrin1: آدم حالی به حولی میشه;)

کسی جواب منو نمیده
اصلا فهمیدین منظورم چیه

والا من که بازی کردم مثل خود دمو بود و تغییری نکرده بود(نسخه کامل رو میگم)

نمیخوام کل کل کنم ولی مثل اینکه به رئالی ها خیلی زور اومده که تیمه داغنشون که (که تا حالا مفت خوری کرده وبازیکن های ساخته شده توسط تیم های دیگه روخریده ) قدرتش از بارسا کمتره :biggrin1:

درمورد حرف شما هم باید بگم اشتباه می کنی ... من خودم طرفدار منچستر هستم ولی بخاطر ک.رونالدو رفتم دو دست با رئال بازی کردم خودم کف کردم اینقدر رئال رو خوب درستش کرده بودن مخصوصا این داش کریم رو(پسر عجب بازیکن شاخیه)

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
درمورد حرف شما هم باید بگم اشتباه می کنی ... من خودم طرفدار منچستر هستم ولی بخاطر ک.رونالدو رفتم دو دست با رئال بازی کردم خودم کف کردم اینقدر رئال رو خوب درستش کرده بودن مخصوصا این داش کریم رو(پسر عجب بازیکن شاخیه)

امير يادته تو 09 با اين كريس دهن مارو صاف كردي ؟! :biggrin1: حالا ديگه نوبت منه ! :biggrin1:

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
پس شما AmiR2C یادت رفته توی دمو چه شکلی بود یا نسخه که من خریدم (اصلی) فرق داره
نگاه کن من الان نمیتونم عکس بگیرم توضیح میدم
وقتی بازیکنا وارد زمین میشدن توی دمو نوع ترکیب بازیکنها رو نشون میداد ولی نه به صورت 09 بلکه به صورتی جدید که در اون به جای پیرهنهای کوچیک تغریبا زرد رنگ پیرهن اصلی تیم رو کوچیک کرده بود و ترکیب تیم رو با اون نشون میداد
در طول بازی هم اسکوربورد بازی که نتیجه وزمان رو نشون میداد رنگ دو تیم هم نشون میداد
نمیدونم تونستم منظورمو بگم یا نه

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
منم بالاخره این بازی رو تجربه کردم:love:
از نظر گرافیکی که تغییری نکرده ولی مشکلی که وجود داره بی وزنیه بازیکنهاست.در کل فوتبال خوبیه ولی من با پرو بیشتر حال کردم.احساس میکنم پرو امسال موفقتر باشه مخصوصا اینکه گرافیکشم خیلی خوبه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر