FIFA 10 | Xbox360

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یه سئوال برام پیش اومده اسم چلسی تو پروهنوز همون کوچه خیابونهای غرب لندنه؟:laughing:

پ.ن:این طرز برخورد بهترینه درمقابل ایرانیه عقب مونده;)

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
به میزان فروش چه ربطی داره؟
ما داریم میانگین امتیازات رو میگیم ، ممکنه یه چیز به درد نخور فروش بالایی داشته باشه چه ربطی به بهتر بودن داره؟ محبوبیت که شرط بهتر بودن نیست ( کلی گفتم)

باشه.هرچی شما میگی.محبوبیت شرط نیست.
بحث کافیه.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
باشه.هرچی شما میگی.محبوبیت شرط نیست.
بحث کافیه.
شما میگی هست؟ یعنی الان اگر فلان بازی میانگین امتیازاتش 100 باشه ولی فروشش کمتر از یه بازی ـه دیگه باشه که میانگینش 80 ـه شما میگی دومی بهتر از اولیه؟
یه سئوال برام پیش اومده اسم چلسی تو پروهنوز همون کوچه خیابونهای غرب لندنه؟:laughing:
گویا شده کوچه های شرق لندن:D

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
این وسط منم یه چیزی بگم
من کاری به کیفیت دو تا بازی ندارم اما یادمه از we 98 تا یه بازه ی زمانی چندین ساله که به pes6 ختم می شد این سری بازی ها خیلی محبوب تر از فیفا شدن برای گیمر های ایرانی بخصوص کنسولی ها ! نمونه ی اماریش همون استناد کردن به کلوب ها هم می تونه باشه . بازم تاکیید می کنم ربطی به کیفیت نداشت فقط از جهت محبوبیت بود .
اما فیفا نسل جدید انصافا خیلی پیشرفت کرد ولی با این حال مشکلات زیادی در گیم پلی و هوش مصنوعی داشت همونطور که pes این نسل هم ایده ال نبود و از مشکلات زیادی رنج می برد.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
هرچند ایران هم جزیی از دنیاست و مکانییه که فروش بازی در اون بالاست.
منظورت همون کشوری هست که هیچ پابلیشری براش تره هم خورد نمیکنه ! یعنی تا حالا که داشتی این همه سال بازی میکردی فکر میکردی ایران تاثیری تو صنعت گیم و بازی ها داره ؟
ایران هیچ اهمیتی برا کسی نداره پس بخیال شکست یا برد یه گیم در ایران شو !
در مورد امتیاز ها هم اگه بخوایم قضاوت کنیم طبق امار و ارقام WE 7 در سال 2004 بیشترین امتیاز رو از طرف منتقدین گرفته در بین تمام بازی های فوتبال ، با میانگین 92.83 ! از 42 تا Review :
http://www.gamerankings.com/ps2/917621-world-soccer-winning-eleven-7-international/index.html
اما بحث ما سر این نیست و سر بازی های قدیمه مخصوصا فیفا 99 هست که متاسفانه شما به هیچ وجه قانع هم نمیشی ! ریت بازی فیفا 99 در سال 98 با میانگین 89.24 بالاترین ریت فوتبال در دهه ی 90 رو داره پس بحثی سر این نیست . درسته ؟ پس اونی که تو ریت ها شکست خورده فیفا نبوده ! در ضمن نسخه PC هست .:
http://www.gamerankings.com/pc/71564-fifa-99/index.html
البته از محبوبیت ISS هم نمیشه گذشت ولی فیفا طبق ریت ها بازی برتر بوده .
========================

البته به هیچ وجه نمیشه برتری سری WE یا PES رو از سال های 2001 تا 2006 کتمان کرد چون ریت ها این اجازه رو نمیده و نشون میده این سالها مطلقا در اختیار کونامی بوده ولی همون طور که گفتم فیفا قبل از 2000 و سالهای 2007 و 2008 عالی بوده . منظور بازی های 08 و 09 هست که به ترتیب در 2007 و 2008 منتشر شدن .

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
منظورت همون کشوری هست که هیچ پابلیشری براش تره هم خورد نمیکنه ! یعنی تا حالا که داشتی این همه سال بازی میکردی فکر میکردی ایران تاثیری تو صنعت گیم و بازی ها داره ؟
ایران هیچ اهمیتی برا کسی نداره پس بخیال شکست یا برد یه گیم در ایران شو !
در مورد امتیاز ها هم اگه بخوایم قضاوت کنیم طبق امار و ارقام WE 7 در سال 2004 بیشترین امتیاز رو از طرف منتقدین گرفته در بین تمام بازی های فوتبال ، با میانگین 92.83 ! از 42 تا Review :
http://www.gamerankings.com/ps2/917621-world-soccer-winning-eleven-7-international/index.html
اما بحث ما سر این نیست و سر بازی های قدیمه مخصوصا فیفا 99 هست که متاسفانه شما به هیچ وجه قانع هم نمیشی ! ریت بازی فیفا 99 در سال 98 با میانگین 89.24 بالاترین ریت فوتبال در دهه ی 90 رو داره پس بحثی سر این نیست . درسته ؟ پس اونی که تو ریت ها شکست خورده فیفا نبوده ! در ضمن نسخه PC هست .:
http://www.gamerankings.com/pc/71564-fifa-99/index.html

========================

البته به هیچ وجه نمیشه برتری سری WE یا PES رو از سال های 2001 تا 2006 کتمان کرد چون ریت ها این اجازه رو نمیده و نشون میده این سالها مطلقا در اختیار کونامی بوده ولی همون طور که گفتم فیفا قبل از 2000 و سالهای 2007 و 2008 بوده . منظور بازی های 08 و 09 هست که به ترتیب در 2007 و 2008 منتشر شدن .

من از شما معذرت میخوام که گفتم فن هستی.شما کاملا با منطق جوابمو دادی.همونطور هم که نشون دادی پرو برتر بوده.ولی در مورد فیفا99 بازم میگم که توی ایران جایگاه پرو رو نداشت.
به هر حال ممنونم.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
بحث Fifa & Pes به جایی نمیرسه. ولی من یک چیزی بگم اونم اینه که فیفا قدرت اصلیش از نسخه های جدید کنسول ها شروع شد ! من خودم خیلی از فیفا های قدیمی که شامل همین 99 هم میشه روی PC بازی کردم ولی واقعا نمیشه مقایسه کرد.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
بحث Fifa & Pes به جایی نمیرسه. ولی من یک چیزی بگم اونم اینه که فیفا قدرت اصلیش از نسخه های جدید کنسول ها شروع شد ! من خودم خیلی از فیفا های قدیمی که شامل همین 99 هم میشه روی PC بازی کردم ولی واقعا نمیشه مقایسه کرد.
یعنی جدا باید میشد مقایسشون کرد؟

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
من از شما معذرت میخوام که گفتم فن هستی.شما کاملا با منطق جوابمو دادی.همونطور هم که نشون دادی پرو برتر بوده.ولی در مورد فیفا99 بازم میگم که توی ایران جایگاه پرو رو نداشت.
به هر حال ممنونم.

برای من جای سوال داره چرا بچه ها با شما هی بحث می کنن ... اون بنده خدا با آمار اومده شما باز میگی دلیل نداره و جایگاهش فرق می کنه ... من احساس می کنم شما یا حالت خوب نیست یا خیلی خیلی بیکاری.
امیدوارم بعد از دو روز جروبحث با بچه ها دیگه پست الکی ندی چون شما اگر بهت بگن الان شب شما میگی نه الان روز

حالا از بحث مقایسه که بگذریم و برگردیم سره FIFA10 ، به نظره من یه بخشی که داره خلاء ـش احساس میشه امکان آپلود کردن ویدیو در بازی های آنلاین ـه. درسته وسط بازی نباید هم این امکان وجود داشته باشه ولی در پایان بازی باید یه قابلیتی بذارن بشه گل ها رو آپلود کرد. اکثرا آنلاین بازی میکنن و زیباترین گل ها اونجا زده میشه!
اینو خوب اومدی باهات موافقم ... البته ابنطوری ea باید خیلی فضا در اختیار کاربرا بذاره ... چه شود

ببينم معلوم نشد وضعيت اين ورزشگاه سانتياگو ؟! بالاخره كلا free هستش يا بعد از يه مدت پولي ميشه ؟!

فعلا که خبری نیست نوید جان

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
حالا از بحث مقایسه که بگذریم و برگردیم سره FIFA10 ، به نظره من یه بخشی که داره خلاء ـش احساس میشه امکان آپلود کردن ویدیو در بازی های آنلاین ـه. درسته وسط بازی نباید هم این امکان وجود داشته باشه ولی در پایان بازی باید یه قابلیتی بذارن بشه گل ها رو آپلود کرد. اکثرا آنلاین بازی میکنن و زیباترین گل ها اونجا زده میشه!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,114
نام
نـــــــویـــــــــد
ببينم معلوم نشد وضعيت اين ورزشگاه سانتياگو ؟! بالاخره كلا free هستش يا بعد از يه مدت پولي ميشه ؟!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

يکی گل يکی صحنه های زيبای بازی رو خودت بتونی upload کنی ... اگه بشه که عالی ميشه...:biggrin1:

انقد تو فيفا سخت ميشه گل زد واقعا حال ميکنه ادم که گل ميزنه .... من يه گول يادمه با VERON زدم... هنوز تو دلم مونده که چرا save نکردم... برگردون بود... توی PS3 بود که ... ان trophy که برای گل زيبا هست رو ازاد کرد ( فکر کنم نقره بود )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر