FIFA 10 | Xbox360

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
یادش بخیر اون موقع که میرفتیم توی کلوپ همه داشتن FIFA 95 بازی میکردن با SEGA Genesis , یعنی 19 سال پیش که اصلآ اسمی از سری PES نبود. بعد هم World Cup 98 اومد با اون همه طرفدار و خاطره فراموش نشدنی (یعنی 11 سال پیش که شما سابقه PES رو به اون موقع برمیگردونی) بگذریم از FIFA 99 که یه انقلاب بود و کسی فراموشش نمیکنه. همین طور FIFA 2000 که به نظر من (و البته طبق گفته gamerankings به نظر همه) جزو بهترین ها بود.

ولی از وقتی پرو یا وینینگ الون زاده شد قضیه کاملا برعکس شد مخصوصا همون سال 97 که کونامی فوتبال گزارشگرو منتشر کرد وبرای فوتبالهایی که ea منتشر کرد یه شکست تمام عیار بود.یادم نمیره که تو کلوب وقتی چشمشون به این فوتبال کونامی افتاد باورشون نمیشد.در ضمن فیفا 2000 یکی از بدترین سریهای فیفا بوده.هروقت کلوب میرفتم یکی از بچه های اونجا به مسئول کلوب میگفت همون فوتبالی که دستشون از پاشون درازتره بزار بازی کنیم بخندیم در حالیکه همون زمان کونامی با وینینگ الون یدن بازیکنهارو بهترین شکل درست کرده بود.
دیگه اینو همه میدونن زمانی که فوتبال به اصطلاح 99کونامی منتشر شد همهء کلوبها بازیه اولشون بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
ولی از وقتی پرو یا وینینگ الون زاده شد قضیه کاملا برعکس شد مخصوصا همون سال 97 که کونامی فوتبال گزارشگرو منتشر کرد وبرای فوتبالهایی که ea منتشر کرد یه شکست تمام عیار بود.یادم نمیره که تو کلوب وقتی چشمشون به این فوتبال کونامی افتاد باورشون نمیشد.در ضمن فیفا 2000 یکی از بدترین سریهای فیفا بوده.هروقت کلوب میرفتم یکی از بچه های اونجا به مسئول کلوب میگفت همون فوتبالی که دستشون از پاشون درازتره بزار بازی کنیم بخندیم در حالیکه همون زمان کونامی با وینینگ الون یدن بازیکنهارو بهترین شکل درست کرده بود.
دیگه اینو همه میدونن زمانی که فوتبال به اصطلاح 99کونامی منتشر شد همهء کلوبها بازیه اولشون بود.
فوتبال گزارشگر همون International Superstar Soccer یا ISS هست ؟ اون رو که قبول دارم خیلی خوب بود و همه هم بازی میکردن ولی چون اون خوب بوده , باید بگیم فوتبالهای EA شکست خوردن ؟! World Cup 98 که حداقل توی اطرافیان من همه بازی میکردن و هنوز هم منوی بازی و آهنگش توی ذهنم مونده ! FIFA 99 که یه شاهکار بود با امکانات زیادی که اون موقع سری فوتبالهای Konami نداشتن. (میانگین امتیازات این بازی که به عقیده شما شکست خورده هم 89% هست !) بعد هم FIFA 2000 اومد و باز هم یه فوتبال کامل و عالی از هر لحاظ بود که اون هم میانگین امتیازاتش خیلی خوبه 87% , ولی به نظر من هم از FIFA 2001 به بعد افت FIFA شروع شد و خودم تا FIFA 08 دیگه سراغش نرفتم و بعد از 08 هم که پیشرفت خوبی پیدا کرد. این دست از پا دراز تر بودن هم که تیکه کلام شماست ! توی همه تاپیکها این رو در مورد FIFA میگین ولی ما که تا حالا همچین چیزی رو ندیدیم !

بدون شک زمانی که فوتبال گزارشگر اومد فوتبال ea در مقابلش یه شکست خورده بود که نیاز به پیشرفتهای شگرفی داشت و تا همین 2سال پیش این نبرد به نفع پرو بود ولی ea بالاخره خودشو نشون داد.
دیگه اینم نیاز به توضیح نداره که استیل بدن بازیکنها در فیفا2000 در مقابل وینینگ الون مسخره بود.
خب من چی بگم دیگه ! وقتی میانگین امتیازای بازی رو هم بهت نشون میدم و باز حرف خودت رو میزنی بهتره من ادامه ندم !
در مورد استیل هم هنوز برای من جای سواله که بازیکنای فوتبالهای Konami چطوری انقدر جالب میدوئن ولی پاهاشون نمیشکنه !!!

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
فوتبال گزارشگر همون International Superstar Soccer یا ISS هست ؟ اون رو که قبول دارم خیلی خوب بود و همه هم بازی میکردن ولی چون اون خوب بوده , باید بگیم فوتبالهای EA شکست خوردن ؟! World Cup 98 که حداقل توی اطرافیان من همه بازی میکردن و هنوز هم منوی بازی و آهنگش توی ذهنم مونده ! FIFA 99 که یه شاهکار بود با امکانات زیادی که اون موقع سری فوتبالهای Konami نداشتن. (میانگین امتیازات این بازی که به عقیده شما شکست خورده هم 89% هست !) بعد هم FIFA 2000 اومد و باز هم یه فوتبال کامل و عالی از هر لحاظ بود که اون هم میانگین امتیازاتش خیلی خوبه 87% , ولی به نظر من هم از FIFA 2001 به بعد افت FIFA شروع شد و خودم تا FIFA 08 دیگه سراغش نرفتم و بعد از 08 هم که پیشرفت خوبی پیدا کرد. این دست از پا دراز تر بودن هم که تیکه کلام شماست ! توی همه تاپیکها این رو در مورد FIFA میگین ولی ما که تا حالا همچین چیزی رو ندیدیم !

بدون شک زمانی که فوتبال گزارشگر اومد فوتبال ea در مقابلش یه شکست خورده بود که نیاز به پیشرفتهای شگرفی داشت و تا همین 2سال پیش این نبرد به نفع پرو بود ولی ea بالاخره خودشو نشون داد.
دیگه اینم نیاز به توضیح نداره که استیل بدن بازیکنها در فیفا2000 در مقابل وینینگ الون مسخره بود.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
من که گفتم زمانی که ملت فیفا بازی کردن رو شروع کردن اصلا PES وجود نداشت ! همون طور که اریا گفته خیلی از بچه ها مثل من تمام خاطرات فوتبالیشون از فیفا دهه 90 شروع میشه ! مخصوصا فک کنم فیفا 99 بود که تو انونس اولش یارو میرفت رو سقف استادیوم وایمیستاد خیلی باحال بود ! همچنین گیمپلی عالیش . و همین طور ورد کاپ 98 که بی نظیر بود ! اینکه اون فیفا ها که ملت کشته مردش بودن شکست خورده بود خیلی حرف مضحکیه . حتی در مقابل WE99 که اخر سرگیجه بود ! یعنی چارتا پاس میدادی به سرعت نور بعد یا ملت کشته مرده ریوالدو و رونالدو بودن یا امبوما (در حد استار وارز تخیلی بود اورال های این 3 تا بشر )
خیلی خوبه ادم برا چیزی که بازی نکرده و اصلا نمیدونه چی هست القاب مسخره نزاره ! من یکی مطمئنم شما نه Fifa 99 بازی کردی نه Fifa World cup 98 رو !

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
من که گفتم زمانی که ملت فیفا بازی کردن رو ش ع کردن اصلا PES وجود نداشت ! همون طور که اریا گفته خیلی از بچه ها مثل من تمام خاطرات فوتبالیشون از فیفا دهه 90 شروع میشه ! مخصوصا فک کنم فیفا 99 بود که تو انونس اولش یارو میرفت رو سقف استادیوم وایمیستاد خیلی باحال بود ! همچنین گیمپلی عالیش . و همین طور ورد کاپ 98 که بی نظیر بود ! اینکه اون فیفا ها که ملت کشته مردش بودن شکست خورده بود خیلی حرف مضحکیه . حتی در مقابل WE99 که اخر سرگیجه بود ! یعنی چارتا پاس میدادی به سرعت نور بعد یا ملت کشته مرده ریوالدو و رونالدو بودن یا امبوما (در حد استار وارز تخیلی بود اورال های این 3 تا بشر )
خیلی خوبه ادم برا چیزی که بازی نکرده و اصلا نمیدونه چی هست القاب مسخره نزاره ! من یکی مطمئنم شما نه Fifa 99 بازی کردی نه Fifa World cup 98 رو !

خوبه که شما پیشگو هم هستی.اتفاقا فیفا 2000 بود که من با تیم ارسنال تو یه نیم فصل 104تا گل زدم(فکر کنم با کانو بود)خیلیم راحت.توپو از وسط زمین میگرفتم با دریبل زیدانی تا ته زمین طی میکردم وگل.خیلی بامزست که تا حرفی ندارین بزنین میاین میگین مطمئنم بازی نکردی.منم مطمئنم شماها فن بوی درجه یک هستین.
دوما من گفتم از زمانی که کونامی فوتبال منتشر کرد فیفا اوت شد.اینو هم اگه بخواین بگین دروغه دیگه واقعا بامزست.
شما مثل اینکه کلوب نرفتی؟توی هر کلوبی که میرفتین بازیه اول کلوب فوتبال 99 بود.فیفا 99 کجا بود؟:eek:من 4تا کلوب دائمی میرفتم.از 8تاتلویزیون حداقل 6تاش فوتبال99 بود.
البته راحت بودن فوتبال99 که غیر قابل کتمانه ولی به هرحال از اون فیفا99 خیلی خیلی بهتر بود.

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,641
نام
محمدرضا
در مورد فیفا 99 خواهشا حرف نزنید که واقعا فوتبال عالی ای بود،واقعا یکی از بهترین فوتبال ها بود ولی از 2000 به بعد به عقیده ی من یک افت بسیار بد کرد.تو 2001 که اوج گند زده شدن به فیفا بود با اون چیتی که داشت:sick::sick::sick: چیت می زدی یدفعه وسط بازی یه سفینه می اومد چند تا بازیکنا رو می برد.
در ضمن ایشون گفتن شما فیفا 99 بازی نکردی بعد میای میگی اتفاقا 2000 بازی کردم؟؟؟خیلی جالبه.
یادش بخیر فیفا 94 بازی می کردم :D داور بدبخت می خواست بهم کارت بده منم فرار می کردم اونم می گذاشت دنبالم :D پایه خنده بود.

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
خب باشه جناب ، من فن بوی هستم !!!!
خوبه حالا من خودم نصف عمرم رو تو کلوپ بودم ولی وقتی میگم من فیفا99 رو روی PC بازی کردم ! باز شما بگو کلوپ !
در مورد دریبل زدن هم تو PES 09 هم میتونستی یه کریس رونالدو رو بگیری چار ساعت دور زمین دور بزنی بعد بری گل بزنی ! عمرا هم اگه یه ذره حرفه ای بودی توپ رو از دست نمیدادی !
در ضمن یاد گرفتیم چون ملت تو کلوپ WE99 میزدن پس فیفا 99 شکست خورده بود !lol
شما حداقل 4 تا سایت رو ببین ! همه جای دنیا که جلوی بینی مبارک شما نیست برادر من !
حداقل یه GameRanking رو میدید ی بعد در مورد فلاکت ّFIFA در اون سال ها اظهار نظر سازنده ارائه میدادی !
در ضمن من نگفتم فوتبال 99 شما که همون WE99 میشه راحت بود من گفتم فوق تخیلی بود .

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
خب باشه جناب ، من فن بوی هستم !!!!
خوبه حالا من خودم نصف عمرم رو تو کلوپ بودم ولی وقتی میگم من فیفا99 رو روی PC بازی کردم ! باز شما بگو کلوپ !
در مورد دریبل زدن هم تو PES 09 هم میتونستی یه کریس رونالدو رو بگیری چار ساعت دور زمین دور بزنی بعد بری گل بزنی ! عمرا هم اگه یه ذره حرفه ای بودی توپ رو از دست نمیدادی !
در ضمن یاد گرفتیم چون ملت تو کلوپ WE99 میزدن پس فیفا 99 شکست خورده بود !lol
شما حداقل 4 تا سایت رو ببین ! همه جای دنیا که جلوی بینی مبارک شما نیست برادر من !
حداقل یه GameRanking رو میدید ی بعد در مورد فلاکت ّFIFA در اون سال ها اظهار نظر سازنده ارائه میدادی !
در ضمن من نگفتم فوتبال 99 شما که همون WE99 میشه راحت بود من گفتم فوق تخیلی بود .

عزیز من اگه یه کم توجه میکردی اول صحبتهام گفتم که توی ایران.من به دنیا چیکار دارم؟
دوما فیفا و پرو جزو معدود بازیهایی بوده که با وجود اینکه من بعضی وقتها امیدی بهش نداشتم همیشه هر شمارشو بازی کردم.از همون فیفا 94 تا فیفا 2009.
تازشم مگه من گفتم پرو واقعی بود؟پرو هم خیلی اسون بود ولی چیزی که باعث میشد بچه های ایرونی خیلی خیلی خیلی بیشتر سمتش برن روونیه بازی بود.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
در مورد فیفا 99 خواهشا حرف نزنید که واقعا فوتبال عالی ای بود،واقعا یکی از بهترین فوتبال ها بود ولی از 2000 به بعد به عقیده ی من یک افت بسیار بد کرد.تو 2001 که اوج گند زده شدن به فیفا بود با اون چیتی که داشت:sick::sick::sick: چیت می زدی یدفعه وسط بازی یه سفینه می اومد چند تا بازیکنا رو می برد.
در ضمن ایشون گفتن شما فیفا 99 بازی نکردی بعد میای میگی اتفاقا 2000 بازی کردم؟؟؟خیلی جالبه.
یادش بخیر فیفا 94 بازی می کردم :D داور بدبخت می خواست بهم کارت بده منم فرار می کردم اونم می گذاشت دنبالم :D پایه خنده بود.
با شما کاملا موافقم.
فیفا 99 یکی از بهترین بازی های فوتبال بود.
اگه از تیم مقابل حرصت میگرفت میرفتی جلو Q رو میزدی اونم با خشونت کامل میزد لهش میکرد.:biggrin1:
این کار در مورد دروازبان هم صدق میکرد.:biggrin1:
اگه بازم اونجوری بشه کلی میخندیم.:biggrin1:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
عزیز من اگه یه کم توجه میکردی اول صحبتهام گفتم که توی ایران.من به دنیا چیکار دارم؟
از کی تاحالا ایران شده معیار سنجش محبوبت/موفقیت/کیفیت و ...؟

panteA

کاربر سایت
Jul 1, 2009
90
دوما فیفا و پرو جزو معدود بازیهایی بوده که با وجود اینکه من بعضی وقتها امیدی بهش نداشتم همیشه هر شمارشو بازی کردم.از همون فیفا 94 تا فیفا 2009.
تازشم مگه من گفتم پرو واقعی بود؟پرو هم خیلی اسون بود ولی چیزی که باعث میشد بچه های ایرونی خیلی خیلی خیلی بیشتر سمتش برن روونیه بازی بود.
اینجا تاپیک فیفا هستش و بحث اینکه کدوم فوتبال تو ایران محبوبه نیستش.
اگه اینطوری هست کانتر که این همه تو گیم نت ها دارن بازی میکنن از Cod بهتره.
من همه ی فیفا ها رو از 99 تا همین دموی فیفا 10 بازی کردم. قبلش هم چند تا فوتبال رو سگا بازی کردم که چون اون موقع 6 سالم بود زیاد یادم نیست چی بودن.
اون موقعی هم که WE اومد رو ps1 این فوتبال فوق تخیلی هم بازی میکردم که توش روبرتو کارلوس با سرعت 200 M/s میشوتید.(دیگه گذاشتمش کنار) تو عمرم فوتبال به این آسونی ندیده بودم. (یادمه میشد با اوت دستی گل زد!)WE اون موقع فوتبالی بود که رو سخت ترین درجه سختی میشد با دروازه بان اومد تو محوطه جریمه پنالتی گرفت!!
تنها نسخه های فیفا هم که جلوی WE یا pes کم آوردن 2001 , 2003 , 2006 تا حدودی هم 2007 بود. تو بقیه سال ها همیشه فیفا بهتر بوده.
اگه بازیکنا تو فیفا سر میخورن تو pes بهشون Turbo بستن. واقعا همین pes 2008 رو که داداشم بازی میکرد رو نگاه میکردم خندم میگرفت. اون از اون لایسنس تیم ها گرفته که بوندسلیگا رو نداشت تا اون گرافیک و فیزیک مسخره اش.
آخه سال 99 و 2000 که ژاپن چیزی از فوتبال سرش نمیشد که بخواد بازیش با فیفا رقابت کنه.

آخرین ویرایش:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
از کی تاحالا ایران شده معیار سنجش محبوبت/موفقیت/کیفیت و ...؟

پرو از اون زمانی که وارد عرصه شد بهترین فوتبال بود تا سال 2008.قبل از اومدن فیفا08.بارها اینو گفتم خودم که فیفا8و9 خیلی بهتر از پرو بود.
دوما من نگفتم ایران معیار دنیاست.اصلا ربطی به این قضایا نداره.هرچند ایران هم جزیی از دنیاست و مکانییه که فروش بازی در اون بالاست.در ضمن من ایرانو دیدم و در مورد ایران نظر دادم.شماها اگه جاهای دیگه رو دیدین بگین.:-"

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
پرو از اون زمانی که وارد عرصه شد بهترین فوتبال بود تا سال 2008
ما جایی از دنیا رو ممکنه ندیده باشیم ولی حداقل استناد میکنیم به آمار و ارقام ارائه شده توسط 4 تا سایت ـه معتبر خارجی شما اون ها رو هم قبول نداری؟ این آماری که نیما و آریا به نقل از GameRanking گفتن رو هم حتی قبول نداری؟

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
ما جایی از دنیا رو ممکنه ندیده باشیم ولی حداقل استناد میکنیم به آمار و ارقام ارائه شده توسط 4 تا سایت ـه معتبر خارجی شما اون ها رو هم قبول نداری؟ این آماری که نیما و آریا به نقل از GameRanking گفتن رو هم حتی قبول نداری؟

شما که اماری از میزان فروش نذاشتین؟:confused:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
شما که اماری از میزان فروش نذاشتین؟:confused:
به میزان فروش چه ربطی داره؟
ما داریم میانگین امتیازات رو میگیم ، ممکنه یه چیز به درد نخور فروش بالایی داشته باشه چه ربطی به بهتر بودن داره؟ محبوبیت که شرط بهتر بودن نیست ( کلی گفتم).
وقتی میانگین امتیازات بازی x از y بهتره به نظر شما این چی رو نشون میده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر