FIFA 10 | Xbox360

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
این چه بازیه راه افتاده.فیفا محبوب ترین بازی فوتبال تو ایرانه.1 بار هم که نظر سنجی گداشتن معلوم شد.از نظر اکثر سایت های دنیا هم همینطوره.تو سیمولیشن از همه بهتره.من که واقعا بازی کردن فیفا برام لذت بخشه.حقیقتا اصلا از pes خوشم نمیاد.اصلا در حد فیفا نیست.اینجا هم تاپیک فیفا هستش.لطفا این بحثها اینجا نشه که ضد قوانین سایت هم هست.من که هیچ سر خوردنی ندیدم.میتونید برید تو تاپیک pes بگین توفیفا بازیکنا پرواز میکنن ولی اینجا ما یه سر اومدیم آخرین خبرای فیفا رو ببینیم که این بحث بی نتیجه رو دیدیم.فقط یه چیز.شما کمتر بازیکنی میتونید ببینید که بازی خود اون شخص هو تو فوتبال خوب باشه سمت فیفا نرفته باشه.چون اونجور آدما بهتر میتونن نوع حرکات و امکان پذیری حرکاتو درک کنن

در مورد محبوب ترین بازی که میگید تو ایران فیفا هست واقعاجک با مزه ایی هست.
نزدیک به 10 - 11 سال هست که تو ایران همه دارن pes بازی میکنن.
دوما فیفا الان 2 سال هست که تازه خوب شده و پیشرفت داشته وگرنه فیفا 2007.2006.2005 تا فیفا 2000 که مزخرفترین بازی تاریخ فوتبال بود.ولی pes سابقه 11 سال امپراطوری داره.
بعدشم زیاد جوگیر نشو.مگه من چی گفتم.من اومدم اشکالات این بازی رو گفتم.من اصلا تا قبل از این پست حرفی از pes زدم.اتفاقا خیلی مسخرت که برم تو تایپیک pes و از فیفا انتقاد کنم.
من اومدم اینجا تا از ایراداتش انتقاد کنم و نظرم رو بدم.مگی قراره هر چی تو دوست داری بشنوی من بگم.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
نزدیک به 10 - 11 سال هست که تو ایران همه دارن pes بازی میکنن.
البته به این شدتی هم که شما میگی نیست ، هنوز کسی FIFA99 رو فراموش نکرده!
PES هم از زمانی که روی PC اومد کار فیفا رو سخت کرد وگرنه PES روی کنسول بهترین بود و روی PC هم که اصلا بازی ـه دیگه ای غیر از FIFA نبود.
اوج گیری مجدد فیفا هم از آغاز این نسل شروع شد که کلا EA تصمیم گرفت یه بازی جدید و کاملا نو بسازه و مسیر ساخت نسخه ی PC و کنسولی رو جدا کنه در حالی که Konami فکر میکرد با اکتفا به موفقیت های گذشته میتونه بازم موفق باشه.
در مورد سلطنت هم میشه این 2 تا بازی طرفدارهای خودشون رو داشتن و Fan baseـشون ثابت بوده و هیچ وقت دو طرف کوتاه نیومدن.
-----------------
مشکل سر خوردن رو هم شما به بدترین شکل ممکن مطرح کردی ، طراحی ـه بازیکنها و پا شون رو چمن کاملا طبیعی و واقعی گرایانه است ، مشکل سبک بودنه ؛ EA میخواسته بازی روون در بیاد و سنگین نشه بخاطر همین یکم بازیکن ها و توپ رو سبک در آورده ( بازیکن ها رو من به اون شدت قبول ندارم هرچند خودم برای اولین بار مطرح کردم ولی در مورد توپ کوتاه نمیام ، به طرز عجیبی سبکه)بنابراین باعث این مشکلی شده که شما میگی وگرنه در نسخه های قبلی و الخصوص 08 این مشکل اصلا مطرح نبود بنابراین یه چیز کاملا جدیده ، یعنی تو نسخه های قبلی نبوده که حالا بخواد اصلاح بشه. البته به احتمال زیاد تا اومدن نسخه ی اصلی این مشکل هم برطرف میشه(اگر اونا اسمش رو بذارن مشکل).
با توجه به تغییرات بسیار عظیمی که در ساختار بازی رخ داده بهتره با 08 و 09 زیاد هم (نمیگم اصلا ؛ خودم مقایسه میکنم) بازی رو مقایسه نکنیم ، این اولین سالی و اولین باری ـه که داره سیستم جدید رونمایی میشه.
-----------------
خبر جدید هم اینه که EA و فدراسیون فوتبال هلند به توافق رسیدن و از این به بعد تیم ملی هلند و بازیکنهاش به طور کامل در بازی حضور دارن و FIFA حق استفاده از نام بازیکن های هلند رو داره ، غرض از انتشار اون عکس ها هم همین موضوع بوده نه نشون دادن طراحی پیراهن اشنایدر.

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
ss_preview_fifa104.jpg.jpg

به شورت ورزشی اشنایدر نگاه کنید و کف کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::eek::eek:

یه کوچولو توپ سنگین تر بشه دیگه فوق العاده میشه بازیش!

AmiR2C

کاربر سایت
Nov 14, 2008
1,419
نام
امیر
دستت درد نکنه حالا دیگه تو تاپیک FIFA میگید"کلا تمام طرفداران فیفا مشکل دارن"
باشه آقا ما مشکل داریم شما برید با همون تراکتور ها بازی کنید:D
ببخشید من فکر کردم میگید بده(عکس های هلند)

دوست عزیز شما که فیفا باز هستی قرار نشد امضای منو 2 در کنیا ... خدایی این کارت زشت بود:eek:
حداقل میومدی از من یه اجازه ای چیزی می گرفتی.
---------------------------------
در مورد اون دوستمون هم بگم که ایشون تاپیک رو اشتباه اومدن

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دوست عزیز شما که فیفا باز هستی قرار نشد امضای منو 2 در کنیا ... خدایی این کارت زشت بود:eek:
حداقل میومدی از من یه اجازه ای چیزی می گرفتی.
---------------------------------
در مورد اون دوستمون هم بگم که ایشون تاپیک رو اشتباه اومدن

خوب پس یه راهنمائی بکن که برای انتقاد از فیفا و نظر دادن در مورد این بازی کجا باید برم.:-"
میدون میوه و تره بار خوبه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نه بابا مجتبی-برهان درست میگه-
برای UC-j هم در تاریخ 17 اکتبر میاد -هر سال 15 روز اختلاف زمانی رو دارند!!(ولی پارسال یادمه 13-14 اکتبر بود توی ایران اومد):biggrin1:
PES که کلا ولش کن اون یک ماه بعد از فیفا میاد(باید چنتا چیز همیشه از روی فیفا قرقره کنه بعد عرضه بشه):biggrin1:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,740
نام
امیر
ببخشيد يكي از دوستان گفتن منظور اين عكس ها لايسنس كردن تيم هلند:love:بوده يعني تو نسخه اصلي با همچين گرافيكي طرف نيستيم؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من چیکار به گرافیکش دارم من منظورم فقط بودن تیم هلند بود!
که البته الان که دقت میکنم اشنایدر اولا کچله دوما اینقدر دراز نیست! پس نتیجه میگیریم بازم لایسنس نشده!

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
در مورد محبوب ترین فوتبال در ایران تا اونجا که من یادم میاد ما رو PC پنتیوم 2 که داشتیم Fifa 98 , 99 بازی میکردیم و با توجه به اینکه همه رو PC های قدیمیشون Fifa بازی میکردن نمیشه دقیق اضهار نظر کرد ! نمیگم کدوم محبوب تره چون مسلما اونایی که کنسول داشتن (Ps2 , PS1 ) بیشتر PES یا WE بازی میکردن .
من ایندفعه ببینم کسی تاریخ انتشار رو بپرسه خودمو حلق اویز میکنم!!! LOL

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
که البته الان که دقت میکنم اشنایدر اولا کچله دوما اینقدر دراز نیست! پس نتیجه میگیریم بازم لایسنس نشده!
خبر جدید هم اینه که EA و فدراسیون فوتبال هلند به توافق رسیدن و از این به بعد تیم ملی هلند و بازیکنهاش به طور کامل در بازی حضور دارن و FIFA حق استفاده از نام بازیکن های هلند رو داره ، غرض از انتشار اون عکس ها هم همین موضوع بوده نه نشون دادن طراحی پیراهن اشنایدر
http://www.xbox360achievements.org/...s-Rights-For-Dutch-National-Team-in-FIFA.html

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,091
نام
آریا
دوما فیفا الان 2 سال هست که تازه خوب شده و پیشرفت داشته وگرنه فیفا 2007.2006.2005 تا فیفا 2000 که مزخرفترین بازی تاریخ فوتبال بود.ولی pes سابقه 11 سال امپراطوری داره.
یادش بخیر اون موقع که میرفتیم توی کلوپ همه داشتن FIFA 95 بازی میکردن با SEGA Genesis , یعنی 19 سال پیش که اصلآ اسمی از سری PES نبود. بعد هم World Cup 98 اومد با اون همه طرفدار و خاطره فراموش نشدنی (یعنی 11 سال پیش که شما سابقه PES رو به اون موقع برمیگردونی) بگذریم از FIFA 99 که یه انقلاب بود و کسی فراموشش نمیکنه. همین طور FIFA 2000 که به نظر من (و البته طبق گفته gamerankings به نظر همه) جزو بهترین ها بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر