FIFA 10 | Xbox360

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
دوستان حالا بوفون:love:تو نسخه DEMO (نامردا 60 و خرده ای گذاشتن قدترتشو)دروازه بانیش خوبه یا مثل قدرتشه:biggrin1:

جالب اینجاست که توی یه بازی من 66 دیدم قدرتشو در صورتی که توی یه بازی دیگه زده بود 88.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
جالب اینجاست که توی یه بازی من 66 دیدم قدرتشو در صورتی که توی یه بازی دیگه زده بود 88.
آره منم همینو دیدم.
چرا نیرو ها تغییر میکنه؟
نیروی دل پیرو اون اولاش که بازی میکردم 83 بود حالا شده 84:confused:

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
آره منم همینو دیدم.
چرا نیرو ها تغییر میکنه؟

گاهی اوقات جای بازیکن رو که عوض کنی یا سیستم های مختلفی رو انتخاب کنی،قدرتشون تغییر می کنه.اما در کل مثل این که اینم یه باگ هست.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
گاهی اوقات جای بازیکن رو که عوض کنی یا سیستم های مختلفی رو انتخاب کنی،قدرتشون تغییر می کنه.اما در کل مثل این که اینم یه باگ هست.
آره منم همینو دیدم.
چرا نیرو ها تغییر میکنه؟
پدرام جان همون طور که شما خودتون هم گفتین هرکدوم از این بازیکن ها یه پستی دارن مثلا Rooney مهاجم ـه یا پویول مدافع ، اینا وقتی توی پست خودشون هستن مثلا رونی CF بیشترین قدرت رو دارن ولی وقتی شما Rooney رو بذاری دفاع قدرتش میشه 66! عین فوتبال واقعی هرکی باید سره جای اصلیش بازی کنه.
حتی قدرت Attack و Defendـه تیم ها هم با عوض کردن بازیکن ها و پستشون تغییر میکنه! Attack منچستر برای همه 83 بود برای من 84:D
بازم ازت غذر خواهی میکنم اگه باهام بازی کرده بودی الان میگفتی رو دست احمد کسی نیست دی دی
احمد ، اینقدر مهم ـه که اینجا بگن تو بهترین بودی یا من یا مهدی!؟
یه پست هم اون وسط دیدم یادم نیست کدوم بود به هر حال ؛ قدرت خودتون رو با بازی کردن با CPU نسنجین! Legendry هر چه قدر هم سخت باشه در مقابل ـه مغز انسان هیچه.

MForce

کاربر سایت
Mar 10, 2007
313
نام
محمد مهدی
دوستان کسی میدونه addidas live season رو اگه با یه پروفایل دانلود کنی باقیه پروفایلهای کنسولم میتونن استفاده کنن یا نه؟

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
پدرام جان همون طور که شما خودتون هم گفتین هرکدوم از این بازیکن ها یه پستی دارن مثلا Rooney مهاجم ـه یا پویول مدافع ، اینا وقتی توی پست خودشون هستن مثلا رونی CF بیشترین قدرت رو دارن ولی وقتی شما Rooney رو بذاری دفاع قدرتش میشه 66! عین فوتبال واقعی هرکی باید سره جای اصلیش بازی کنه.
حتی قدرت Attack و Defendـه تیم ها هم با عوض کردن بازیکن ها و پستشون تغییر میکنه! Attack منچستر برای همه 83 بود برای من 84:D

.

خودم میدونم نیروشون تغییر میکنه.
من از اول یه ترکیب چیندم و دیگه تغییر ندادم اما بازم نیروش تغییر کرد.
اما یه نکته جالبه دیگه اینه که وقتی تو ضربات پنالتی به جایی میرسید که یا باید بگیرید یا باید گل کنید تا بتونید ببرید یا نبازید دسته بازی میلرزه.(میره تو کار ویبره:biggrin1:)

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
دوستان میگم من روزی 10 بار دارم با این دمو بازی میکنم!

درایور کنسولم خراب نمیشه؟؟

روی دیسک final رایتش کردم ( با سرعت 6 ) ( چون کمتر نمیشد)

heyk2

کاربر سایت
Aug 19, 2009
44
اقا من که نتونستم گیرش بیارم!!!!وست شعبه رسالت که گفت نمیارم شما جایی سراغ دارید که هم fifa و هم pes رو دموشو داشته باشه؟؟

Airbus

کاربر سایت
Sep 16, 2006
556
نام
captain sadi
اقا من که نتونستم گیرش بیارم!!!!وست شعبه رسالت که گفت نمیارم شما جایی سراغ دارید که هم fifa و هم pes رو دموشو داشته باشه؟؟

اگه مسيرت سمت نارمك ميخوره بيا سمتم بت 2 تاشونو بدم
--------------------------------

بدش اين داستاني كه تو ضربات آخر پنالتي دسته ميلرزه كه تو 09 هم بود

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
بچه ها میگم صورت اینارو ساختن یا نه؟
Zhirkov chelsea LB & LM
Maxwell Barcelona LB
Bosingwa Chelsea RB:biggrin1:
فیس بوفون تغییری کرده؟
Overall مسی چقر شده؟
ببخشید من چون دمو رو بازی نکرم اینا رو می پرسم. اون پست بازیکنارو گفتم چون کسی جواب نداده بود ولی میدونم شما اندشید.:biggrin1:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
گفتن تو تایپیک مربوطه پست بدیم که منم دارم پست میدم.
چرا فیفا نمیتونه این مشکل سرخوردن بازیکنهاشو حل کنه؟با توجه به همه جور پیشرفتی که دیده میشه.انگار حل این مشکل برای فیفا غیر ممکن شده چون من دموی فیفا10 رو دیدم و هنوز این قضیه پابرجاست.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
گفتن تو تایپیک مربوطه پست بدیم که منم دارم پست میدم.
چرا فیفا نمیتونه این مشکل سرخوردن بازیکنهاشو حل کنه؟با توجه به همه جور پیشرفتی که دیده میشه.انگار حل این مشکل برای فیفا غیر ممکن شده چون من دموی فیفا10 رو دیدم و هنوز این قضیه پابرجاست.
لطفا بیشتر توضیح بده!!!من همچین مشکلی ندیدم!!!سرخوردن؟؟؟

اینجاش باحاله :بهونه ندارند گیر بدند- گیرای مضحک میدن!!!:biggrin1:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
لطفا بیشتر توضیح بده!!!من همچین مشکلی ندیدم!!!سرخوردن؟؟؟

اینجاش باحاله :بهونه ندارند گیر بدند- گیرای مضحک میدن!!!:biggrin1:

من خودم هنوز فیفا رو بیشتر میپسندم.عادتم ندارم با فن جماعت بحث کنم.هر طور راحتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر