FIFA 10 | Xbox360

iman_movie

کاربر سایت
Mar 10, 2008
167
نام
ایمان
دوستان من دمو رو دانلود کردم و فایل دانلود شده رو با سرعت 8X رو DVD رایت کردم اما توی Game Labrary هیچی نشون نمیده و DVD رو به عنوان MIX Mutimidia میشناسه ! ! اشکال کار کجاست ؟ آیا باید طرز خاصی RW کنم یا با سرعت پایین RW کنم ؟:(

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
منظورت از تصاویر سلبریشن هاست؟:-"
اگه اینه که من هم موافقم واقها خیلی کمه, از فیفا 08 رفته رفته کمتر هم میشه .:((
یادش بخیر تو جام جهانی اولاش عادت نکرده بودم هزار بار با مکزیک بازی کردم تا آخرش ببرمش.:biggrin1: هر بار که مکزیک بهم گل میزد انیمیشن جدیدی نشون میداد.
شاید دلیلش کمبود فضای دیست باشه.کسی نمیدونه توی نسخه PS3 هم همینطوره یا نه؟

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خوب در مورد سوال اولت فکر کنم این مشکل رو حل کردن ولی بازهم باید تا نسخه نهایی صبر کرد. در مورد سوال دومت هم در مورد چی پیتر چک توضیح بدم؟:biggrin1:
برهان اگه چند صفحه قبلو میدیدی بود:biggrin1:حالا اشکال نداره,بازم میگم:biggrin1:
این پتر چک هنوز وسط بازی با پای راست شوت میزنه!!؟:smile:

hossein_nfs

کاربر سایت
Jul 12, 2006
316
نام
حسین
دوستان من دمو رو دانلود کردم و فایل دانلود شده رو با سرعت 8X رو DVD رایت کردم اما توی Game Labrary هیچی نشون نمیده و DVD رو به عنوان MIX Mutimidia میشناسه ! ! اشکال کار کجاست ؟ آیا باید طرز خاصی RW کنم یا با سرعت پایین RW کنم ؟:(

باید فایل content رو در حالت Data رو dvd رایت کنی ;)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا

نه درسته مشکلی نیست فقط وقتی بازی رو تو دستگاه گذاشتید برید game library و فیفا رو انتخاب کنید!

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
بچه ها یه سوالی در مورد دمو دارم. فیس این بازیکنارو ساختن؟:biggrin1:
bosingwa-maxwell-zhirkov
دوما فیس بوفون تغییری کرده؟:biggrin1:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
از بچه ها اگر کسی بلده با GAME FACE BEAT کار کنه لطفا یه توضیحی بده
با کجاش مشکل داری امیرجان؟
ببین اول که میری ثبت نام میکنی و چند تا برنامه نصب میکنه بعد یه Message برات میاد که میگه تا چند ساعت دیگه میتونی از سیستم استفاده کنی وقتی Message دوم برات اومد " On my EASportsfootball Profile" رو میزنی تا پروفایلت رو بازکنه ؛ GameFace Beta الان دقیقا وسط پروفایلته و باید Create رو بزنی تا بازش کنه( البته با Firefox یکم مشکل داشت و دیرتر از IE باز میکنه) حالا 2 تا گزینه برای ساختن صورت داری یا باید از گزینه هایی که سمت راست تصویرت رو بسازی یا از قسمت پایین/راست یه گزینه هست انتخاب میکنی ، میتونی عکست رو آپلود کنی تا شبیه سازی کنه صورتت رو( یه سری شرایط هم داره باید Backgroundــت سفید باشه ، عینک نزده باشی و ...) بعد از آپلود و ساختن صورت میتونی مدل مو و ... رو هم خودت انتخاب کنی.
* برای من هردفعه موقع ساختن "صورت" یعنی مرحله ی هفتم گیر میکنه و ایراد ـه DirectX میده نمیدونم مشکلش چیه! من کارت گرافیکم Shader3 ـه بعد میگه حداقل باید Shader2 رو ساپورت کنه کارت گرافیکتون! البته تو سیستم مورد نیاز نوشته 2Gb Ram ماله من 1gb ـه ولی نباید مشکلی پیش بیاد.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
یه نفر بگه این بازی چندروز دیگه برای اروپا(پال)ریلیز میشه؟:confused:
البته میدونم سئوال تکراریه ولی به پاسخش نیازمندم:biggrin1:
ممنون

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
ما هم گرفتیمش.

360 درجه خیلی کمک کرده با بازی کردن.

انیمیشن ها خیلی توپ شده

دویدن بازکن ها طبیعی تر شده

شوت ها بهتر شدن اما هنوز خوب نیستن.

شوت های فنی هم ( rb+b ) نسبت به 09 افت کرده

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
دوستاني كه دمو رو بازي كردن وزن توپ خيلي طبيعي تر شده نه ؟! :biggrin1:

شوت های فنی هم ( rb+b ) نسبت به 09 افت کرده

يعني سخت شده يا آسون شده يا كلا فرمش ضايع شده ؟!

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
من هم میخوام سوال آقای N A V I D iiii رو دارم یعنی:وزن توپ خیلی سنگین شده(08)یا خیلی سبک(09)یا یکی بین این دوتا؟
چون خود EA گفته وزن توپ یکی بین 09 & 08 هست و حالا ما این سوال رو میپرسیم!!!!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
15,126
نام
نـــــــویـــــــــد
من هم میخوام سوال آقای N A V I D iiii رو دارم یعنی:وزن توپ خیلی سنگین شده(08)یا خیلی سبک(09)یا یکی بین این دوتا؟
چون خود EA گفته وزن توپ یکی بین 09 & 08 هست و حالا ما این سوال رو میپرسیم!!!!

خب ممنونم از شما :biggrin1:

آخه توي 09 بعضي از مواقع احساس ميشد كه توپ سبك تر از وزن استانداردش هست ! حالا من 08 رو بازي نكردم اما توي تريلر ها كه ديدم به نظرم وزن توپ خيلي خيلي طبيعي بود .

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان اگه چند صفحه قبلو میدیدی بود:biggrin1:حالا اشکال نداره,بازم میگم:biggrin1:
این پتر چک هنوز وسط بازی با پای راست شوت میزنه!!؟:smile:
پستت رو الان دیدم شرمنده:biggrin1:
والا دقت نکردم چون چلسی رو برنمیدارم و وقتی هم که جلوشون بازی می کنم کم پیش میاد توپ رو جمع کنه یا میزنه کرنر و یا گل میشه.
دوستاني كه دمو رو بازي كردن وزن توپ خيلي طبيعي تر شده نه ؟! :biggrin1:
يعني سخت شده يا آسون شده يا كلا فرمش ضايع شده ؟!
نه خیلی ولی بد هم نشده:biggrin1: در مورد شوت زدن بستگی به خودت داره و حرفه ای بودنت. من که بعد از چند دست فهمیدم قلقش رو و خوب شوت میزدم

نوید نیستی کجایی؟:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر