FIFA 10 | Xbox360

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,356
نام
سروش
آقا دستت درست:love:
راستی انواع دریبل رو هم لطفا در پروفایل من(برای فیفا ولی با دکمه ها و روش PES توضیح بده:biggrin1:)
دوست عزیز فایل هارو این طوری بذار چون YOUTU*E هیتلر شده و با آدرس جدید میشه توش رفت یعنی:
گل 1
گل 2
برای دانلود گل 1 اینجا کلیک کنید
برای دانلود گل 2 اینجا کلیک کنید

بازیکنه کیه که تو یوه شوت میکنه ؟باو این از آدریانو تو pes6 بدتره که:biggrin1:
:biggrin1:Awesome

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اولا که شما بهتره مهارت خودت رو جلوی یک کسی که مدت ها با بارسا بازی کرده محک بزنی تا بگی ضعیف و گند و این حرف ها هست یا نه. دوما شما خیلی کارت درسته که روی درجه World Class توی بازی 3 دقیقه ای تونستی 7 تا گل به بایرن زدی چون من خودم به شخصه توی یک بازی تونستم 5-1 چلسی رو شکست بدم و دیگه نشد خیلی گل بزنم.
بازهم دمت گرم که میگی آسونترین فوتبالی هست که انجام دادی چون به نظر من تا این حد آسون نیست و حتی میشه گفت از 09 سخت تر هم شده چون توی 09 اگه بازی بلد بودی میشد توی Legend با اختلاف خوبی تیم حریف رو برد. دمت گرم
بابا من خیلی باقالیما الان به این پی بردم(رفتم توی ستینگ دیدم world classهست :sick:)
خدایش اصلا هواسم نبود- ولی خدایش بازی با انسان خیلی سخت تر از هوش مصنوعی هست
کلا فیفا انلاینش خیلی حال میده
افلاین هم چون اکثرا به روش خاص حمله میکنند برای من که زیاد باهاشون بازی کردم خدایش کار راحتیه بردنشون-خدایش توپ میبرمشون:biggrin1:و واقعا این نتیجه ها رو خالی نبستم -واقعا زدم-ولی واقعا توجه به world class نکرده بودم- امیدوارم legendary بازی سختی مضاعفی داشته باشه

----
باید دوباره لایو رو راه بندازیم- افلاینش اصلا دیگه نمیتونه ادم رو ارضا کنه

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم دانلود کردم فقط نمیدونم چرا میرم تو Game setting
ذرجه سختی رو نوشته amataur تغییرش هم نمیشه داد.
کیا جان اون اولش می تونی انتخاب کنی. وقتی میای تو بازی و بعد از دمو باید انتخاب کنی. سومی رو انتخاب کن

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
اگه میشه کسی لینک مستقیم برای دانلود دموی بازی برامون بزاره!

منتظرم!
حداقل یک صفحه قبل رو برین بگردین بعد پست بدین. تو صفحه قبل احمدرضا براتون گذاشته برید و دانلود کنید. موفق باشید

FC Barcelona

کاربر سایت
Nov 3, 2008
929
نام
مصطفی
آخرین ویرایش:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دوستان,میدونم این دمو,Manager Mod نداره,ولی کسی میدونه تو Fifa10 تو Manager Mod میشه شماره ی بازیکنا رو عوض کرد یا نه؟!تو 09 که واقعا رو اعصاب بود.:mad:Villa رو میخریدی,اونوقت باید با شماره ی 2 باهاش بازی میکردی:sick:
ایضا داستان پتر چک و پاهاش رو هم یکی توضیح بده ممنون میشم:smile:دفعه ی قبل که جوابی نگرفتم:biggrin1:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان,میدونم این دمو,Manager Mod نداره,ولی کسی میدونه تو Fifa10 تو Manager Mod میشه شماره ی بازیکنا رو عوض کرد یا نه؟!تو 09 که واقعا رو اعصاب بود.:mad:Villa رو میخریدی,اونوقت باید با شماره ی 2 باهاش بازی میکردی:sick:
ایضا داستان پتر چک و پاهاش رو هم یکی توضیح بده ممنون میشم:smile:دفعه ی قبل که جوابی نگرفتم:biggrin1:
خوب در مورد سوال اولت فکر کنم این مشکل رو حل کردن ولی بازهم باید تا نسخه نهایی صبر کرد. در مورد سوال دومت هم در مورد چی پیتر چک توضیح بدم؟:biggrin1:

M Sadegh

کاربر سایت
Aug 30, 2007
8
ولی خدایش بازی با انسان خیلی سخت تر از هوش مصنوعی هست
کلا فیفا انلاینش خیلی حال میده
افلاین هم چون اکثرا به روش خاص حمله میکنند برای من که زیاد باهاشون بازی کردم خدایش کار راحتیه بردنشون-خدایش توپ میبرمشون:biggrin1:
----
باید دوباره لایو رو راه بندازیم- افلاینش اصلا دیگه نمیتونه ادم رو ارضا کنه
شديدن با اين گفته موافقم چون اگه كسي توي 09 حرفه اي باشه توي 10 هم بسرعت همه چيز دستش مياد و قدرتمند ميشه حتي اگه درجه سختي به آسمون برسه.. نهايتا آدم به اين نتيجه ميرسه كه: فيفا رو بايد آنلاين بازي كرد.
و قطعا توي 10 هم cpu با روشهاي از پيش تعريف شده بازي ميكنه حالا ممكنه تعداد اين روشهاي از پيش تعريف شده تو اين ورژن بيشتر شده باشه! بعد ازمدتي كه همه روشها رو شد آدم به خنگ بودن 10 هم ايمان مياره.
___
راستي الان چه سرعت اينترنتي براي 10 براي بازي كردن در حالت fast مناسبه؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
راستي الان چه سرعت اينترنتي براي 10 براي بازي كردن در حالت fast مناسبه؟
با 128 هم میتونی FIFA رو راحت بازی کنی تو 08 و 09 که اینجوری بود ، فقط اگر طرف مال ـه مناطق دور مثل استرالیا باشه خیلی تو بازی تاخیر ایجاد میشه و کارت خیلی سخت میشه.
البته Be A Pro:Online Team Play بازی کردن بحثش جداست.

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
و قطعا توي 10 هم cpu با روشهاي از پيش تعريف شده بازي ميكنه حالا ممكنه تعداد اين روشهاي از پيش تعريف شده تو اين ورژن بيشتر شده باشه! بعد ازمدتي كه همه روشها رو شد آدم به خنگ بودن 10 هم ايمان مياره

واضحه که توی هر بازی ، لایو سخت تر از کامپیوتره. چه توی fifa چه توی بازی مثل gears !

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
879
نام
نويد
به نظر شما چرا تصاویری که اول و آخر بازی و بعد از زدن گل نمایش داده میشه این قدر تعدادشون کمه؟(هم توی 09 هم توی10)
فکر کنم fifa 2004 هم از این لحاز تنوع بیشتری داشت.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
به نظر شما چرا تصاویری که اول و آخر بازی و بعد از زدن گل نمایش داده میشه این قدر تعدادشون کمه؟(هم توی 09 هم توی10)
فکر کنم fifa 2004 هم از این لحاز تنوع بیشتری داشت.
منظورت از تصاویر سلبریشن هاست؟:-"
اگه اینه که من هم موافقم واقها خیلی کمه, از فیفا 08 رفته رفته کمتر هم میشه .:((
یادش بخیر تو جام جهانی اولاش عادت نکرده بودم هزار بار با مکزیک بازی کردم تا آخرش ببرمش.:biggrin1: هر بار که مکزیک بهم گل میزد انیمیشن جدیدی نشون میداد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر