FIFA 10 | Xbox360

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
البته تو دمو نیروهاشون رو واقعا تخیلی ساختن.
نیروی آمااُری از دل پیرو بیشتره:eek:
بعد نیروی زلاتان یه جوری هست که انگار مسی و کاکا و رونالدو رو مخلوط کردی و زلاتان در آوردی. :d
دوست عزیز :biggrin1: منظور شما اینکه زلاتان رو قوی ساختن اگه این منظورته باید بگم اشتباه میکنی زلاتان اصلانمیتونه گل بزنه البته رئال شما رو هم قوی ساختن:biggrin1:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوست عزیز :biggrin1: منظور شما اینکه زلاتان رو قوی ساختن اگه این منظورته باید بگم اشتباه میکنی زلاتان اصلانمیتونه گل بزنه البته رئال شما رو هم قوی ساختن:biggrin1:
عزیزم رئال که اصلا تو دمو نیست:biggrin1:
زلاتان رو دیگه همه قبول دارن نیروش تخیلی هست.
راستی یه چیز جالب:biggrin1:
وقتی که توپ رو هواست و شرایط جوری هست که بازیکن میتونه با پا توپ رو بزنه شما شوت یا پاس رو بزنید ببینید حرکت های سِپک تاکرای بازیکنتون رو:biggrin1:
ما اولش میگفتیم سخته. ولی الان که کنترلش تو دستمون هست میبینیم خیلی هم آسونه.
خدا کنه یک درجه سختی دیگر هم اضافه بشه.

آخرین ویرایش:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
احمدرضا الان تو فیفا 10 اورال کدوم تیم بالاتره ؟
به نظر من بایرن از همه قوی تر بود:D
واقعا؟:biggrin1: به نظر خود من بارسا از همه قوی تر هست و بهترین تیم از لحاظ انسجام یوونتوس هست:biggrin1:
آره

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا؟:biggrin1: به نظر خود من بارسا از همه قوی تر هست و بهترین تیم از لحاظ انسجام یوونتوس هست:biggrin1:
به نظر من یکی از یکی ضعیفترن-!!!گندشون که بارسلونه-4-5 تا میخوره- باقیشون دیگه هیچی!(تو 4-5 تا بازی اولم با بایرن به مشکل بر خوردم ولی ارایش و ارنج تیم رو دادم دسته غلام پیروانی -اشلی رو اوردیم هافبک دفاعی-از جکول(همون ببره ایه)هم بجای دکو تو ترکیب استفاده کردم زدم بایرن رو با 7 گل بد رقه کردم

اسون ترین فوتبالیه که تو زندگیم بازی کردم،یعنی اگه رئال خودم رو بر دارم-اونوقت CPUتخته میشه!!!(باید بازهم برم لایو رو وصل کنم -هوش مصنوعی اصلا تعطیله)

----------------
این HUD ها
واقعا بد کار شدن-داری ضربه پنالتی میزنی :sick:وسط صفحه حاظر و جلو چشمات هستند(نکردند کمرنگشون کنند)
برای کارت ها هم همینطوره 5 ثانیه جلو چشمات میمونه
وقتی وارد انیمیشن داور میشه روی داور فوکوس میکنه و همه چیز اطراف به زاقارت ترین حالت ممکن
مات میشه وقتی یک تیم قرمز(نارنجی یا زرد هم میشه) بپوشه تازه میفهمید چقدر زاقارته)

آخرین ویرایش:

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
من هم امروز نسخه دمو بازی کردم و نظراتمو میگم فقط حمله نکنید به من

1. خطا گرفتن ها کمتر شده
2. به قول دوستمون وقتی میخواد گلی که زدی یا داور بهت کارت بده همه چیز دور و بر تار میشه و و شخصیت های اصلی وضوح بالایی دارن
3. گرافیک بازی تغییری نکرده بود (البته شاید به خاطر اینکه دمو بود)
4. وضوح بازی کنان خیلی بالا رفته بود
5. موقعی که میخوایی ضربه پنالتی بزنی فاصله دروازه بان تا جایی که میخوایی ضربه بزنی نزدیک شده طوری که راحت میتونی دستتو دزار کنی یکی بزنی پشت گردن دروازه بان :biggrin1:
6. در مورد سرعت هم وقتی میذاری روی fast سرعت خیلی میره بالا

منتظر میمونیم تا نسخه اصلی بازی شاید گرافیک بهتر شده باشه

در ضمن پست دروازه هم تبلیغات Need For Speed Shift هم دیده شد

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
به نظر من یکی از یکی ضعیفترن-!!!گندشون که بارسلونه-4-5 تا میخوره- باقیشون دیگه هیچی!(تو 4-5 تا بازی اولم با بایرن به مشکل بر خوردم ولی ارایش و ارنج تیم رو دادم دسته غلام پیروانی -اشلی رو اوردیم هافبک دفاعی-از جکول(همون ببره ایه)هم بجای دکو تو ترکیب استفاده کردم زدم بایرن رو با 7 گل بد رقه کردم

اسون ترین فوتبالیه که تو زندگیم بازی کردم،یعنی اگه رئال خودم رو بر دارم-اونوقت CPUتخته میشه!!!(باید بازهم برم لایو رو وصل کنم -هوش مصنوعی اصلا تعطیله
اولا که شما بهتره مهارت خودت رو جلوی یک کسی که مدت ها با بارسا بازی کرده محک بزنی تا بگی ضعیف و گند و این حرف ها هست یا نه. دوما شما خیلی کارت درسته که روی درجه World Class توی بازی 3 دقیقه ای تونستی 7 تا گل به بایرن زدی چون من خودم به شخصه توی یک بازی تونستم 5-1 چلسی رو شکست بدم و دیگه نشد خیلی گل بزنم.
بازهم دمت گرم که میگی آسونترین فوتبالی هست که انجام دادی چون به نظر من تا این حد آسون نیست و حتی میشه گفت از 09 سخت تر هم شده چون توی 09 اگه بازی بلد بودی میشد توی Legend با اختلاف خوبی تیم حریف رو برد. دمت گرم

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
بالاخره تونستم سر راست یه کارت قرمز بگیرم. :d
تکلم هم آنچنان خطرناک نبود. از بقل پای دروگبا رو زدم اونم بدجوری خورد زمین. :d
داور سریع قرمز داد.
رکورد شیکوندیم. :d

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
Demo
---------------------
دوستان این 2 تا گل رو الان پیدا کردم حتما ببینید:
http://www.youtube.com/watch?v=zOs02TBg9wc
http://www.youtube.com/watch?v=nlQV5vK7sac&NR=1
آقا دستت درست:love:
راستی انواع دریبل رو هم لطفا در پروفایل من(برای فیفا ولی با دکمه ها و روش PES توضیح بده:biggrin1:)
دوست عزیز فایل هارو این طوری بذار چون YOUTU*E هیتلر شده و با آدرس جدید میشه توش رفت یعنی:
گل 1
گل 2
برای دانلود گل 1 اینجا کلیک کنید
برای دانلود گل 2 اینجا کلیک کنید

آخرین ویرایش:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
حیف شد!
حالا اشکالی نداره شما در مورد بقیه ی قسمت ها جواب من رو بده.
چی حیف شد ؟!! شما به اصطلاح میخواستی مچ مارو بگیری عزیز !!؟:biggrin1:
در مورد بقیه قسمتها شما اصلا سوالی ازم نپرسیدی و همش گفتی من اینجا اشتباه کردم من اونجا منظورم این بود و چند تا لینک دادی چیز خاصی نبود جواب بدم!:smile:

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
چی حیف شد ؟!! شما به اصطلاح میخواستی مچ مارو بگیری عزیز !!؟:biggrin1:
در مورد بقیه قسمتها شما اصلا سوالی ازم نپرسیدی و همش گفتی من اینجا اشتباه کردم من اونجا منظورم این بود و چند تا لینک دادی چیز خاصی نبود جواب بدم!:smile:
- من چیزی رو که باید متوجه میشدم متوجه شدم!
- من فقط یکجا این حرف رو زدم ، حالا شما اگر چندبار اون قسمت رو خوندی دلیل نمیشه من چندبار گفته باشم.
- دفعات قبل هم من سوال نپرسیده بودم ، نظر خودم رو گفته بودم شما اومدی نقل قول کردی نظرت خودت رو به همراه یه سری توضیحات اضافه گفتی الانم دقیقا همون وضعیته با این تفاوت که شما ظاهرا علاقه ای نداری بحث رو ادامه بدی ، نیمدونم دلیلش چیه.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
بابا این بازیکنا برای خودشون یه پا بازیکن سِپک تاکرا هستند :d
یه برگردون زدم از تعجب کف کردم.
خیلی حفن زد.
واقعا که عالی شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟