FIFA 10 | Xbox360

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان برای کنترلش دو نوع چیدمان هست. اگه دومی رو انتخاب کنید نوع زدن شوت با کلید های زیر تغییر میکنه.
x+LB=چیپ
X+LT = شوت روپا
X+RB = شوت بقل پا.
اگه همون حالت کلاسیک رو انتخاب کنید نوعش به صورتی که دوستان گفتند میشه.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
Forum برای همینه که افراد بیان و با هم گفتگو کنن و نظرات مختلف بیان بشه ، دلیل نداره حالا چون نظر من و شما متفاوت ـه پس بحث قطع بشه!
این دروازه بان هایی که از نظر شما زیادی قوی هستند رو من به کرات دریبلشون کردن و با توپ وارد دروازه شدم( اگر خواستی توضیح هم میدم چجوری) ،تازه محمدرضا هم که توضیح داد، حالا نمیدونم شما چرا نمیتونی موقعیت های تک به تک رو گل کنی!
در مورد قسمت دومی که پررنگ کردم ؛ دلیلش کامل مشخصه شما وقتی به موقع شوت نزنی معلومه دروازه بان میاد توپ رو ازت میگیره اصلا چیز عجیبی نیست.
در مورد قسمت سوم ؛ من کاملا برعکس فک میکنم ، دروازه بان ها نه تنها متعادل تر نشدن بلکه با اضافه شدن انیمیشن های جدید بسیار قوی تر هم شدن! حالا اگر تو برای خودت اتفاق نیفتاده توصیه میکنم تریلرها رو ببینی ، کجای 09 شما دیدی یه دروازه بان بتونه 3 بار پشت سر هم توپ رو دفع کنه؟

من نظرم رو واضح گفتم و چندین بار هم با ارائه مقایسه و مثال با بازیهای قبلی و سری PES تاکید کردم که بنظر من و بعضی از دوستان که قبلا هم بهشون اشاره کردم وزن توپ بهتر و سیستم شوت خیلی بهتر شده حالا اگر من باز هم بیام بگم مسلما تاثیری در عقیده و نظر شخصی شما و کسانی که از 09 بیشتر خوششون میاد نمیشه چون نمیشه نظر رو بر کسی تحمیل کرد این از مساله اولی که گفتی چرا بحث رو ادامه ندیم !! چون خودت میدونی که از من لجباز تر و سه پیچ تر پیدا نمیکنی !:biggrin1:
در مورد مساله بعدی و تک به تک ها یک نکته رو بگم و اون این هست که شاید من تسلط کافی رو در FIFA09 برای گل زدن از طریق تک به تک ندارم علتش هم این هست که کاری که من تو PES برای گل زدن انجام میدم رو نمیتونم تو FIFA انجام بدم و ازین بابت نمیشه ایراد رو از 09 گرفت.
در مورد تعادل قدرت دروازه بانها یک نکته رو بگم و اون اینه که شما اون سه بار ضربه پیاپی رو به کجا زدی که دروازه بان گرفت( تو دستهای دروزاه بان یا زیر سه جاف دروازه) ؟!
جالب هست بگم فکر کنم دیشب یا 2 شب پیش بود که تو لیگ آلمان دروازه بان تیم مقابل ولفسبورگ جلوی دروازه خودش 3 بار توپ رو دفع کرد ! پس اگر یکبار همچنین صحنه ای هم در FIFA مثل فوتبال واقعی افتاد میشه بگیم دروازه بانها Super Hero شدند !
بنظر من اضافه کردن انیمیشن های جدید به هیچ عنوان ربطی به افزایش قدرت دروازه بانها نداره بلکه این کار به منظور هر چه بهتر نشان دادن عکس العمل دروازه بانها و کمک به بهتر کردن روند طبیعی بازی هست! تو گفتی اضافه کردن انیمیشن جدید درسته ؟ قبول داری انیمیشن های دروازه بانها تو FIFA 09 نسبت به FIFA 07 یا 06 یا 2005 افزایش کرده ؟ خب آیا این به این معنی هست گل زدن تو FIFA 09 سخت تره ؟ من که اینطور فکر نمیکنم چون میانگین گلهایی که به شخصه تو هر بازی در FIFA 09 میزنم از سری های قبلی بیشتر هست.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من یه نکته کلی رو بگم( احتمالا قربانی میشم سره این موضوع) ؛ جالبه بدونی من به عنوان یه FIFA Fan حتی 09 رو هم قبول ندارم ، از همون روز اولی هم که Demoـش رو بازی کردم این موضوع رو گفتم هنوزم سره حرفم هستم. 09 از نظر گرافیک ، انیمیشن و ... یه بازی فوق العاده بود ولی از نظر GamePlay یکی از n00b پسندترین FIFAهایی بود که بازی کردم تا حالا ، چرا؟ چون این بازی اصلا نیاز به فکر نداشت. با چهار حرکت کلیشه ای( پاس های پشت مدافعین) و استفاده از Bugهای بازی( جا موندن فوق العاده ی دفاع ها ، Chip خوردن های حیرت انگیز دروازه بان ها از زاویه بسته و شوت هایی که اکثرا به گل تبدیل میشد ) خیلی راحت میشد حریف رو کیش و مات کرد.
در مورد 10 هم تا زمانی که نسخه ی نهایی رو بازی نکنم نظر نمیدم فقط امیدوارم ماجراهای 09 در 10 تکرار نشه.
در مورد مساله بعدی و تک به تک ها یک نکته رو بگم و اون این هست که شاید من تسلط کافی رو در FIFA09 برای گل زدن از طریق تک به تک ندارم علتش هم این هست که کاری که من تو PES برای گل زدن انجام میدم رو نمیتونم تو FIFA انجام بدم و ازین بابت نمیشه ایراد رو از 09 گرفت.
شما بهتره یکی از این 2 بازی رو انتخاب کنی ، انجام همزمان این 2 بازی باعث این مشکلات هم میشه. چون چیزهایی که میخوای تو PES پیاده کنی در FIFA ممکن نیست و بالعکس نتیجش هم میشه گیر دادن به تک به تک های بازی که به نظر من مشکلی نداشت.
در مورد تعادل قدرت دروازه بانها یک نکته رو بگم و اون اینه که شما اون سه بار ضربه پیاپی رو به کجا زدی که دروازه بان گرفت( تو دستهای دروزاه بان یا زیر سه جاف دروازه) ؟!
این ویدیو رو ببین معرفی امکانات و قابلیت های جدید 10 ـه:
http://www.gamespot.com/xbox360/spo...gamescom-09-sizzle-trailer?tag=videos;title;7
بنظر من اضافه کردن انیمیشن های جدید به هیچ عنوان ربطی به افزایش قدرت دروازه بانها نداره بلکه این کار به منظور هر چه بهتر نشان دادن عکس العمل دروازه بانها و کمک به بهتر کردن روند طبیعی بازی هست! تو گفتی اضافه کردن انیمیشن جدید درسته ؟ قبول داری انیمیشن های دروازه بانها تو FIFA 09 نسبت به FIFA 07 یا 06 یا 2005 افزایش کرده ؟ خب آیا این به این معنی هست گل زدن تو FIFA 09 سخت تره ؟ .
- متاسفانه من یک اشتباه بزرگ کردم و بجای "حرکات جدید برای دروازه بان ها" از " انیمیشن های جدید برای دروازه بان ها" استفاده کردم که باعث سوء تفاهم شد.
من که اینطور فکر نمیکنم چون میانگین گلهایی که به شخصه تو هر بازی در FIFA 09 میزنم از سری های قبلی بیشتر هست
البته بستگی داره با کی بازی کنی و حریف چقدر بلد باشه دفاع کنه.
یک سر به Profile نفرات برتر Leaderboard بزن و ببین میانگین گل خوردشون در هر بازی چقدره ، مسلما تعجب میکنی ...!
پ.ن: سعید جان من هر چه قدر Profile شما رو نگاه میکنم FIFA07 و FIFA08 رو پیدا نمیکنم تو لیست بازیاتون ، میشه بگید شما چجوری داری در مورد نسخه های قبلی FIFA صحبت میکنی؟ اگر شما اینارو بازی نکرده باشی که 09 میشه اولین FIFAـی که بازی کردی ، البته اگر نسخه های قبلی رو جای دیگه ای یا با پروفایل دیگه ای بازی کرده باشی که هیچی ولی بعید میدونم.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
من یه نکته کلی رو بگم( احتمالا قربانی میشم سره این موضوع) ؛ جالبه بدونی من به عنوان یه FIFA Fan حتی 09 رو هم قبول ندارم ، از همون روز اولی هم که Demoـش رو بازی کردم این موضوع رو گفتم هنوزم سره حرفم هستم. 09 از نظر گرافیک ، انیمیشن و ... یه بازی فوق العاده بود ولی از نظر GamePlay یکی از n00b پسندترین FIFAهایی بود که بازی کردم تا حالا ، چرا؟ چون این بازی اصلا نیاز به فکر نداشت. با چهار حرکت کلیشه ای( پاس های پشت مدافعین) و استفاده از Bugهای بازی( جا موندن فوق العاده ی دفاع ها ، Chip خوردن های حیرت انگیز دروازه بان ها از زاویه بسته و شوت هایی که اکثرا به گل تبدیل میشد ) خیلی راحت میشد حریف رو کیش و مات کرد.
در مورد 10 هم تا زمانی که نسخه ی نهایی رو بازی نکنم نظر نمیدم فقط امیدوارم ماجراهای 09 در 10 تکرار نشه.
شما بهتره یکی از این 2 بازی رو انتخاب کنی ، انجام همزمان این 2 بازی باعث این مشکلات هم میشه. چون چیزهایی که میخوای تو PES پیاده کنی در FIFA ممکن نیست و بالعکس نتیجش هم میشه گیر دادن به تک به تک های بازی که به نظر من مشکلی نداشت.
این ویدیو رو ببین معرفی امکانات و قابلیت های جدید 10 ـه:
http://www.gamespot.com/xbox360/spo...gamescom-09-sizzle-trailer?tag=videos;title;7
- متاسفانه من یک اشتباه بزرگ کردم و بجای "حرکات جدید برای دروازه بان ها" از " انیمیشن های جدید برای دروازه بان ها" استفاده کردم که باعث سوء تفاهم شد.
البته بستگی داره با کی بازی کنی و حریف چقدر بلد باشه دفاع کنه.
یک سر به Profile نفرات برتر Leaderboard بزن و ببین میانگین گل خوردشون در هر بازی چقدره ، مسلما تعجب میکنی ...!
پ.ن: سعید جان من هر چه قدر Profile شما رو نگاه میکنم FIFA07 و FIFA08 رو پیدا نمیکنم تو لیست بازیاتون ، میشه بگید شما چجوری داری در مورد نسخه های قبلی FIFA صحبت میکنی؟ اگر شما اینارو بازی نکرده باشی که 09 میشه اولین FIFAـی که بازی کردی ، البته اگر نسخه های قبلی رو جای دیگه ای یا با پروفایل دیگه ای بازی کرده باشی که هیچی ولی بعید میدونم.
من FIFA09 اولین بازی فیفا بود که به صورت آنلاین بازی کردم و اصلا 07 و 08 رو اصلا بصورت آنلاین بازی نکردم تا شما تو EA Server بری ببینی
در ضمن من 08 و 07 رو نه تو این پروفایل و نه تو پروفایل قبلیم یعنی Hynix7 بازی کردم تا بتونی Statics منو اونجا ببینی من اونا رو تو پروفایل Offline خودم بازی کردم که ماله 2 دستگاه قبلیم بودش و میتون بگم خدا پدر اون Save ها رو بیامرزه چون تا الان معلوم نیست HDD من کجاست

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
Forum برای همینه که افراد بیان و با هم گفتگو کنن و نظرات مختلف بیان بشه ، دلیل نداره حالا چون نظر من و شما متفاوت ـه پس بحث قطع بشه!
این دروازه بان هایی که از نظر شما زیادی قوی هستند رو من به کرات دریبلشون کردن و با توپ وارد دروازه شدم( اگر خواستی توضیح هم میدم چجوری) ،تازه محمدرضا هم که توضیح داد، حالا نمیدونم شما چرا نمیتونی موقعیت های تک به تک رو گل کنی!
در مورد قسمت دومی که پررنگ کردم ؛ دلیلش کامل مشخصه شما وقتی به موقع شوت نزنی معلومه دروازه بان میاد توپ رو ازت میگیره اصلا چیز عجیبی نیست.
در مورد قسمت سوم ؛ من کاملا برعکس فک میکنم ، دروازه بان ها نه تنها متعادل تر نشدن بلکه با اضافه شدن انیمیشن های جدید بسیار قوی تر هم شدن! حالا اگر تو برای خودت اتفاق نیفتاده توصیه میکنم تریلرها رو ببینی ، کجای 09 شما دیدی یه دروازه بان بتونه 3 بار پشت سر هم توپ رو دفع کنه؟
ببخشید من میپرم وسط ولی:
میشه تو پروفایل من تمام این تکنیک ها و پاس ها وشوت های مختلف(وقتی دستکاری نشده)رو به من یاد بدی چون من از هر 100 تک به تک 1 شو گل میکنم و زیاد هم دریبل و پاس و شوت مختلف بلد نیستم:-"
ممنون:love:
راستی تو 10 هد ها قوی تر و دقیق تر شده؟
وقتی بازیکن مصدوم میشه با برانکارد میبرنش؟
تکل ها فرقی کرده؟

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
من FIFA09 اولین بازی فیفا بود که به صورت آنلاین بازی کردم و اصلا 07 و 08 رو اصلا بصورت آنلاین بازی نکردم تا شما تو EA Server بری ببینی
در ضمن من 08 و 07 رو نه تو این پروفایل و نه تو پروفایل قبلیم یعنی Hynix7 بازی کردم تا بتونی Statics منو اونجا ببینی من اونا رو تو پروفایل Offline خودم بازی کردم که ماله 2 دستگاه قبلیم بودش و میتون بگم خدا پدر اون Save ها رو بیامرزه چون تا الان معلوم نیست HDD من کجاست
البته اگر نسخه های قبلی رو جای دیگه ای یا با پروفایل دیگه ای بازی کرده باشی که هیچی ولی بعید میدونم.
حیف شد!
حالا اشکالی نداره شما در مورد بقیه ی قسمت ها جواب من رو بده.
فکر نکنم شما بحث کنید. بیشتر شبیه مناظره شده. بهتره بحث رو تموم کنید و اینقدر روی حرفتون پافشاری نکنید.
ما خودمون میدونیم داریم چیکار میکنیم نیاز به تصمیم گیری شما نداریم = " دخالت نکنید"

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
فکر نکنم شما بحث کنید. بیشتر شبیه مناظره شده. بهتره بحث رو تموم کنید و اینقدر روی حرفتون پافشاری نکنید.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
سلام:smile:
اقا "پتر چک"هنوز وسط بازی با پای راست:biggrin1:شوت میزنه یا اینا بالاخره فهمیدن این بشر چپ پاست!!!؟؟؟:biggrin1:
اگه نبود شما برو تو EDIT PLAYER چپ پاش کن:biggrin1:
داداش اینقدم دیگه گاگول نیستیم:biggrin1:تو بازی چپ پا هست ولی نمیدونم چه مرضیه تو جریان بازی که توپو با دست میگیره,بعدش که میخواد شوت کنه با پای راست شوت میکنه:biggrin1:وگرنه سر ضربات شروع مجدد با پای چپ میزنه:biggrin1:

آخرین ویرایش:

jeff hardy

کاربر سایت
Aug 2, 2009
420
نام
امیر حسین
سلام:smile:
اقا "پتر چک"هنوز وسط بازی با پای راست:biggrin1:شوت میزنه یا اینا بالاخره فهمیدن این بشر چپ پاست!!!؟؟؟:biggrin1:
اگه نبود شما برو تو EDIT PLAYER چپ پاش کن:biggrin1:
راستی چرا کسی به اینا جواب نمیده؟:
تو 10 هد ها قوی تر و دقیق تر شده؟
وقتی بازیکن مصدوم میشه با برانکارد میبرنش؟
تکل ها فرقی کرده؟
ممنون

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
ببخشید این بحثهایی که میکنید مگه مربوط به فیفا 10 نیست ؟
مگه نسخه دنلود شدش وارد بازار شده ؟
دموی قابل بازی فیفا 10 حدود 5 روزی هست که در دسترسه برا دانلود و دوستان هم همونو دانلود کردن و دارن بازیش میکنن و دل مارو اب کردن !
---------------------------------------------------

احمدرضا الان تو فیفا 10 اورال کدوم تیم بالاتره ؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دموی قابل بازی فیفا 10 حدود 5 روزی هست که در دسترسه برا دانلود و دوستان هم همونو دانلود کردن و دارن بازیش میکنن و دل مارو اب کردن !
---------------------------------------------------

احمدرضا الان تو فیفا 10 اورال کدوم تیم بالاتره ؟
نیما جان هنوز که معلوم نیست ولی تو این تیم ها اگه اشتباه نکنم برای بارسا از همه بیشتر هست

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
البته تو دمو نیروهاشون رو واقعا تخیلی ساختن.
نیروی آمااُری از دل پیرو بیشتره:eek:
بعد نیروی زلاتان یه جوری هست که انگار مسی و کاکا و رونالدو رو مخلوط کردی و زلاتان در آوردی. :d

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
بعد نیروی زلاتان یه جوری هست که انگار مسی و کاکا و رونالدو رو مخلوط کردی و زلاتان در آوردی. :d

بسیار عالی ! میگم یه چند تا بازیکن دیگه هم نام میبردید . مثلا کاسیاس و بوفون و ... . بهتر نیست ؟! :)
دوستان لطف کنن دیگه حرفای خنده دار نزنن خواهشا !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر