FIFA 10 | Xbox360

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یعنی شما تو PES با هر بازیکنی که میاد ضربه میزنی؟:laughing:
منظورم رو نگرفتی عزیز-توی PES هی باید استارت بزنی و بازی کن عوض کنی- ولی توی فیفا10
دکمه LTرو موقعی که ضربه ازاد هست نگه میداری لیست کل بازیکنهات میان- هرکدوم رو خواستی با اون میزنی- بدون
استارت زدن و تعیین از منو اصلی بازی!(در کمترین زمان ممکن-)
اگه فیفا رو انلاین زده بودی میفهمیدی که این حرکت چقدر مزیت بزرگیه- دوستانی که انلاین بازی میکنند میدونند
هر pause چقدر ارزش داره!!!

:laughing:
اونوقت این یعنی چی؟واقعا خیلی خوشحال تشریف دارید شما

ps lover

کاربر سایت
Dec 5, 2006
524
نام
امير
یکی راجع به این حرکت 360 درجه که در موردش قبلا گفته بودن بگه. اصلا این قضیه تو بازی دیده میشه وایا اونجوری که سازنده ها میگفتن ایا واقعا گیم پلی رو متحول کرده ؟ایا تو نحوه دریبل زدن واقعا تحولی ایجاد شده؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
راجه به همه چیش حرف زدید بجز celebration ها.

چطور شدن؟ عین 09 هستن؟
من که تغییر خواصی ندیدم و همون قبلی ها هست.
یکی راجع به این حرکت 360 درجه که در موردش قبلا گفته بودن بگه. اصلا این قضیه تو بازی دیده میشه وایا اونجوری که سازنده ها میگفتن ایا واقعا گیم پلی رو متحول کرده ؟ایا تو نحوه دریبل زدن واقعا تحولی ایجاد شده؟
یک نفر دیگه این سوال رو بکنه سر خودم رو میزنم به دیوار:biggrin1: بابا جان برید حداقل این 3-4 صفحه آخر رو بخونید. من و احمدرضا و محمد همه چی رو کامل توضیح دادیم و هیچ چیزی جا نمونده دیگه. میشه گفت تمام نکات دمو رو بازگو کردیم. چه خوب و چه بد.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
من واقعا از این نسخه خوشم اومده!
چقدر تکنیکی کار کردن راحت شده! قبلا با آنالوگ دریبل زدن محال بود اما الان خیلی راحته!
کافیه یه بازیکن تکنیکی تو تیمتون باشه میتونید دریبل بازی راه بندازین! فقط مشکل اینه ما الان داریم ورد کلس بازی میکنیم اگه لجندری بیاد شاید نشه دیگه این دریبلارو زد!
نکته دوم اینه که آنالوگ دقیقا هر طرفی باشه همونور شوت میزنید! و این بازی رو خیلی طبیعی کرده و البته گل زدن رو سخت!

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
اتفاقا در جواب همه دوستانی که میگن سیستم شوت بازی خوب نیست میتونم به صراحت تمام بگم تا حالا در هیچ نسخه ای از سری فیفا سیستم شوت و وزن توپ به این عالی نبوده !! من نمیدونم طبق چه منطق و دلیلی از این سیستم عالی و وزن کاملا ایده آل توپ ایراد میگیرید ؟! چون کمی بیش از حد درجه Power شوت رو نگه میدارید و جهت درست نمیدید و توپتون به هوا میره یا خارج میره میگید سیستم شوت خوب نیست ؟!! من تا حالا نزدیک 10 ساعت همین دمو رو بازی کردم و به غیر از پیشرفت در تمامی جهات چیز دیگه ای ندیدم.
سعید جان یه جوری صحبت میکنی انگار من دفعه ی اوله دارم فیفا بازی میکنم و نمیدونم چقدر باید Power رو پر کنم.

آخرین ویرایش:

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
کافیه یه بازیکن تکنیکی تو تیمتون باشه میتونید دریبل بازی راه بندازین! فقط مشکل اینه ما الان داریم ورد کلس بازی میکنیم اگه لجندری بیاد شاید نشه دیگه این دریبلارو زد!
یعنی دریبل خیلی راحت شده؟

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
من که تغییر خاصی ندیدم نسبت به 09 از نظر دریبیل فقط انالوگ ها حساس تر شدن یعنی زود تر دربیل انجام میشه

M Sadegh

کاربر سایت
Aug 30, 2007
8
پاس توي عمق مزخرف ترين گاف در 09 ps2بود.و من كه اصلا باهاش كار نمي كردم. آيا راسته اين مشكل درست شده ؟؟؟
در مورد سرعت آيا درسته كه سرعتfast بازي از سرعتfast در 09 كمتره؟؟؟ ا گه اينجوري باشه كه خيلي بده:(

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
پاس توي عمق مزخرف ترين گاف در 09 ps2بود.و من كه اصلا باهاش كار نمي كردم. آيا راسته اين مشكل درست شده ؟؟؟
در مورد سرعت آيا درسته كه سرعتfast بازي از سرعتfast در 09 كمتره؟؟؟ ا گه اينجوري باشه كه خيلي بده:(
پاس تو عمق ها عالی شده. از این بابت نگران نباشید.
سرعت بازی هم به نظر من روی normal خوبه و با fast نیازی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر