FIFA 10 | Xbox360

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
دوستان میشه اسم فولدر هارو بگید من درست کنم ... من فقط الان فایل iso دارم
خب همون رو با imageBurn رایت کن روی DVD.
پ.ن: Tnx God ، بعد از 5 ماه دویدن EA Account ـم رو پس گرفتم:D مسخره کردن بودن مارو با این سیستم Forgot Passwordـشون:D

آخرین ویرایش:

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,168
نام
محسن
بچه هایی که دمو رو بازی کردن AA یا لبه دار شدن یا دندونه شدن یا vertical sync یا هر مرضی که اسمش هست بهتر شده یا نه اخه این قضیه تو فیفا 09 اعصاب واسم نزاشته مثلا تو 09 وقتی بازی میخواد تازه شروع بشه و توپ وسط زمینه هیج حرکتی نکنید بعد می بینید که چطور بافته بازیکنا داغون میشه یا همون اول بازی که بازیکن واسه تمرین میاد هیچ حرکتی نکنید وبه بازیکن نگاه کنید میبینید که بازیکن کلی لبه دار میشه ولی تو حرکت بازی مشکل نداره من این بازیرو با کابل hd و مانیتور 2261v بازی میکنم ولی رو این قضیه خیلی ضد حال خوردم اگه اشتباه نکنم اقا برهان ps3 دارن شما این مشکلاتی که من گفتمو ندارید ما که با xbox 360 ضد حال خوردم دوستان نظرات و تجربه هاتونو بگید اخه واسم خیلی مهمه ممنون

خیلی باحالیت بچه ها کسی نیست ما رو نجات بده مثل اینکه این دمو بد جوری سرگرمتون کرده نوش جونتون اگه وقت کردین دست ما رو هم بگرید

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خیلی باحالیت بچه ها کسی نیست ما رو نجات بده مثل اینکه این دمو بد جوری سرگرمتون کرده نوش جونتون اگه وقت کردین دست ما رو هم بگرید
ببخشید دوست عزیز من پست شما رو ندیدم. والا من به این چیزا برخورد نکردم و فکر کنم که برطرف شده این مشکل
يه سوال همه از world classحرف ميزنن يعني legendryنداشت؟:((:mad::confused:
تو دموی سال پیش هم همچین چیزی وجود نداشت و فقط World class بود

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
منم نسخه دمو رو از نکس جن گرفتم و قلم و کاغذ برداشتم و هرچی دیدم نوشتم

بد:
(شخص بنده بدش اومده )

من نشستم نزدیک 3 ساعتی با بازی کلنجار رفتم-
-یک چیزایش خیلی سنگین خورد تو پوزم-
یکی مدل مسخره شوت زدنها- واقعا شوتها توی 09 خیلی توپ بود- الان جهت رو بگیری شوتت میره بیرون!
-تنه های فوق العاده زیاد- انگار داری راگبی بازی میکنی-
-بازیکنا هم هیچ رقمه توپ رو از دست نمیدن -باسرو کله تن توپ رو میبرن جلو-
-واقعا بازی اسون شده- ما مثلا سخت ترین حالتش رو انتخاب کردیم- سر جمع توی دوتا بازی
دوتا گل از بایرن خوردیم(توی بازیه دوم که داشتم بستنی میخوردم گل زدند)،همه بازیها رو بردم
واقعا اگه اینقدر اسون باشه -من یکی که حوصلش رو ندارم،(من چون از بارسا و یووه خوشم نمیاد ،همینطور از باقیشون چلسی رو ترجیه دادم)بارسا رو دو دست 3 -0و 1-0بردم- بایرن رو یکبار پنالتی-یک بار هم 2-1 -یوه هم کهه تیمش 5 ستاره نیست!!!!:eek:
-باگهای زاقارتش هم که توی دمو هست(اینا رفع شدنیه چیزی نبود)
-اورال ها واقعا یکسریشون خنده دار بود(مخصوصا چک)
-داور بازیم که کلا مغزش تعطیله -موقعیت تک به تک مارو خطا گرفت-تکل از پشتم کارت زرد داد!!!
-حالت استایل هوادارا پیشرفتی نکرده بود:(
خوب:(شخص بنده خوشش اومده)-متعادل شدن سرعت بازی
-دریپلینگ خوب و عقلانی(مثل اون یکی فوتبال الکی نیست که با فردنیاند همرو -حتی دروازبان-رو دریپل بزنی بکنی تو گل
-طراحی فوق العاده چهره ها-
انیمیشن های زیبای بازیکنها و داور(تذکر جدی میده کفت ببره)
-پاسکاری های فنی و بجا
-هوش مصنوعی بازیکنا پیشرفت کرده(ولی وقتی با CPU:sick:بازی میکنی حالت گرفته میشه)
-تغییر روند نگه داشتن دکمه پاس(قدیم مثلا :وقتی دکمه Aرو نگه میداشتیم پاست در هر سمتی که میخواستی میرفت و بازیکن اول رو رد میکرد و به دومی میرسید- ولی الان به سمت جلو پاس رو میده- که واقعا بهتر شده-در عوض شما میتونید از سانتر به عنوان پاس قطری استفاده کنید که زیبا و دلچسبه)
-وقتی بازی کنی کارت زرد بگیره علاوه بر اسمش که روی HUD زرد رنگ میشه،دور مثلث بالای سرش که مثلا قرمزه (دور محیط مثلث)یک خط طلایی کشیده میشه که بیشتر حواست رو جمع کنی
-موقع ضربه ازاد شما با نگه داشتن LT(فکر کنم)لیست کل بازیکنات توی صفحه باز میشه و میتونی هر کدوم رو خواستی برای ضربه زدن انتخاب کنی و مثل PESبه دو بازی کن در استایل های مختلف خلاصه نمیشه!
-شما میتونی موقع ضربات ازاد بازی رو با سرعت هم شروع کنید بصورت سالم نه مثل PESکه پاستون همیشه سوتی میشه
-موقع شروع بازی امکان داره توپ دست تیم مهمان یا میزبان باشه!(و حتی توپ رو بازیکن سمت بالا به پایین پاس میده یا بلعکس)
-بازکشتن مارک کردن بازیکنها روی بازیکن های حریف بصورت عقلانی!!!
-هر تیم به نوعی از سیستم واقعیش در حالت دیفیکالت استفاده شده مثل سبک بازی بارسلون -
-دفاع هوشمندانه و بهتر نسبت به نسخه قبلی
-حالت دوربین تغییری جزئی کرده و واقعا سخت قابل تشخیص هست(برای PESبازان حرفه ای هم مناسب شده-دوربین موقع ضربات ازاد و کرنر هیجانی تر شده
-ضربات ازاد واقعا بهتر شده-و همه توپهات مثل نسخه قبل به باد نمیره
-حالت سانتر در بازی واقعا مناسب شده-
-حرکت پیستون ها در سمت چپ و راست و گوشه واقعا واقعی شده-درست حرکات اشلی کول در کوشه زمین رو انجام میدادم!!
-رنگ و نوع منو ها خیلی خوش رنگ و لعاب شده- موقعی که بازیکنت کارت زرد میگیره توی حالت انیمیشن نمیره و مستقیم در حالت بازی نمایش داده میشه!و بعد از اون روی صفحه درج میشه
-پاس های عمق واقعا منطقی شده و موقع 1و2 واقعا به کارت میاد-(1و2 هم خیلی زیبا شده و تو بازی کاربرد داره)
-داور موقعی که توپ زیر پاش بیاد جای خالی میده و مثل سابق باعث بد بختی تیمت نمیشه!!
-کمک داور ها تقریبا همیشه در صحنه بودند و مثل 09 توی اکثر نقاط بازی غیب نبودند(توی بازی با بارسلونا واقعا ضد حال بودند لباساشون همرنگ بود)
-واقعا انیمیشن بازیکنها خیره کننده بود- (دروگبا بعد از کرنر رو به در وازه تیم حریف به سمت عقب حرکن میکرد-پویول به جلو میرفت و سرش رو هم بر میگردوند تا یار خودی رو ببینه-داور تذکر جدی میداد-بازیکن توی سرش میزد و اعتراض میکرد-حرکات تکنیکی درحین پاس دادن ها-استایل های زیبای گلر و....)
-زدن گل های زیبا و منطقی(مثلا با یک پاس توی عمق بازی کن توپ رو جلوی تیر یک میبرید و به کنار دروازه (بقل تیر)شلیک میکرد- مثل نسخه قبلی همه ی توپها اینطور نیست که به سمت دروازه بان شلیک بشه

اینا رو تا به اینجای کار دیدم -باقیشونم وقتی باز به چشمم خورد میگم

در کل من خیلی باهاش حال کردم -(ولی خیلی منتظر شوک نباشید-چون اینقدر دوستان تعریف کردند مزش پرید):biggrin1::biggrin1::biggrin1:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,641
نام
محمدرضا
جان؟ :biggrin1: دیگه فکر کنم شما آخر فیفا بازی. من اولاش همش از باسا 2-0 میباختم ولی الان 1-0 میبرم. کنترلش باید بیاد دستت.
زیاد به نیرو ها توجه نکن. :biggrin1: نیروی دل پیرو از آمااُری کمتره.:biggrin1:
آمااُری باید جلوی دل پیرو لنگ بندازه حالا نیروش بیشتر از اون شده:biggrin1:
خداییش خیلی آسونه.همون دست اول تو world class با یووه 2 تا به بارسا زدم.

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
ما که سال پیش فیفا باز نبودیم و pes باز بودیم به گیم پلی اون عادت کرده بودیم.
الان برم با یووه 3 تا گل به بارسا بزنم دلم خنک شه. صبح همش ما رو برد:biggrin1:

sev

کاربر سایت
Sep 11, 2009
159
نام
ارشاوین
ایرادات : شوت خیلی بد شده
گلر وقتی تک به تک میشه اوتوماتیک میاد جلو و خیلی راحت چیپ میخوره
سانتر بازی خیلی راحت شدخ راحت میشه سانت تو گل بازی کرد
قوی ترین تیمش به نظر من چلسی بود و تیم بارسلونا بعدش
زلاتان نقش هوا رو بازی میکنه
مسی استیلش عالی شده
بهترین گلر پیتر چک هستش
ضربه ازادش راحتر شده
360 هم اخر نفهمیدم چیه
سرعت بازی واقعا ضده حال شده خیلی پایینه حتی رو fast
ضعیف ترین تیمش یووه بود با بارسا 4 تا بهش زدم (دلم خنک شد )
چهره دنی جون (dani alves) بالاخره درست شد
مسی هم موهاش کوتاه شد
لمپادر خر شوته همین خر شوتیش باعث شد که پنالت رو گل نکنه و توپ رو به خال اسمون زد

Aliph

کاربر سایت
Oct 29, 2006
85
نام
Ali
من این قوی بودن تیمها رو نفهمیدم یعنی چی
من عاشق بایرنم با هر کدوم از تیما بازی کردم یا با اختلاف 1 2 گول بردم یا مساوی کردم . چیز زیاد مالی هم از تیما ندیدم که بگم کلا دستو پامو بسته بودن
کلآ فک میکنم یه ذره آسون شده البته باید منتظر لجند هم موند
اولین بار که شروع میکنی به بازی تصویر رو که میبینی فک میکنی 09 هست ولی بعد از چند دقیقه میفهمی که بازی تغییرات زیادی کرده و بسیار خوب شده.
10 در اصل همون 09 که میشه گفت یکسری از اشکالاتش رفع شده - گرافیک چهره ها بهتر شده - سرعت بازی کمتر و....
درکل میشه گفت باسه فوتبال دوستا چیز خوبیه و حس و حال فوتبال واقعی رو به آدم میده
اینم بگم که من یه pes بازم ولی چیزی که حقش هست رو باید ازش تعریف کرد
راستی یکیی در مورد این 360 توضیح بده - این همون جرخش 8 جهتس ؟

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
اتفاقا در جواب همه دوستانی که میگن سیستم شوت بازی خوب نیست میتونم به صراحت تمام بگم تا حالا در هیچ نسخه ای از سری فیفا سیستم شوت و وزن توپ به این عالی نبوده !! من نمیدونم طبق چه منطق و دلیلی از این سیستم عالی و وزن کاملا ایده آل توپ ایراد میگیرید ؟! چون کمی بیش از حد درجه Power شوت رو نگه میدارید و جهت درست نمیدید و توپتون به هوا میره یا خارج میره میگید سیستم شوت خوب نیست ؟!! من تا حالا نزدیک 10 ساعت همین دمو رو بازی کردم و به غیر از پیشرفت در تمامی جهات چیز دیگه ای ندیدم.
1- درست شدن وزن توپ و محکم تر شدن شوتها در مقابل وزن غیر طبیعی و سیستم نه چندان خوب شوت شماره 09 . من یکی از ایراداتی که همیشه به FIFA09 میگرفتم این بود که قدرت شوت بازیکنان پایین بود و توپ کمی کند به سمت دروازه میرفت از طرفی چون خط شوت کمی کوچک و سریع پر میشد توپ همش مثل بادکنک به آسمون میرفت برای مقایسه بهتر و دقت بیشتر به این نکته یک مقایسه بین PES ( حالا هر نسخه ای) با همین دموی FIFA 10 داشته باشید 100% متوجه میشید که چقدر سیستم شوت و وزن توپ بهتر شده

2- بهتر شدن که چه عرض کنم انقلابی در سیستم سانتر و پاسهای هوایی : یکی از بهترین و قابل قبولترین فاکتور های این دمو بنظرم برطرف شدن کامل ایرادات سیستم سانتر و پاسهای هوایی هستش از جمله : 1- سانتر ها و پاسهای هوایی دارای یک کات بسیار مناسب و همچنین سرعت و ارتفاع مناسب هستش که حتی بنظرم از PES 2009 هم بهتر بود یعنی دقیقا سانترها و پاسهای هوایی مثل فوتبال حاضر سریع تند و نزدیک به زمین مسیر خودش رو طی میکنه و ازون حالت سنتی FIFA خارج شده. حالا شما برید این سیستم رو با FIFA09 مقایسه کنید . حتی استیل و انیمیشن بازیکنان در هنگام سانتر هم بسیار پیشرفت کرده

3- مانور و آزادی عمل بازیکنان خیلی بهتر شده و میشه الان با MESSI لااقل 1 نفر رو دریبل کرد ! اگر دوستان یکبار دقیقا همین دمو رو بازی کنند و با دقت متوجه بازی بشند متوجه میشند انگار EA از یک Gameplay Engine بسیار بهینه تر شده استفاده کرده بگونه ای که دفاع و جایگیری - مخصوصا پاسها و رسیدن اون به بازیکن و کنترل بازیکن چه با توپ و چه بدون توپ کاملا Dynamic شده و اگه یک لحظه غفلت بکنند توپ رو از دست میدند !

خلاصه این نظر من بودش که شاید خیلی ها اون رو قبول نداشته باشند

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
-موقع ضربه ازاد شما با نگه داشتن LT(فکر کنم)لیست کل بازیکنات توی صفحه باز میشه و میتونی هر کدوم رو خواستی برای ضربه زدن انتخاب کنی و مثل PESبه دو بازی کن در استایل های مختلف خلاصه نمیشه!
یعنی شما تو PES با هر بازیکنی که میاد ضربه میزنی؟:laughing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر