FIFA 10 | Xbox360

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
پارسال هم افت فریم توی دمو بود که گفتن توئی نسخه اصلی نیست-(که خالی بستند):mad:

این هفته اینقدر بد بیاری و ضد حال خوردم- امید وارم این بازی دیگه خراب نکنه- وگرنه کلا با فوتبال بای بای میکنم
دوست عزیز بازی اصلی کجا افت فریم داشت؟ تنها وقتی که شما توپ رو با دروازبان به وسط زمین میفرستادی سرعت بازی افت پیدا می کرد. اونم برای چند ثانیه;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب دوستان من هم بعد از چند دست بازی کردن نظرم رو بگم. اول از همه میتونیم زلاتان رو به عنوان باگ بازی معرفی کنیم:biggrin1: پسره اصلا نمیتونه گل بزنه تو 3 تا بازی فقط 1 گل زد.
خوب حالا میریم سر اصل مطلب از Arena شروع می کنیم. محیطش به نظر من کاملا مشخص هست که نهایی نبود چون یکم تو چشم میزد. لمپارد شوت های فوق العاده ای میزد و دروازبان کمی بیش از حد ضعیف عمل می کرد.
در بازی های اصلی هم شما با یک بازی min 3 طرف هستید. درجه سختی هم مثل دمو قبل از اول انتخاب می کنید. گرافیک بازی جای کار داره. ولی گیم پلی بی نقص بازی شما رو واقعا در شک فرو میبره.(البته اگه وجود زلاتان رو نادیده بگیریم:biggrin1:) حرکات و پاس های تو عمق و ...... . من توی بازی حتی یک افت فریم هم ندیدم و نمی دونم که قضیه چی هست که آرش می گفت؟ تنها چیزی که به نظر من غیر طبیعی بود سانترهایی بود که تیم حرف انجام میداد و بیش از حد قوس میگرفت و تا حدودی تخیلی میشد. واکنش دروازبان ها عالی شده و یک نکته دیگه هم که یادم رفت شما در حین زدن ضربه ایستگاهی تنها با نگه داشتن دکمه مورد نظر می تونید بازیکن خود رو تغییر بدید که کار خوبی بود. نکته دیگه این که FIFA یک تقلید کوچولو هم از PES کرده و اون هم شروع مجددهای سریع در بعضی مواقع هست. چیز خاص دیگه ای به ذهنم نمیرسه. به نظر من بهترین تیمی که جلوی من بازی کرد یوونتوس بود که تیم بود واقعا. چلسی که 2 تا خورد:biggrin1:(قابل توجه امین:biggrin1:) بایرن هم تیم بدی نبود.
موفق باشید

پ.ن: این متن رو در هر دو بخش PS3 , Xbox360 قرار میدم تا دوستان نظر من رو بدونند. مرسی

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برهان بابات توضیحات ممنون ... :biggrin1:
حالا نسبت به نسخه ی قبلش چطوری ؟ :biggrin1:
خواهش می کنم.
البته تا نسخه اصلی نیاد نمیشه گفت ولی نسبت به دمو سال پیش گیم پلی بهتر و گرافیک ضعیف تری داره به نظر من.
اما توضیحات جدید:biggrin1: شما در بازی بعد از تساوی به ضربات پنالتی میروید که واقعا علی کار شده و گرفت توپ کار هر کسی نیست. نکته دیگه اینکه تو FIFA09 اکثر دوستان می دونند که وقتی تکل میزدی امکان داشت بازیکن تیم خودت رو سرنگون کنی یا بدون توپ روی یکی تکل میزدی میافتاد زمین ولی توی این دمو این مشکل برطرف شد و بازیکن ها به صورت خیلی فنی از رو پای بازیکن میپرند(البته یکی دوبار دیر پریدن و خوردن زمین:biggrin1:) نکته دیگه در مورد ضربات ایستگاهی کرنر هست. تو این بازی زاویه دیدتون تغییر کرده و جذاب تر شد. زدن کرنر خوب مهارت بالایی رو می طلبه ضمن اینکه اگه دقت کنید می تونید یک ضرب توپ رو گل کنید:biggrin1: بله درست شنیدید من خودم با Xavi به چلسی همین جوری گل زدم. آخرین نکته جدیدی هم که متوجه شدم زدن کارت های زرد و قرمز به شیوه جدید و زیبایی به صورت بازی های واقعی. پایین و وسط صفحه عکس پرچم تیم و اسم بازیکن به همراه رنگ کارت زده میشه و همین طور انیمیشن های جدیدی هم برای خطاها و واکنش داوران درست شده که جذاب هست.

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
خب، لیست اچیومنت های بازی هم منتشر شد و میتونید در اینجا مشاهدش کنید.
بی شک میتونم بگم مزخرف ترین لیست ممکنه! خیلی از اچیومنت ها همونایی هستن که تو 09 بودن ، مابقی هم هیچ کدوم پتانسیل لازم رو ندارن.
فقط اچیومنت مورد علاقه ی من از FIFA08 مجددا برگشته و ای کاش سخت تر میشد!
Ton UP:Win 100 Online Classic Ranked Matches
متاسفانه هر سال داره لیست اچیومنت های این بازی مزخرف تر میشه ، به جای اینکه اچیومنت های آنلاین و سخت تر رو اضافه کنن دارن وقت ملت رو با این مدل لیست ها میگیرن.
پ.ن: همچنان در انتظار دانلود پارت آخر دمو!
پ.ن: تو با چی دانلود میکنی اینقدر طول میکشه؟:biggrin1:
از Rapidshare با PC:D فقط چون مصرف اینترنت بالاس ، سرعت دانلود هم پایین طول میکشه:D

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خب، لیست اچیومنت های بازی هم منتشر شد و میتونید در اینجا مشاهدش کنید.
بی شک میتونم بگم مذخرف ترین لیست ممکنه! خیلی از اچیومنت ها همونایی هستن که تو 09 بودن ، مابقی هم هیچ کدوم پتانسیل لازم رو ندارن.
فقط اچیومنت مورد علاقه ی من از FIFA08 مجددا برگشته و ای کاش سخت تر میشد!
Ton UP:Win 100 Online Classic Ranked Matches
متاسفانه هر سال داره لیست اچیومنت های این بازی مذخرف تر میشه ، به جای اینکه اچیومنت های آنلاین و سخت تر رو اضافه کنن دارن وقت ملت رو با این مدل لیست ها میگیرن.
پ.ن: همچنان در انتظار دانلود پارت آخر دمو!
واقعا چقدر لیست مزخرفی هست این چه اچیومنت- تروفی- هایی هست که گذاشتن؟ خیلی سر کاری هست.

پ.ن: تو با چی دانلود میکنی اینقدر طول میکشه؟:biggrin1:

H2

کاربر سایت
Jul 2, 2007
146
نام
Hossain
داور تو بازیه من یه سوتی داد که جا خوردم! در حالی که ابراهیموویچ تک به تک شد تکلش کردم اونم از پشت اما داور زرد داد!:)
این مشکل توی 09 یه بار بد جوری اعصابم رو بهم ریخت میخواستم اچیومنت One Man Down رو بگیرم هر چی تکل از پشت و لگد و مشت و... اینا میتونستم میزدم ولی بیشتر از زرد نمیداد که نمیداد

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
این مشکل توی 09 یه بار بد جوری اعصابم رو بهم ریخت میخواستم اچیومنت One Man Down رو بگیرم هر چی تکل از پشت و لگد و مشت و... اینا میتونستم میزدم ولی بیشتر از زرد نمیداد که نمیداد
مگه این اچیومنت One Man Down رو چه طوری باید بگیری؟؟
-----------
یک سوال دارم از این دمو:confused:

وضعیت سانتر ها چه طوری بود ؟ توپ خیلی کات بر می داشت؟در ضمن کات توپ چه طوری بود یعنی خودش کات بر می داشت یا بازیباز می تونست خودت کات توپ رو مشخص کنه؟؟

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
[FONT=&quot]سلام بچه ها[/FONT]​
[FONT=&quot]یه سوالی داشتم در مورد این دمو. شما تو شب هم بازی کردین.منظورم اینه که نورپردازی شب عوض شده؟ اگه عوض شده خوبه؟[/FONT]​

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
[FONT=&quot]سلام بچه ها[/FONT]​
[FONT=&quot]یه سوالی داشتم در مورد این دمو. شما تو شب هم بازی کردین.منظورم اینه که نورپردازی شب عوض شده؟ اگه عوض شده خوبه؟[/FONT]​
نه تو شب هیچ بازی برگزار نمیشه. تنها نکته ای که به نظر من در این باره مهم اومد کیفیت پایین تنها استادیوم بازی در نسخه Demo بود.
وضعیت سانتر ها چه طوری بود ؟ توپ خیلی کات بر می داشت؟در ضمن کات توپ چه طوری بود یعنی خودش کات بر می داشت یا بازیباز می تونست خودت کات توپ رو مشخص کنه؟؟
سانترها به صورت تقریبا اوتوماتیک کات میگیره ولی خودت یک نشونه هم باید بگیری و همین جوری الکی نیست. کات توپ هم یک جور جالبی شده هم خوبه و هم بد:biggrin1: بیرون پا که هر وقت پاس میدم روحم به پرواز در میاد:biggrin1:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
خب اول تشکر میکنم از برهان واحمدرضا ومحمد که زحمت کشیدن اومدن اینجا توضیح دادن راجع به دمو من دموی 09 رو بازی کردم پارسال معمولا دمو یه چیز نصفه نیمه هست ونمیشه بابازی کردن دمو نسبت به بازی اصلی خیلی دقیق وبا اطمینان اظهار نظر کرد;)
فقط یه چیزی که من رو تو09 عذاب میداد رندم نبودن روز وشب ومتغیرنبودن اب وهوا تو منیجر مود بود که امیدوارم امسال برطرف شده باشه
پ.ن:یه چیز دیگه هم عذاب میداد:نبودن سانیاگو برنابئو:biggrin1:

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
به به نوش جان دوستان
گوارای وجودتان فیفا
فعلا که ما بیچاره ها دستمون بهش نمیرسه تا بگیریم زیر دستمون تا میخوره بزنیمش.
خدمت رفقای عزیز سلام میگم علی الخصوص برهان عزیزم و احمد رضا
اقا گویا این سری بازی پر باگ و این حرفاس
من دموی 09 رو بازی کردم
خیلی باگ نداشت ولی اونای هم که داشت تو نسخه کاملش رقع نشده بود اتفاقا
ولی این دمو گویا خیلی باگ داره
اگه باز قضیه 09 تکرار شه باید منتظر یه قاجعه باشیم
این همه باگ تاو نسخه کامل یه عیب بزرگه
===========
هی روزگار
کاش میشد یکی دو ماه فقط بشینم فیفا بزنم
بعدش میرفتم سراغ درس و دانشگاه
نشد دیگه نشد