FIFA 10 | Xbox360

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نمیدونم چرا اینقدر سر این نسخه عجله دارم!!!؟!!
از صبح هی مرتب چک میکنم اما فعلا که چیزی نیومده!
جالبش اینه ما با اروپا 3:30 فاصلمونه پس باید زودتر از اینا میومد!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
منم مثل تو هستم. از صبح 10 بار تا حالا چک کردم. الان هم زدم نیومده بود باز. به ساعت کجا می خوان بدن که این فدر طول میدن؟ به آمریکا هم میخواستن بدن این قدر طول نمیکشید. دیگه تا 3-4 باید بدن

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
راست میگه.هر وقت من میومدم میدیدم 5 دقیقه قبل من آنلاین بوده:biggrin1:
عجبا چرا نمیاد.مسخره کردن:mad:

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
من خیلی وقته دارم این تاپیکو نگاه میکنم سایت فیفا نوشته 7 روز دیگه میاد شما از کجا دیدید که میگید امروز میاد!!!!؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
من خیلی وقته دارم این تاپیکو نگاه میکنم سایت فیفا نوشته 7 روز دیگه میاد شما از کجا دیدید که میگید امروز میاد!!!!؟
اون تاریخ برای مارکت امریکا هست-

-اقا چرا نمیاد-
امروز نیاد-همون صبر میکنیم بیاد توی نت- پارسال که یکی دو روز بعد اومده بود توی نت
همون یصبر میکنیم-از صبخ تا الان الافیم:(:((

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,585
نام
امیر
دوستان عزیز لازم نیست گزارش لحظه به لحظه بدید. وقتی بیاد من و بقیه افراد از طریق لایو و یا لینک در همین تاپیک اعلام می کنیم. لازم نیست اینقدر پست های Off بدید.

empyreal

کاربر سایت
Aug 10, 2008
343
نام
alireza
سلام

این خبر مال یکی از سایتاس(ENDSIGHTS.COM) که دیروز اعلام کرده بود:

FIFA 10 Demo Available In Europe Tomorrow(10 SEPTEMBER), Next Week For North America:

While I’m not personally a big fan of FIFA, given the huge following behind these games, I’m sure this news will bring smiles to many faces. The demo for FIFA 10 will be available in Europe tomorrow (September 10), and if you live in North America, you’ll have to wait an extra week until September 17.

The demo will have six teams to choose from including Chelsea, Barcelona, Juventus, Bayern Munich, Marseille and the Chicago Fire.

The demo will be available on Xbox Live, Playstation Network, and PC, so all of you soccer fans should be able to get your hands on it one way or another.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر