FIFA 10 | Xbox360

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,575
نام
امیر
من رفتم صفحات قبل رو خوندم ولی در این مورد چیزی ندیدم ، مجبور شدم پست بدم :blushing::blushing::blushing:
این قضیش چیه ؟؟؟ خالی بندیه ؟؟؟ :confused::confused::-":-":-"

کاملا واضح هستش. با وجود تحریم های سیاسی اقتصادی امکانش وجود ندارد. یکی از تحریم ها شامل گیم می شود.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
کاملا واضح هستش. با وجود تحریم های سیاسی اقتصادی امکانش وجود ندارد. یکی از تحریم ها شامل گیم می شود.
البته من الان رفتم متن خبر رو خوندم. امیر اصلا ربطی به تحریم و این حرف ها نداره که. EA می خواد مجوز گذاشتن بازی های جام باشگاه های آسیا رو AFC بگیره. اگه این کار بکنه مجبور هست که تیم های باشگاهی ما رو هم قرار بده. همون طور که اگه میرفتیم جام جهانی مجبور بود ما رو توی بازی بزاره. پس اگه خبر درست باشه و EA همچین کاری بخواد بکنه، بله تیم های ایرانی هم در بازی حضور دارند. من که واقعا امیدوارم این امتیاز رو EA بگیره:biggrin1:

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,492
نام
Ali
حق با برهان هست:biggrin1:
چون اگه یادتون باشه توی FIFA WORLD CUP 2006 تیم ایران هم قرار داشت.در صورتی که اگه میخواستن تحریم کنن باید ایران رو حذف میکردن ولی دیدین که ایران هم بین تیمهای جام جهانی 2006 قرار داشت.
EA بعد این همه گند زدن به بازیها واسه پول مث این که جدیدآ وجدانش بیدار شده:biggrin1:

desprado

کاربر سایت
Sep 16, 2006
1,431
نام
محمد
البته اصلا ربطی به تحریم نداره ربط به مسئولین فدراسیون و باشگاها داره وگرنه
چرا تیم هلند رو هم تو چند تا از نسخه های فیفا ندیدیم ؟ یا ورزشگاه سنتیاگو برنابئو ؟
باید ea لیسانس استفاده از تیمها و ورزشگاه هایی که تو بازیش میذاره رو بگیره ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
البته اصلا ربطی به تحریم نداره ربط به مسئولین فدراسیون و باشگاها داره وگرنه
چرا تیم هلند رو هم تو چند تا از نسخه های فیفا ندیدیم ؟ یا ورزشگاه سنتیاگو برنابئو ؟
باید ea لیسانس استفاده از تیمها و ورزشگاه هایی که تو بازیش میذاره رو بگیره ...
این حرف شما الان کاملا غیر منطقی بودش:biggrin1: شما واقعا فکر می کنی مثلا از EA پا میشن بیان با کفاشیان حرف بزنند که آقا اجازه هست ما تیم ایران رو بزاریم تو سری FIFA؟:biggrin1: نه عزیز من کفاشیان خودش هم پاشه بره اون جا این کار نمی کنند. اتفاقا این قضیه دیگه کاملا به وضیعت جهانی ایران بر میگرده که جای بحث اون در این تاپیک نیست

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
اگه بشه که fifa هب خز ترین حالت خودش میرسه
تو لایو میری دربیه پرسپولس - استقلال به جای الکلاسیکو :cheesygri

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
یه نکته ای چرا تو شماره قبل و این شماره (تا اونجایی که اعلام شده) یه سری استادیوم ها حالت شب رو ندارن ؟(با اینکه استادیوم های معروفی هستند مثل San Siro)

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
خوب اگه این خبر درست باشه احتمالش هست که تیم ملی رو هم بذارن.
تو فیفا های قبلی تیمی یا لیگی نبود که تیم ملی اون تیم تو فیفا نباشه!!
هر چند که شایعه ای بیش نیست.:biggrin1:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یه نکته ای چرا تو شماره قبل و این شماره (تا اونجایی که اعلام شده) یه سری استادیوم ها حالت شب رو ندارن ؟(با اینکه استادیوم های معروفی هستند مثل San Siro)
توی فیفا 09 خیلی از استادیوم ها نداشتن به غیر از سن سیرو المپیک برلین - المپیک رم و ...
ولی فکر کنم تو فیفا 10 شب اضافه شده.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
توی فیفا 09 خیلی از استادیوم ها نداشتن به غیر از سن سیرو المپیک برلین - المپیک رم و ...
ولی فکر کنم تو فیفا 10 شب اضافه شده.
الان خواستی جواب بدی، اسپم بدی، یا اینکه همین جوری یه پستی داده باشی؟
مثلا من گفتم همه دارن سن سیرو نداره؟ تو اخرین لیستی که برای Fifa 10 دیدم هنوز هم دل الپی night نداره و فقط day و dusk رو ساپورت میکنه

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,575
نام
امیر
مثلا من گفتم همه دارن سن سیرو نداره؟ تو اخرین لیستی که برای Fifa 10 دیدم هنوز هم دل الپی night نداره و فقط day و dusk رو ساپورت میکنه

مشکله خاصی نیست و فقط برای اون استادیوم ها طراحی نشده. برای اینکه شما در یک استادیوم شب داشته باشید ، لازم است نور پردازی و کلا Effect ها به خوبی طراحی شده باشه. البته غالب بیشتر استادیوم ها روز و شب را خواهند داشت.

vahid1400

کاربر سایت
Sep 24, 2005
799
نام
وحید
سلام

دوستان بشتابید در game face beta رجیستر کنید و خودتون رو به عنوان یه فوتبالیست وارد فیفا 10 کنید.

به طور مثال بنده قصد دارم شونه به شونه کاکا در رئال بازی کنم:cheesygri

وحید در فیفا 10 :cheesygri

sb7nrocxkqd54acdb6a5.jpg

رجیستر کنید و تصویرتون رو بذارید همینجا یا تاپیک جداگونه براش بزنین.

http://www.easportsfootball.co.uk/

موفق و پیروز باشید.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
اقا ول کنید ** خوردم یه سوال پرسیدم، این نخبه هایی که رضایی میگفت همه جا هستند و ما نمیبینیم. درک یه سوال یه خطی اینقدر سخته؟ من میگم دلیل این کار چی بوده؟ سن سیرو و دل الپی استادیوم های کوچیکی نیستند که سازندگان به خاطر کمبود وقت و از این حرف نیان براشون شب طراحی کنن. در ضمن برای یه تیم حرفه ای طراحی این مقدار نورپردازی کار وقت گیری نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر