FIFA 10 | Xbox360

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
مصاحبه با Baby Dave

سایت FIFPlay چندی پیش گفتگویی را با Baby Dave داشت. Baby Dave یکی از اعضای گروه PSR
است. یکی از کارهای این باند موسیقی قرار است یکی از Soundtrack های FIFA 10 باشد.

به صورت فارسی که تقریبا خودم ترجمه کردم EA-FIFA10.mihanblog
http://ea-fifa10.mihanblog.com/post/category/1
متن اصلی FIFPlay

It Isn't an official cover. By Hadi Villa _HD1090-7 VIlla

i7459_FIFA103.jpg

آخرین ویرایش:

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
شما ساختیش ؟
بعد اونوقت شما هر پستی که میزینی این عکس رو هم میزنی ؟

بله, ولی انصافا ویا و بنزما خوب نمیشه؟ بابا خسته شدیم از دست رونالدینهو و رونی. البته رونی خوبه ولی رونالدینهو!!!! Konami هر سال برای کاورش بازیکنای جدید خوبی رو میاره مثل تورس و مسی که قراره روی کاور PES 2010 باشن.
ولی یه کاوری دارم که فکر کنم این باشه.
مثل اینکه امسال از رونالدینهو خبری نیست!!!

i7721_FIFA10UKCovers.jpg

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
توی سایت gametrailers هیچ تریلری از گیم پلی بازی نیست ، فقط 2 تا تیزر تبلیغاتی هست که هیچ چیز خاصی رو نشون نمیده. چون چیزی که شما دیدی User's Moive هست و کاملا ساختگی ، پس دلیلی نداره بخوایم بهش استناد کنیم.
در ضمن شخصا فک نمیکنم تغییرات اعمال شده در Gameplay بازی چیزی باشه که با چشم غیرمسلح بخوایم تشخیص بدیمش ، چون قرار هم نیست بازی 180 درجه فرق کنه. بزرگترین تغییر بازی کنترل 360 درجه ای هست که وقتی شما خودتون بازی کنید متوجه ـش میشید و چیزی نیست که بخواین با Trailer اون رو ببینید.
بقیه مواردی هم که سازنده ها گفتن در بازی اعمال میکنن تغییرات نسبتا کوچکی هست و فقط موقع بازی کردن مشخص میشه.
پس اساس گیم پلی بازی در باطن همون 09 ـه فقط با یه تغییر ـه انقلابی؛ کنترل 360 درجه ای.
بله, ولی انصافا ویا و بنزما خوب نمیشه؟ بابا خسته شدیم از دست رونالدینهو و رونی. البته رونی خوبه ولی رونالدینهو!!!! Konami هر سال برای کاورش بازیکنای جدید خوبی رو میاره مثل تورس و مسی که قراره روی کاور PES 2010 باشن.
ولی یه کاوری دارم که فکر کنم این باشه.
مثل اینکه امسال از رونالدینهو خبری نیست!!!
یعنی کاور بازی اینقدر مهم ـه؟ شما میخواین بازی کنید یا عکس روی جلد بازی رو نگاه کنید؟

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خوب آخه اصلا بازیی که گیم پلی روون و عالیی داره چرا بخواد تغییرش بده؟ همین گیم پلی با تغییرات جزئی به اوج خودش میرسه!

HDV 7

گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
یعنی کاور بازی اینقدر مهم ـه؟ شما میخواین بازی کنید یا عکس روی جلد بازی رو نگاه کنید؟

خوب کاور بازی مهمه. به بازی شخصیت میده. به نظرم کاور با عکس بازیکنان تکراری تنها یکی از ایرادات فیفا است. البته فیفا 09 عالی بود ولی خوب ایراداتی هم داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر