Fifa 10 League | Rules & Table & Result

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
علی رضا جان من به 1-2 دو نفر امروز گفتم بیاید بازی کنید همه گفتن اول دوستانه میزنیم. قضیه چی هست؟ اینا رو تفهیم کردی که من دارم میرم و باید 5 تا بازی انجام بدم؟ چون من 4-5 نفر رو تو لیستم نداشتم و دیشب add کردم. امروز خواستم بازی کنم میگن اول دوستانه بعد بازی لیگ. در هر صورت اگه من 5 تا بازی انجام ندم و 8-9 روز برم تقصیر این دوستان هست و نمی تونی به من چیزی بگی. این دو شب هم دیدی که تا ساعت 1:20 تو PSN بودم و بدش هم این جا پست دادم پس تقصیر این دوستان هست نه من. امشب که 5شنبه است دیگه دوستان می تونند بیدار باشند. ایشالا 3 نفر بیان که بزنیم و تمام.
ممنون

اینها جزو خوارج هستن...انقدر میگن دوستانه بزنیم آخرشم بازی نمیکنن میرن...

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
من کوچیکتم:d این حرف ها چیه که میزنی. ممکنه بازی بعدی تو ببری من رو فوتبال هست دیگه:d

آقا با امین هم بازی کردیم اما تا دقیقه 20 بعد از اون هر کاری کردیم نشد که بازی کنیم. نمی دونم مشکل از کجا بود. نتیجه هم به این صورت بود:

Amin1313 0- FalleN-AnJeL 1

70 دقیقه دیگه باید بازی کنید:d

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
متاسفانه باید به عرض دوستان برسونم که آرش و سالار و پویان به میل خوشون از شرکت در بازی ها انصراف دادن:(. Amino-Danger هم برای خوش توی یه سایت دیگه لیگ راه انداخته. پس حتما دیگه نیازی نیست که توی لیگ ما شرکت کنه!

توی پست دوم برنامه بازی ها رو نوشتم. خواهشا به ترتیب بازی هاتون رو انجام بدید.

این 6 شش بازی نهایتا باید تا جمعه دیگه تموم شده باشه. در غیر این صورت دیگه لیگ گذاشتن بدرد نمی خوره. البته دوستانی هستن که مشکل دارن. از جمله دوست خوبم شایان که بازیش مشکل پیدا کرده و مهران عزیز که نتش هنوز وصل نشده و شهاب عزیز که سه شنبه میاد واسه بازیها و به محض اینکه بتونن بازی هاشون رو انجام میدن.

آخرین ویرایش:

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
تو چی میگی؟ اواتار به این قشنگی.... عکس قشنگتر از سسک نداشتی؟؟ شبیه سید حسن نصرالله افتاده:D

مردك اين كجا ان كجا
يه دفعه فحش بده ديگه
خودم نميدونم چرا دارم اسپم ميدم!:>
من به اين عليرضا قبل نام نويسي گفتم دلت خوش نباشه به ليگ اين طوري
اون موقع كه خوده ليگ فيفا بود يه سري ها نبودن

الانه كه ديگه دستي شده ...
البته نت هم بسته به اوعضاع ... در حاله تغيرات هر روز
يه مشكل بزرگ هم تو ليگتون هست اينه بازي قطع بشه بعد مثلا 45 دقيقه بعدا ميخواي بازي كني نميشه
يعني شرايط اون بازي ديگه نيست
چه از نظر استامين بازيكن ها چه ...
هيجانشم به 0 ميرسه
اگه ليگ ميخواي بيا يه جا بهت معرفي ميكنم برو لوله ميشي:d

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
بازی ها حتما باید به ترتیب باشه مثلا من حتما اول با شایان بازی کنم؟

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
نه. چون هون طور که گفتم شایان الان مشکل داره و شاید نتونه بیاد بازی کنه. شما بازی های دیگه ای که دارین رو انجام بدین. به ترتیب باشه بهتره رضا جان

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
از همه-ی بچه ها معذرت میخوام شرمنده همتون شدم مثل اینکه قسمت نیست بتونم تو لیگ بمونم :( علیرضا جان به بچه های PSN هم بگو بقیه بازیهاشون رو انجام بدن :( بازم شرمنده بچه ها

m_x20008

کاربر سایت
Jul 5, 2008
85
علیرضا فکر کنم باید از تو فکر لیگ بیایم بیرون :(اوضاع خیلی بهم ریخته شده فکر کنم از این 14 نفر تا آخر لیگ فقط خودمو علیرضا بمونیم :d
باید یه فکر اساسی بشه........

R.K.O

کاربر سایت
Sep 10, 2008
240
نام
مهران
هر کی بازی نکرد پولشو پس ندین:d علیرضا این 5 تومنه داستانش چیه؟:d البته پولی نیستا ولی پول دو پاکت ماربوروه:d

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
امروز 19 جولای هست ، شما چه جوری 48 ساعت صبر کردی از 18 جولای ؟

دوست عزیز
سلام
اول از همه بازی تماماً 17 جولای بود که با مشکلاتی که پیش اومده علیرضا تاریخارو بجز بازی خودش یه روز جلو انداخت اینجوری شد که 48 ساعت شد.
دوست عزیز amino-danger
شما یه 24 ساعت بعد از بازی اعلام کردی با این حال 24 ساعت دیگه هم صبر کردم
البته پستم رو ویرایش کردم
امیدوارم موفق باششید;;)

saman_nikou

کاربر سایت
Feb 26, 2010
194
نام
saman
هر کی بازی نکرد پولشو پس ندین:d علیرضا این 5 تومنه داستانش چیه؟:d البته پولی نیستا ولی پول دو پاکت ماربوروه:d

مهران تو هنوز نتت درست نشده بابا زود تر بیا لیگ یه رونقی بگیره:d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر