feelplus در حال ساخت یک RPG بزرگ برای X360

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
256px-Feelplus_Inc..PNG

شرکت Microsoft تلاش بزرگی در این نسل برای جذاب بازیکنان زاپنی داشته است هر چند تا اینجای کار موفق نبوده است. با این حال به نظر می رسد این شرکت هنوز دست از تلاش خود برنداشته است.

طبق اگهی شغل استودیو feelplus این استودیو در حال ساخت یک بازی RPG سطح بالا برای X360 و کمپانی Microsoft است. استودیو feelplus توسط بودجه کمپانی Microsoft تشکیل شده است هر چند در حال حاضر یک استودیو مستقل به حساب می اید.

این استودیو در حال حاضر مشغول ساخت بازی Ninety-Nine Nights II برای X360 و پورت No More Heroes برای X360 , PS3 است. این استودیو همچنین در کارنامه خود ساخت اثاری همچون Lost Odyssey را داراست.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بازی انحصاری pc دیگه کیلو چنده ؟؟ من هنوز تو کف UC2 هستم ولی افسوس که ...
خب دیگه بحث عوض نشه :biggrin1:

خوب شما کلاً کامپیوترت رو از پنجره پرت کن بیرون .. با Linux روی PS3 بیا انجمن.

همچین داری گریه زاری میکنی انگار تا حالا روزی دو تا jRPG برای PC میومده.

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,192
نام
ماکان
نه حرفی زده نشده اما وقتی خود اینا دارن میگن "یه عنوان بزرگ" به نظر میرسه یه ربط هایی به ان پروژه ساکا داشته باشه! البته من فقط حدس میزنم ها!!:D گیر ندی بگی منبعت کو:D

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
نه حرفی زده نشده اما وقتی خود اینا دارن میگن "یه عنوان بزرگ" به نظر میرسه یه ربط هایی به ان پروژه ساکا داشته باشه! البته من فقط حدس میزنم ها!!:D گیر ندی بگی منبعت کو:D
منبعت کو ماکان :biggrin1: اخه طبق چه منبعی این حرفو زدی :biggrin1: زود باش بیا منبع بده:biggrin1:
اگه این جور باشه که با پروژه ساکا یکی باشه اونوقط میشه یه RPG بعد حالمون گرفته میشه اگه با پروژه ی ساکا بی ارتباط باشه بهتر میشه چون اونوقت 2تا Rpg داریم.

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,192
نام
ماکان
اگه با پروژه ی ساکا بی ارتباط باشه بهتر میشه

به شرطی که مطمئن باشیم پروژه ساکا واسه 360 هست و واسه Wii نیست!! اینجوری دوتا JRPG توپ گیرمون میاد اما من ترجیح میدم این دوتا بازی یکی باشن اما بازی ساکا واسه Wii نباشه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر