Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
کافو پلی استایلاش رو دیدم خورد تو ذوقم یه کم
تفاوتش با لام خییییلی زیاده ؟
اصلا مهم نیس پلی استایل هاش
هوش مصنوعیش بشدت قویه و سر دیفندینگ بالاش همه چیو اتومات میگیره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
این زباله متعفن رو گذاشتم برای فروش.

باشه برای اونایی که هیچ درکی از فوتبال ندارن و کورتوا رو بزارن نوک حمله و باهاش گل بزنن و حال کنن.

انقدر لجنه بازی که حوصله ندارم نکات منفیش رو لیست کنم.

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,109
نام
MohammadAli
اصلا مهم نیس پلی استایل هاش
هوش مصنوعیش بشدت قویه و سر دیفندینگ بالاش همه چیو اتومات میگیره
اونا بتل توتی هم دیفندینگ کافو رو داره هم تو حمله مثل مسی دریبل میزنه لامصب :D
دلم نمیاد ولی مجبورم بزارمش Stay back چون سیستمم 442 هست وگرنه وینگام اتوبان میشه :D

• Like
Reactions: AhmadGr

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,942
دیشب یه بچه بهم درس زندگی و معرفت داد :D
از بس با این عربهای سمی بازی کردم فکر کنم رو اخلاق خودم هم تاثیر گذاشته.با یه ایرانی تو ویکند بازی کردم 7-4 بردمش ولی انصافا اختلافمون 3 گل نبود.چون گل آخر رو که خورد داشت انتحاری بازی میکرد و منم استفاده کردم و تو ضد حمله 2 گل دیگه زدم...ولی نمیدونم چرا گل آخر رو که زدم مثل عربها اون خوشحالی که تو کاسه هم زدن هست رو اجرا کردم!!!

بعد بازی دیدم پیام داده.منم آماده که مطابق معمول برم برای فحش و فحش کشی که دیدم بیچاره کلی از بازیم تعریف کرده و فقط گفته تاکسیک نباش...اینقدر خجالت کشیدم :))

خلاصه کلی ازش عذرخواهی کردم گفتم به خدا جو گیر شدم.بازیهای بعد هم دیگه این خوشحالی رو نکردم.میخوام بگم یک کامیونیتی سمی چطور رو اخلاق یه آدم گنده هم میتونه تاثیر داشته باشه

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
از بس با این عربهای سمی بازی کردم فکر کنم رو اخلاق خودم هم تاثیر گذاشته.با یه ایرانی تو ویکند بازی کردم 7-4 بردمش ولی انصافا اختلافمون 3 گل نبود.چون گل آخر رو که خورد داشت انتحاری بازی میکرد و منم استفاده کردم و تو ضد حمله 2 گل دیگه زدم...ولی نمیدونم چرا گل آخر رو که زدم مثل عربها اون خوشحالی که تو کاسه هم زدن هست رو اجرا کردم!!!

بعد بازی دیدم پیام داده.منم آماده که مطابق معمول برم برای فحش و فحش کشی که دیدم بیچاره کلی از بازیم تعریف کرده و فقط گفته تاکسیک نباش...اینقدر خجالت کشیدم :))

خلاصه کلی ازش عذرخواهی کردم گفتم به خدا جو گیر شدم.بازیهای بعد هم دیگه این خوشحالی رو نکردم.میخوام بگم یک کامیونیتی سمی چطور رو اخلاق یه آدم گنده هم میتونه تاثیر داشته باشه
من هیچوقت شروع کننده این موضوع نیستم
ولی وای به حال کسی که اول شروع به تاکسیک بازی کنه
هفته پیش طرف نیمه اول سه تا بهم زد از همون اولین گل شروع کرد همون خوشحالی رو انجام دادن
ببین نیمه دوم 4 - 3 افتادم جلو
انقددددددددددر توپ رو نگه داشتم تو زمین خودم
کوچیک ترین صحنه آهسته ها رو هم میدیدم :D :D آخر بازی یه کم پیام داد عربی چرت و پرت گفت ولی حقش بود

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,942
من هیچوقت شروع کننده این موضوع نیستم
ولی وای به حال کسی که اول شروع به تاکسیک بازی کنه
هفته پیش طرف نیمه اول سه تا بهم زد از همون اولین گل شروع کرد همون خوشحالی رو انجام دادن
ببین نیمه دوم 4 - 3 افتادم جلو
انقددددددددددر توپ رو نگه داشتم تو زمین خودم
کوچیک ترین صحنه آهسته ها رو هم میدیدم :D :D آخر بازی یه کم پیام داد عربی چرت و پرت گفت ولی حقش بود
خب منظورم دقیقا همینه.منم هیچوقت بی جهت تاکسیک بازی در نمیاوردم و فقط اگه طرف مقابل شروع میکرد منم جوابش میدادم ولی الان چند وقته متوجه شدم خودم هم تاکسیک شدم :))

مثلا چند روز پیش با یه عرب بازی کردم،3 گل جلو افتادم ولی حتی خوشحالی هم نکردم و سریع ردش کردم.بعد به خاطر این اینترنت شخمی که یهو پینگش رفت بالا اینم تو 10 دقیقه 4 تا گل زد...یعنی کم مونده بود بیاد انگشتم کنه :)) اینقدر سمی بازی درآورد،در حالی که من اول 3 گل زده بودم و هیچ کاری هم نکرده بودم.
در نهایت 6-4 بردمش و 2 برابر بدتر از خودش کردم ولی همین رفتارش باعث میشه دفعه بعد آدم بگه اینا همه مثل همن و از همون اول شروع کنه به تاکسیک بازی.

جدای از مشکلات خود بازی یکی از عواملی که دیگه حوصله نمیکنم خیلی بازی کنم همین جو بد آدمهاش هست.یه بازی 6 دقیقه ای جوری از آدم انرژی میگیره که 8 ساعت کار تو معدن نمیگیره :D

Seyyedmasoud

کاربر سایت
Oct 3, 2021
41

عزیز جان استفاده کردم از نوشته ات و معلومه آدم فهمیده ای هستی
اما نظر من اینه که نباید زیاد جدی گرفت فقط ی بازی هست دیگه. بعد از گل خوشحالی کردن طبیعیه اگه کسی نسبت به این مورد حساس باشه اون مشکل داره و باید رو خودش کار کنه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,942
عزیز جان استفاده کردم از نوشته ات و معلومه آدم فهمیده ای هستی
اما نظر من اینه که نباید زیاد جدی گرفت فقط ی بازی هست دیگه. بعد از گل خوشحالی کردن طبیعیه اگه کسی نسبت به این مورد حساس باشه اون مشکل داره و باید رو خودش کار کنه
اتفاقا اگه من تو mi6 یا cia کار میکردم حتما برای شناسایی افراد دارای مشکل و جامعه ستیز از بازیهای آنلاین استفاده میکردم مخصوصا فیفا :D

این که آدم بخواد بعد گل خوشحالی کنه که هیچ(کاملا نرماله) ولی وقتی الکی و بیجهت میخوایم طرف رو تحقیر کنیم حتما یه مشکلی هست.تو واقعیت هم فوتبالیست گل بزنه و بخواد طرف مقابل رو تحقیر کنه یا به سمت تماشگران حریف کاری انجام بده کارت میگیره.

میخوام بگم من نمیتونم قبول کنم که بگیم صرفا بازیه.یعنی نمیشه یه نفر تو بازی یه آدم لا@ی باشه ولی در واقعیت یه جنتلمن کامل باشه.بلکه اونجا داره خود واقعیش رو نشون میده.البته اینا نظر منه و ممکنه درست باشه یا غلط

sam.fisher

کاربر سایت
May 29, 2006
878
نام
نويد
عجیبه من برای اولین بار توتی زدم و اونم روبن دیاز.خیلی به کارم اومد
شما باهاش مشکلی ندارین؟ منم تونستم بگیرمش ولی اصلا در حد یه کارت toty بازی نمیکنه. لوسیو و فن دایک گلد و بلان هنوز حتی حس میکنم ازش خیلی بهترن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر