Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,942
الان نظرت روی این ترکیب چیه ؟ البته دفاع چپ بعضی مواقع شل میزنه بازی برده یهو مساوی میشه این تاکتیکای یوتوبرهای عزیزو تست کردم بدتر میشد 😁

الان مشکل اساسیم روی دفاع کردنه

View attachment 320250
ترکیب متوسطیه.برای دیویژن 6-7 شاید خوب باشه
ولی 2 تا نکته منفی داره ترکیبت که نمیدونم باهاش آشنا هستی یا نه.اول کمیستری هست که الان 14 از 33 هست دومی هم به بازیکنات به جز اومتیتی،هیچکدوم کارت کمیستری استایل ندادی
اگه یه وقت آشنایی نداری میگم:کارت کمیستری که انواع مختلفی هم داره،وقتی بدی به بازیکنت بین 2 تا 3 تا از قابلیتهاش رو افزایش میده.حالا اینکه چقدر اون قابلیت(مثل سرعت شوت دفاع و...)افزایش پیدا میکنه بستگی به این داره که اون بازیکن چندتا کمیستری داره(0-1-2-3)اگه هیچی کمیستری نداشته باشه مثل این بازیکن زن که پستش LW هست و گذاشتیش هافبک هر کارتی هم بهش بدی هیچی تاثیری روش نداره ولی اسکولز که الان 3 ستاره هست بیشترین افزایش رو میگیره

برای همین خیلی مهمه که ترکیبت رو برسونی به کمیستری 33 که یعنی هر 11 بازیکنت 3 تا کمیستری رو دارن و کارتهایی که بهشون میدی نهایت افزایش رو میده.
برای همین الان ترکیبت نه تنها معمولیه،بلکه یه شخص دیگه با همین ریت بازیکنها ولی کمیستری بالاتر،از تیم تو خیلی بهتره چون همه بازیکنهاش یه افزایشی تو قابلیتهاشون داره

• Like
Reactions: Persian Creed

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
خدا لعنت کنه این EA رو
اول اس بی سی 85+ پلیر پیک رو برداشت بعد الان TOTW و نمیتونم 83*10 رو برم چرا ؟ چون کارت اینفورم 45 فاکینگ کی شده !
قیمت فودر عملا قیمت کویک سل شده کارتای پایین کارتای بالای 87 فقط قیمتشون رو تقریبا نگه داشتن
و من که داشتم Mbappe رو میبستم الان مثل خر تو گل گیر کردم :)) با اینکه 2 میل نقد دارم و 3x88,1x89 کامل کردم ولی اون قیمت اینفورما و اینکه نمیتونم 83 رو ببندم فعلا گند زده به همه چی :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,942
حمید جان! بعد هر بار بستن بازی چه معمولی چه آلت و f4 کامپیوترم بلو اسکرین میشه!!! اینو کجای دلم بزارم؟
لطف کن بهترین تنظیمات برای نداشتن لگ و استاتر رو اگه داری بزار
من خودم تا یک ماه پیش مشکلی نداشتم ولی اون موقع کارت گرافیک رو آپدیت کردم و به طرز عجیبی لگ و استاتر دچار شدم.قشنگ هم معلوم بود که مشکل از بازیه.مثلا نیمه اول بازی اوکی بود بعد نیمه دوم اینطوری میشد که دیدم خیلی ها رو pc این مشکل رو دارن.یا مثلا وقتی کات سین میاد.بعد که اینطوری میشه اگه استارت کنم و بعد دوبار برگردم تو بازی درست میشد :-??
حالا تنها چیزی که باعث شد تقریبا مشکل حل بشه این تنظیمات تو کنترل پنل کارت گرافیک بود(اون 3 تا که رنگشون تیره شده)
Screenshot 2023-12-01 111604.png
بعد تو بازی هم برو تو تنظیمات و اگه رو full screen هست بذارش رو borderless windowed و vsync هم خاموش کن
اگه باز حس کردی استاتر داری گرافیک بازی هم بیار پایین

ولی بلواسکرین شاید مشکلی از سیستم خودت باشه.مثلا مشکل رم داشته باشی

• Like
Reactions: MagicMans

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
من بازی رو پاک کردم ولی یه چیزی که بهش برخوردم بازی شروع میشد چمن روشن و خوب بود
مثلا یه اوت یا کرنر میشد کات سین نشون میداد دوباره که برمیگشت بازی انگاری کنتراست رو از 10 کردی 100 چمن تیر سبز یشمی اصلا چیز عجیبی بود
بعد pause میکردی دوباره میرفتی تو بازی درست میشد تا کات سین بعدی

• Like
Reactions: hossein6990

Seyyedmasoud

کاربر سایت
Oct 3, 2021
41
من بازی رو پاک کردم ولی یه چیزی که بهش برخوردم بازی شروع میشد چمن روشن و خوب بود
مثلا یه اوت یا کرنر میشد کات سین نشون میداد دوباره که برمیگشت بازی انگاری کنتراست رو از 10 کردی 100 چمن تیر سبز یشمی اصلا چیز عجیبی بود
بعد pause میکردی دوباره میرفتی تو بازی درست میشد تا کات سین بعدی
چرا پاک کردی؟

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
اعصابم نکشید :)) هرچند اگر مثل سال های قبل باشه چند روز دیگه دوبار کرمش میافته به جونم دانلود میکنم
تا وضعیت باگ هاش مشخص نشه همون بهتر
نمیدونم چرا آپدیت نمیدن
منم نشستم اس بی سی میزنم امباپه رو کامل کنم از صب تا شب تو منوی بازی دارم فوتبال میزنم :D

• Like
Reactions: Call me Ellie

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,942
سلام دوستان
تیمم تا اینجای کار چطوره یا چطور نیست؟
دفاع راست ارزش داره SBC فیلیپ لام رو تموم کنم ؟

View attachment 320426
ترکیب نسبتا خوبیه ولی یه مشکل اساسی به نظرم داره.در مجموع تیم کندیه.الان هر چی نگاه میکنم بازیکنی که براش بندازی و مثل میگ میگ فرار کنه نداری.چیزی که الان ماهیت التیمیت هست و مجبوری همچین بازیکنی داشته باشی
فیلیپ لام هم ارزش نداره.من قرضیش رو چند بازی گذاشتم خوب نبود.ریسه و کاپدویا دارم که به نظرم بهترن.البته من چپ بازیش دادم
دفاع راستت از همه زودتر احتیاج به عوض شدن داره.کیمیش با سرعت 70 اون طرف رو برات اتوبان میکنه :D مخصوصا که سیلوا هم گذاشتی بال راست که اونم اونجا بدرد نمیخوره(مگر اینکه سیستم داخل بازیت فرق کنه)
دفاع راست ارزون کایل واکر بگیر که فکر کنم کمیستری تیمت هم بهتر بشه

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
ترکیب نسبتا خوبیه ولی یه مشکل اساسی به نظرم داره.در مجموع تیم کندیه.الان هر چی نگاه میکنم بازیکنی که براش بندازی و مثل میگ میگ فرار کنه نداری.چیزی که الان ماهیت التیمیت هست و مجبوری همچین بازیکنی داشته باشی
فیلیپ لام هم ارزش نداره.من قرضیش رو چند بازی گذاشتم خوب نبود.ریسه و کاپدویا دارم که به نظرم بهترن.البته من چپ بازیش دادم
دفاع راستت از همه زودتر احتیاج به عوض شدن داره.کیمیش با سرعت 70 اون طرف رو برات اتوبان میکنه :D مخصوصا که سیلوا هم گذاشتی بال راست که اونم اونجا بدرد نمیخوره(مگر اینکه سیستم داخل بازیت فرق کنه)
دفاع راست ارزون کایل واکر بگیر که فکر کنم کمیستری تیمت هم بهتر بشه
کمیستری تیمم میاد پایین تار با واکر
به خاطر اینکه بونوچی و هری کین رو هم دارم از بوندسلیگا

توی نیمکت بازیکن سرعتی زیاد دارم مثل Sarr و Cavleiro
من منظورم از لام به جای کیمیش بود
آرنولد رو هم دارم ولی اگه بذارمش مجبورم هری کین و بونوچی رو هم بکشم بیرون
جای هری کین و بونوچی کسی رو ندارم بذارم

• Like
Reactions: HACKBOTER

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,942
کمیستری تیمم میاد پایین تار با واکر
به خاطر اینکه بونوچی و هری کین رو هم دارم از بوندسلیگا

توی نیمکت بازیکن سرعتی زیاد دارم مثل Sarr و Cavleiro
من منظورم از لام به جای کیمیش بود
آرنولد رو هم دارم ولی اگه بذارمش مجبورم هری کین و بونوچی رو هم بکشم بیرون
جای هری کین و بونوچی کسی رو ندارم بذارم
اگه فودر کافی داری خب لام رو ببند که 100 در 100 بهتر از کیمیشه.ولی اگه میخوای پول خرج کنی بهتره که فعلا بازیکن ارزون و کار راه انداز بخری

اگه میتونستی هری کین و بونوچی را جایگزین کنی خیلی بهتر بود.چون واقعا الان دیگه خیلی بدردبخور نیستن مخصوصا هری کین و الکی دست و بالتم بستن.مثلا اگه پول داشتی و واکر و وندایکِ گلد رو میگرفتی برای دفاع خیلی ترکیب بهتری بود

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
اگه فودر کافی داری خب لام رو ببند که 100 در 100 بهتر از کیمیشه.ولی اگه میخوای پول خرج کنی بهتره که فعلا بازیکن ارزون و کار راه انداز بخری

اگه میتونستی هری کین و بونوچی را جایگزین کنی خیلی بهتر بود.چون واقعا الان دیگه خیلی بدردبخور نیستن مخصوصا هری کین و الکی دست و بالتم بستن.مثلا اگه پول داشتی و واکر و وندایکِ گلد رو میگرفتی برای دفاع خیلی ترکیب بهتری بود
پول یه کم دارم
من خیلی دوست دارم گریزمان رو بگیرم واسه مهاجم نوک
به نظرت بخوام گریزمان بذارم نوک و جای کیمیش هم لام رو بذارم
بونوچی رو چیکار میتونم بکنم؟ دیگه پولم نمیرسه به ون دایک

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر