Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,065
یه چیزیش خوب شد ولی کسی اشاره نکرده.
قبلا پنالتی که میزدی احتمال اینکه دروازبان بگیرتش 33 درصد بود چون اگه میزدی چپ و اونم فقط میرفت چپ و توپ رو میگرفت(کلا چپ راست وسط فقط بود)در صورتی که تو دنیای واقعی احتمال سیو کردن پنالتی 11 درصد هست.

ولی امروز که داشتم بازی میکردم دیدم پنالتی گرفتن دیگه مثل قبل نیست که فقط بپری راست یا چپ.الان باید بالا و پایین رفتنش هم مشخص کنی.کلا دیگه دروازبانت باید دقیق تر جهت بدی تا توپ رو بگیره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
یه چیزیش خوب شد ولی کسی اشاره نکرده.
قبلا پنالتی که میزدی احتمال اینکه دروازبان بگیرتش 33 درصد بود چون اگه میزدی چپ و اونم فقط میرفت چپ و توپ رو میگرفت(کلا چپ راست وسط فقط بود)در صورتی که تو دنیای واقعی احتمال سیو کردن پنالتی 11 درصد هست.

ولی امروز که داشتم بازی میکردم دیدم پنالتی گرفتن دیگه مثل قبل نیست که فقط بپری راست یا چپ.الان باید بالا و پایین رفتنش هم مشخص کنی.کلا دیگه دروازبانت باید دقیق تر جهت بدی تا توپ رو بگیره
یه چیز عالی که اضافه شده (در سری PES بود) عوض شدن نحوه شوت زنی در موقعیت تک به تکه. قبلا در همه حال محکم میزد که خیلی غیرطبیعی بود. ولی الان بغل پا، نوک پا، تریولا، های خیلی خوشگلی میزنن.

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,599
اسلایدرها
سی پی یو
شوت ارور ۷۵
پاس ارور ۶۵
پاس اسپید ۴۰
مارکینگ ۶۵
LINE LENGTH 35
LINE WIDTH 40
FIRST TOUCH ERROR 65

اسلایدر یوزر
شوت ارور ۶۵
پاس ارور ۶۵
گلکیپر ابیلیتی ۱۰۰
مارکینگ ۶۵
LINE LENGTH 35
FIRST TOUCH ERROR 65
داداش من کلا با سرعت slow paced بازی میکنم این اسلایدر برا اون سرعت هم اوکیه؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,065
یه چیز عالی که اضافه شده (در سری PES بود) عوض شدن نحوه شوت زنی در موقعیت تک به تکه. قبلا در همه حال محکم میزد که خیلی غیرطبیعی بود. ولی الان بغل پا، نوک پا، تریولا، های خیلی خوشگلی میزنن.
تو ستینگ دیدم که برای شوت دم دروازه میزان حساسیت روی جهت توپ هم اضافه شده که خودت دقیقا جهت بدی یا اینکه مثل قبل به کمک ai باشه.من که فعلا مثل قبل شوت میزنم ولی یوتیوبرهای معروف دیدم که میگن سعی کنید به سیستم جدید شوت بزنید چون بعد که یاد بگیرید خیلی کمکتون میکنه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,065
یه چیز دیگه هم که باز ندیدم در موردش کسی بگه روی سانتر و پاس تو عمق اگه R1 رو بگیرید و دکمه سانتر یا پاس تو عمق رو نگه دارید،یه نشانگر ظاهر میشه که جای فرود توپ رو مشخص میکنه.یعنی دقیقا جایی که بخواید میتونید توپ رو بفرستید.البته خیلی هم راحت نیست و باید تمرین کنید

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,153
نام
حسین
داداش من کلا با سرعت slow paced بازی میکنم این اسلایدر برا اون سرعت هم اوکیه؟
آره مشکلی نداره
یه چیز دیگه هم که باز ندیدم در موردش کسی بگه روی سانتر و پاس تو عمق اگه R1 رو بگیرید و دکمه سانتر یا پاس تو عمق رو نگه دارید،یه نشانگر ظاهر میشه که جای فرود توپ رو مشخص میکنه.یعنی دقیقا جایی که بخواید میتونید توپ رو بفرستید.البته خیلی هم راحت نیست و باید تمرین کنید
اینو فهمیدم :D ولی هرچی سانتر با این روش کرد رفت تو دیوار :))
جالبه این سیستم منوال پاس تو PES هم بود، ولی الان دیگه نیست. چیز ناکارآمدیه.

• Smile
Reactions: hamid_barca

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
737
نام
Ramin
دوستان سلام من تازگی بازی رو گرفتم با مود سیزن شروع کردم ولی مشکل خیلی بزرگ تو دفاع دارم بزارید دقیق بهتون توضیح بدم ، یادتونه تو فیفاهای قدیمی فکر میکنم از نسخه 18 به قبل ضربدر رو میگرفتیم خودش میرفت تو پای بازیکن دفاع میکرد ، خب الان این سیستم رو برداشتن تا جایی که میدونم ولی مسئله اینه که احساس میکنم همه کسایی که دارن با من بازی میکنن عین همون سیستم دفاع میکنن یعنی تا توپ میفته دست من خیلی راحت یه بازیکنش مستقیم بدون هیچ دردسری میاد تو پای بازیکن من دقیقا عین همون فیفا قبلیا ، در صورتی که بازیکن های من اصلا این کارو نمیکنن نهایت اینه که میرم سمت بازیکن حریف با L2 تعقیبش میکنم تازه اونم با کلی سختی یعنی مثلا بازیکنم یهو میره تو یه جهت دیگه ولی اصلا این که مستقیم بتونم برم توی پای حریف اصلا همچین چیزی نیست برای من ، خواستم از دوستان بپرسم چجوریاس چیزی هست که من نمیدونم ؟
دوستان ؟؟!!!

Dysphoria

کاربر سایت
Jul 2, 2009
1,301
نام
محمدرضا
دوستان کسی رو Series X/S قصد خرید داره به من پیام بده اشتراکی بخریم . از پلاتی با وبمانی خرید میزنم فکر میکنم کمتر از همه سایتها بیوفته.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,065
دوستان ؟؟!!!
R1 رو بگیر تا یار اضافه بیاد سمت بازیکن حریف.فقط مثل قدیم نیست که خودش هم تکل بزنه.اگه هم دوبار سریع R1 رو بزنی و بگیری 2 تا یار اضافه میفرسته جایی که حریف داره فرار میکنه.وقتی که یدونه یار میفرسته بالا سرش سبز میشه ولی وقتی 2 تا میفرسته آبی میشه بالای سرشون.برای پا انداختن یا هُل دادن هم وقتی حریف نزدیک بود و موقعیت مناسب بود دکمه مربع(تو حالت کلاسیک دکمه دایره)رو بزن.این تکل ایستاده میزنه و با تکلی خوابیده فرق داره

اون L2 که میگیری بهش میگن جاکی که یعنی وقتی حریف رو به روت هست این میاد یه حالت آماده باش به خودش میگیره و حواسش هست که دریبل نخوره.اگه توجه کنی تو این حالت بازیکن یه حالت نیم خیز به خودش میگیره.اگه هم همزمان L2 رو با R2 بگیری بهش میگن اسپید جاکی و برای وقتی که بازیکن حریف داره با سرعت فرار میکنه و تو میخوای با همون حالت نیم خیز و آماده دنبالش کنی

اگه هم تازه شروع کردی برو تو تنظیمات و فعلا دفاع تاکتیکال بازی کن چون اونایی هم که از قبل بازی میکردن با دفاع جدید که adavanced هست هنوز مشکل دارن
یکی‌ این سیستم دفاع کردن جدیدو یاد ما بده :D

عین مرغ پرکنده فقط دور خودم میچرخم :)) سرویس شدم دیویژن ۶
گنده لاتاش هنوز تاکتیکال بازی میکنن.فعلا برگرد رو همون تاکتیکال تا بعد یه گِلی به سر بگیریم :D

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,679
نام
محمدرضا
R1 رو بگیر تا یار اضافه بیاد سمت بازیکن حریف.فقط مثل قدیم نیست که خودش هم تکل بزنه.اگه هم دوبار سریع R1 رو بزنی و بگیری 2 تا یار اضافه میفرسته جایی که حریف داره فرار میکنه.وقتی که یدونه یار میفرسته بالا سرش سبز میشه ولی وقتی 2 تا میفرسته آبی میشه بالای سرشون.برای پا انداختن یا هُل دادن هم وقتی حریف نزدیک بود و موقعیت مناسب بود دکمه مربع(تو حالت کلاسیک دکمه دایره)رو بزن.این تکل ایستاده میزنه و با تکلی خوابیده فرق داره

اون L2 که میگیری بهش میگن جاکی که یعنی وقتی حریف رو به روت هست این میاد یه حالت آماده باش به خودش میگیره و حواسش هست که دریبل نخوره.اگه توجه کنی تو این حالت بازیکن یه حالت نیم خیز به خودش میگیره.اگه هم همزمان L2 رو با R2 بگیری بهش میگن اسپید جاکی و برای وقتی که بازیکن حریف داره با سرعت فرار میکنه و تو میخوای با همون حالت نیم خیز و آماده دنبالش کنی

اگه هم تازه شروع کردی برو تو تنظیمات و فعلا دفاع تاکتیکال بازی کن چون اونایی هم که از قبل بازی میکردن با دفاع جدید که adavanced هست هنوز مشکل دارن

گنده لاتاش هنوز تاکتیکال بازی میکنن.فعلا برگرد رو همون تاکتیکال تا بعد یه گِلی به سر بگیریم :D
حس میکنم خوب یاد بگیریم بهتر از تاکتیکاله. باید خوب دستمون بیاد چی به چیه و اینکه کیفیت اینترنتم به شدت مهمه به نظرم.

• Like
Reactions: hamid_barca

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
15,154
نام
شیخ صدرا
باید اسلایدرها رو تنظیم کنی شیخ :D
دو پست بالاتر گذاشتم. بزن عالی میشه.

خيلى بهتر شد ولى همچنان به نظرم امسال ديگه واقعا بد زباله ايي تحويل دادن.
گرافيك بيخوديم داره
فيزيك و انيميشن ازون بدتز
اين چه وضعشه؟

• Like
Reactions: u.s.a

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
4,065
حس میکنم خوب یاد بگیریم بهتر از تاکتیکاله. باید خوب دستمون بیاد چی به چیه و اینکه کیفیت اینترنتم به شدت مهمه به نظرم.
درست میگی و احتمالا از سال دیگه هم اجباری میشه برای انلاین

• Like
Reactions: challengeeverything

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
آره مشکلی نداره

اینو فهمیدم :D ولی هرچی سانتر با این روش کرد رفت تو دیوار :))
جالبه این سیستم منوال پاس تو PES هم بود، ولی الان دیگه نیست. چیز ناکارآمدیه.
آقا این اسلایدرهارو که گفتی زدم بازم دفاعم جا میمونه و مهاجم حریف یه سرعتی میزنه وسط دفاعو سوراخ میکنه میره گل میزنه.اینو باید چکار کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر