Multi Platform FC 24

سازنده
EA Vancouver
تاریخ انتشار
جمعه - ۷ مهر - ۱۴۰۲
ناشر
Electronic Arts
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
Screenshot 2023-07-10 184433.png

شروع یک دوره جدید برای یک بازی بین المللی

شما می توانید انواع ویژگی های جدید که نوآوری و اصالت را پدید می آورد، در واقعی ترین تجربه فوتبالی جستجو کنید.​

اولین تریلر بازی FC 24

View attachment EA_SPORTS_FC_24_Official_Announce_Trailer_-vL01jbgENE_136.mp4

عکس های رسمی بازی

HyperMotionV

در فناوری HyperMotionV با استفاده از ضبط داده های حجمی ( volumetric data ) که در بیش از 180 مسابقه حرفه ای فوتبال مردان و زنان برای تأثیرگذاری بر حرکات بازیکن، بازی را همانطور که واقعا انجام می شود، ثبت می کند. این حرکت تمام سبک بازی تیمی و همچنین باعث شده که «1200 سبک دویدن» کپچر شود تا طرفداران بتوانند سبک و سیاق منحصر به فرد حرکت بازیکنان برتر را در دنیای واقعی را در یک بازی ویدیویی تجربه کنند.

Screenshot 2023-07-14 040317.png

سبک بازی ( PlayStyles ) بهینه شده توسط OPTA

PlayStyles بازیکنان درون زمین را ابعاد جدیدی میبخشد و این فناوری از قدرت هایی که با نمره به بازیکنان تعمیم داده می شود عمیق تر است تا باعث شود توانایی‌ها و مهارت های شخصی درون زمین بازیکنان را که منحصر به فرد می کند، در زمین به صورت زنده و پویا به شما نشان دهد. PlayStyles از داده‌های بازیکنان در دنیای واقعی از Opta و منابع دیگر به دست می‌آید که مستقیما بر گیم‌پلی تثیر می‌گذارد و به بازیکنان قابلیت‌های منحصربه‌فردی می‌دهد که باعث می‌شود شیوه بازی آنها معتبرتر به نظر برسد. PlayStyles+ این توانایی‌های هک شده را به استانداردهای جهانی ارتقا می‌دهد. به طور مثال شوت های قدرتی هالند که منحصر به خود این بازیکن است و این باعث می شود که بازتاب توانایی‌های بازیکنان سوپر استار در بازی در سطحی اجرا می شوند که کمتر بازیکنی می‌تواند به آن برسد.

PlayStyles که با داده‌های Opta در دنیای واقعی بهینه شده است، به ورزشکاران بُعد می‌دهد. فراتر از رتبه بندی های کلی برای زنده کردن توانایی های درون زمینی که بازیکنان را خاص می کند. هر PlayStyle به بازیکنان قابلیت‌های منحصر به‌ فردی را می‌دهد که می‌بینید و احساس می‌کنید که روش بازی آنها را معتبرتر می‌کند. PlayStyles+ به توانایی‌های DNA مانندی شباهت دارد که استانداردهای بازیکنان را در کلاس جهانی ارتقا را می‌دهد و به بازیکنان نخبه توانایی بازی در سطحی را می‌دهد که کمتر کسی می‌تواند به آن برسد.
  • PlayStyles: هر فوتبالیستی در جهان یک روش متمایز برای بازی دارد؛ PlayStyles این بُعد را با توانایی‌های امضا شده ای به بازی جهانی سوق می دهد که بازی بازیکنان را فراتر از امتیازات کلی می‌برد و به آنها کمک می‌کند در زمین برجسته شوند. هر یک از 34 سبک بازی که بر هر مرحله از بازی از گل زنی تا دفاع تثیر می گذارد، این ویژگی در در تمام مُد های بازی بازی به جز VOLTA FOOTBALL موجود است.​
  • PlayStyles+: فقط بهترین بازیکنان جهان دارای PlayStyles+ هستند که توانایی آن را از «ویژه و خاص» به «تماشایی و جذاب» افزایش می‌دهد. با Playstyles+ که به بازیکنان برتر کمک می کند تا در زمین بدرخشند، می توانید تفاوت را ببینید و احساس کنید.​

Screenshot 2023-07-14 040454.png

FROSTBITE یک موتور گرافیکی پیشرفته

Frostbite یک موتور گرافیکی پیشرفته است که جزئیات یک دنیای واقعی را در یک بازی ارائه می‌کند و سطح جدیدی از غوطه‌ور شدن را برای هر مسابقه به ارمغان می‌آورد. فناوری کاملا جدیداسکلت بندی به نام SAPIEN ظاهر و حرکت بازیکنان را با مدل‌های بدنی واقعی بازطراحی کرده که آناتومیک بدنی یک انسان را تا 10 برابر دقیق‌تر و حرکات را تا کوچک ترین جزئیات اندازه گیری می کند و همین طور فیزیک پارچه را که GPU CLOTH نام دارد شبیه ساز فیزیک پارچه بازیکنان را به بهترین شکل ممکن شبیه ساز می کند پارچ هایی که بیشتر تکان میخورند، موج می‌زنند تا رفتار بدنی بازیکنان بهتر به نمایش بگذارد و این فناوری در زمان های جشن های بعد از گل و نماهای نزدیک به زیبای خود نمایی می کند و بسیار به دنیای واقعی فوتبال نزیک است.

Screenshot 2023-07-14 192721.png

Screenshot 2023-07-14 193041.png

Screenshot 2023-07-14 151436.png

توضیحاتی درباره «HyperMotionV» و «Frames Captured»

Gameplay Deep Dive HyperMotionV

Gameplay Deep Dive Attacking

Gameplay Deep Dive Defending

Career Deep Dive Total Management System PART1

Advanced Defending Information

Screenshot 2023-07-19 130512.png

Gameplay Deep Dive PlayStyles PART1 and PART2

PlayStyles Instructions Part 1

SLIDER In EA FC 24​

این پست به طور دائم به روز رسانی خواهد شد.​

آخرین ویرایش:

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
آقا یه مشکلی که من با اکثر نسخه های فیفا دارم چمن بازی هست
چرا هیچوقت چمنا مثل واقعیت نیست ؟ مثلا چمن Emirates تو واقعیت با توی فیفا زمین تا آسمون فرق میکنه :|
برای شما هم این موضوع رو مخه ؟

• Like
Reactions: AxeL90 and voldmort

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,631
نام
محمدرضا
نیمار و دوستان همین الان دارن تو Call of duty خدمت مقدس سربازیشون رو میگذرونن
کریتوس و موز و بقیه اساطیر و سبزیجات هم توی فورتنایت هستن
چرا نشه نیکی میناژ بیاد توی فیفا ؟ اگه دقت کنی بالاش هم نوشته "فانتزی"
تو میخوای واقعی بازی کنی برو Seasons :))
قرار بوده شبیه ساز فوتبال باشه

هموناییم که بالا گفتیو بازی نمیکنم، فوتبالم این تنها انتخابه متاسفانه!

بعدشم به شما ربطی نداره من چی بازی میکنم یا نمیکنم، انتقادی دارم یا ندارم. بچسب به نیکی میناژ و دوستان.

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
989
نام
Ahmad
قرار بوده شبیه ساز فوتبال باشه

هموناییم که بالا گفتیو بازی نمیکنم، فوتبالم این تنها انتخابه متاسفانه!

بعدشم به شما ربطی نداره من چی بازی میکنم یا نمیکنم، انتقادی دارم یا ندارم. بچسب به نیکی میناژ و دوستان.
چرا همه بی اعصابن اینجا ؟ :D پست من کنایه بود به پست یکی از دوستان که گفته بود این فانتزیه و طبیعیه.
در اصل من داشتم حرف تو رو تایید میکردم اوکی ببخشید.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
برام قابل هضم نیست که عده کثیری حاضرن آنلاین این بازی رو تجربه کنن. که حاضرن گواردیول صد میلیونی رو بزارن بغل یه مدافع زن، که کیفیت یکسانی با مدافع مرد داره.

به قدری برام حال بهم زنه که قابل توصیف نیست. ولی خب اکثریت می پسنده. برای همینم با افلاطون مخالفم که معتقده ملاک اکثریت هست و موافق سقراط هستم که میگه ملاک نظر عقلا و خردمندان هست.

همین نظر اکثریت فیفا رو به این روز انداخت.
حسین احوالت؟:D
اقا تنظیمات CPU رو چی میزاری؟
احتمالا کم کم کریر رو شروع کنم، گفتم قبلش یه تغییراتی بدم گزینه هایی مثل شوت ارور و .....

• Like
Reactions: Horror

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
حالا یه سوال این استفاده از زنا مگه اجباریه ؟
ولی کلا خیلی مسخرس این ایده ترکیب زن و مرد
کلا استقبال ازش تو دنیا چجوری بوده؟فک نکنم ادامه دار باشه تو نسخه های بعدی حذف میشه احتمالا.
کسایی که آلتیمیت پلی میدادن همه از اول داشتن فحش میدادن حتی تو گروه فیفا خودمون از ۲۰۰۰ تا یوزر ۱۵۰۰ تاش فحش میدادن 🤣 بعد ریلیز حتی هفته اول بازیکنای متا مثلا الکس مورگان ۲۰کا بود یعنی مفت هیشکی مهم نبود واسشون الان که دیدن انگار متا ان قیمت بازیکنای زن ۳-۴ برابر شده همه فیدبک مثبت میدن 🤣 جوری شده تو گروه کنار بحث سر فوتبال پریمیر لیگ و لالیگا و اینا بچه ها راجع به لیگا اف و NWSL و اینا هم بحث میکنن
روی فوتبین هم کامنتای منفی دارن کمتر میشن به نسبت اوایل قبل ریلیز خیلی هیت داشتن میدادن
===================
اساتید که گیر میدن به بازی میشه بگید به من دقیقا چرا ام باپه با کرایف یا لوییز فیگو یا امثال پلیر های قدیمی ریتش یکیه ؟ و چرا باید اینا باهم پلی بدن ؟ چرا فیزیکش با بازیکن هایی مثل جارزینیو یکیه ؟ بازیکن های قدیمی فیزیکال بودن یه لگد میزدن به امثال بازیکنای الان، اینا چپه میشدن به اینم گیر بدید لطفا بعد بپرید
منتظر مقایسه وینی با کرایف و R9 و بوترا از طرف اساتید هستم و چرا باید وینی با اینا بازی کنه ولی اونیکیا مشکل دارن

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,322
نام
Amin
کسایی که آلتیمیت پلی میدادن همه از اول داشتن فحش میدادن حتی تو گروه فیفا خودمون از ۲۰۰۰ تا یوزر ۱۵۰۰ تاش فحش میدادن بعد ریلیز حتی هفته اول بازیکنای متا مثلا الکس مورگان ۲۰کا بود یعنی مفت هیشکی مهم نبود واسشون الان که دیدن انگار متا ان قیمت بازیکنای زن ۳-۴ برابر شده همه فیدبک مثبت میدن جوری شده تو گروه کنار بحث سر فوتبال پریمیر لیگ و لالیگا و اینا بچه ها راجع به لیگا اف و NWSL و اینا هم بحث میکنن
روی فوتبین هم کامنتای منفی دارن کمتر میشن به نسبت اوایل قبل ریلیز خیلی هیت داشتن میدادن
===================
اساتید که گیر میدن به بازی میشه بگید به من دقیقا چرا ام باپه با کرایف یا لوییز فیگو یا امثال پلیر های قدیمی ریتش یکیه ؟ و چرا باید اینا باهم پلی بدن ؟ چرا فیزیکش با بازیکن هایی مثل جارزینیو یکیه ؟ بازیکن های قدیمی فیزیکال بودن یه لگد میزدن به امثال بازیکنای الان، اینا چپه میشدن به اینم گیر بدید لطفا بعد بپرید
منتظر مقایسه وینی با کرایف و R9 و بوترا از طرف اساتید هستم و چرا باید وینی با اینا بازی کنه ولی اونیکیا مشکل دارن
این دلایلیه که کارمندان ea برای این عمل زشتشون بکار بردن ، بابا این کجا و آن کجا ، بازیکنان لجند رو میشه با بازیکنان کنونی مقایسه کرد چرا نشه ؟ امباپه با فیگو رو نمیشه مقایسه کرد بنظرت ؟ همه اینها رو با حضور همزمان زنا و مردا یکی میکنی ؟ باز ما مسابقات فوتبالیه دوستانه لجند × بازیکنان کنونی رو دیدیم ولی مسابقات مختلط رو نه ، شما دیدی ؟ خنده داره
هیچ جوره نمیشه این عمل شنیع ea رو ماست مالی کرد.

AxeL90

کاربر سایت
Aug 27, 2014
510
ما اگه فوتبال فانتزی می‌خواستیم همون فوتبال nes که شوت ول می‌دادی توپ تبدیل به ماهی میشد می‌رفت تو گل بازی می‌کردیم :D اونم نه دیگه کاپیتان سوباسا بازی می‌کردیم ، بعد بحث حضور همزمان زن و مرد تو یک تیم نیست خود گیم پلی هم رسما فانتزی شده ، بابا فیفا یه زمان نماد شبیه ساز فوتبال بود ( حتی دوره اوج pes ) الان این چیه دیشب چند دست بازی کردم واقعا روانی شدم با خودم میگم ناموسا این وارث فیفا ۱۲ و ۱۴ اس ؟! این حجم از عدم پیشرفت حتی عقب افتادن واسه یوبی سافتم قفله، اینی که هر سال دارن منتشر میکنن بازی« FUT »هست یکم فوتبالم قاطیش کردن
توهین نباشه ولی جز FUT باز های عزیز که ظاهرا گیم پلی در اولویت اخرشونه کسیو ندیدم واقعا از بازی لذت ببره از سر اجبار داره بازی می‌کنه

• Like
Reactions: LES BLEUS

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
ما اگه فوتبال فانتزی می‌خواستیم همون فوتبال nes که شوت ول می‌دادی توپ تبدیل به ماهی میشد می‌رفت تو گل بازی می‌کردیم :D اونم نه دیگه کاپیتان سوباسا بازی می‌کردیم ، بعد بحث حضور همزمان زن و مرد تو یک تیم نیست خود گیم پلی هم رسما فانتزی شده ، بابا فیفا یه زمان نماد شبیه ساز فوتبال بود ( حتی دوره اوج pes ) الان این چیه دیشب چند دست بازی کردم واقعا روانی شدم با خودم میگم ناموسا این وارث فیفا ۱۲ و ۱۴ اس ؟! این حجم از عدم پیشرفت حتی عقب افتادن واسه یوبی سافتم قفله، اینی که هر سال دارن منتشر میکنن بازی« FUT »هست یکم فوتبالم قاطیش کردن
توهین نباشه ولی جز FUT باز های عزیز که ظاهرا گیم پلی در اولویت اخرشونه کسیو ندیدم واقعا از بازی لذت ببره از سر اجبار داره بازی می‌کنه
کاملا قبول دارم گیم پلی عوض شده ولی مشکلی که هست ما هر فیفا رو با قبلی مقایسه میکنیم مثلا ۱۰٪ تغییر داشته، فیفا ۱۴ انگار یادتون رفته کل گیم پلیش فینس شات از بیرون محوطه بود هیچ جاکی و تاکتیکال دیفنسی در کار نبود پاس پریسیشن در کار نبود ولی تغییری که نسبت به فیفا های قبل خودش داشت خیلی زیاد بود بخصوص کسایی که از نسل ۷ رفتن رو ۸ کاملا احساس کردن اینو، الان این بازی رو با فیفا ۲۳ مقایسه کنیم هم تو دفاع هم گیم پلی پاس کاری بشدت عوض شده ولی نه در اون شدت فیفا ۱۴ نسل ۷ و ۸ نسبت به هم، FUT رو مثال میزنیم چون عمده پلیر فیفا همون FUT پلی میدن و رقابتشون بین یه پلیر هم سطح یا بالاتره (فات چمپز) نه جلوی AI اونم با دستکاری CPU
کل تغییرات گیم پلی رو داخل FUT میشه فهمید بخصوص پلی استایل که تاثیر وحشتناکی رو گیم پلی دارن. بحث آرکید یا شبیه ساز فیفا یا اف سی دقیقا وسط این دو تا قرار میگیره، سنگین بودن بازی دلیل بر واقع گرایانه بودن بازی نمیشه سریع بودن بازی هم دلیل بر آرکید بودنش نمیشه همون فیفا ۱۳-۱۴ هم با شوت های فینس و چیپ شات های OP چیز کمی از پلی استایل آرکید نداشت ولی همیشه تحسین شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: AxeL90

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
بعد از دو روز این اسکواد منه. از دوستانی که حوصله ی کمی آموزش فیفا دارن خواهش می کنم دایرکت بدن (پلی استیشن 5) تا هم انلاین بازی کنیم و هم ازشون یاد بگیرمView attachment 311235
خیلی خوبه داداش
واسه نوک خط حمله ات میتونی نونیز رو بگیری
من 4 بازی هست که خریدمش و 10 گل واسم زده تو رایولز
از RB ات راضی هستی؟
من‌باید RB و LB رو عوض کنم

این تیم منه:

Screenshot_20230927-151656_Samsung Internet.jpg

پ.ن: حدود 140k هم دارم، فعلا گذاشتم ببینم وضعیت استور چطور پیش میره

• Like
Reactions: kambizlife

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
حسین احوالت؟:D
اقا تنظیمات CPU رو چی میزاری؟
احتمالا کم کم کریر رو شروع کنم، گفتم قبلش یه تغییراتی بدم گزینه هایی مثل شوت ارور و .....
چاکریم علی جان :D
والا من نسخه استاندارد خریدم. باید صبر کنم بیاد ببینم چجوریاست. ولی مشخصا بدون تغییر اسلایدرها قابل بازی نیست.
بزار بیاد بهت میگم :D

• Like
Reactions: voldmort

fifa12

کاربر سایت
Apr 29, 2011
489
نام
پیمان
چاکریم علی جان :D
والا من نسخه استاندارد خریدم. باید صبر کنم بیاد ببینم چجوریاست. ولی مشخصا بدون تغییر اسلایدرها قابل بازی نیست.
بزار بیاد بهت میگم :D
من هم ۲۲ و هم ۲۳ رو خریدم اینو احتمالا نخرم چون خدایی ایفوتبال گیم پلیش عالی شده و مشکل سرورا هم کامل حل شده به نظرت فیفا۲۴ رو بگیرم پارسال ۲۳ رو دو ماه بازی کردم فقط قطعا هم گفتم اگه این فیفا گیم پلیش فیفا ۱۲ هم بشه سمت التیمیتش بخاطر زنا و مردا نمیرم

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
من هم ۲۲ و هم ۲۳ رو خریدم اینو احتمالا نخرم چون خدایی ایفوتبال گیم پلیش عالی شده و مشکل سرورا هم کامل حل شده به نظرت فیفا۲۴ رو بگیرم پارسال ۲۳ رو دو ماه بازی کردم فقط قطعا هم گفتم اگه این فیفا گیم پلیش فیفا ۱۲ هم بشه سمت التیمیتش بخاطر زنا و مردا نمیرم
من آنلاین همون ای فوتبال رو میزنم. اینو دارم میگیرم برای کریر. اگه کریر میزنی که بگیر. وگرنه ارزش خرید برای آنلاین برات نداره.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
خیلی خوبه داداش
واسه نوک خط حمله ات میتونی نونیز رو بگیری
من 4 بازی هست که خریدمش و 10 گل واسم زده تو رایولز
از RB ات راضی هستی؟
من‌باید RB و LB رو عوض کنم

این تیم منه:

View attachment 311475

پ.ن: حدود 140k هم دارم، فعلا گذاشتم ببینم وضعیت استور چطور پیش میره
خط حمله رو یه دستکاری ریز بکن
وینگر راست Rodman بگیر نوک Alex morgan و cdm هم Sonnet فک کنم فول لینک بشن خط حمله وحشتناک میشه بخصوص گیم پلی متا دارن اینا رادمن پلی استایل+ دریبلینگ داره مورگان فینس عملا سوراخ میشه طرف
Lb الکس بالده بذار دفاع وسط کنار رودیگر گواردیول rb ببین کی لینک میده اون

• Like
Reactions: voldmort

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان بازیو با اشتراک eaplay خریدم ولی نسخه استاندارد هست
بازیو باز میکنم نمیتونم اون 10 ساعتو بازی کنم
چکار باید کرد؟