Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
Farcry 3 | Xbox 360

من وقتی از رو دیسک اجرا میکردم یه ذره کند میزد بازی ! دوربین رو میچرخوندی یه ذره احساس میکردی خط خطی میشه صفحه ، وقتی ریختم رو هارد همه مشکلاتش حل شد راحت و رون اجرا میکنه .. تا اینجاش عالی بوده ... ارجینال هم خریدم :D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,011
نام
sami
من وقتی از رو دیسک اجرا میکردم یه ذره کند میزد بازی ! دوربین رو میچرخوندی یه ذره احساس میکردی خط خطی میشه صفحه ، وقتی ریختم رو هارد همه مشکلاتش حل شد راحت و رون اجرا میکنه .. تا اینجاش عالی بوده ... ارجینال هم خریدم :D
احسنت خدا کنه شرایط کشور ما هم یه جوری بشه تا همه بتونن بازیا رو نسخه اورجینالشو تهیه کنن

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
بعضي از skill هاش قفله ؛ چيكار كنم باز بشن ؟
بعضي هاش باز كردنشون خيلي سخته
اونایی که قفله زیرش توضیح داده باید چیکار کنی تا باز بشه و بتونی بگیریش.
مثلا باید 3تا جلیقه ضدگلوله بخری یا...
ببین زیرش چی نوشته. اگه متوجه نشدی اینجا بنویس تا راهنماییت کنیم.

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
بعضی از دوستان سوال هایی می کنن که ادم میگه اینا چطور گیمر ی هستند تو تایپک Halo 4 یه عده هستن فقط میان میپرسن برای انلاین بازی کردن دیسک دو لازمه

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
بعضی از دوستان سوال هایی می کنن که ادم میگه اینا چطور گیمر ی هستند تو تایپک Halo 4 یه عده هستن فقط میان میپرسن برای انلاین بازی کردن دیسک دو لازمه

دوست عزیزی که ادعای گیمر بودنت میشه
اگه farcry 3رو تموم کرده باشی

آخرش citraیکی از حرفایی که بهت میزنه اینه که میگه برای کامل کردن tatu با من بمون،وقتی بازی رو اینجوری به پایان برسونی باز نمیشه
بازی یه پایان دیگه هم داره که در نهایت جیسون با تمام خانواده از جزیره میره.
در هیچ یک از اینا خالکوبی کامل نمیشه
حتی تمام wantedها و animal hunterها رو هم انجام دادم که بازم نشد
میخواستم ببینم که برای اینکار ماموریت های فرعی باید انجام بشه یا نه، که کسی ظاهرا نمیدونه
اگر هم به گیمر بودنم شک داری میتونی پروفایلم رو تو لایو ببینی و از دوستام بپرسی بازیم چیجوریه تو مولتی

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
دوست عزیزی که ادعای گیمر بودنت میشه
اگه farcry 3رو تموم کرده باشی

آخرش citraیکی از حرفایی که بهت میزنه اینه که میگه برای کامل کردن tatu با من بمون،وقتی بازی رو اینجوری به پایان برسونی باز نمیشه
بازی یه پایان دیگه هم داره که در نهایت جیسون با تمام خانواده از جزیره میره.
در هیچ یک از اینا خالکوبی کامل نمیشه
حتی تمام wantedها و animal hunterها رو هم انجام دادم که بازم نشد
میخواستم ببینم که برای اینکار ماموریت های فرعی باید انجام بشه یا نه، که کسی ظاهرا نمیدونه
اگر هم به گیمر بودنم شک داری میتونی پروفایلم رو تو لایو ببینی و از دوستام بپرسی بازیم چیجوریه تو مولتی
مربوط به پایان:
سیترا که اصلا در مورد تاتو حرف نمیزنه.و پایان های بازی هم هیچ ربطی به تاتو ها ندارن.
تاتو ها هم همین طور که دوستمون گفتن برای کامل کردنش توضیحاتش زیر اون بخش SKILL هست و نیاز نیست تمام WANTED ها و ...انجام بدی.

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
سلام
ایتم هایی که جمع میکنیم به جز گل و پوست حیوانات که برای craft کردن استفاده میشه فقط برای فروشه یا میشه باهاش کارهای دیگه کرد مثل (mini flashlight) ؟
و این امپول برای heal کردن هم تو ایتم ها هست یا اونارو جداگانه نگهداری میکنه؟

ممنون

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,771
نام
مارشال
سلام
ایتم هایی که جمع میکنیم به جز گل و پوست حیوانات که برای craft کردن استفاده میشه فقط برای فروشه یا میشه باهاش کارهای دیگه کرد مثل (mini flashlight) ؟
و این امپول برای heal کردن هم تو ایتم ها هست یا اونارو جداگانه نگهداری میکنه؟
ممنون
اونایی که تو قسمت Recommended ـش میزنه Sell فقط برای فروش ـه.
آمپول رو جدا تو کیف مخصوص سرنگ حمل میکنه.

آخرین ویرایش:

badboymadi

کاربر سایت
Dec 2, 2011
104
نام
mehdi
مربوط به پایان:
سیترا که اصلا در مورد تاتو حرف نمیزنه.و پایان های بازی هم هیچ ربطی به تاتو ها ندارن.
تاتو ها هم همین طور که دوستمون گفتن برای کامل کردنش توضیحاتش زیر اون بخش SKILL هست و نیاز نیست تمام WANTED ها و ...انجام بدی.
اینو ببین(بعد از updateکردن همه ی skillها این عکسو گرفتم )

دوره اونجاهایی که خط کشیدم منظورمه
اگه دقت کنی کم رنگش هست ولی کامل نشده
بقیه Tatuهم اولش اینجوری بود که بعدا پررنگ و کامل شد

mohsen.360

کاربر سایت
Oct 29, 2012
21
نام
محسن
در کل بازی خوبیه.
من فقط 2 تا ایراد ازش میگیرم :

1.المان های بازی red dead رو تقلید کرده،میتونم بگم که خود red dead هست تو قرن 21.

2.گرافیکش چندان به دلم ننشست؛طراحی ها خیلی خوبه و رو جزییات خوب کار شده،نور پردازی هم عالیه ولی مناظر دور دست جالب نیست و افت فریم هم یه کم اذیت میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر