Farcry 3 | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

mm222

کاربر سایت
Aug 27, 2010
16
آره اومد منم دیدم..فقط یه چیزی من تو سایت خارجی دیدم با این حجم ولی دانلودها 9 پارت گذاشته که بالای 8 گیگه این چجورشه :|

Release name: Far.Cry.3.XBOX360-COMPLEX
Size: 7634 MB in 81Files
Region: FREE

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
بازی رو من گرفتم (دانلود کردم) ، واقعا عالیه از لحاظ روایت داستان ، کیفیت تکسچرها و طراحی حرکات و جزئیات.
میتونم بگم جزو معدود بازیهایی Ubisoft هست که گرافیک توی تریلرهای نمایش داده شده عینا تو نسخه اصلی بازی هست.
موجودات وحشی مثل مار و ببر و ... هم هست پس موقعیی که رفتید توی جنگل حواستون باشه چون ممکنه یدفعه غافلگیر بشید :d

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
بازی رو من گرفتم (دانلود کردم) ، واقعا عالیه از لحاظ روایت داستان ، کیفیت تکسچرها و طراحی حرکات و جزئیات.
میتونم بگم جزو معدود بازیهایی Ubisoft هست که گرافیک توی تریلرهای نمایش داده شده عینا تو نسخه اصلی بازی هست.
موجودات وحشی مثل مار و ببر و ... هم هست پس موقعیی که رفتید توی جنگل حواستون باشه چون ممکنه یدفعه غافلگیر بشید :d

97 درصدی اجرا کردین شما؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
این جزئیات بازی به حدی بالا کار شده که یه جاهایی چشم درد ادم میگیره :d
گفتم 2 تا نکته رو بگم بد نیست:
1.بازی رو خیلی خطی پیش نرید اینقدر توی محیطهای بازی سوراخ سومبه هست (مثلا در حین گشت و گذار تو محیط یه جای تاریک رو کشف کردم ،یه غار متروکه بود قبلا یه عده توش زندگی میکردن و توش کلی پول و ایتم بود! )
2.بازی یه نکته جالب (یا میشه گفت قابلیت) رو از بازی اساسین به ارث !!! برده که باعث میشه بیشتر محیط اطرافتون رو بشناسید ، بیشتر نمیگم تا خودتون برید و متوجه بشید چی رو میگم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر